تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 754 از 754 اولاول ... 254654704744750751752753754
نمايش نتايج 7,531 به 7,540 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

اگه نباشه جاش خالی می مونه ra20222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

پرینتر 6020 کنن دارم کاغذ رو نمیتونه بکشه داخل موقع پرینت و دو سه مرتبه تلاش میکنه مشکل چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2023

پيش فرض

سلام برای پرینتر l805 جوهر اینک تک میخوام بگیرم میخوام ببینم خوبه یا نه، توی فوروم از wox ناراضی بودن جوهر اصل اپسونم گرونه. جوهر الانم اسمش مورته پرینت که میگیرم سبز میشه، رنگامم چک کردم تو pc درست بودن، تنظیمات پرینتر هم درسته. دیگه آخرین مورد میمونه کیفیت رنگ، چاپ لیبل هم میگیرم بعد چند روز از کیفیت میفته. کسی میدونه چرا رو کاغذ لیبل محو میشه پرینتم؟

داره خودمونی میشه mpx1386's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    در مورد پرینتر جدید اپسون l8050 سوالاتی داشتم

چون این پرینتر به نسب جدیده من به شخصه در اینترنت توی سایت های داخلی و خارجی جواب سوالاتم رو پیدا نکردم
    1- این پرینتر آیا به صورت نرم افزاری ریست میشه ؟ چون من در یوتیوب دیدم که برای ریست کانترش، مخزن جوهر رو در آورد و با یک قطعه سخت افزاری ریستش کرد

2- آیا امکان اضافه کردن مخزن زباله برای ضایعات جوهرش مثل مدل های l800 و ... هست ؟
    چون این پرینتر کلا سیستم مخزن زباله اش فرق داره و روش چیپ داره ( من کل اینترنت رو زیر و رو کردم ولی چیزی در این زمینه پیدا نکردم ) و حدس میزنم مثل اینکه نمیشه مخزن زباله بهش اضافه کرد و باید هردفعه که پر شد کلا عوضش کرد !!!!!!!!!
    و اگه اینحوری باشه به نظرم به دردسرش نمی ارزه . چون هم قیمتش زیاد میشه وهم اینکه بعید می دونم تو ایران به راحتی پیدا بشه !!!

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

پرینتر 6020 کنن دارم کاغذ رو نمیتونه بکشه داخل موقع پرینت و دو سه مرتبه تلاش میکنه مشکل چیه؟

مشکل از پیک آپ دستگاهه ... ی لاستیک کاغذ رو میکشه بالا یا موتورش ضعیف شده یا این لاستیک ساییدگی داره

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام پرینتر سامسونگ 3710 دارم چند روزیه چاپ روی کاغذ A4 وa5 رو قسمت سمت راست حاشیه را به سمت راست بیرون کاغذ می‌گیرد و سمت چپ را حاشیه سفید می‌گیرد علت چیست لطفا راهنمایی کنید ممنون
    علت همون تنظیم سایز از آ4 به آ5 .... نرم افزاری A5 کن

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

مشکل از پیک آپ دستگاهه ... ی لاستیک کاغذ رو میکشه بالا یا موتورش ضعیف شده یا این لاستیک ساییدگی داره
    این نوع خرابی چقد هزینه داره تعمیرش چون منم دارم

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان کسی نبود؟

- - - Updated - - -

دوستان کسی نبود؟

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    در مورد پرینتر جدید اپسون l8050 سوالاتی داشتم

چون این پرینتر به نسب جدیده من به شخصه در اینترنت توی سایت های داخلی و خارجی جواب سوالاتم رو پیدا نکردم
    1- این پرینتر آیا به صورت نرم افزاری ریست میشه ؟ چون من در یوتیوب دیدم که برای ریست کانترش، مخزن جوهر رو در آورد و با یک قطعه سخت افزاری ریستش کرد

2- آیا امکان اضافه کردن مخزن زباله برای ضایعات جوهرش مثل مدل های l800 و ... هست ؟
    چون این پرینتر کلا سیستم مخزن زباله اش فرق داره و روش چیپ داره ( من کل اینترنت رو زیر و رو کردم ولی چیزی در این زمینه پیدا نکردم ) و حدس میزنم مثل اینکه نمیشه مخزن زباله بهش اضافه کرد و باید هردفعه که پر شد کلا عوضش کرد !!!!!!!!!
    و اگه اینحوری باشه به نظرم به دردسرش نمی ارزه . چون هم قیمتش زیاد میشه وهم اینکه بعید می دونم تو ایران به راحتی پیدا بشه !!!
    دوستان کسی نبود ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2024

پيش فرض

اگه خدمات اسکن اسناد و مدارک نیاز دارید، توی گوگل شرکت آروین پدیدمهر رو سرچ کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

- - - Updated - - -

اگه خدمات اسکن اسناد و مدارک نیاز دارید، توی گوگل شرکت آروین پدیدمهر رو سرچ کنید.
    کد:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2024

پيش فرض

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •