تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: .................

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ..

0 0%
  • ..

0 0%
  • ..

0 0%
  • ..

0 0%
صفحه 7 از 38 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 371

نام تاپيک: تاپیک تحلیل شخصیت کاربران (قوانین پست اول مطالعه شود)

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

بله... همان طور كه "رها"ی عزيز در اين پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم اشاره كردند... بيشتر شناخت ما از روی نوشته‌های دوستان هست، همين‌طور نحوه گفتار و بيان‌شون در پست‌هاشون... می‌شد كه تا حدودی به شخصيت فرد، پی برد... اما خب، از روی متن نمی‌شد احساس رو (به خوبی) منتقل كرد و نيز يك نوشته، بدون زبان بدنی‌ بيان می‌شه... پس چه خوب كه در مورد قضاوت‌هامون از شخص مورد نظر بسيار محتاطانه عمل كنيم!

و اما بررسی و تحليل من از Atghia -ی عزيز...

.. من با ايشون ابتدا در انجمن ادبيات آشنا شدم و از نظر من يك خانم با انرژی، متشخص و خوش‌صحبت هستند... اما تند‌رو، درون‌گرا و جسور هستند.

Atghia - ی عزيز... مهربان، دلسوز و رنوف هستند... يك صرف كاملا زنانه، طرفدار مد و زيبايی... اما از طرفی ديدم گاهی اوقات واقعا عصبانی می‌شن (حتی يك بار كارمون با ايشون به دعوا كشيد... البته خوشبختانه به خير گدشت!) اما خودشون رو به خوبی كنترل می‌كنن... به دوستان تا جايی كه بتونن كمك می‌كنن و راهنمايی می‌دن.

ديدم كه شوخ طبع هستند و شوخی می‌كنند، و وقتی ناراحت هستند، خيلی نشون نمی‌دن... اما، روحيه خودشون رو هم نمی‌بازن (كه اين بسيار خوبه!) خوش سليقه هستند و قدر می‌دونند... سعی بر افزايش اطلاعات‌شون (در هر زمينه‌ای) و كسب تجربه (از ديگران) دارند، هر چند خوب هست كه بيشتر در يك مطلب تمركز كنند و آگاهی داشته باشند.

نكات مثبت: خانم و مودب، ورزشكار و ادبی... نكات منفی:‌ يك‌دنده و لجوج، سيگار می‌كشند!!!

در يك نگاه كلی بايد بگم كه Atghia يكی از كاربران بسيار خوب انجمن بوده، فعاليتی بسيار مفيد و سازنده دارند... و برای ايشون آرزوی موفقيت،‌ شادابی و سلامت رو دارم، شاد و قدرتمند باشيد ستاره عزيز!
    Last edited by - Saman -; 12-02-2015 at 20:34.

2. 10 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

دوپیشنهاد:

درصورتی که تعداد کاربرهای داوطلب زیاد باشه میشه نظر سنجی رو در دوره های کوتاه تر انجام داد بنظرم مدت زمان یک هفته ای زیاد هست و حداکثر فعالیت و نظرها در همون یکی دو روز اول انجام میشه و معمولا اونایی که می خوان نظر بدن حداکثر در یه دوره سه روزه به تاپیک سر میزنند. بنظر من 3 یا حداکثر 4 روز برای تحلیل شخصیت هر کاربر کافیه. اونم با شناختی که ما داریم.

دوم اینکه دوستانی که بیش از یک نام کاربری داشتن بهتره در شروع نظرسنجی شون، یه معرفی کوتاه از خودشون داشته باشند و نامهای کاربری قدیمی شون رو هم بگن. ما که کارهای خودمون رو هم بزور یادمون می مونه معمولا بعد از چندماه یادمون نمیاد که این کاربر با نام جدید کی بوده.

4. 5 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام.
    والا پست ها رو که خوندم چیزی به نام تحلیل ندیدم. همه اش تعریف بود.

6. 9 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن فوتبال خارجی hossein blak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    BRN

پيش فرض

سلام به همه دوستان.
    ببخشید من یکمی خلاصه صحبت میکنم چون تمامی کاربران نظارت کاملی دادند و من میخوام از روی شناخت خودم حرف بزنم.(البته باید خیلی مراقب باشم چون زیر دست ایشون کار میکنم ...ممکنه کار دست خودم بدم)در ضمن من بدون هیچ اقراقی این حرف ها رو می زدم
    @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی از بهترین ناظرین خانم این انجمن هست که حداقل من میشناسم.یکی از خصوصیات خوب ایشون اینه که همیشه ریز بین هستند و مسائل مختلف رو دقیق برسی میکنند. اقلب پست های ایشون مفید بوده البته اغلب که چه عرض کنم اکثر بگم خیلی بهتره. فوق العاده مهربان ,خلاق ....دیگه عارضم به حضور شریفتون که یکی از متفاوت ترین ها هستند آخه کمتر خانومی اینطوری در باره فوتبال نظر میده.....
    والا هرچی بگم کم گفتم ولی در یک جمله بخوام ایشون رو بقول شما تحلیل کنم:واقعا یکی از مفید ترین کاربرانی هست که p30world وقعا بهش نیاز داره.

8. 8 کاربر از hossein blak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ممنون از ایده شروع کننده تاپیک
    به نوعی صندلی داغ هست که البته شخص مورد نظر دیگه میتونه از دید شخص سوم بشینه و نظرات رو ببینه
    حالا من نمیدونم سوژه باید جواب هم بده یا نه

از اون جایی که صاحب مجلس تگ کرده دیگه باید سنگ تموم گذاشت
    ولی جدا از شوخی (و نظرات سایر دوستان چون نرسیدم بیشترش رو بخونم و اگه تکراری بود ببخشید دیگه!) اون چیزی که در وهله اول نظر من رو در مورد ستاره خانوم جذب کرد بحث علاقشون به ورزش هست
    به طور کلی برای من هر دختری که به ورزش علاقه مند باشه و پیگیری کنه جالبه توجهه
    حالا یه دلیل اصلیش همینه که بیشتر خانومای ایرانی به ورزش علاقه چندانی ندارن و به طور خاص تر تو خانواده ما هیچ موردی دیده نشده
    اینکه ایشون حالا نه فقط در بحث فوتبال ملی که در تاپیک سایر ورزش ها هم فعاله و نظرات (از دیدِ من) خلاقانه ای نسبت به شرایط ورزش داخلی داره برای من جالبه
    از دید اعتقادی (که من این واژه رو متفاوت با وازه های مذهبی یا دینی میدونم) اون چیزی که از پستهای ستاره خانوم و تشکرهایی که زده یا نزده(!) دیدم، متوجه شدم اون چیزی رو که قبول داره رو بهش پایبنده و احتمالا با دید باز و به دور از تعصب انتخاب کرده
    پستهای دیگه ایشون که مورد توجه من هست بحث هایی هست که در انجمن سبک زندگی دارن و در زمینه های مختلف مثل مد و آداب معاشرت و عطر و ... هست
    حالا نه از این دید که خوب این چیزا اصولا مورد علاقه خانوما هست!
    از این دید که بحث های اینترنتی دخترانه (واژه بهتری پیدا نکردم!) با این کیفیت کمتر دیده میشه (یا من دیدم)
    (البته دیگه اشاره نکنم که این حرف اصلا به معنای غنای بحثای آقا پسرها نیست!)

انتقادی که من میتونم بهش اشاره کنم زودرنج بودن هست
    حالا من نمیدونم ستاره خانوم چندسالشه و اصلا مگه کسی سن خانوما رو میپرسه؟! ولی خوب این مورد جزو مواردی هست که با گذر زمان و افزایش تجربه بهتر میشه

10. 7 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام.
    والا پست ها رو که خوندم چیزی به نام تحلیل ندیدم. همه اش تعریف بود.
    دوستان خیلی زیاد لطف دارند
    بله من هم منتظر انتقادات بیشتری هستم...
    هرچند بینابین حرف دوستان نکاتی گفته شد

+

اگر اجازه بدید در انتهای مدت زمانی که به من اختصاص داده شده اصلی ترین و بیشترین نظراتی که گفته شده رو تایید یا رد میکنم

12. 6 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

^ اجازه ما هم دست شماست،‌ ستاره خانم! حتما اين‌كار رو انجام بديد تا صحت و سقم گفته‌ها تاييد بشه!

در حقيقت من پيشنهادی در مورد بهبود اين تايپيك داشتم...

.. بعد از اتمام تحليل، شخص مورد نظر تمامی پست‌هايی كه درباره ايشان بوده، رو در يك پست، به صورت نقل‌قول پاسخ بدن و استارتر عزيز هم، اون پست در پست ابتدايی تايپيك، لينك كنن تا اين‌طوری هم يك راه سريع و ساده‌ای برای رجوع دادن به كاربر شركت شونده و پست‌های مربوط به ايشون... رو داشته باشيم!
    Last edited by - Saman -; 12-02-2015 at 23:51.

14. 6 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز djbehnam73's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    یه جایی از همین کره ی خاکی !

پيش فرض

ممنون از مدیر محترم runner که بنده رو تگ کردن
    خب راستیاتش بنده با خانم Atghia
    اشنایی زیادی باهاشون ندارم ولی یک یا 2 باری که در تاپیک سبک زندگی سوال پرسیدم ، با جون و دل به من جواب دادن و مثل یکسری از مدیران جواب به ظاهر قانع کننده ای ندادن و از نظر من بیشتر سعی می کنن که راهکار های خوبی بدن و همچنین سعی می کنن که برای این انجمن بهترین همیار باشن

16. 5 کاربر از djbehnam73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من چند هفته بیشتر نیست که ایشون رو تو این انجمن دیدم گاهی اوقات نظراتشون رو دنبال میکنم
    به نظرم از نظر شخصیتی از اون ادماییه که خیلی جذابه ازون مدل ادمایی که ادم بدون هیچ دلیلی دلش میخواهد دنبالش کنه و اطلاعات عمومی خوبی هم به نظر میرسه داشته باشن و یه جورایی با سواد و کتاب خون هم باشن نمیدونم چرا الان به ذهنم رسید که احتمالا تو مدرسه هم خر خون بوده
    فکر میکنم که شخصیتی داشته باشن که دوست شدن باهاشون یه خورده سخت باشه و به راحتی هر کسی رو مجوز همنشینی ندن بهش و با یه تیپ محدودی ادم دوست میشن(نمیدوم چرا این حس رو دارم) فکر میکنم که ادم سر سختی باشن مخصوصا سر عقاید و ارزش هاشون و به راحتی نظرشون تغییر نمیکنه یه جورایی فکر کنم حدود ۳۰ سال هم داشته باشن
    بازم فکر میکنم که به دوستاشون اعتماد کامل داشته باشن و دوستاشون بتونن اعتماد کامل بهشون بکنن و تو رفاقت کم نزارن برای دوستاشون به نظرم از این تیپ ادمای زیادی عاقل هم باشن(به معنی مثبتش در ادامه توضیح میدم) که ادم هر چی فکر میکنه میگه این چطوری به این جای کار هم فکر کرده و چجوری حساب همه جاش رو کرده که نقص نداشته باشه و چرا به فکر خودم نرسید رو تو ذهن ادم به وجود میارن
    امید وارم ناراحت نشین از تحلیل من منظوری ندارم از حرف هایی که زدم فقط برداشتم رو گفتم از چیز هایی که دیدم و حسی که بهم داده نوشته ها و ... خودتون
    Last edited by 1376MAXIMUM; 13-02-2015 at 02:21.

18. 4 کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ایشون یکمی فمینیست هستن . حساس هم هستند و توی این مورد اصلا نباید سر به سرشون گذاشت !!!!

20. 4 کاربر از PLAΨMID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •