تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 71

نام تاپيک: کدام 4k سایز ۵۵ اینچ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

13 کدام 4k سایز ۵۵ اینچ؟

دوستان ؛ برای عید میخواستم یک 4k با سایز ۵۵ بگیرم، بین مدل های زیر موندم ، تعصب خاصی به برندی ندارم هر چند به سونی ارادت دارم ولی میخوام بهترین انتخاب کنم چون حداقل ۵ سال تعویض نمی کنم . اما مدل ها و قیمت ها در جشنواره فروش:
    1-Sony 55x8500b : هشت و نیم میلیون
    2- samsung 55 hu8890 : حدود هفت میلون یکصد هزار
    3- LG 55ub85000 : قیمت با ساند بار یک میلیونی حدود شش میلون و هشتصد هزار

دوستان اگر مدل دیگه ای توی این رنج قیمت هست و من از قلم انداختم بفرمایید.
    در ضمن سامسونگ خیلی ها که دارند از صدای فنش شاکی هستن ، باتوجه به اینکه برای پردازش نیاز به فن دارند آیا همه برندها صدای فن دارند؟
    اگر هر کدوم پیشنهاد میکنید لطفا دلیلش هم بفرمایید.
    با تشکر

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان ؛ برای عید میخواستم یک 4k با سایز ۵۵ بگیرم، بین مدل های زیر موندم ، تعصب خاصی به برندی ندارم هر چند به سونی ارادت دارم ولی میخوام بهترین انتخاب کنم چون حداقل ۵ سال تعویض نمی کنم . اما مدل ها و قیمت ها در جشنواره فروش:
    1-Sony 55x8500b : هشت و نیم میلیون
    2- samsung 55 hu8890 : حدود هفت میلون یکصد هزار
    3- LG 55ub85000 : قیمت با ساند بار یک میلیونی حدود شش میلون و هشتصد هزار

دوستان اگر مدل دیگه ای توی این رنج قیمت هست و من از قلم انداختم بفرمایید.
    در ضمن سامسونگ خیلی ها که دارند از صدای فنش شاکی هستن ، باتوجه به اینکه برای پردازش نیاز به فن دارند آیا همه برندها صدای فن دارند؟
    اگر هر کدوم پیشنهاد میکنید لطفا دلیلش هم بفرمایید.
    با تشکر
    من تصویر سونی رو تست نکردم. فقط یک بار دیدم. اون هم از فاصله 4-5 متری. اما از سامسونگ بهتر نباشه، بدتر هم نیست. (با توجه به رویوهایی که پیدا میشه.)
    اما در مورد الجی اصلا پیشنهاد نمیدم. این UB850 الجی بدترین 4K خود الجی هم هست. بنظر من حتی از FullHDهای الجی هم ارزش خریدش پایین تره. نباید گول تصاویر رنگارنگ مغازه ها رو خورد. یه صحنه تاریک روش پخش کنید تا بفهمید اصلا درحد یک بالارده نیست. مورد مشابهش رو سامسونگ هم داره به اسم HU8550 که اونم چیز داغونیه.

در هر صورت اینطور که معلومه شما مشکلی در پرداخت هزینه سونی نداری. سونی هم اتفاقا IPS هست و طبیعتا زاویه دید گسترده داره. طبق رویوهای معتبر با وجود IPS بودن کنتراست خوبی داره. تنها ایرادی که داره (و اتفاقا از الجی بهش ارث رسیده) اینه که در سه بعدی Passive، همونطور که میدونید هر چشم نصف رزولوشن تیوی رو می بینه. یعنی در یک 4K این رزولوشن میشه همون 1080 که خب ایده آله. اما به دلیل نامعلومی هنوز رزولوشن این تلویزیون همون نصف 1080 یعنی 560 مونده (مثل یک تلویزون FullHD). البته این بنظر من ایراد مهمی نیست. سه بعدی چیه که حالا FullHD و HD بخواد فرقی بکنه.
    در مورد صدای فن هم بگم که این مدلها همه فن دارن. از صدای فن سامسونگ بعضی ها شاکی میشن. بنظر من با صدای عادی برنامه تلویزیونی، اصلا شنیده نمیشه. اما در مورد مدلهای سونی تا الان ندیدم کسی هیچ شکایتی داشته باشه. اصلا گویا صداش از نزدیک هم شنیده نمیشه.

خودم شخصا باشم سامسونگ رو می گیرم. چون ارزونتره و کیفیت تصویرش خیلی خوبه. اما فکر میکنم شما بهتره همون مدل سونی رو بخرید. گرایش به برند باعث میشه رضایت از خریدتون بالا بره. در آخر هم مهمترین چیز اینه که خریدار از تصمیمش راضی باشه. والا کنتراست 2000 و 3000 و ... روی کاغذه. سونی خوش ساخته و در مدلهای بالای خودش کم نمیذاره.
    Last edited by romantic; 11-02-2015 at 19:30.

3. 3 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من تصویر سونی رو تست نکردم. فقط یک بار دیدم. اون هم از فاصله 4-5 متری. اما از سامسونگ بهتر نباشه، بدتر هم نیست. (با توجه به رویوهایی که پیدا میشه.)
    اما در مورد الجی اصلا پیشنهاد نمیدم. این UB850 الجی بدترین 4K خود الجی هم هست. بنظر من حتی از FullHDهای الجی هم ارزش خریدش پایین تره. نباید گول تصاویر رنگارنگ مغازه ها رو خورد. یه صحنه تاریک روش پخش کنید تا بفهمید اصلا درحد یک بالارده نیست. مورد مشابهش رو سامسونگ هم داره به اسم HU8550 که اونم چیز داغونیه.

در هر صورت اینطور که معلومه شما مشکلی در پرداخت هزینه سونی نداری. سونی هم اتفاقا IPS هست و طبیعتا زاویه دید گسترده داره. طبق رویوهای معتبر با وجود IPS بودن کنتراست خوبی داره. تنها ایرادی که داره (و اتفاقا از الجی بهش ارث رسیده) اینه که در سه بعدی Passive، همونطور که میدونید هر چشم نصف رزولوشن تیوی رو می بینه. یعنی در یک 4K این رزولوشن میشه همون 1080 که خب ایده آله. اما به دلیل نامعلومی هنوز رزولوشن این تلویزیون همون نصف 1080 یعنی 560 مونده (مثل یک تلویزون FullHD). البته این بنظر من ایراد مهمی نیست. سه بعدی چیه که حالا FullHD و HD بخواد فرقی بکنه.
    در مورد صدای فن هم بگم که این مدلها همه فن دارن. از صدای فن سامسونگ بعضی ها شاکی میشن. بنظر من با صدای عادی برنامه تلویزیونی، اصلا شنیده نمیشه. اما در مورد مدلهای سونی تا الان ندیدم کسی هیچ شکایتی داشته باشه. اصلا گویا صداش از نزدیک هم شنیده نمیشه.

خودم شخصا باشم سامسونگ رو می گیرم. چون ارزونتره و کیفیت تصویرش خیلی خوبه. اما فکر میکنم شما بهتره همون مدل سونی رو بخرید. گرایش به برند باعث میشه رضایت از خریدتون بالا بره. در آخر هم مهمترین چیز اینه که خریدار از تصمیمش راضی باشه. والا کنتراست 2000 و 3000 و ... روی کاغذه. سونی خوش ساخته و در مدلهای بالای خودش کم نمیذاره.
    ممن‌ وندوست عزیز ، لطف کردی وقت گذاشتی.
    امروز تصویراشون کنار هم هم دیدم ولی واقعا با تصویر دمو نمیشه چیزی فهمید! فروشنده ای که هر سه داشت میگفت سونی و ال جی بهترن از سامسونگ ولی کلا در یک حدا" , البته اولش هم عرض کردم تعصب خاصی به سونی ندارم و قبلا هم سونی داشتم هم سامسونگ از هر دو راضی بودم. اگر کیفیت نزدیک باشه سایز. ۶۵ به برند سونی ارجحیت داره .
    Last edited by mahmoodrazor; 12-02-2015 at 00:25.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

کسی نظر دیگه ای نداره؟ واقعا نمی دونم کدوم انتخاب کنم.
    قیمت ها هم خیلی متفاوته که نمیذاره براحتی برم سونی بگیرم.
    قیمت سونی = قیمت سامسونگ + ۲ میلیون
    قیمت سامسونگ = قیمت ال جی + ۱ میلیون
    لطفا راهنمایی کنید.
    ال جی بازتاب زیاد داره و روشنایی کم
    سامسونگ صدای فن داره
    سونی هم هرتزش پایینه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

کسی نظر دیگه ای نداره؟ واقعا نمی دونم کدوم انتخاب کنم.
    قیمت ها هم خیلی متفاوته که نمیذاره براحتی برم سونی بگیرم.
    قیمت سونی = قیمت سامسونگ + ۲ میلیون
    قیمت سامسونگ = قیمت ال جی + ۱ میلیون
    لطفا راهنمایی کنید.
    ال جی بازتاب زیاد داره و روشنایی کم
    سامسونگ صدای فن داره
    سونی هم هرتزش پایینه
    دوست عزيز،
    فكر ميكنم romantiq جوابهاى خوب وكاملى دادند.
    من هم مثل شما دنبال اين مدلها هستم (به غير از ال جى) و در رابطه با انها يك سرى review از سايتهاى مختلف انگليس را خواندم.
    در كل اين مدل ٨٨٩٠ شبيه به مدل (شايد هم دقيقاً همان مدل) HU7500 در انگليس است و اكثر رويوها ٥ ستاره و ٩ يا ١٠ امتياز به اون داده اند. يكى دو تا هم ٤ ستاره به اون دادند.

مدل آمريكاييش هم ٨٥٥٠ است كه سايت CNET به ان ٤ ستاره داده وآنهم به خاطر بالا بودن قيمت List price و گرنه كه قيمت بازارش پايينتره.

در مورد صداى فن، من هم مثل شما انرا يكى دو جا در سايتهاى ايران ديدم و تجربه شخصى ندارم كه در ميان بگزارم ولى اون اشخاص هم هيچ اطلاع دقيقى ندادند كه از چه فاصله اى صداى فن را ميشنوند ١ مترى؟ ٣ مترى؟ ويا در صحنه هاي ساكت؟ به هر حال يكى از اعضاى همين فوروم كه انرا خريده در يكى از تاپيكها ميگفت كه صداش ازيت كننده نيست.
    من فكر ميكنم صداى فيلم آنرا پوشش ميده مگر در صحنه هاى ساكت و يا اگر شما خيلى به تى وى نزديك باشيد.

در مورد سونى X8500b دو تا رويو از اون ديدم يكى ٤ ستاره از whathifi كه ميگفت تى وى خوبيه ولى رقبا هم هستند. ولى اين يكى كه بهش ٧ از ١٠ داده و ازش ايراد گرفته بود رايم را زد ( مدل HU 8505) كه فكر كنم يك مدل هستند:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قيمت ٥٥ اينچ مدل ٨٨٩٠ را در برخى از سايتهاى فروش تا حدود ٦،٦٠٠ هم ديدم. و مدل ٩٩٠٠ را تا حدود ٨،٥٠٠.
    در آخر براى من گارانتى مهم است و دانستن اينكه با مدلهاى Samsung ميتونم مطمئن باشم كه حد اقل لوازمش تو ايران پيدا ميشود يك مزيته.
    موفق باشيد

7. این کاربر از Eclectic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzadiii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

داداش از قدیم گفتن هر چی پول بدی جنس بهتری می خری
    سونیم گران تره اما کیفیت ساختش سه برابر سامسونگ و آل جی هست اصلا قابل مقایسه نیستند من هر سه مارک را داشتم ولی سونی یک چیز دیگست و الان چند سال فقط سونی می گیرم
    از لحاظ کیفیت تصویر از لحاظ کیفیت ساخت از لحاظ عمر سونی فقط
    شما تشریف ببر جنس پشت ال ای دی های سامسونگ و آل جی را نگاه کنید پایین ترین کیفیت ساخت را دارند که با یک فشار کوچک داخل می روند اما قاب پشت سونی هم نگاه کنید آهنی کیفیت بسیار بالا و محکم
    کیفیت تصویر سونی هم خیلی بالاتره
    این هست که سونی گران تره حالا فهمیدی داداش

9. این کاربر از farzadiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

داداش از قدیم گفتن هر چی پول بدی جنس بهتری می خری
    سونیم گران تره اما کیفیت ساختش سه برابر سامسونگ و آل جی هست اصلا قابل مقایسه نیستند من هر سه مارک را داشتم ولی سونی یک چیز دیگست و الان چند سال فقط سونی می گیرم
    از لحاظ کیفیت تصویر از لحاظ کیفیت ساخت از لحاظ عمر سونی فقط
    شما تشریف ببر جنس پشت ال ای دی های سامسونگ و آل جی را نگاه کنید پایین ترین کیفیت ساخت را دارند که با یک فشار کوچک داخل می روند اما قاب پشت سونی هم نگاه کنید آهنی کیفیت بسیار بالا و محکم
    کیفیت تصویر سونی هم خیلی بالاتره
    این هست که سونی گران تره حالا فهمیدی داداش
    عزيز مرسى از تحليلت.
    اتفاقاً ما هم يكى دو تا تى وى قديمى سونى داريم كه هنوز هم خيلى خوب كار ميكنند.
    اون اولى را حدود ٣٤-٣٥ سال پيش گرفتم شايد سنش از جنابعالى هم بيشتر باشه؟
    در مورد مدلهاى بالاى سونى مثل 9000b و يا حتى مدلهاى پايينتر مثل w829 اكثر اونور آبيها هم همين نظر شما را دارند ولى نه در مورد اين مدل بخصوص X8500b.

11. این کاربر از Eclectic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سلام
    ذر این حد کیفیت فقط الجی بگیر
    یادت باشه تو ces 2015 امسال ال ای دی 4 کا الجی به عنوان بهترین انتخاب شد
    خود سونی داره ار پانل الجی استفاده می کنه

13. این کاربر از saeidcz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

عزيز مرسى از تحليلت.
    اتفاقاً ما هم يكى دو تا تى وى قديمى سونى داريم كه هنوز هم خيلى خوب كار ميكنند.
    اون اولى را حدود ٣٤-٣٥ سال پيش گرفتم شايد سنش از جنابعالى هم بيشتر باشه؟
    در مورد مدلهاى بالاى سونى مثل 9000b و يا حتى مدلهاى پايينتر مثل w829 اكثر اونور آبيها هم همين نظر شما را دارند ولى نه در مورد اين مدل بخصوص X8500b.
    ایول پس خودت سونی داشتی می دونی من چی می گم
    شما که سونی داشتید و می دانید بهترین کیفیت ساخت را سونی داره پس دیگه چرا روزه شک دار می گیرید
    عزیزم ال جی سامسونگ خودشون را بکشند نمی تونند جنسی مثل سونی تولید کنند من به این باور رسیدم
    کسی که جنس شناس باشه سونی می خره کسی که جنس براش مهم نباشه میره سامسونگ و ال جی می خره
    سونی همه مدل هاش با کیفیت هست حتی اگر پایین ترین مدل را بخرید بازم یک سر گردن از بقیه برند ها کیفیت ساختش بالاتره
    داداش من خودم تجربه کردم که دارم می گم و با چشم های خودم دیدم و مقایسه کردم
    داداش فقط سونی بگیر به هر قیمتی که شده

15. 2 کاربر از farzadiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

با سلام
    ذر این حد کیفیت فقط الجی بگیر
    یادت باشه تو ces 2015 امسال ال ای دی 4 کا الجی به عنوان بهترین انتخاب شد
    خود سونی داره ار پانل الجی استفاده می کنه
    داداش ال جی هم برند خوبیه ولی به سونی نمیرسه از لحاظ متريال ساختش شما ال ای دی سونی مثلا 30 کیلو وزن داره اما ال جی مثلا 20 کیلو اصلا از وزنش هم میشه فهمید که سونی کیفیت ساختش بالاتره ولی خو البته پولش هم می گیره سونی و گران تره
    در مورد پنل فقط یک مدل w804 سونی پنلش ال جی بود بقیه مدل هاش پنل هاش ژاپنی هست و همون یک باری هم که ال جی پنل گرفت برای w804 به شدت پشیمان شد چون نشت نور زیادی داشت
    الان همه ی پنل های سونی ژاپنی هست و دیگه از کره ای ها پنل نمی گیره

17. این کاربر از farzadiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •