تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 754 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehbas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همگی

من میخوام یه پرینتر رنگی جوهرافشان چندکاره و یه پرینتر لیزری تک رنگ بگیرم. بوجه هم سرجمع 300 تومنه ( حداکثر ). لطفا در مورد مارک ها و مدل هایی که میتونم بگیرم راهنمایی بفرمائید.

در مورد شارژ کردن جوهر افشان ها و لیزری ها هم اگه میشه یه توضیح بدید. مخصوصا واسه جوهر افشان کلا پس از خرید چه هزینه هایی داره؟ هر چندوقت یه بار باید کارتریج رو شارژ کنی، هزینش چقدره و با هر بار شارژ متوسط چند صفحه رنگی و چند برگ سیاه و سفید میشه زد؟ همینطور در مورد کارتریج که چندوقت یه بار باید عوضش کنی و هزینش چقدره؟

لطفا در مورد تونر های لیزری هم یه توضیحی بدید که اونا هم شارژ میشه یا باید عوضش کنی؟ هزینش چقدره و هرچند وقت یه بار باید این کار رو انجام بدی؟

خیلی خیلی ممنونم، فقط اگه ممکنه سریعتر چون فردا میخوام بگیرم.

پروفشنال shahbab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من فکر کنم قبلا از این لیبلها توی پاساژ ایران بالای خیابان طالقانی (نمیدونم اسم پاساژ درسته ؟) طبقه اول دیدم
    به اونجا سر زدی؟
    آره رفتم...از اين ليبل هاي كاغذي معمولي دارن!

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

سلام . من پرینترم کاغذ نمیخوره !
    از این سه کاره های اپسونه. اون جای کارتریج هاش چپ و راست میره ولی تلاش میکنه واسه کاغذ خوردن اما تلاشش بی فایده است!
    چیکار کنم ؟ دستی نمیتونم درستش کنم ؟
    ویرایش : الان یه مشکل دیگه داره : دستی کاغذ رو کاری کردم بخوره. ولی مشکل اینجاست همش رو با هم میخوره ولی پرینت نمیگیره !
    سفید میخوره سفید هم میده بیرون !
    یه بار کج زد و نا مفهوم ولی دیگه نزد!

یک سوال دیگه : من امروز پاساژ رضا بودم. hp 1020 رو میدادن 135 تومن. گفت یه مدل در اون رده اومده به اسم hp 1005 , 1006
    هشتاد هزار تومن.
    میخاستم بدونم چطوریه ؟ هزینه کارتریج و جانبی اش ارزون هست ؟

ویرایش 2 : اصلا بی خیال اون سه کاره. نظرتون راجبه hp1005 , hp1006 که 80 تومن هستن چیه ؟ میارزه ؟ چه حسنی 1020 که 135 تومنه نسبت به این داره ؟
    تعداد کپی و ... برام مهم نیست. واسه خونگی میخام. عمر طولانی خودش و جوهرش بیشتر مهمه برام. اگه جوهر هم داره ارزونه ؟ راحت گیر میاد و ...
    خلاصه راهنمایی اساسی ! جبران کنیم !
    Last edited by vahid_civil; 26-07-2008 at 18:26.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

معذرت كه نگفتم.اره روي كاغذ معمولي هم مشكي خالص توي طراحي هايم نيز داره ولي توي ورد اين مشكل رو نداره فقط توي فتوشاپ اين مشكل پيش مياد اصل موضوع اينه كه نوشته اي كه وسط طرحه من هست از ديگر رنگها سايه ميندازه.تست خود پرينتر مشكلي نداره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

راستي گفتي اسكن بگير برات بفرستم اسكنرم خراب شده بود داده بودم گارانتي.

آخر فروم باز emad64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    بندرعباس

11 Carriage Jam

سلام دوستان
    دوست عزیز من قبلا هم برای این سوال یه توضیح نوشته بودم دوباره همون میگذارم
    در مورد سوال شما خوب این میتونه بسته به خیلی چیزا باشه (و جواب دادنش ممکنه چیزی روبرای شما تغییر نده)
    ممکنه خود برد Carriage ایراد داشته باشه ممکنه فرمتر و کنترولر ایراد داشته باشه و شما نگفتید اولش موقع روشن شدن چکار میکنه اگر از همون اولش موتور کاغذ کش شروع میکنه سریع چرخیدن ممکنه اینکودر کناری (دیسک اینکودر) ایراد داشته باشه ممکنه هزارتا دلیل دیگه هم داشته باشه
    بهترین کار اینه که ببریش دوباره مثلا برات درست کنند
    خوب شرمنده که نمیشه کمک بیشتری کرد
    سلام..
    ممنون دوست عزیز
    من هرچی تو بحث ها گشتم، چیزی در این مورد پیدا نکرده بودم. واسه همین سوالم رو مطرح کردم.
    یه جوری خودم باهاش کنار اومدم. وقتی که به این مشکل میخوره و اروره "Carriage Jam" رو میده من این کار رو میکنم :

1 - پرینتر رو خاموش میکنم. (راحت خاموش میشه)
    2 - در بالای پرینتر رو باز میکنم.
    3 - پرینتر رو روشن میکنم.

بعر از این عمل، راحت پرینت میگیره. اگه باز بعد چند وقت ارور داد، دوباره همین کار رو میکنم.
    میدونم که کار اصولی نیست، ولی واسه موارد اضطراری راحت جواب میده.
    آره، من که باید ببرم بدم دوباره مثلاً واسم درستش کنن، ولی گفتم راه حلی رو که واسه این اروره "Carriage Jam" پیدا کردم رو بگم شاید بدرد بقیه بخوره..

7. این کاربر از emad64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Gnu/Linux

پيش فرض

آقا من یه پرینتر سیاه سفید لیزری می‌خوام و هرچه ارزون تر بهتر. راستش می‌خوام کلی کتاب باش چاپ کنم که اگه بیرون ببریم، خیلی گرون تر با من تموم می‌شه. چه مدلی از چه برندی رو به من پیشنهاد می‌کنین؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه dost1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    No Where

پيش فرض مشکل با پرینتر 1018 Hp !!

سلام دوستان عزیز امیدوارم که خو ب باشید
    من یه پرینتر 1018 اچ پی دارم که با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصله الان نمیدونم چی مشکلی پیدا کرده به هر کامپیوتری که وصل میکنم Unknow Decive مینویسه درایورش را پاک کردم دوباره انستال کردم هر کاری بلد بودم نشد مشکلش چیه ؟؟

داره خودمونی میشه raminrt's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام . من پرینترم کاغذ نمیخوره !
    از این سه کاره های اپسونه. اون جای کارتریج هاش چپ و راست میره ولی تلاش میکنه واسه کاغذ خوردن اما تلاشش بی فایده است!
    چیکار کنم ؟ دستی نمیتونم درستش کنم ؟
    ویرایش : الان یه مشکل دیگه داره : دستی کاغذ رو کاری کردم بخوره. ولی مشکل اینجاست همش رو با هم میخوره ولی پرینت نمیگیره !
    سفید میخوره سفید هم میده بیرون !
    یه بار کج زد و نا مفهوم ولی دیگه نزد!

یک سوال دیگه : من امروز پاساژ رضا بودم. hp 1020 رو میدادن 135 تومن. گفت یه مدل در اون رده اومده به اسم hp 1005 , 1006
    هشتاد هزار تومن.
    میخاستم بدونم چطوریه ؟ هزینه کارتریج و جانبی اش ارزون هست ؟

ویرایش 2 : اصلا بی خیال اون سه کاره. نظرتون راجبه hp1005 , hp1006 که 80 تومن هستن چیه ؟ میارزه ؟ چه حسنی 1020 که 135 تومنه نسبت به این داره ؟
    تعداد کپی و ... برام مهم نیست. واسه خونگی میخام. عمر طولانی خودش و جوهرش بیشتر مهمه برام. اگه جوهر هم داره ارزونه ؟ راحت گیر میاد و ...
    خلاصه راهنمایی اساسی ! جبران کنیم !
    سلام دوستان
    خوب دوست عزیز راستش فرق زیادی بین 1020 یا 1018 با 1005 یا1006 وجود نداره شاید همشون
    مکانیکشون توی سطح همدیگه هستن و بجز اینکه 1006 حافظهش 8 مگ هست و بقیه 2 مگ شاید تفاوتی
    وجود نداشته باشه (البته خوب یه ذره هست)
    **ولی یه موضوع مهمی هستش که کارتریج 1020 و1018 چیپست حافظه نداره وخوب شاید از لحاظ شارژ کمتر اذیت کنه ولی این رو بدون که جماعت حتی کارتریج لیزر 5550 رنگی روهم شارژ میکنند اینا که دیگه ....
    ***مسئله دیگه اینه که 1020 و 1018 تولیدشون متوقف شده وچون به اصطلاح زمینش توی بازار کم شده
    شاید گرونتر میدن
    ****یه مسئله دیگه هم جنبه روانی قضیه هستش چون زمانی که به جای 1300 داشت 1320 جایگزین میشد
    چون هنوز 1320 امتحانشو پس نداده بود استفاده کننده ها باتردید اونو خرید میکردن (گو اینکه یه ذره کمتر از 1300
    به قول خارجیها یوزر فرندلی بود)
    اگه سوال دیگه ای هم هست من در خدمتتون هستم

داره خودمونی میشه raminrt's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

معذرت كه نگفتم.اره روي كاغذ معمولي هم مشكي خالص توي طراحي هايم نيز داره ولي توي ورد اين مشكل رو نداره فقط توي فتوشاپ اين مشكل پيش مياد اصل موضوع اينه كه نوشته اي كه وسط طرحه من هست از ديگر رنگها سايه ميندازه.تست خود پرينتر مشكلي نداره.
    سلام دوست عزیزم
    یه تست دیگه هم بکن با یه نرم افزار دیگه پرینت بگیر (غیر از فوتو شاپ)مثلا ACDSee
    و یه کار دیگه توی منو های پرینتر یه کالبریت داره برو یه بار یا دو بار دستی اونو کالیبره کن
    موفق باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •