تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 752 از 754 اولاول ... 252652702742748749750751752753754 آخرآخر
نمايش نتايج 7,511 به 7,520 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام دوستان من پرینتر اپسون 220 که چهار تا مخزن داره را دو سال هست دارم جوهر مشکی در حال تمام شدن هست و رفتم جوهر inktec خریدم حالا میخوام مخزن مشکی را با این جوهر جدید شارژ کنم آیا بایستی صبر کنم تا جوهر قبلی مشکی برسه به ته مخزن ؟ یا میشه جوهر جدید که خریدم را بریزم داخل مخزن؟ بعدش داستان اینکه میگن بعدش کد جوهر نیاز هست چیه؟

2. این کاربر از aligoodarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال yaghob.boss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض

سلام دویستان عزیز . یک پرینتر 1215 رنگی دارم به مدتی هستش که چراغ سبز رنگ ready یا همان آماده پرینت روشن نمیشه پرینت میگیرم مشکلی ندارم ولی اون چراغ روشن نمیشه سایر چراغ ها روشن میشه دلیلش چیه ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام
    پرینترم hp1212 لیزری سیاه سفید هست

موقعی که یه فایل میخوام پرینت کنم
    دستور به پرینتر میرسه ولی میره پایین کنار ساعت ویندوز و پرینتر چاپ نمیکنه یه حالت pending میشه
    باید حتما یه بار پرینتر خاموش روشن کنم تا پرینت کنه
    ویندوز پرینتر میشناسه و مشکلی نیست الان میتونم عکس اسکن کنم
    ویندوزم xp هست
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

پروفشنال yaghob.boss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض

سلام دوستان لطفا فیلم زیر را از کارکرد پرینتر ببینید . یه پرینتر m2727 هستش . درواقع قسمت پرینترش همون 1320 هست . زمانی که 4 یا 5 برگ پرینت میگیره بعدش برگ بعدی خالی میاد یه برگه رو یکدفعه میندازه بیرون برگ دوم هم زیر کاتریج میمونه بعضی اوقات برگ سوم زیر سینی . این مشکل فقط زمانی هست که از سینی پایینی پرینت میگیرم . وقتی کاغذ گیر میکنه ارور پرینتر پد ارور رو میده پیکاپ کاغذ و پد داخل سینی هم عوض کردم .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه mpx1386's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید محترم
    یه سوال خیلی مهم داشتم اگه بتونید کمکم کنید دعاگوتون هستم
    من یه پرینتر p50 دارم که با جوهر وکس خیلی راحت عکس های مختلف رو میزنم ، به تازگی پرینتر L1800 گرفتم و همون جوهر رو داخلش ریختم با همون کاغذ ، همون عکس رو میگیرم کیفیتش با P5 خیلی فرق داره ، تو عکس رنگ ها به قرمزی میزنه ، یعنی قرمزش خیلی پررنگه (البته این رو هم بگم که به خاطر استباه فروشنده که جوهرها رو اشتباهی به من داد و من متوجه نشدم به جای قرمز کم رنگ ، قرمز پررنگ ریختم که بعدش اونو با سرنگ خالی کردم هم از مخزن و هم از داخل کارتریج و چندبار هم هد کیلین کردم والان تو نازل چک رنگ ها اوکی هستن وقرمزکمرنگه ولی توی چاپ شدت رنگ قرمز خیلی بالاست والان دیگه موندم چیکار کنم اعصابم به شدت به هم ریخته
    Last edited by mpx1386; 19-03-2020 at 16:28.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    دوستانی که با خرابی پرینتر لیزری مواجه هستند و به دنبال تعمیر پرینتر لیزری خودشون هستند و اگر از مشکلاتی که برای پرینتر لیزری شما ایجاد شده است خسته و ناامید شدید از نکات و تکنیک های موجود در این مقاله از مجموعه آموزش های تعمیرکارسلام برای عیب یابی بهتر ایرادهای مربوط به گیر کردن کاغذ، ایمیج گرفتن و سایر مشکلات پرینترهای لیزری استفاده کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام خسته نباشید به عزیزان
    به یه ارور عجیب برخوردم که خیلی واسم مهم هست و به مشکل منو اندازه
    یه دستگاه 3 کاره کانن مدل MF 4750 دارم که همیشه باهاش کار می کردم ولی الان یک دفعه بیشتر اسکن نمی گیره و اروری مبنی بر اینکه دستگاه شما در حال استفاده می باشد میاد و مجبور میشم که سیستم رو ریست کنم و دوباره بیاد بالا و درست میشه.یعنی فقط یکبار اسکن میگیره.فقط هم توی اسکن این ارور رو میده
    Scan Gear MF
    Cannot Start The Scanner driver while it is in use by another application or us
    این ارور رو بعضی وقت ها میده و تا سیستم رو ریست نکنم هروقت می خواهم اسکن بگیرم میاد و به مشکل خوردم.درایور هم پاک کردم و مجدد نصب کردم درست نشد
    ممنون میشم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه که کارم راه بیافته.کارم گیره .ممنون
    Last edited by salman17; 25-04-2020 at 12:20.

داره خودمونی میشه snowsyamak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من یه پرینتر اپسون L220 مخزن دار دارم امروز روشن کردم برا پرینت خط سفید انداخت هد رو Clean Up کردم چند بار انجام دادم رفته رفته دیگه چند تا خط چاپ میکنه اصلا هیچی چاپ نمیکنه مشکل از کجا میتونه باشه ؟

پروفشنال m.b.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یه پرینتر اپسون L220 مخزن دار دارم امروز روشن کردم برا پرینت خط سفید انداخت هد رو Clean Up کردم چند بار انجام دادم رفته رفته دیگه چند تا خط چاپ میکنه اصلا هیچی چاپ نمیکنه مشکل از کجا میتونه باشه ؟

سلام
    چند وقت از پرینتر استفاده نکردی؟
    اول از جوهر مخزن اطمینان پیدا کنید
    بعد هم یه Power Ink Flushing انجام بدید

امیدوارم مشکلت حل بشه

داره خودمونی میشه pedramb66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

با سلام.
    یک پرینتر به یک سیستم متصل هست و در شبکه به اشتراک گذاشته شده. با خود سیستم که پرینت گرفته میشه اوکی هست. ولی اکثر مواقع از سیستم های دیگه پرینت فرستاده میشه پرینت گرفته نمیشه و خطایی هم نمیده. ولی باید یک بار پرینتر خاموش روشن بشه تا پرینت گرفته بشه.
    ممنون میشه راهنمایی کنید.
    Last edited by pedramb66; 06-03-2021 at 13:37.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •