تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 754 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203603 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

سلام
    من یکی از دوستانم یک عدد پرینتر 3 کاره اپسون مدل cx3700 بهم داده به گفته خودش 10 ماهه که بدون استفاده مونده و کارتریجهاش رو هم در آورده و نمیدونه که کجاست و گمش کرده . از قرار اینکه شنیده بودم که در صورتی که به مدت طولانی استفاده نشه مسیرهای جوهر در هد خشگ میشه . بازش کردم وهد رو در آوردم . وقی که به زیر هد دستم رو کشیدم دستم جوهری شد. تصمیم گرفتم که از سمتی که جوهر وارد میشه توسط آب داغ و با سرنج آب رو بفرستم داخل تا ببینم از زیر هد به بیرون پاشیده میشه یانه . و دیدم که آب به همراه رنگ از زیر هد با فشار پاشیده میشه.
    آیا اگر کارتریجهاش رو بخرم این پرینتر به کار می افته و درست میشه . یا نه؟
    قیمت کارتریجهاش الان تو بازار چنده؟
    ممنونم
    منم 3600 اش رو دارم. برای مدتی کار نکرد. چند ماه !
    بعد که کارتریج گذاشتم توش ریلش که کاغذ میخورد یا کاغذ رو نمیخورد یا کج چاپ میکرد.
    کارتریج مشکی که واسش خریدم رو خیلی خیلی کمرنگ میزد جوری که معلوم نبود.
    نمیدونم چی شده بود!
    آخرش جای کارتریج آبی و مشکی رو عوض کردم به جای مشکی آبی پرینت میگیرم!
    تازه اونم گاهی نصفه میزنه!

به نظرم نگیر. اسکنر خوبی داره . ولی مصرف جوهرش واسه فتوکپی و پرینت بالاست. هر دفعه باید بری ولیعصر 20 هزارتومن پول جوهر بدی!

من خودم میخام یا 1005 یا 1006 هر کدوم که کارتریجش ارزونتر بود رو بخرم. که هنوز نمیدونم چجوریه!؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام

دوستان من یه چاپگر رنگی 2600 اچ پی دارم. که جوهر مشکی اون تموم شده. تونرش رو بردم شارژ کنم . گفتن شارژ نمیشه . گفتن اینها پشتشون یه آی سی داره و وقتی تموم بشه اجازه شارژ نمیده.

حالا میخواستم بپرسم این مسئله راسته یانه؟
    اگه راسته که ارزشی نداره هروقت جوهر تموم شد یه چاپگر نو بگیریم بهتره!!!!

داره خودمونی میشه bahar1386's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام من دنبال یه پرینتر خوب می گردم که در سایز A3 پرینت بگیره واسه شرکت می خوام و کارم گرافیکه . می خوام تا حدی رنگها رو نزدیک به چاپ افست پرینت بگیره ! خودم کانن رو دوست دارم . اما نمی دونم لیزری یا جوهر افشان و چه مدلی باشه! از لحاظ قیمت هم مشکلی ندارم.

داره خودمونی میشه raminrt's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

ممنون. این چیپست حافظه که گفتین یعنی چه ؟ یعنی 1005 و 1006 کارتریجشون گرونتره ؟ یا سخت تر پیدا میشه؟

من اپسون 3 کاره دارم . خیلی سریع شارژ خالی میکنه. اینا که اینجوری نیست؟
    سلام دوستان
    دوست عزیز شاید این جواب چون خیلی دیر شده (واقعا متاسفم ) به درد نخوره ولی محض اطلاع اطلاع دوستان
    این چیپست حافظه رو HP از زمان پرینتر 1300 روی یک از کارتریجهای لیزری گذاشت تا از شارژ اونا جلوگیری کنه
    ولی خوب مگه میشه و داخل اون اطلاعاتی مثل شماره سریال کارتریج و مقدار کار کرد و تاریخ چاپ اولین صفحه ذخیره میشه (یه آی سی حافظه EEPROM شبیه اونای که توی فلش مموری هستش منتها سریالش)
    و یعنی اینکه این کارتریج جدید تره اینکه گرونتره یا سختتر پیدا میشه بسته به بازار داره که ممکنه توی یه مقطع زمانی
    کارتریج 1320 هم کم باشه و گرونتر بشه (شاید)
    ولی از نظر شارژ فکر نمیکنم از 1320 بیشتر مشکل داشته باشی چون اون هم از چیپست ها داره و دوستان دارن
    شارژش میکنند
    و فکر می کنم اپسون شما جوهر افشان هست و اگر اینطور باشه نمیشه این دوتا رو باهم مقایسه کرد
    در ضمن با هر کار تریج این پرینتر 2000 صفحه با پوشش 5% می تونی پرینت بگیری
    Last edited by raminrt; 04-08-2008 at 14:08.

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    من آخرش نفهمیدم کاتریج 1006 چه جوریه ؟ یعنی گرونتره ؟ یا اینکه مشکل دیگه ای داره ؟
    در ضمن من در انتخاب بین hp 1006 و brother hl 2040 گر کردم !
    بنظرتون کدوم بهتره ؟
    خوب خیلی سخت شد brother پرینترای خوبی میزنه و این مدل 2040 پورت پارالل هم انگار داره تونر و درامش هم از هم جدا هست ولی اینکه باهاش کار کرده باشم نه و نمی دونم کارکردش چطوره بهتره قبل از تصمیم نهایی بیشتر تحقیق کنی
    فکر میکنم اگر تغییر نکرده باشه حول حوش 120 هزار تومان بود
    در ضمن کارتریج 1005 و 1006 باهم یکسان و تفاوتی نداره فقط 1006 حافظه بیشتری داره و یه تری کوچیک بالا هم برای کاغذ های تکی داره
    Last edited by raminrt; 04-08-2008 at 14:23.

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام

دوستان من یه چاپگر رنگی 2600 اچ پی دارم. که جوهر مشکی اون تموم شده. تونرش رو بردم شارژ کنم . گفتن شارژ نمیشه . گفتن اینها پشتشون یه آی سی داره و وقتی تموم بشه اجازه شارژ نمیده.

حالا میخواستم بپرسم این مسئله راسته یانه؟
    اگه راسته که ارزشی نداره هروقت جوهر تموم شد یه چاپگر نو بگیریم بهتره!!!!
    البته اینارو شارژ هم میکنند و فکر میکنم بهتر شما جاهای دیگه رو هم امتحان کنی البته تا اونجای که من دیدم معمولا توی شارژ اینا مشکل دارن و علاوه بر چیپست وقتی شارژش میکنند پودر ریزی پیدا میکنه
    ولی اگر خواستی چاپگر نو بخری دیگه 1600 و2600 نخر لطفا

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام من دنبال یه پرینتر خوب می گردم که در سایز A3 پرینت بگیره واسه شرکت می خوام و کارم گرافیکه . می خوام تا حدی رنگها رو نزدیک به چاپ افست پرینت بگیره ! خودم کانن رو دوست دارم . اما نمی دونم لیزری یا جوهر افشان و چه مدلی باشه! از لحاظ قیمت هم مشکلی ندارم.
    سلام
    به نظرم بهتر کانن جو هر افشان بخری و معمولا پرینتر های جوهر افشان رنگها رو دقیق تر نسبت به پرینتر های لیزری پرینت می گیرن

داره خودمونی میشه alireza_blue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام .

من يه مشكل اعصاب خوردكن با پرينترم پيدا كردم . پرينترم hp 1613 سه كاره هست .

روشنش كه ميكنم يه پيغام ميده كه : no MECH mode و پرينت نميگيره . دوباره هم نصب ميكنم مشكل حل نشد . از نظر نصب سخت افزار يا شناسايي پرينتر مشكلي نداره ولي هر بار روشن ميكنم اين پيغام رو ميده و هيچ پرينتي نميفرسته . مشكل از كجاست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیزم
    یه تست دیگه هم بکن با یه نرم افزار دیگه پرینت بگیر (غیر از فوتو شاپ)مثلا ACDSee
    و یه کار دیگه توی منو های پرینتر یه کالبریت داره برو یه بار یا دو بار دستی اونو کالیبره کن
    موفق باشی
    با تشكر از شما كه براي من اين همه تلاش كردين من راه حل اون مشكلو با ورد حل كردم اينطور كه نوشته هاي دو رنگ كه برام ميزد رو با ورد نوشتم.
    يك راه حل ديگه هم تو فتوشاپ هم هست كه توي انتخاب text براي رنگش اينگونه عمل ميكنيد كه رنگه text رو انتخاب بعد در گزينه هاي H و S وB گزينه S رو انتخاب كرده و در همون پنجره only web colors در پايين صفحه رو روشن بعد رنگ مشكي رو انتخاب كنيد.با تشكر

10. این کاربر از medad_red بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام .

من يه مشكل اعصاب خوردكن با پرينترم پيدا كردم . پرينترم hp 1613 سه كاره هست .

روشنش كه ميكنم يه پيغام ميده كه : no MECH mode و پرينت نميگيره . دوباره هم نصب ميكنم مشكل حل نشد . از نظر نصب سخت افزار يا شناسايي پرينتر مشكلي نداره ولي هر بار روشن ميكنم اين پيغام رو ميده و هيچ پرينتي نميفرسته . مشكل از كجاست؟
    سيم برق شو عوض كن و همين طور سيم به كامپيوتر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •