تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 64 از 754 اولاول ... 145460616263646566676874114164564 ... آخرآخر
نمايش نتايج 631 به 640 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

اگه نباشه جاش خالی می مونه gholam14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

نقل قول:
    رينتر منHp Photosmart C5183 All-in-One سه كاره است ميخواستم بدانم وقتي ميخواهيم كارتريجهاراتعويض كنيم بايدهر6تاكارتريج راهمه باهم عوض كرديااينكه ميشود مثلارنگ زردكه جوهرتمام كرده رافقط عوض كرد

از سایت hp

نقل قول:
    محتويات جعبه:
    دستگاه HP Photosmart C5183 All-in-One، نرم افزار HP Photosmart، راهنماي نصب، راهنماي پايه، منبع تغذيه، كابل برق، بسته نمونه كاغذهاي قابل استفاده، كارتريج:
    HP 177 Black Ink Cartridge
    HP 177 Cyan Ink Cartridge
    HP 177 Magenta Ink Cartridge
    HP 177 Yellow Ink Cartridge
    HP 177 Light Cyan Ink Cartridge
    HP 177 Light Magenta Ink Cartridge

همان طور که میبینید، کارتریج ها جدا هستند. پس مدل کارتریج رو ببین و همون رنگ مورد نظر رو بخر (البته خودت هم احتمالا میتونی شارژ کنی، اطلاعات دقیقی ندارم)

جنابLordMMD
    ميشودلطفكنيدوآدرس سايتي كه اين مشخصات رادرآنجانوشته به من بدهيدچون هرچي سرچ ميكنم سايتي كه اين اطلاعات راداشته باشدپيدانميكنم.
    متشكرم

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط gholam14
    جنابLordMMD
    ميشودلطفكنيدوآدرس سايتي كه اين مشخصات رادرآنجانوشته به من بدهيدچون هرچي سرچ ميكنم سايتي كه اين اطلاعات راداشته باشدپيدانميكنم.
    متشكرم
    شما جاي درست رو نگشتيد. اين تقديم به شما
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

مشاوره براي خريد Printer

با سلام.
    قصد خريد يك دستگاه پرينتر براي مصرف در منزل را دارم.كيفيت دستگاه و كيفيت چاپ براي من مهمه.از اين پرينتر بيشتر براي پرينت گرفتن مدارك موجود در سيستمم ميخوام استفاده كنم.بعلاوه زمانيكه ميخوام از عكسها پرينت بگيرم كيفيت بالايي داشته باشه.امكان چاپ روي CD , DVD را هم اگر داشته باشه بهتره.مصرف تونر يا كارتريجش مناسب باشه و نيز قيمت تهيه تونر يا كارتريج آن مقرون به صرفه باشه.قيمتش بين 200-300 هزار تومان باشه.نميدونم پرينتر جوهر افشان بگيرم يا ليزري رنگي.خودم نظرم روي پرينتر ليزري رنگي سامسونگ مدل CLP 300 است.
    ممنون ميشم دوستان از تجربيات و تخصص خودشون در اين زمينه راهنمايي بفرمايند تا بهترين انتخاب را داشته باشم.
    با تشكر.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با سلام
    دوستان مي خواستم ببينم كسي كار سخت افزاري انجام داده يا نه و اينكه آيا ميدونيد وقتي سوزنهاي پرينترهاي سوزني ايراد پيدا ميكنه يعني داخل فرو ميره چه جوري تعمير مي كنن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام خوبين
    آيا كسي كار تعمير پرينتر تابحال انجام داده من خيلي مشتاقم بدونم اين پرينترهاي سوزني كه وقتي هد اونها ايراد پيدا مي كنه يعني سوزنهاش تو ميره بر اثر استفاده وگذشت زمان چه چه جوري تعمير ميشه ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

باسلام
    يك سوال درمورد كابل يو اس بي 2دارم اگربخواهم ازاين كابل براي اتصال پرينتربه سيستم استفاده كنم نيازبه پورت مخصوص هست يابا همين پورتهاي يو اس بي كه روي سيستم نصب است ميتوانم ازكابل يو اس بي 2استفاده كنم واصولاچه مزيتي نصب به كابلهاي معمولي دارد.
    متشكرم

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

باسلام
    يك سوال درمورد كابل يو اس بي 2دارم اگربخواهم ازاين كابل براي اتصال پرينتربه سيستم استفاده كنم نيازبه پورت مخصوص هست يابا همين پورتهاي يو اس بي كه روي سيستم نصب است ميتوانم ازكابل يو اس بي 2استفاده كنم واصولاچه مزيتي نصب به كابلهاي معمولي دارد.
    متشكرم
    بله با همین پورت ها میشه.
    مزیتش در سرعت بیشترش هست.
    در ضمن رایانه شما هم باید این ورژن (یعنی usb 2 ) را ساپورت کنه. البته اگر نکند هم مسئله ای نیست ، و باز هم کابل کار میکنه ، اما خوب با سرعت usb معمولی.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

كسي جواب ما رو نميده ؟!
    اين پرينتر clp 300 بفرماييد وقتي كارتريجاش تموم شد بايد عوض بشه يا پر و چقد هزينه داره. بعد اين درام چيه؟ اون چقد درمياد.
    يه چيز ديگه. وقتي يكي از كارتريجاش تموم بشه ديگه كار نميكنه ؟
    ضمنا اگه تو تنظيماته پرينتراي ليزري سياهي رو كم كني مقدار مصرفشم كمتر ميشه ديگه ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

باسلام
    دوستان پرينترمن اعلام ميكندرنگ زردتمام كرده چرانميتوانم ازيك برگ بانوشته هاي مشكي كپي بگيرم ومدام چراغ قرمزنزديك كليد كنسل چشمك ميزندوروي مونيتورپرينتراعلام ميكند كارتريج خالي راتعويض كنم درصورتي كه من يك كپي مشكي ميخواهم بگيرم كسي ميداندمشكل چيست وچكاربايد بكنم ضمنا تادوسه رخوب بودوباوجودنداشتن رنگ زردولي كپي ميگرفت
    مدل پرينتر:HP Photosmart C5183 All-in-One
    پيغام روي مونيتورپرينتر:Replace the follwing empty ink cartridge(s)to resume printing

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من باید دو تا پرینتر بخرم (یکی dotmatrix و دومی inkjet) فقط بایدسه تا ویژگی داشته باشند:
    1-مستقیما و بدون پرینتر سرور به شبکه LAN وصل بشن
    2- این پروتکل رو ساپورت کنن SNMP(Serial Network Management Protocol)
    3- در بازار ایران قابل تهیه باشه

هر نوع پرینتری از هر سازنده ای که میشناسید بگید(قیمتش هم مهم نیست)
    اگه گاتالوگ یا توضیح فنی از پرینتر داشتید ممنون میشم اگه لینک دانلودش رو بذارید.

قبلا از توجهتون سپاسگذارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •