تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 71

نام تاپيک: کدام 4k سایز ۵۵ اینچ؟

داره خودمونی میشه m365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جنوب غرب

پيش فرض

داداش ال جی هم برند خوبیه ولی به سونی نمیرسه از لحاظ متريال ساختش شما ال ای دی سونی مثلا 30 کیلو وزن داره اما ال جی مثلا 20 کیلو اصلا از وزنش هم میشه فهمید که سونی کیفیت ساختش بالاتره ولی خو البته پولش هم می گیره سونی و گران تره
    در مورد پنل فقط یک مدل w804 سونی پنلش ال جی بود بقیه مدل هاش پنل هاش ژاپنی هست و همون یک باری هم که ال جی پنل گرفت برای w804 به شدت پشیمان شد چون نشت نور زیادی داشت
    الان همه ی پنل های سونی ژاپنی هست و دیگه از کره ای ها پنل نمی گیره
    کیفیت سونی قطعاً از ال جی بالاتره ولی خداییش تا حالا نشنیده بودم کسی از روی وزن ، کیفیت رو تشخیص بده!!!!

2. 2 کاربر از m365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

ایول پس خودت سونی داشتی می دونی من چی می گم
    شما که سونی داشتید و می دانید بهترین کیفیت ساخت را سونی داره پس دیگه چرا روزه شک دار می گیرید
    عزیزم ال جی سامسونگ خودشون را بکشند نمی تونند جنسی مثل سونی تولید کنند من به این باور رسیدم
    کسی که جنس شناس باشه سونی می خره کسی که جنس براش مهم نباشه میره سامسونگ و ال جی می خره
    سونی همه مدل هاش با کیفیت هست حتی اگر پایین ترین مدل را بخرید بازم یک سر گردن از بقیه برند ها کیفیت ساختش بالاتره
    داداش من خودم تجربه کردم که دارم می گم و با چشم های خودم دیدم و مقایسه کردم
    داداش فقط سونی بگیر به هر قیمتی که شده
    داداش ال جی هم برند خوبیه ولی به سونی نمیرسه از لحاظ متريال ساختش شما ال ای دی سونی مثلا 30 کیلو وزن داره اما ال جی مثلا 20 کیلو اصلا از وزنش هم میشه فهمید که سونی کیفیت ساختش بالاتره ولی خو البته پولش هم می گیره سونی و گران تره
    در مورد پنل فقط یک مدل w804 سونی پنلش ال جی بود بقیه مدل هاش پنل هاش ژاپنی هست و همون یک باری هم که ال جی پنل گرفت برای w804 به شدت پشیمان شد چون نشت نور زیادی داشت
    الان همه ی پنل های سونی ژاپنی هست و دیگه از کره ای ها پنل نمی گیره
    دوست عزيزم،
    اين چه منطقيه كه شما استفاده ميكنى؟
    امروز هندوانه و خربوزه را هم به شرط چاقو ميدهند و نه كيلوئى و اونوقت شما در مورد تلويزيون كيلويى صحبت ميكنى؟

چون رو سونى پافشارى ميكنى بگزار برايت يك نمونه بياورم:
    من حدود ٣١-٣٢ سال پيش يك سونى والك من (Walkman) خريدم كه خيلى هم دوستش داشتم، بدنه اش از استيل بود و نه مثل مدلهاى بعديش كاچويى اتفاقاً جزء گرانترين مدلهاش هم بود، بعد از چند سال از كار افتاد و تو اسبابهام مانده بود. اتفاقاً چند ماه پيش فرستادمش تعميرگاه سونى تو جمهورى ،آقائى كه اون را بازرسى كرد و مدير انجاست فرموده بود كه خودش هم چند تا از اينها را داره و همشون همين مشكل را دارند كه ناشى از يك چرخ دنده پلاستيكى استفاده شده كه كيفيت نامرغوبي داشته ميباشد و همه بعد از مدتى به همين سرنوشت دچار ميشدند حالا هم كاريش نميشه كرد چون اون چرخدنده ها ديگه گير نماد.
    خوب اين ساخت خود ژاپن بود و نه يك كشور متفرقه و استفاده از يك جنس نامرغوب داخل دستگاه. حالا هم موجوده و اگرشما ميتونى درستش كنى كه جايزه دارى.
    اما اين دليل نميشه كه هر چه سونى ميسازه بد باشه، ولى نشان ميده كه هر چه هم ميسازه حتما عالى نيست چون مارك سونى روشه.
    به همين دليل هر كالايى رو جداگانه نقد و بر رسى ميكنند و همه اقلام يك شركت را به يك چشم نگاه نميكنند.
    مثلاً سال پيش مدل W900 هر چه جايزه را بود درو كرد ولى سامسونگ به پايش هم نميرسيد.

در مورد اين مدل x8500 و اون لينكى كه گذاشتم و اينرا امتحان كرده توضيح داده كه بر خلاف مدل 9005b كه انرا عالى توصيف ميكنه و بهش ١٠ امتياز از ١٠ ميده، اين مدل را با انكه داراى رنگهاى عاليست داراى ضعف پنل ISP ميداند كه رنگهاى مشكى را به خاكسترى ميزند و براى تماشا كننده ناراحت كننده ميباشد.
    در آخر هم توصيه ميكنه كه يا مدل بالاتر سونى (9005b) را بگيريد ويا برو براى سمسونگ،

?Should I buy a Sony KD-55X8505
    We guess if you’re desperate for a well-specified, Sony-branded 4K/UHD TV at an approachable price then the 55X8505 could seem attractive. Especially if you’re also perturbed by the large chassis size of Sony’s step-up X9005B models.

But we’d urge you to try and save up for a few months longer to get one of those X9005B models if you possibly can, as the step up in picture quality you’ll enjoy is extreme.

If more money isn’t an option, though, then there’s a more direct alternative to the Sony 55X8505 out there: the Samsung UE55HU7500. This offers the same level of UHD/4K feature support, a more comprehensive smart TV system, and a much superior contrast performance to underpin its UHD thrills. You just need to work a bit with its settings to get the best from it.
    Verdict
    After the boundless joys of Sony’s 65X9005B 4K TV, the 55X8505 has to class as a disappointment. Not even Sony’s impeccable image processing and light management can fully overcome the inherent weaknesses of the panel at its heart.
    Read more at [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد اين مدل سامسونگ هم بگم كه نه فقط اين سايت بلكه ٥-٤ سايت ديگرهم همگى در رده خودش امتيازهاى بسيار بالا بهش داده اند. حالا ديگه تصميم با شما.
    پيروز باشى

4. 2 کاربر از Eclectic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ممنون از همتون که لطف کردید و نظراتتون گفتید.
    همه نظرات برام خوب بود و کمک کرد .
    رفتم دوباره جمهوری و با دقت بیشتر بررسی کردم ، کیفیت ساخت و قطعات پشت و طراحی خنک کنندگی و کیفیت صدای سونی از دوتای دیگه بهتر بود . مشکی و سایه های سامسونگ و 3d ایش از دوتای دیگه بهتر بود . سیستم عامل و کنترل ال جی هم از دوتای دیگه بهتر بود.
    اون مدل x900 سونی هم واقعا عالی بود ، تصویرش در کنار x850 حرفی برای گفتن باقی نمیذاشت. ولی قیمتش خیلی بالا بود! ۱۲ و خورده ای ۵۵ اینچ!
    واقعا هنگم! هیچ کدوم بدون عیب نبود و مزیت فوقالعاده ای هم نداشت که بخوام اون انتخاب کنم! یاد ندارم توی انتخاب وسیله الکترونیکی اینطور گیر کرده باشم.
    یه نکته ای هم که برام جالبه قیمت های جهانیشونه که اختلاف بسیار ناچیزی دارند برخلاف قیمت های داخلیشون:
    قیمت های جهانی:
    سونی : ۱۸۰۰ دلار
    سامسونگ : ۱۷۰۰ دلار
    ال جی: ۱۶۰۰ دلار
    این اختلاف ۱۰۰ دلاری اینجا شده ۱ میلیون ، قیمت ال جی به جهانی خیلی نزدیکه و قیمت سونی هم خیلی از جهانی پرته.

6. این کاربر از mahmoodrazor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzadiii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

[QUOTE=Eclectic;8547481]دوست عزيزم،
    اين چه منطقيه كه شما استفاده ميكنى؟
    امروز هندوانه و خربوزه را هم به شرط چاقو ميدهند و نه كيلوئى و اونوقت شما در مورد تلويزيون كيلويى صحبت ميكنى؟

چون رو سونى پافشارى ميكنى بگزار برايت يك نمونه بياورم:
    من حدود ٣١-٣٢ سال پيش يك سونى والك من (Walkman) خريدم كه خيلى هم دوستش داشتم، بدنه اش از استيل بود و نه مثل مدلهاى بعديش كاچويى اتفاقاً جزء گرانترين مدلهاش هم بود، بعد از چند سال از كار افتاد و تو اسبابهام مانده بود. اتفاقاً چند ماه پيش فرستادمش تعميرگاه سونى تو جمهورى ،آقائى كه اون را بازرسى كرد و مدير انجاست فرموده بود كه خودش هم چند تا از اينها را داره و همشون همين مشكل را دارند كه ناشى از يك چرخ دنده پلاستيكى استفاده شده كه كيفيت نامرغوبي داشته ميباشد و همه بعد از مدتى به همين سرنوشت دچار ميشدند حالا هم كاريش نميشه كرد چون اون چرخدنده ها ديگه گير نماد.
    خوب اين ساخت خود ژاپن بود و نه يك كشور متفرقه و استفاده از يك جنس نامرغوب داخل دستگاه. حالا هم موجوده و اگرشما ميتونى درستش كنى كه جايزه دارى.
    اما اين دليل نميشه كه هر چه سونى ميسازه بد باشه، ولى نشان ميده كه هر چه هم ميسازه حتما عالى نيست چون مارك سونى روشه.
    به همين دليل هر كالايى رو جداگانه نقد و بر رسى ميكنند و همه اقلام يك شركت را به يك چشم نگاه نميكنند.
    مثلاً سال پيش مدل W900 هر چه جايزه را بود درو كرد ولى سامسونگ به پايش هم نميرسيد.

در مورد اين مدل x8500 و اون لينكى كه گذاشتم و اينرا امتحان كرده توضيح داده كه بر خلاف مدل 9005b كه انرا عالى توصيف ميكنه و بهش ١٠ امتياز از ١٠ ميده، اين مدل را با انكه داراى رنگهاى عاليست داراى ضعف پنل ISP ميداند كه رنگهاى مشكى را به خاكسترى ميزند و براى تماشا كننده ناراحت كننده ميباشد.
    در آخر هم توصيه ميكنه كه يا مدل بالاتر سونى (9005b) را بگيريد ويا برو براى سمسونگ،

?Should I buy a Sony KD-55X8505
    We guess if you’re desperate for a well-specified, Sony-branded 4K/UHD TV at an approachable price then the 55X8505 could seem attractive. Especially if you’re also perturbed by the large chassis size of Sony’s step-up X9005B models.

But we’d urge you to try and save up for a few months longer to get one of those X9005B models if you possibly can, as the step up in picture quality you’ll enjoy is extreme.

داداش دقت نمی کنی دیگه مشکلت همینه
    اگر دقت کنی من نوشتم مثلا یک مثال زدم که مثلا سونی سنگین تره وزنش اما هیچ وقت نگفتم که میشه از وزن ال ای دی خرید
    منظور من این بود که سونی جنس سنگین تر و قرص تری داره به خاطر همین وزنش بیشتره همین
    در مورد واکمن هم دلیل نمیشه منم 15 سال پیش 10 تا واکمن خریدم اما همشون بعد از چند ماه خراب میشدن اصلا این واکمن ها خرابی زیاد داشتند نه فقط سونی من چند مارک را تست کردم خرابیشون زیاد بود
    سونی توی تلویزیون از قدیم تا الان حرف اول را می زده تا همین الان در واقع در زمینه تلویزیون برند اول هست دقیقا مثل اپل که در گوشی بهترین هست

8. 2 کاربر از farzadiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

رفتم دوباره جمهوری و با دقت بیشتر بررسی کردم ، کیفیت ساخت و قطعات پشت و طراحی خنک کنندگی و کیفیت صدای سونی از دوتای دیگه بهتر بود . مشکی و سایه های سامسونگ و 3d ایش از دوتای دیگه بهتر بود . سیستم عامل و کنترل ال جی هم از دوتای دیگه بهتر بود.
    اون مدل x900 سونی هم واقعا عالی بود ، تصویرش در کنار x850 حرفی برای گفتن باقی نمیذاشت. ولی قیمتش خیلی بالا بود! ۱۲ و خورده ای ۵۵ اینچ!
    واقعا هنگم! هیچ کدوم بدون عیب نبود و مزیت فوقالعاده ای هم نداشت که بخوام اون انتخاب کنم! یاد ندارم توی انتخاب وسیله الکترونیکی اینطور گیر کرده باشم.
    یه نکته ای هم که برام جالبه قیمت های جهانیشونه که اختلاف بسیار ناچیزی دارند برخلاف قیمت های داخلیشون:
    قیمت های جهانی:
    این اختلاف ۱۰۰ دلاری اینجا شده ۱ میلیون ، قیمت ال جی به جهانی خیلی نزدیکه و قیمت سونی هم خیلی از جهانی پرته.
    خواهش می کنم داداش بازم بیشتر تحقیق کن
    من خودم هم قصد خرید دارم و 100 درصد سونی می خرم 55 اینچ اما فول اچ دی می خرم.
    از لحاظ کیفیت تصویر سلیقه ای هست هر مارکی یک تصویری منحصر به فرد خودش را داره
    اما از لحاظ کیفیت ساخت و جنس من با قاطعیت می گم که سونی فقط
    موفق باشی

10. 3 کاربر از farzadiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

قیمت های جهانی:
    شايد يكى از دلائلى كه شما خودت را گيج ميكنى مقايسه هاى زيادى باشه، مثل همين قيمت جهانى. اينجا چى هم قيمت كالاهاى جهانيه كه تى وى باشه؟ ماشين، لوازم خانگى ، و و و.......تازه قيمت تى وى در كل نسبت به بقيه اقلام نزديكتر به قيمت جهانيشه.
    به نظر من مهمترين موارد مقايساتت را بنويس و بعد اون قسمتهاى كم ارزشتر را كنار (خط بزن) بزن تا برسى به ٢ و يا ٣ مهمترين موارد بعد بر اساس آنها ضعيفترين مدل را كنار بزن و ميان اون دو تاى ديگه ببين كدام برات جوابگو تره.
    در آخر فكر كنم هر كدام از اينها وقتى بياد تو خونه و اون دو تاى ديگه كنارش نباشند تا اين مقايسات ادامه داشته باشه اون وقت شما از همون مدل كه گرفتى راضى خواهى بود. به عبارت ديگه همين مقايسه ها بيشتر آدمو گيج ميكنه و ميتونه همينجور ادامه پيدا كنه.
    يه راهش هم اينه كه اگر اهل فيلم ديدن هستى يكدانه از همان فيلمهاى خودت را كه صحنه هاى شب و تاريك را هم داشته باشه ببر برايت نمايش بدهند ببين كداميكى بهترين رنگها و رنگ مشكى را داره و به دلت ميشينه.

12. 2 کاربر از Eclectic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

با سلام.
    اگر هرتز سونی پایین تره اصلا بهش فکر هم نکن.چون سرعت امدن تصویر کم تر میشود و باعث میشود شما احساس کنی تصویر کند است.برای مثال اگر 30 تصویر بر ثانیه اجرا بشه شما میتوانید ببینید اما اگر 60 تصویر در ثانیه باشد باعث میشود تصویر بسیار نرم تر اجرا شود.
    در ضمن اگر مقدار اینچ ان کمتر باشد کیفیت بهتری را خواهید داشت.چون مقدار ال ای دی های بیشتری در فضای کمتری جا میشوند و باعث میشود کیفیت تصویر بهتر شود و اگر اینچ بیشتر باشد مقدار ال ای دی ها بزرگتر میشود و شما تصویر رو با مکعب های کوچکی میبینید.
    و این را هم بگویم که تکنولوژی 4کی هنوز جا نیفتاده و شما نمیتوانید فیلم های امروزی را با کیفیت عالی تماشا کنید.

14. 2 کاربر از hhatam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

امروز سونی گرفتم ال ای دی 60 اینچ مدل w600b عالیه راضیم ازش رنگ مشکی را عالی نشان میده و نور نشت نمیده اصلا و مشکی یکنواختی داره و روشنایی و شفافیت خیلی خوبی داره عالی عالی من اصلا نتونستم ازش ایراد بگیرم تصویرش عالیه
    پیشنهاد میکنم کنم سونی بگیر اگر بودجه ات نرسید سامسونگ بعدش بگیر

16. 3 کاربر از farzadiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

داداش نظر من را می خوای پا 4k پول نده چون هنوز فیلمی با این کیفیت گیر نمیاد زیاد
    55 یا 60 فول اچ دی سونی را بگیر
    Last edited by farzadiii; 16-02-2015 at 04:20.

18. 2 کاربر از farzadiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

دوستان ؛ برای عید میخواستم یک 4k با سایز ۵۵ بگیرم، بین مدل های زیر موندم ، تعصب خاصی به برندی ندارم هر چند به سونی ارادت دارم ولی میخوام بهترین انتخاب کنم چون حداقل ۵ سال تعویض نمی کنم . اما مدل ها و قیمت ها در جشنواره فروش:
    1-Sony 55x8500b : هشت و نیم میلیون
    2- samsung 55 hu8890 : حدود هفت میلون یکصد هزار
    3- LG 55ub85000 : قیمت با ساند بار یک میلیونی حدود شش میلون و هشتصد هزار

دوستان اگر مدل دیگه ای توی این رنج قیمت هست و من از قلم انداختم بفرمایید.
    در ضمن سامسونگ خیلی ها که دارند از صدای فنش شاکی هستن ، باتوجه به اینکه برای پردازش نیاز به فن دارند آیا همه برندها صدای فن دارند؟
    اگر هر کدوم پیشنهاد میکنید لطفا دلیلش هم بفرمایید.
    با تشکر
    دقیقا به ترتیب که نوشتی اولیتتون قرار بدین .

من شخصا سونی رو پیشنهاد میدم . تضمین شده .

20. 3 کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •