تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 754 اولاول ... 4567891011121858108508 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

اگه نباشه جاش خالی می مونه anahita2002_anahita2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    در افق ابی

پيش فرض یک چاپگر جدید، از طریق خط تلفن و بدون نیاز به کامپیوتر کار می کند

يك شركت آمريكايي در حال آماده‌سازي خدمات جديدي است كه در آن كاربر مي تواند از طريق رايانه خود تصاوير را براي پرينتري كه در مكاني ديگر بدون اتصال به رايانه تنها به خط تلفن و برق متصل شده، ارسال كرده و چاپ كند.

به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس، به طور مثال تصوير كنيد فردي كه دور از خانواده خود زندگي مي‌كند بخواهد تصاوير جديد خود را براي خانواده كه با رايانه آشنايي نداشته و يا اصلا رايانه ندارند، ارسال كند. چنين فردي تنها كافي است اين تصاوير را به يك پرينتر ويژه كه در مقصد قرار داشته ايميل كرده وآن پرينتر نيز درست همانند دستگاه فكس و بدون نياز به اتصال به رايانه، تنها از طريق خط تلفن تصاوير را دريافت كرده و چاپ مي‌كند.

خدمات جديد توسط شركت "پريستو سرويسز" ابداع شده و پرينتر از نوع جوهرافشان و رنگي مورد نياز در اين خدمات نيز توسط شركت "هيولت پكارد" طراحي و ساخته شده است.

شركت "پريستو" خدمات جديد را از پاييز سال جاري ارائه خواهد داد و دستگاه پرينتر جديد شركت "هيولت پكارد" نيز در همان زمان وارد بازار خواهد شد.

شركت "پريستو" اعلام كرده است كه پرينتر مقصد تنها بايد به خط تلفن و برق متصل شود. فرد ارسال‌كننده تصاوير كه مشترك خدمات "پريستو" شده، تصاوير خود را از طريق اينترنت به اين خدمات ارسال مي‌كند و هر زماني كه دستگاه پرينتر موجود در مقصد روشن شود، تصاوير ارسالي او به صورت خودكار چاپ خواهند شد.

فرد ارسال‌كننده تصاوير حتي مي‌تواند از طريق همين خدمات وضعيت پرينتر موجود در مقصد را از لحاظ ميزان جوهر و يا كاغذ بررسي كرده و به طور مثال به والدين پير خود كه دريافت‌كننده تصاوير هستند در مورد برطرف كردن مشكل پرينتر، آموزش بدهد.

شركت "پريستو" به مدت دو سال براي ابداع اين فن آوري تلاش كرده است.

اين شركت هنوز قيمت اشتراك خدمات پرينت از راه دور خود را اعلام نكرده و شركت "هيولت پكارد" نيز قيمت پرينتر ويژه استفاده در اين خدمات را منتشر نكرده است.

اگه نباشه جاش خالی می مونه anahita2002_anahita2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    در افق ابی

پيش فرض چاپگرهای جدید دل Hp را شکست می‌دهند

شركت Dell باعرضه 5 چاپگر لیزری جدید و رنگی موفق شد از رقیب دیرینه خود یعنی شرکت HP پیشی بگیرد.

این چاپگرهای جدید که در آنها از نرم‌افزار OpenManage استفاده شده، امکان کنترل ميزان جوهر استفاده شده براي هر نوع چاپ و کاغذ به‌خصوص را فراهم می‌آورند و به‌همین خاطر جوهر آنها دیرتر از چاپگرهای معمولی مصرف می‌شود.

بر اساس اخبار به‌دست آمده، دو مدل از پرينترهاي جديد Dell که رنگي و ليزري هستند cn3010 و cn5110 نام دارند و سه مدل دیگر که سیاه و سفید هستند n5310، n5210 و dn1815 نام گرفته‌اند.
    کارشناسان شرکت Dell براین باورند، افزایش امکانات هرچه بیشتر به چاپگرهای نسل جدید مهم‌ترین عاملی است که می‌تواند آنها را در رقابت با شرکت بزرگ HP پیروز کند.

لازم به ذکر است، اگر چه به این چاپگرهای جدید امکانات فراوانی به کار رفته، شرکت Dell قیمت آنها را نسبت به مدل‌های پیشین تغییر نداده است. گفته می‌شود قيمت پرينترهاي ليزري رنگي Dell تقريبا با قيمت پرينترهاي سياه و سفيد HP برابر است.
    شرکت Dell موفق شده در محصولات جدید خود سرعت چاپ را به‌میزان زیادی افزایش داده است. برای مثال مدل n5310 اين چاپگرها امكان پرينت از 50 صفحه در يك دقيقه را فراهم مي‌آورد.

کـاربـر بـاسـابـقـه گلابي's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    کامبادن

پيش فرض

سلام:
    آقا من ميخوام يه پرينتر بگيرم كه بلوتوس داشته باشه وقيمتش هم زياد بالا نباشه(!).كيفيت چاپشم برام زياد مهم نيست چون براي چاپ نقسه هاي الكترونيك استفاده ميكنم.درواقع سياه وسفيدهم باشه مشكلي نيست.
    ممنون(مهران)

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hossein 12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

13 درخواست كمك واسه پرينتر

سلام دوستان _ اميدوارم کمکم کنيد
    من يه پرينتر چندکاره جوهر افشان از نوع brother 3100 دارم . تا حالا چندبار هدش خشک شد که براي درست کردنش هدشو درآوردم . حالا وقتي روشنش مي کنم رو صفحه اش منويسه : Machin Error 41 . به نمايندگيش زنگ زدم ميگه بايد هدشو عوض کني قيمتش هم 70 هزار تومنه. از دوستان مي خوام اگه ميتونن منو کمک کنن .
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

كسي نبود ؟؟؟

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من يه Hp 1315 دارم هر وقت بازی در میاره شارزشو در میارم و میکشم به دسمال بعد دوباره راه میفته

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

خيلي متشكرم كه جوابي به من داديد. ولي منظورتان از شارزشو را نفهميدم.

Banned EMPERATOUR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    شهر سخت افزار.كام

پيش فرض

آقا من طرز شار‍‍‍ز پرينتر 7760 اچ پي را ميخام يكي توضيح بده
    راستي بهترين دستگاه براي چاپ فتو گلاسه چيه در خونه؟
    اين كه خودم دارم گرون در مياد جوهرش
    پيشنهاد بديد؟ ميخام با كيفيت باشه ولي بيشتر از قيمت مغازهها در نياد

داره خودمونی میشه Alive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Wherever I may roam!

پيش فرض

می خواستم نظرتون رو در مورد مدل MP150 شرکت کانون بدونم.(برای استفاده به عنوان فتو پرینتر و کلا مصارف خانگی)
    اینم لینکش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

سلام خسته نباشيد.
    من يه پرينتر ميخوام بخرم كه زياد گرون نباشه(70 تا 100 هزار تومان) البته كار زيادي باهاش ندارم. مثلا شايد روزي 10 برگ.(رنگي هم نباشه مشكلي نيست)
    اگه ميشه منو راهنمايي كنيد.
    مرسي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •