تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 71

نام تاپيک: کدام 4k سایز ۵۵ اینچ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

من رفتم نمايندگى سونى و سمسونگ چند تا مدل رو از نزديك ديدم،
    اون مدل x8500b را از نزديك نگاه كردم و به نظر منهم همانجور كه تو اون لينكى كه گذاشته بودم و توضيح داده بود مشكل رنگ مشكى را درش براحتى ميشه ديد. در حقيقت مشكيش خيلى واضح به خاكسترى ميزنه حتى با همان بلو ريى كه خودشون نشان ميدادند.
    اما يكى دو تا مدل ديگه بود كه به نظرم زيبا اومدند.
    اوليش مدل W850b بود كه من ازطراحى، رنگها، و حتى رنگ مشكيش خيلى خوشم اومد ولى خوب 4K نيست و قيمتش هم نسبتاً بالاست در ضمن طراحى اين مدل دقيقاً شبيه به همان مدل x8500 ميمانه.
    دو مدل w800 و w600 هم به نظرم خوب اومدند و رنگها درونشان دلنشين و جذابند.
    مدلهاى سمسونگ را هم دوباره نگاه كردم و به نظرم رنگهاى HU8890 در كل خوب بودند ولى اون جذابيت سونى را نداشتند، حالا نميدونم چقدر با تنظيمات اينها به هم نزديكتر ميشند يا نه.
    يك مدل Hd Samsung هم بود كه به نظرم زيبا اومد H7790 ولى بعد يه ريويو ازش خوندم كه ميگفت همه چيزش براى يك مدل hd عاليه و حتى 3D خيلى عالى داره ولى يك مشكل داره و اونهم اينه كه تو صحنه هاى تاريك خودش اتوماتيك نورتى وى را كم ميكنه و در صحنه بعدى كه روشنتره يكدفعه نور تى وى زياد ميشه. تو اينجا هم اومدم ديدم كه چند نفر كه اين مدل را دارند همين مشكل را بيان ميكردند و دنبال راه چاره ميگشتند.
    براى من اگر قيمت اين مدل W850b اينقدر بالا نبود بيخيال 4K ميشدم و همانرا ميگرفتم، ميدونم از بانه اونو ميشه حدود يك و دويست سيصد كمتر گرفت ولى خوب ترس از نبود گارانتيه ديگه.
    براى همين و در نظر گرفتن قيمتها فكر كنم روى همان ٨٨٩٠ سامى تمركز كنم منتهى اگر دوستانى كه اون را دارند يك كمى در مورد مسئله صداى فنش بيشتر راهنمايى كنند كه واقعاً محسوسه يا نه؟
    ممنون

2. 3 کاربر از Eclectic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من رفتم نمايندگى سونى و سمسونگ چند تا مدل رو از نزديك ديدم،
    اون مدل x8500b را از نزديك نگاه كردم و به نظر منهم همانجور كه تو اون لينكى كه گذاشته بودم و توضيح داده بود مشكل رنگ مشكى را درش براحتى ميشه ديد. در حقيقت مشكيش خيلى واضح به خاكسترى ميزنه حتى با همان بلو ريى كه خودشون نشان ميدادند.
    اما يكى دو تا مدل ديگه بود كه به نظرم زيبا اومدند.
    اوليش مدل W850b بود كه من ازطراحى، رنگها، و حتى رنگ مشكيش خيلى خوشم اومد ولى خوب 4K نيست و قيمتش هم نسبتاً بالاست در ضمن طراحى اين مدل دقيقاً شبيه به همان مدل x8500 ميمانه.
    دو مدل w800 و w600 هم به نظرم خوب اومدند و رنگها درونشان دلنشين و جذابند.
    مدلهاى سمسونگ را هم دوباره نگاه كردم و به نظرم رنگهاى HU8890 در كل خوب بودند ولى اون جذابيت سونى را نداشتند، حالا نميدونم چقدر با تنظيمات اينها به هم نزديكتر ميشند يا نه.
    يك مدل Hd Samsung هم بود كه به نظرم زيبا اومد H7790 ولى بعد يه ريويو ازش خوندم كه ميگفت همه چيزش براى يك مدل hd عاليه و حتى 3D خيلى عالى داره ولى يك مشكل داره و اونهم اينه كه تو صحنه هاى تاريك خودش اتوماتيك نورتى وى را كم ميكنه و در صحنه بعدى كه روشنتره يكدفعه نور تى وى زياد ميشه. تو اينجا هم اومدم ديدم كه چند نفر كه اين مدل را دارند همين مشكل را بيان ميكردند و دنبال راه چاره ميگشتند.
    براى من اگر قيمت اين مدل W850b اينقدر بالا نبود بيخيال 4K ميشدم و همانرا ميگرفتم، ميدونم از بانه اونو ميشه حدود يك و دويست سيصد كمتر گرفت ولى خوب ترس از نبود گارانتيه ديگه.
    براى همين و در نظر گرفتن قيمتها فكر كنم روى همان ٨٨٩٠ سامى تمركز كنم منتهى اگر دوستانى كه اون را دارند يك كمى در مورد مسئله صداى فنش بيشتر راهنمايى كنند كه واقعاً محسوسه يا نه؟
    ممنون

اتفاقا برای اطلاع یکی از خالص ترین رنگ مشکی را تولید میکنه . این مشکل خاکستری بیشتر تو سامسونگ دیده شده .

ایا عکسی برای تایید این موضوع دارید ؟
    Last edited by reza.kaka; 18-02-2015 at 11:06.

4. این کاربر از reza.kaka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

اتفاقا برای اطلاع یکی از خالص ترین رنگ مشکی را تولید میکنه . این مشکل خاکستری بیشتر تو سامسونگ دیده شده .

ایا عکسی برای تایید این موضوع دارید ؟

Dear Eclectic,

You are subscribed to the thread "کدام 4k سایز ۵۵ اینچ؟" by mahmoodrazor, there have been 2 post(s) to this thread, the last poster was reza.kaka.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

These following posts were made to the thread:

Posted by: Eclectic
    On: 18-02-2015 05:46

Posted by: reza.kaka
    On: 18-02-2015 06:59

---Quote (Originally by Eclectic)---
    من رفتم نمايندگى سونى و سمسونگ چند تا مدل رو از نزديك ديدم، ...........

---End Quote---
    اینها تموم چرت محضه .

شما یک سایت نقد و بررسی بیار که گفته باشه x8500 مشکل رنگی داره . یک سایت و منبع بیار که گفته باشه رنگ مشکیش به خاکستری میخوره .

هر چی میگید با سند و مدرک بگید . نه روی هوا ...

All the best,
    P30World Forums - انجمن های تخصصی پی سی ورلد

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Unsubscription information:

To unsubscribe from this thread, please visit this page:

عزيز،
    ديدم كه اونى را كه اول نوشته بودى تغيير دادى ، خوبه حالا يا خودت متوجه شدى كه اين طرز حرف زدن درست نيست و يا اينكه لينكى را كه گذاشته بودم از يك سايت معتبر را ديدى و حالا حرفت را عوض كردى و ميگى عكس بزار؟

به هر حال، جهت اطلاعت هم اون لينك را ميگزارم و هم نقل قولهاى درونش را:
    اول لينك
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوم قسمتى كه از مدل تعريف كرده:

Sony KD-55X8505: Picture Quality
    At times the 55X8505’s pictures are simply outstanding. The exquisite precision made possible by the combination of Sony’s exemplary image processing, native 4K resolution and Triluminos colour range practically slaps you in the face, producing images from native 4K sources and even – thanks to outstanding upscaling - some good HD sources that look almost painting-like in their beauty, with incredible detail, infinitely subtle colour renditions, and peerless light handling. Pictures feel so solid and lifelike at times you feel you could step right into them.
    Read more at [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به طور خلاصه ميگه كه image processing ,native 4K, و Triluminus باعث دقت بي نظير شده و upscaling عاليه كه از HD به 4K به نظر مثل يك نقاشى زيبا مياد با ظرافت زياد و گاهى شما حس ميكنيد ميتونى بروى داخل تصوير(يعنى انقدر طبيعى است)

اما نقات ضعف:
    Unfortunately, though, it really is just an illusion, as becomes apparent when you find yourself watching predominantly dark content. At this point the TV clearly reveals signs of the tell-tale lack of native contrast that’s become an unfortunate trademark of IPS technology.
    متاسفانه اين يك سرابه و وقتى مشخص ميشه كه شما دارى صحنه هاى تاريك را نگاه ميكنى، در اينجا تى وى ضعف ناشى از پنل آى پى اس را نشان ميده.

Really dark shots that should look mostly black instead look grey – as if they’ve got a veil of gentle mist hanging over them. And where there are small bright elements in predominantly dark shots you can clearly see the image’s light levels rising and falling as the LED light engine struggles to find the right balance between backlight brightness and black level depth.
    حقيقتاً صحنه هاى تاريك كه بايد بيشتر مشكى باشند حالا بيشتر خاكسترى هستند مثل اينكه يك پرده نازك از مه روي آنها نشسته، و نقاط روشن درون صحنه هاى تاريك است كه نشان ميده موتور LED داره به سختى جون ميكنه كه يك توازنى را بين brightness و depth يا عمق رنگ مشكى پيدا كنه و شما آنرا به وضوح ميبينيد.
    ( اينهم از خودم كه انگار يك لايه از شير رقيق و آب و يا همان مه آلود بودن را شما بوضوح بر روى رنگ مشكى ميبينيد، مخصوصاً در ان صحنه هاى در معبداز بلو ريى كه نمايندگى پخش ميكرد كه رنگ آتش واقعاً زيباست ولى كوه و هوا كاملاً به خاكسترى ميزدند)

اينهم نتيجه گيرى تحليلگر:
    Verdict
    After the boundless joys of Sony’s 65X9005B 4K TV, the 55X8505 has to class as a disappointment. Not even Sony’s impeccable image processing and light management can fully overcome the inherent weaknesses of the panel at its heart.
    بعد از لذت بيكران از سونى 65X9005b اين مدل 55X8505 بايد به عنوان يك مدل مايوس كننده طبقه بندى بشه كه حتى image processing و مديريت نور دهى عالى و بى نقص نميتوانند به طور كامل ضعف طبيعى پنل را جبران كنند.

در مورد عكس هم خير بنده نه عكس دارم ونه فكر كنم اينرا درون عكس همانجور كه حضوراً مشخص ميشود بشه ديد.

همانجور كه در پست بالا گفتم مدلهاى ديگر سونى خيلى خوب به نظر ميايند ولى نه اين يكى و غرض هم اينه كه اگر اين دوستمان روى اين مدل هم نظر داره اين موارد را هم قبل از خريد بدونه كه فردا احياناً تو ذوقش نخوره.
    Last edited by Eclectic; 18-02-2015 at 18:16.

6. 2 کاربر از Eclectic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

x8500 کی از خالص ترین رنگ های مشکی را تولید میکند. و حرف های شما صحت ندارد .
    Last edited by reza.kaka; 22-02-2015 at 11:11.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

من از شما عذر خواهی میکنم . من سایت منبعی که قرار دادید رو ندیده بودم و و به محضی که دیدم از روی سند حرف زدید پستمو ویرایش کردم .
    خيالى نيست عزيز

داره خودمونی میشه moslem880's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اگر دوستانى كه اون را دارند يك كمى در مورد مسئله صداى فنش بيشتر راهنمايى كنند كه واقعاً محسوسه يا نه؟
    سلام
    من 16 دی HU8890 خریدم
    از تصویر بینهایت راضیم حیف که سورسش کمه و دانلود اونا هم حجم اینترنت زیادی رو میبره
    هابیت 2 رو تو مغازه رو W800 و W600 نگاه کردم اصلا خوشم نیومد
    ولی تو 8890 و 7790 خیلی خوب بود
    تو فضای ساکت و نزدیک اونم گوشهاتو زوم کنی صدای فن شاید به نظر زیاد بیاد
    در غیر این صورت حساس نشی آزاردهنده نیست
    با صدای فیلم که دیگه اصلا چیزی نمیشنوی

10. 2 کاربر از moslem880 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام
    من 16 دی HU8890 خریدم
    از تصویر بینهایت راضیم حیف که سورسش کمه و دانلود اونا هم حجم اینترنت زیادی رو میبره
    هابیت 2 رو تو مغازه رو W800 و W600 نگاه کردم اصلا خوشم نیومد
    ولی تو 8890 و 7790 خیلی خوب بود
    تو فضای ساکت و نزدیک اونم گوشهاتو زوم کنی صدای فن شاید به نظر زیاد بیاد
    در غیر این صورت حساس نشی آزاردهنده نیست
    با صدای فیلم که دیگه اصلا چیزی نمیشنوی
    سپاس دوست گرامى،
    براى يكى ديگر از اعضاء انجمن هم كه گفته بودند 8890 را به تازگى گرفته اند پ خ فرستادم و از ايشان هم همين را پرسيدم و جوابشون نزديك به همانى است كه شما گفتيد.
    باز هم متشكر

12. 2 کاربر از Eclectic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

Dear Eclectic,

You are subscribed to the thread "کدام 4k سایز ۵۵ اینچ؟" by mahmoodrazor, there have been 2 post(s) to this thread, the last poster was reza.kaka.

These following posts were made to the thread:

Posted by: Eclectic
    On: 18-02-2015 05:46

Posted by: reza.kaka
    On: 18-02-2015 06:59

---Quote (Originally by Eclectic)---
    من رفتم نمايندگى سونى و سمسونگ چند تا مدل رو از نزديك ديدم، ...........

---End Quote---
    اینها تموم چرت محضه .

شما یک سایت نقد و بررسی بیار که گفته باشه x8500 مشکل رنگی داره . یک سایت و منبع بیار که گفته باشه رنگ مشکیش به خاکستری میخوره .

هر چی میگید با سند و مدرک بگید . نه روی هوا ...

All the best,
    P30World Forums - انجمن های تخصصی پی سی ورلد

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Unsubscription information:

To unsubscribe from this thread, please visit this page:

عزيز،
    ديدم كه اونى را كه اول نوشته بودى تغيير دادى ، خوبه حالا يا خودت متوجه شدى كه اين طرز حرف زدن درست نيست و يا اينكه لينكى را كه گذاشته بودم از يك سايت معتبر را ديدى و حالا حرفت را عوض كردى و ميگى عكس بزار؟

به هر حال، جهت اطلاعت هم اون لينك را ميگزارم و هم نقل قولهاى درونش را:
    اول لينك
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوم قسمتى كه از مدل تعريف كرده:

Sony KD-55X8505: Picture Quality
    At times the 55X8505’s pictures are simply outstanding. The exquisite precision made possible by the combination of Sony’s exemplary image processing, native 4K resolution and Triluminos colour range practically slaps you in the face, producing images from native 4K sources and even – thanks to outstanding upscaling - some good HD sources that look almost painting-like in their beauty, with incredible detail, infinitely subtle colour renditions, and peerless light handling. Pictures feel so solid and lifelike at times you feel you could step right into them.

به طور خلاصه ميگه كه image processing ,native 4K, و Triluminus باعث دقت بي نظير شده و upscaling عاليه كه از HD به 4K به نظر مثل يك نقاشى زيبا مياد با ظرافت زياد و گاهى شما حس ميكنيد ميتونى بروى داخل تصوير(يعنى انقدر طبيعى است)

اما نقات ضعف:
    Unfortunately, though, it really is just an illusion, as becomes apparent when you find yourself watching predominantly dark content. At this point the TV clearly reveals signs of the tell-tale lack of native contrast that’s become an unfortunate trademark of IPS technology.
    متاسفانه اين يك سرابه و وقتى مشخص ميشه كه شما دارى صحنه هاى تاريك را نگاه ميكنى، در اينجا تى وى ضعف ناشى از پنل آى پى اس را نشان ميده.

Really dark shots that should look mostly black instead look grey – as if they’ve got a veil of gentle mist hanging over them. And where there are small bright elements in predominantly dark shots you can clearly see the image’s light levels rising and falling as the LED light engine struggles to find the right balance between backlight brightness and black level depth.
    حقيقتاً صحنه هاى تاريك كه بايد بيشتر مشكى باشند حالا بيشتر خاكسترى هستند مثل اينكه يك پرده نازك از مه روي آنها نشسته، و نقاط روشن درون صحنه هاى تاريك است كه نشان ميده موتور LED داره به سختى جون ميكنه كه يك توازنى را بين brightness و depth يا عمق رنگ مشكى پيدا كنه و شما آنرا به وضوح ميبينيد.
    ( اينهم از خودم كه انگار يك لايه از شير رقيق و آب و يا همان مه آلود بودن را شما بوضوح بر روى رنگ مشكى ميبينيد، مخصوصاً در ان صحنه هاى در معبداز بلو ريى كه نمايندگى پخش ميكرد كه رنگ آتش واقعاً زيباست ولى كوه و هوا كاملاً به خاكسترى ميزدند)

اينهم نتيجه گيرى تحليلگر:
    Verdict
    After the boundless joys of Sony’s 65X9005B 4K TV, the 55X8505 has to class as a disappointment. Not even Sony’s impeccable image processing and light management can fully overcome the inherent weaknesses of the panel at its heart.
    بعد از لذت بيكران از سونى 65X9005b اين مدل 55X8505 بايد به عنوان يك مدل مايوس كننده طبقه بندى بشه كه حتى image processing و مديريت نور دهى عالى و بى نقص نميتوانند به طور كامل ضعف طبيعى پنل را جبران كنند.

در مورد عكس هم خير بنده نه عكس دارم ونه فكر كنم اينرا درون عكس همانجور كه حضوراً مشخص ميشود بشه ديد.

همانجور كه در پست بالا گفتم مدلهاى ديگر سونى خيلى خوب به نظر ميايند ولى نه اين يكى و غرض هم اينه كه اگر اين دوستمان روى اين مدل هم نظر داره اين موارد را هم قبل از خريد بدونه كه فردا احياناً تو ذوقش نخوره.
    این سایت ها تمومشون چرت میگن . بعضی سایت ها از رقیب پول میگیرند بگند سونی مشکل فلان داره و ...

قابل توجه شما که( بر اساس یک بعضی سایت هایی که از رقیپ پول میگیرند تا سونی رو خراب کنند ) ادعاتون میشد که رنگ مشکی 55x8500 خالص نیست و به سرمه ای و خاکستری میزنه !!!!!!!!!!!

همونطور که گفتم یکی از خالص ترین رنگ های مشکی را تولید میکند .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

این سایت ها تمومشون چرت میگن . بعضی سایت ها از رقیب پول میگیرند بگند سونی مشکل فلان داره و ...

قابل توجه شما که( بر اساس یک بعضی سایت هایی که از رقیپ پول میگیرند تا سونی رو خراب کنند ) ادعاتون میشد که رنگ مشکی 55x8500 خالص نیست و به سرمه ای و خاکستری میزنه !!!!!!!!!!!

همونطور که گفتم یکی از خالص ترین رنگ های مشکی را تولید میکند .

عزيز شما حالت خوبه خوشى، مشكل ذهنى و روحى روانى كه ندارى؟
    دم به دقيقه يه چيزى مينويسى بعد بدو بدو ميايى اونو پاك ميكنى و تغيير جهت ميدى و يه چيز ديگه مينويسى و به قول خودت "ويرايش ميدى".
    اولش كه گفتى من دارم چرت محض ميگم و بى سند از يه منبع و سايت موثق رو هوا حرف ميزنم، بعد كه ديدى گفته ها نقل قول به قول خودت از سايت و منبع بود ١٨٠ درجه تغيير جهت دادى اونو پاكش كردى و گفتى عذر ميخوام و من اونو نديدم و.... حالا دوباره يه ١٨٠ درجه ديگه تغيير جهت دادى و ميگى همان سايتها كه تا ديروز منبع و مرجع بودند حالا همگيشون شدند پول و رشوه بگيرواخاذ انهم فقط عليه سونى، بنده هم ادعاى فلان ميكنم.

اولاً، اگر اين بابا از رقبا پول گرفته كه عليه سونى بنويسه و نقد بيخودى كنه پس چرا تو همان نقد ميگه بهترين مدل موجود 4K در بازار همان سونى X9 است و هيچ رقيبى به پايش نميرسه؟

دوماً، شما مثل اينكه فكر ميكنى همه چيز تو همه دنيا مثل جهان سوم است و هر كى دلش خواست هر چه نوشت و هيچ كسى هم كارى به كارش نداره؟ اگر نقد اين طرف بى دليل و مدرك باشه كه سونى يا هر شركت ديگرى با يك شكايت تو دادگاه پوست از كله اينها ميكنه و تقاضاى خسارت ميكنه و اگر هم اثبات كنه كه اينها زيرميزى و شيتيل گرفتند كه هم اينها و هم اون كمپانيهاى رقيب شامل حكم كيفرى و زندان و ..... ميشوند.
    ميگى نه؟ يه نگاه به اخبار همين چند روزه بكن بابت اون مدير سامسونگ كه اتهام ور رفتن با ماشين لباسشويى ال جى را داره ويا اون خانم دختر رييس هواپيمايى كره كه به خاطر بادام زمينى به روز سياه نشوندنش.

پس مثل اينكه اين شماييد كه رو باد هوا و بدون منبع يه سرى پرت و پلا سر هم ميكنى.

در مورد بنده هم اگر پستهاى قبلى را خوانده باشى ميبينى كه گفتم اين مدل مورد نظر خودم هم بود تا اون نقدها را ديدم و رائيم را زد.
    اينهم يك نقد ديگه از يك سايت ديگه كه به اين مدل ٣ ستاره از پنج داده و مثل ان يكى سايت همان ايرادها را مطرح ميكنه (با ذكر منبع):

PROS
    UHD resolution (3840 x 2160 pixels)
    Good motion compensation
    Good 3D with next to no crosstalk
    Accurate colours
    Two remotes, one of which is small with touchpad and NFC compatibility

CONS
    One strip of LEDs/risk of clouding
    Poor contrast
    Lack of responsiveness/ghosting noticeable
    Glossy screen/beware of glare

CONCLUSION
    Sony's picture processing is as good as ever. The X8505B benefits from excellent motion compensation and top-quality upscaling. The only thing that we were disappointed by was the choice of panel technology: IPS is known for its poor black levels and lack of responsiveness. This means that any action scenes suffer a serious loss of detail. To top it all off, in a bid to keep costs down, Sony installed just one bar of LED backlighting, meaning that there is a risk of clouding on this model. 3 Sony KD-55X8005 Digitalversus [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 00

15. 2 کاربر از Eclectic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

اولا با ادب باش و درست حرف بزن . این طرز حرف زدنت تربیتی رو نشون میده که کیا تربیتت کردند

اولا من در مورد 55X8500B صحبت میکنم و نه مدل KD-55X8505B !!!!!!!! امیدوارم چشماتون سالم ابشه و تفاوت این دو رو ببینید !!!!!! و نقد از این مدل بیارید نه یه مدل دیگه .

دوما بر فرض که اینطور باشه . شما یک نفر رو پیدا کن که این رو تایید کنه که رنگ مشکی به سرمه ای میزنه !!!!!! نمیدونم یا شما کور رنگی دارید رنگ مشکی رو سرمه ای رنگ میبینید یا ملت نمیوتونند درست ببینید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •