تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 743 از 754 اولاول ... 243643693733739740741742743744745746747753 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,421 به 7,430 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

اگه نباشه جاش خالی می مونه FlashGet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

عرض سلام خدمت دوستان

سوال :

آیا میشود فیش پرینتر را به کامپیوتر وصل کرد و از هر فایل و متنی پرینت گرفت ؟ منظورم این است مانند دیر پرینترها کار میکند یا فقط باید به نرم افزار مخصوص فروشگاهی و یا صندوق فروشگاهی متصل شود ؟

مثلا میشود داخل برنامه wird , pdf یا فتوشاپ یا هر نرم افزار دیگری که قابلیت پرینت داشته باشد متنی نوشت ( به اندازه سایز رول ) و با دستور پرینت کامپیوتر با این دستگاه ( فیش پرینتر ) از اون پرینت گرفت ؟

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

چه پرینتری پیشنهاد میکنید ؟ ارزان اما موارد فوق رو بشه باهاش انجام داد

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_mohammad1365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    My Love;SHIRAZ

پيش فرض

سلام دوستان.یه پرینتر لکسمارک دست دو گیرم اومد و با قیمت خوب برداشتم.مدلش x340 هست.
    حالا دو تا مشکل دارم.
    اول اینکه اسکنرش نصب نمیشه و هر درایوی هم دانلود کردم بازم نشناخت.نزدیک به 500 مگابایت دانلود کردم ولی هرکدوم رو نصب میکنم فرقی نداره و چیز جدیدی مشاهده نمیکنم.
    مشکل دوم هم اینه که به جز پرینت اول که 20 30 ثانیه ای طول میکشه و میشه ازش بگذریم پرینت های بعد هم هر کدوم 30 ثانیه رو باید منتظر باشم.مثلا اگر یک فایل پی دی اف 4 صفحه ای رو بخوام پرینت بزنم 4 تا 30 ثانیه طول میکشه.قشنگ رو اعصابه ها...
    جالب اینجاست که اگر همین فایل ورد باشه اینجور نیست و حتی برای برگ اولش هم معطل نمیشم.فوقش بعد از دستور پرینت 10 ثانیه طول میکشه و بعدش پشت سر هم بقیه رو پرینت میگیره.
    این مسئله در مورد صفحات وب هم صادقه.یعنی صفحاتی که با کروم باز کردم بخوام پرینت بگیرم مثل پی دی اف خیلی طول میکشه ولی همون صفحات اگر مثلا با فایرفاکس باز کرده باشم زودتر پرینت گرفته میشن.
    نمیدونم چکار کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اگرم درایوش رو دارید که مطمئن باشید خودشه ممنون میشم آدرس دقیق بدید برم همون رو دقیقا دانلود و نصب کنم.
    تشکر از همه

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    My Love;SHIRAZ

پيش فرض

سلام دوستان.یه پرینتر لکسمارک دست دو گیرم اومد و با قیمت خوب برداشتم.مدلش x340 هست.
    حالا دو تا مشکل دارم.
    اول اینکه اسکنرش نصب نمیشه و هر درایوی هم دانلود کردم بازم نشناخت.نزدیک به 500 مگابایت دانلود کردم ولی هرکدوم رو نصب میکنم فرقی نداره و چیز جدیدی مشاهده نمیکنم.
    مشکل دوم هم اینه که به جز پرینت اول که 20 30 ثانیه ای طول میکشه و میشه ازش بگذریم پرینت های بعد هم هر کدوم 30 ثانیه رو باید منتظر باشم.مثلا اگر یک فایل پی دی اف 4 صفحه ای رو بخوام پرینت بزنم 4 تا 30 ثانیه طول میکشه.قشنگ رو اعصابه ها...
    جالب اینجاست که اگر همین فایل ورد باشه اینجور نیست و حتی برای برگ اولش هم معطل نمیشم.فوقش بعد از دستور پرینت 10 ثانیه طول میکشه و بعدش پشت سر هم بقیه رو پرینت میگیره.
    این مسئله در مورد صفحات وب هم صادقه.یعنی صفحاتی که با کروم باز کردم بخوام پرینت بگیرم مثل پی دی اف خیلی طول میکشه ولی همون صفحات اگر مثلا با فایرفاکس باز کرده باشم زودتر پرینت گرفته میشن.
    اگرم درایوش رو دارید که مطمئن باشید خودشه ممنون میشم آدرس دقیق بدید برم همون رو دقیقا دانلود و نصب کنم.
    تشکر از همه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

سلام
    من یک پیرنتر سه کاره سامسونگ مدل scx-3200 دارم
    وقتی که پرینت میگیرم، هنوز پرینت کاغذ اول تموم نشده یک کاغذ دیگه به داخل میکشه و گیر میکنه
    یکم تحقیق کردم، گفتن سنسور سنولوییدش باید سرویس بشه
    ولی نمیدونم که این سنسور کجاست و چطوری باید سرویسش کنم
    میشه راهنماییم کنید؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    My Love;SHIRAZ

پيش فرض

حالا دو تا مشکل دارم.
    تشکر از همه
    چرا کسی جواب نمیده.
    یکی نیست مشکل من رو حل کنه؟
    به مشکل برخوردم ممنون میشم راهنماییم کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه brothers000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran, Iran

پيش فرض

سلام، یه پرینتر سه کاره HP C4680 دارم که متاسفانه اخیرا وقتی میخوام روشنش کنم هی خاموش و روش میشه و صفحه نمایشگرش بعد از بارها خاموش روشن شدن ثابت میشه !
    خودم حدس میزنم مشکل پاور داشته باشه، ولی اینکه از دکمه ش باشه یا خود بوردش رو نمیدونم...
    اگه کسی از دوستان تجربه مشابه داره لطف کنه بنده هم راهنمایی کنه...
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    چند وقته یه پرینتر epson l800گرفتم با جوهر اورجینال و کیفیت چاپش خیلی خوبه ولی در مورد کاغذ و تنظیمات کاغذ از دوستانی که تو این زمینه تجربه دارن چندتا سوال دارم
    1-چه کاغذی و با چه برندی بهترین کیفیت چاپ با این دستگاه رو میده البته به غیر از کاغذ خود اپسون که اصلا تو بازار پیدا نیست

2-تو تنظیمات کاغذ فقط تنظیمات مربوط به کاغذ اپسون موجوده و تو استفاده از کاغذهای متفرقه باید این تظیمات چجوری باشه

تا الان خودم با کاغذ 150 گرمی گلاسه کداک و 280 گرمی لاستر کداک پرینت گرفتم نتیجه راضی کننده بود فقط تو رنگ قرمز یک مقدار اختلاف با عکس اصلی وجود داره و تو تنظیمات مختلف کاغذ نتایج یکم تغییر میکنه دوستان اگه کسی با کاغذهای دیگه کار کرده خوشحال میشم تجربشو در اختیارمون بزاره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض کاغذ مناسب epson l800

سلام
    چند وقته یه پرینتر epson l800گرفتم با جوهر اورجینال و کیفیت چاپش خیلی خوبه ولی در مورد کاغذ و تنظیمات کاغذ از دوستانی که تو این زمینه تجربه دارن چندتا سوال دارم
    1-چه کاغذی و با چه برندی بهترین کیفیت چاپ با این دستگاه رو میده البته به غیر از کاغذ خود اپسون که اصلا تو بازار پیدا نیست

2-تو تنظیمات کاغذ فقط تنظیمات مربوط به کاغذ اپسون موجوده و تو استفاده از کاغذهای متفرقه باید این تظیمات چجوری باشه

تا الان خودم با کاغذ 250 گرمی گلاسه کداک و 280 گرمی لاستر کداک پرینت گرفتم نتیجه راضی کننده بود فقط تو رنگ قرمز یک مقدار اختلاف با عکس اصلی وجود داره و تو تنظیمات مختلف کاغذ نتایج یکم تغییر میکنه دوستان اگه کسی با کاغذهای دیگه کار کرده خوشحال میشم تجربشو در اختیارمون بزاره
    Last edited by aliparastoo; 25-12-2016 at 19:17.

داره خودمونی میشه alinikoyi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خونشون

پيش فرض

سلام
    یکسری کارت10*7 دارم که مخصوص پر کردن اطلاعات اشخاص است، حالا می خواهم به جای نوشتن دستی اطلاعات را از طریق ورد نوشته و روی کارت پرینت بگیرم آیا میتونم با چاپگر hp 1102 این کار رو بکنم مشکلی واسه چاپگر بوجود نمیاد یا اصلا چاپ می کنه؟

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام خدمت رفقای عزیز
    بنده مدت هاست از این پرینتر استفاده میکنم و تا به حال مشکل خاصی نداشتم
    قبلا یه بار خودم ریستش کردم و تا حالا هم دو سه باری دادم شارژش کردن
    خلاصه بعد ظاهر شدن این خطوط در زمان چاپ یه عکس حدس زدم مشکل جوهر باشه و تصمیم گرفتم خودم شارژش کنم.
    چند تا ویدئو آموزشی دیدم و در نهایت کارتریج رو باز و مخزن رو فول کردم. با یه بلور هم اساسی همه جاش رو تمیز کردم. درام و رول و ... رو هم با الکل تمیز کردم! اما در نهایت که بستمش، دیدم همون آشه و همون کاسه.
    اهل فن اشکال رو کجا میبینن؟
    درام آیا ؟
    مدل کارتریج رو هم فرستادم، یه درام با عنوان «سامسونگ 105 samsung» که یکی از سایت ها گذاشته بخرم خوبه؟

تیغه بلید کارتریجت کثیف شده یا عوض کن و تمیز کن - اون تیغه ای که با مگنت در تماسه. در واقع داکتر بلید دستگاه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •