تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 502 از 754 اولاول ... 2402452492498499500501502503504505506512552602 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,011 به 5,020 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    یه پرینتر کنون مدل 270داشتم که دوساله ازش استفاده نکردم امروز که خواستم ازش استفاده کنم دیدم ظاهرا جوهرش خشک شده سعی کردم با الکال و استون سر نازلهارو تمیز کنم ولی جوابی نگرفتم به نظر شما چکار باید کرد باید بندازمشون دور یا میشه کاریش کرد؟

داره خودمونی میشه akparas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من پرینترم رو شارژ کردم نمیدونم چرا مثل اولش پررنگ نمی زنه تو این جا خوندم گفتن امکان داره از تونر بد باشه رو تونر من نوشته ساخت ژاپن پرینتر من canon lpb3100 است و رفتم نماینگی گفتن تونر hp 1005 بااین نوع پرینتر یکی است این قوطی رو 7000 تومان خریدم آیا کیفیت تونر این مدل خوب هست یا نه ؟ چکارکنم بهتره؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    عزیزان برادر پس این تونرش مشکلی نداره؟ خوبه؟چون پرینترمو بار اوله شارژ کردم نمی دونستم درام یک بار مصرفه. پس برم درام بخرم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    خوی

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان من یک پرینتر کنن 6140 دارم که یک مدت 4-5 روزه ازش استفاده نکردم حالا وقتی پرینت میگیرم خط های سفید افقی رو نصویر می افته 2بار دپ کیلین کردم چند بار هم کلین خالی ولی باز اتفاقی نیوفتاد حتی با حلال و الکل هم هد رو شستشو دادم باز هم اثر نکرد وقتی نازل چک میگیرم دو تا از رنگ های ابی لایت یک خط سفید افقی میندازه به نمایندگی بردم اونها هم گفتن تا بحال با این مشکل روبرو نشدیم چون من شهرستانم از دوستان کسی راه حلی سراغ داره ممنون میشم راهنماییم کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان من یک پرینتر کنن 6140 دارم که یک مدت 4-5 روزه ازش استفاده نکردم حالا وقتی پرینت میگیرم خط های سفید افقی رو نصویر می افته 2بار دپ کیلین کردم چند بار هم کلین خالی ولی باز اتفاقی نیوفتاد حتی با حلال و الکل هم هد رو شستشو دادم باز هم اثر نکرد وقتی نازل چک میگیرم دو تا از رنگ های ابی لایت یک خط سفید افقی میندازه به نمایندگی بردم اونها هم گفتن تا بحال با این مشکل روبرو نشدیم چون من شهرستانم از دوستان کسی راه حلی سراغ داره ممنون میشم راهنماییم کنه

سلام
    اولا کار بسیار اشتباهی کردی با الکل افتادی به جون هد اونم که استفاده کردی حلال هست فایده نداره باید از کلینر استفاده کنی. فقط هم نئومارک و استرانگ چیزی به اسم کلینر دارند که هر که اولی تایوان و دومی المانیه بقیه همون حلال رو به اسم کلینر میفروشن. من از آلمانیه استفاده کردم وحشتناک معجزه میکنه باور نکردنی. اینم بگم اگه تو مخزنت جوهر اسکای یا آلفا و از این چیزای خراب میریزی جوهرتو عوض کن. اگه بتونی نازل چکتو اسکن کنی بزاری که عالی میشه میتونم کمکت کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام
    یک دستگاه چاپگر سه کاره اپسون مدل RX-620 دارم که 5 سال پیش خریدم وقتی کاتریج مشکی تموم شد رفتم بازار بگیرم مثل مدل اپسون نداشت به ناچار مادیران گرفتم تا کارم راه بیفته و متاسفانه کیفیتش با مدل اصلی زمین تا آسمون فرق میکرد امروز کاتریج جدید 6رنگ براش خریدم چون تاریخ انقضا قبلی ها گذشته بود مشکل اینه که رنگ مشکی و زرد را چاپ نمیکنه ( نه کپی سیاه سفید و نه پرینت سیاه سفید ) کاتریج فابریک داخل کارتنش مارک اپسون بود ولی اینایی که تو بازار است موا و گارانتی مادیران می باشد در ضمن من با کاتریج اورجینالش هیچ مشکلی نداشتم و از کیفیتش بسیار راضی بودم .

تستNOZZLE CHECk را هم انجام دادم سه رنگ چاپ نشد مشکی - صورتی کم رنگ و رنگ زرد.

به نظر شما علت چیست
    هد دستگاه خشک شده . از کلینر استفاده کن. یا نئومارک که تایوانیه که شرکت پارس کپی میاره یا استرانگ که آلمانیه و شرکت پارت افزار پارسیان میاره.آلمانیه معجزه میکنه بی شک البته پولشم بی شک بالاتره بقیه هم که حلالو جای کلینر میدن دست ملت که چون 5سال دستگات خوابده جواب نمیده قطعا.
    جوهرهای مادیرانی یا میوا همون GS های چینی هستند که جوهر خیلی بدرد نخوریه .اگه دستگاه نو با هد سالم باشه اینارو بندازی میگیره چه برسه به مال شما[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 01:49 AM ---------- Previous post was at 01:48 AM ----------
    Last edited by هخامنشی; 07-04-2012 at 12:13.

داره خودمونی میشه akparas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

آقایون یکی بیاد به ما جواب بده آیا با شارژ اول پرینتر(توسط خودم) ضمناً آماتور هم بودم درام ممکن آسیب ببینه چون کمرنگ می زنه (مثل اولش نمی زنه canon lpb 3100 برم درام بخرم؟ یا نخرم ؟ می تر سم برم باز پول بسولفونم درام بخرم باز درست نشه. قیمتش حدوداً چنده ؟ تو پاچمون نکنند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

احتمالا از درامش هست و بايد عوض بشه.

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

سلام. علت اينه كه مدت زيادي ازش استفاده نكرديد و جوهر توي نازل ها خشك شده. اين مدت خيلي زياده و احتمال درست شدنش خيلي كم. بايد كارتريج هاي نو رو كه گرفتيد بذاريد و هدكلين كنيد اگه نشانه هايي از بهبود ديديد ادامه بديد. در غير اين صورت و اگه براتون به صرفه باشه بريد سراغ محلول و ...

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:23 AM ----------

معمولا اگه بعد از شارژ كمرنگ بشه درامش رو عوض مي كنيم بعد مي ريم سراغ اينكه احتمال بديم تونرش مشكل داره.

آقا محمد دستگاه را بردم شرکت گارانتی ( مادیران ) مسئول پذیرش پرسید مشکلش چیه گفتم چاپ سیاه سفید انجام نمیده عمبلیات هد کیلین و نوزل چک را هم انجام دادم پرسید چه مدتی دستگاه کار نکرده گفتم 4 سال- گفت هد دستگاه باید تعویض بشه ما هم چون دیگه این دستگاه تولید نمیشه هد RX620 را ندارم. برو تو بازار هد اپسون RX620 استوک پیدا کن بیار اینجا فقط اجرت تعویض ازت میگیریم.
    من هم تمام بازار را زیر و رو کردم بازار کامپیوتر ولیعصر-بازار کامپیوتر ایران- بازار رضا- خیابان ایرانشهر هیچ کس این هد را نداشت. حالا باید چکار کنم دستگاه نو را بندازم دور!

از دوستان هر کس هد دستگاه EPSON STYLUS PHOTO RX 620 چه نو و چه استوک داشت خریدارم هزینش هر چقدر باشه پرداخت میکنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

هد دستگاه خشک شده . از کلینر استفاده کن. یا نئومارک که تایوانیه که شرکت پارس کپی میاره یا استرانگ که آلمانیه و شرکت پارت افزار پارسیان میاره.آلمانیه معجزه میکنه بی شک البته پولشم بی شک بالاتره بقیه هم که حلالو جای کلینر میدن دست ملت که چون 5سال دستگات خوابده جواب نمیده قطعا.
    جوهرهای مادیرانی یا میوا همون GS های چینی هستند که جوهر خیلی بدرد نخوریه .اگه دستگاه نو با هد سالم باشه اینارو بندازی میگیره چه برسه به مال شما[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 01:49 AM ---------- Previous post was at 01:48 AM ----------
    جناب هخامنشی با شرکت هایی که معرفی کردید تماس گرفتم شرکت اول پارس کپی گفت چونکه 4 سال از دستگاه استفاده نشده مشکل هد با هد بازکن نئو مارک اصلا برطرف نمیشه- شرکت دوم پارت افزار پارسیان آقای osati گفتن مشکل شما با هد بازکن فوق قدرتمند استرانگ مواد آلمانی ساخت تایوان برطرف میشه. ایشان پیشنهاد کرد با توجه به اینکه کاتریج های اپسون اصلی در بازار نیست سیستم چاپگر به کاتریج های قابل شارژ تغییر پیدا کنه. اینم گفت کیفیتش یه ذره پایین تر از اپسون اصلی هست ولی هر چی باشه از این GS چینی (میوا) که مادیران می فروشه بهتره هزینه سرویس هد با هد کلین استرانگ 50 هزار+ هزینه نصب کاتریج قابل شارژ 60 هزار (6رنگ)+هزینه تی پاکس=110 هزار + هزینه تی پاکس

قیمت هد بازکن استرانگ 30 هزار تومان

به نظر شما من هد بازکن را بخرم ببرم گارانتی مادیران تا هد دستگاه را درست کنن یا دستگاه را ببرم برای تعمیر و سرویس شرکت پارت افزار پارسیان که هد را با هد بازکن شستشو بدن و سیستم دستگاه را به کاتریج قابل شارژ تغییر بدن .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من 3 دستگاه پرینتر canon 4840 دارم که نیاز به ریست کردن دارن آیا کسی فایل ریست یا طریقه ریست کردن این مدل رو در اختیار داره
    ممنون میشم کمکم کنید

با تشکر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    بچه ها يه كاتريج 209 سامسونگ دارم ((مدل دستگاه 4824)) كه شار‍ژش كردم اما توي دستگاه كه مي زارم مي نويسه Toner Empty

Pls Help me!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •