تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 736 از 754 اولاول ... 236636686726732733734735736737738739740746 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,351 به 7,360 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    یه سوال دارم
    اینکه پرینتر 4 رنگه با رزولوشن بالا کیفت چاپش بیشتره؟
    یا پرینتر 6 رنگه با رزولوشن معمولی؟
    میشه توضیح کامل بدین که کدوم بهتره؟
    مرسی
    واقعا کسی نمیدونه کدوم بهتره!!؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

با سلام

دوستان نیاز به چاپ سایز 20*80 سانتی متر دارم ، یعنی تعداد زیادی کاغذ را می خوام با پرینتر رنگی یا سیاه سفید روشون شماره بزنم
    چه پرینتری این قابلیت را داره ؟ می شه با پرینتر خونتون توی قسمت custom page تست کنید ببینید تا چه سایزی را قبول می کنه

ممنون از همگی

اگه نباشه جاش خالی می مونه image369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان و اساتید

برای شارژ پرینتر لیزری HP laser jet 1320 (کاتریج 49a )

چه تونری مناسبه ؟(ممنون میشم چند برند مناسب با حدود قیمت بهم معرفی کنید )
    و برای هر بار شارژ چه مقدار پودر باید پر کنم؟

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

تونر کرونا بریز، برای هر بار هم 125 گرم کافیه.

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من یه اسکنر دارم canon lide 200 خراب شده.وسط صفحه یه نوار سیاه میاد.چه خاکی به سرم بریزم.لازمش دارم شدیدا.
    یه بار بازش کن کابلهای که به گان (gun) دستگاه وصل شده رو باز و بسته کن و یه نگاه به کابل تخت بنداز شاید شکستگی و یا قطعی ببینی

اگه نباشه جاش خالی می مونه younes_ysf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    یه پرینتر اچ پی دارم
    هر تنظیماتی روش انجام میدم پرینت رو لتر میزنه a4 نمیزنه
    توی تنظیماتش توی قسمت paper available هم فقط letter هست
    کسی راهی بلده؟

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سلام
    یه پرینتر HP Laserjet P1102 دارم.شاید حدود 300-400 تا در دوماه پرینت گرفته ام.مدتیه که اکثر پرینتها نصفه صفحه کاملا سفید میشه.وقتی کارتریج رو درمیارم و درام رو تمیز میکنم و داخل میذارم یکی دو تا خوب میگیره بعد کم کم سمت راست کاغذ (A5) کمرنگ میشه و بعد از 4-5 تا کلا نصف صفحه رو سفید چاپ میکنه.سمت چپ کاغد مثل روز اول کاملا پررنگ چاپ میشه.
    یکبار 40 صفحه با زمینه مشکی چاپ کردم که سنگین بود و بعد از اون این مشکل پیش اومد.

الان کارتریج تموم شده یا مشکل جای دیگه هست؟
    اگر برای کاتریج هست شارژ کنم بهتره یا تعویض؟راه حل کامل برای کیفیت مطلوب بفرمایید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام.من پرینتر canon 3010 دارم.تازگی ها موقع کپی کردن، عمل پرینت بلافاصله بعد از پایان اسکن انجام نمی شه و یک فاصله 20 ثانیه ای بین پایان اسکن و شروع پرینت وجود داره.در واقع انگار پرینتر به صورت درجا کار میکنه و با تاخیر زیاد کاغذ رو میکشه درحالیکه قبلا اینطودی نبود.به نظرتون مشکل از چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    یه پرینتر HP Laserjet P1102 دارم.شاید حدود 300-400 تا در دوماه پرینت گرفته ام.مدتیه که اکثر پرینتها نصفه صفحه کاملا سفید میشه.وقتی کارتریج رو درمیارم و درام رو تمیز میکنم و داخل میذارم یکی دو تا خوب میگیره بعد کم کم سمت راست کاغذ (A5) کمرنگ میشه و بعد از 4-5 تا کلا نصف صفحه رو سفید چاپ میکنه.سمت چپ کاغد مثل روز اول کاملا پررنگ چاپ میشه.
    یکبار 40 صفحه با زمینه مشکی چاپ کردم که سنگین بود و بعد از اون این مشکل پیش اومد.

الان کارتریج تموم شده یا مشکل جای دیگه هست؟
    اگر برای کاتریج هست شارژ کنم بهتره یا تعویض؟راه حل کامل برای کیفیت مطلوب بفرمایید.
    سلام به احتمال 90 درصد تونر درحال تموم شدنه اگر کارتریجتون استارتر هست که احتمال میدم هست(منظور کارتریجی که موقع خرید پرینتر داخل پک پرینتر موجوده) حتما تونر رو به اتمامه و بهتره نسبت به شارژ یا تعویض کارتریج اقدام کنید چون معمولا کارتریجهای استارتر بیشتر از 500 یا 600 تا نمیزنن. در مورد شارژ هم اگر از تونر مرغوب و سازگار با دستگاهتون استفاده کنید و همچنین توسط شخص مجرب شارژ بشه مقرون به صرفه تره که شارژ کنید.

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام.من پرینتر canon 3010 دارم.تازگی ها موقع کپی کردن، عمل پرینت بلافاصله بعد از پایان اسکن انجام نمی شه و یک فاصله 20 ثانیه ای بین پایان اسکن و شروع پرینت وجود داره.در واقع انگار پرینتر به صورت درجا کار میکنه و با تاخیر زیاد کاغذ رو میکشه درحالیکه قبلا اینطودی نبود.به نظرتون مشکل از چیه؟
    سلام. احتمالا مشکل از هیتر پرینترتون هست چون معمولا تا هیتر به دمای مورد نظر که حدودا 180 درجه هست البته دقیقشو نمیدونم، ترمیستور فرمان شروع عملیات پرینت رو به فرمتر نمیفرسته. به هر حال احتمالا ایراد از هیتر با ترمیستور پرینترتون هست

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •