تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 256 از 754 اولاول ... 156206246252253254255256257258259260266306356 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,551 به 2,560 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

اگه نباشه جاش خالی می مونه payam hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران پاسداران

پيش فرض

دوست عزيز رامين جان سلام.
    نه اپسون بگير نه كانون.
    كانون به دليل نداشتن پاسخگويي در مورد تعميرات دستگاه جالب نيست چون فقط خودش به طور انحصاري انجام ميده كه خيلي از قطعات رو هم نداره و با اينكه از base اوليه اچ پي استفاده ميكنه خيلي از قطعات ابتكاري كه خودش گذاشته گير نمياد. به خصوص در دستگاه هاي جوهر افشان.
    اپسون هم با داشتن رزوليشن خوب ولي به خاطر داشتن هد و مشكل قديمي خراب شدن هد جالب نيست. حتي با اينكه قيمت خيلي ارزوني در زمينه كارتريج و خود دستگاه داره. اينطوري بگم اگه خراب بشه بايد بندازيش دور.

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

نه اپسون بگير نه كانون.
    كانون به دليل نداشتن پاسخگويي در مورد تعميرات دستگاه جالب نيست چون فقط خودش به طور انحصاري انجام ميده كه خيلي از قطعات رو هم نداره و با اينكه از base اوليه اچ پي استفاده ميكنه خيلي از قطعات ابتكاري كه خودش گذاشته گير نمياد. به خصوص در دستگاه هاي جوهر افشان.
    اپسون هم با داشتن رزوليشن خوب ولي به خاطر داشتن هد و مشكل قديمي خراب شدن هد جالب نيست. حتي با اينكه قيمت خيلي ارزوني در زمينه كارتريج و خود دستگاه داره. اينطوري بگم اگه خراب بشه بايد بندازيش دور.

پس عملا فقط تو جوهرافشان ها HP موند دیگه ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران پاسداران

پيش فرض

دوست عزيزم دقيقا همين طوره. البته نه در جوهر افشان بلكه توي كليه پرينتر ها چه جوهري چه ليزري اچ پي حرف اول رو ميزنه ولي اگه سوزني بخواي فرق ميكنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

نه اپسون بگير نه كانون.
    سلام دوست عزیز من قبلا پرینتر hp 6313 داشتم که فروختمش چون زود به زود کاتریج میسوزوند و ارور replace cartrige میداد و تحقیق کردم دیدم که خیلیا مشکل من را دارند نه فقط با این مدل پرینتر بلکه با بقیه جوهر افشان های hp

میشه چندتا پرینتر هایhp چند کاره که رو سی دی هم چاپ میزنه معرفی کنی حدالمقدور فتو اسمارت باشه؟
    Last edited by ramin111; 30-06-2010 at 12:04.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

ایا پرینتر HP Photosmart D7463 چاپ رو سی دی میزنه و نظرتون دربارش چیه؟

و همینطور پرینتر HP Photosmart C6283 نظر تون دربارش چیه که به جای canon mp630بگیرم کسی تجربه کار باهاش را داره و چاپ رو سی دی میزنه؟
    Last edited by ramin111; 30-06-2010 at 13:46.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران پاسداران

پيش فرض

دوست عزيز اگر از كارتريج اصلي استفاده كني اين اتفاق نميفته. من اولين باره دارم ميشنوم كسي بگه 5610 كارتريج بسوزونه. اگر هم بخواي بيشتر هزينه كني كه دستگاه هاي فتواسمارت خيلي بهتره و از كيفيت عالي برخورداره مخصوصا توي اچ پي. تنها نگراني در اين پرينتر ها داشتن هد هست. كه خيلي بايد مراقب خشك شدن و خراب شدنش باشي كه اون هم راه داره. شخصا من 6283 رو ترجيح ميدم. دستگاه عالي اي هست.

آخر فروم باز caca_caca888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    قيمت دستگاه هاي رنگي كونيكا مينولتا در چه حديه؟
    مثلا
    C350 ، C351 , C450 , C451 و ...
    راستي براي مغازه ميخوام.

ممنون 

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوست عزيز اگر از كارتريج اصلي استفاده كني اين اتفاق نميفته. من اولين باره دارم ميشنوم كسي بگه 5610 كارتريج بسوزونه. اگر هم بخواي بيشتر هزينه كني كه دستگاه هاي فتواسمارت خيلي بهتره و از كيفيت عالي برخورداره مخصوصا توي اچ پي. تنها نگراني در اين پرينتر ها داشتن هد هست. كه خيلي بايد مراقب خشك شدن و خراب شدنش باشي كه اون هم راه داره. شخصا من 6283 رو ترجيح ميدم. دستگاه عالي اي هست.
    سلام دوست عزیز

ایا پرینتر hp photosmart d5463 چاپ رو سی دی هم داره چون یه سایت زده داره یکی زده نداره؟
    و نظرتون درباره ی این پرینتر چیه ؟
    یکی همین پرینتر را گرفته بود هدش خراب شده بود ولی گیرش نیومد بود پس اچ پی هم بعضی از قطعات پرینترش گیر نمیا
    Last edited by ramin111; 01-07-2010 at 18:44.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام من يدونه پرينتر با كيفيت عالي براي چاپ عكس هاي دوربينم ميخوام ترجيحا اسكنر هم باشه و كارت خوان هم داشته تا 250 تومن البته الويتم كيفيت چاپ عالي و كم هزينه بودن در ماه هاي بعد از خريده (من كوچكترين اطلاعاتي درباره پرينتر ندارم)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام من یک چهار کاره 4623 سامسونگ خریدم میخواستم بدونم که کارتیجش قابل شارژ هست یا نه؟
    اگه هست منو راهنمایی کنید چون هیچ جا پیچ نداره ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •