تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: .................

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ..

0 0%
  • ..

0 0%
  • ..

0 0%
  • ..

0 0%
صفحه 4 از 38 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 371

نام تاپيک: تاپیک تحلیل شخصیت کاربران (قوانین پست اول مطالعه شود)

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اینجا نمیشه حرف زد هر حرف حقی رو دوستان حذف میکنن اینجا فقط باید به به و چه چه کرد و پاچه خواری
    هر حرفی غیر از موارد مذهبی - سیاسی - جنسی - جنسیتی و توهین آمیز اینجا آزاده .

2. 11 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید و ممنون از شما بابت ایجاد تنوع در تاپیک و انجمن
    ضمن اینکه خیلی خوشحال شدم بابت این موضوع، خیلی هم جذبه ی زیادی داره
    این نوع بحث ها باعث میشه از شخصی انتقاد و پیشنهاد کرد.
    از آقا وحید عزیز @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که منو تگ کردن بسیار ممنونم
    اگر امکانش هست منم به لیست اضافه کنید. با اینکه نه مدیر هستم و نه ناظر! فقط یک کاربر معمولی هستم

خب بریم نظر بدیم در مورد @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a جان عزیز، راستش بنده زیاد با ایشون آشنایی ندارم، ولی چیزایی رو که دیدم و برخورد داشتم رو توضیح میدم
    فعالیتشون در تاپیک های عکس های فشن و کیف و کفش و .... خوبه. مهربونی خاصی دارند. بنده ندیدیم با کاربری بد برخورد کنند. (شاید در خصوصی که ما نمیبینیم )
    یادمه فک کنم ایشون یه بار بن شده بودند!! نمیدونم ایشون بود یا من اشتباهی گرفتم در کل خدا هیشکیو دچار آلزایمر نکنه
    ببخشید اگر زیاد شد و یا نقدی صورت نگرفت، چون شناخت بنده از ایشون اینقدر هست.
    موفق باشید دوستان

4. 8 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

اول اين‌كه بايد بگم... خدا آخر و عاقبت ما و ايشان (شخص تحليل شونده)... اين تايپيك و كاربران باقی رو به خير كنه!

دوم اين‌كه به نظر من كه ايده بسيار خوبی‌ هست... مثل يك جور صندلی داغ ولی با نوع و سبك متفاوت می‌مونه، البته ديدن واكنش‌ها (چه مثبت، چه منفی) نسبت به شخص قربانی(!)، يعنی شخص تحليل شونده جالب هست... يعنی برای خود من جالبه كه ببينم ديگری در مورد من چه فكری می‌كنه و يا فلان كس، در مورد فلانی چطور؟!

اما، چه خوب كه تايپيك با رعايت حريم‌ها و ملاحظه كردن و به قول‌ی، از خط قرمز جلوتر نرفتن، پيش بره... كه چه خوب و عالی هست... و كاربران تحليل كننده هم بسيار مراقب باشند!

سوم اين‌كه، در مورد اين‌كه خود من داوطلب بشم؟! مطمئن نيستم... اما در موردش فكر می‌كنم!

و نيز به زودی Atghia -ی عزيز... را تحليل و بررسی خواهم كرد!

6. 7 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه AmirMomtaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    A Hell Named iran

پيش فرض

با سلام به همه کاربران و دوستان ...

البته من اینجا خیلی غریبم خوب.. بخاطر مشکلات خیلی دیر به دیر پیدام میشه و نه زیاد کسی رو می شناسم و نه احتمالا کسی منو میشناسه !..

ولی فقط می خواستم بگم ایده خیلی خیلی جالبیه .. یجور تمرین دموکراسی میشه - چیزی که مردم ما شدیدا بهش نیار دارن - تو یه نمونه کوچیکتر جامعه..

واقعا مردم ما نیاز دارن ظرفیت تحمل نقدشون (و صدالبته ظرفیت خودداری از فحاشی و بی ادبی شون) بالا بره .. هر چند اینجا - همونطور که دوستان گفتن - تحلیلی از ظواهر و پروفایل شخص صورت میگیره؛ چون ارتباطات واقعی تقریبا وجود نداره..!

ایکاش اینجور تمرینها تبدیل به عادات و فرهنگمون بشه تا دیگه شاهد ماجراهایی مثل حمله های فیس بوکی ایرانیان خشن! به سایرین تو دنیا نباشیم ..!

راستی "سوژه" هم که امکان دفاع و رفع شبهه رو که داره ؟ ..
    همگی موفق باشید..

8. 5 کاربر از AmirMomtaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای raha bash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    در خیال ترش کامی های ذهن سرکشم

پيش فرض

درود خدا بر همه
    این تاپیک یکی از جالب ترین ها هست برای من
    با اینکه همه در دنیای مجازی خود واقعی شون رو نشون نمیدن و شناخت ما فقط برحسب نوشتار آنها هست ولی برام جالبه بدونم مردم از روی همین نوشتار چه شناختی نسبت به هم پیدا میکنند
    و ستاره عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خب من مدتی که با هم ناظر ادبیات بودیم یه آشنایی نسبت بهش پیدا کردم
    از نظر روحیه خوشم میاد ازش چون کم نمیاره و اگر هم بیاره نشون نمیده یعنی نقطه ضعف نمیده دست کسی
    در ظاهر سخت گیر اما درون رئوف
    رک گویی اش هم ...... دوست دارم
    برونگرا و پر جنب و جوش و جسور
    سعی میکنه در زمینه های مختلف اطلاعاتی داشته باشه که در بحث و گفتگو ها ساکت و بی نظر نباشه
    در کل
    شاد و قدرتمند باشید

10. 10 کاربر از raha bash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

یادمه فک کنم ایشون یه بار بن شده بودند!! نمیدونم ایشون بود یا من اشتباهی گرفتم در کل خدا هیشکیو دچار آلزایمر نکنه

نه دوست گرامی خوشبختانه تا حالا به بن شدگی مبتلا نگشته ام

12. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوستان

تاپیک بسیار خوبیه، همونطور که دوستان هم گفتن ناگفته پیداست که نظرات ما نسبت به شخصیت دوستان محدود هست به شناخت بسیار کمی که میشه از نظرات، لحن کلام، اعتقادات، عکس اواتور، امضا و ... دوستان بدست آورد. تمام اطلاعات من در مورد خانم Atghia محدود هست به نظرات ایشون در انجمن سبک زندگی و علوم انسانی!! از طرف دیگه من در شناخت افراد زیاد حرفه نیستم!! بنابراین اگر دیدید نظراتم چندان صحیح نیست تعجب نکنید

... اون چیزی که در مورد شخصیت ایشون احساس میکنم اینه که ایشون از نظر روابط اجتماعی توانایی های بالای دارن، اجتماعی هستن و پر انرژِی، بعید میدونم براشون سخت باشه کسی رو ببخشن ... و اینکه فکر کنم اساسی اهل تنوع هستن (با توجه به تغییر آواتورشون) ...

14. 8 کاربر از N I G H T P E A C E بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستانیکه درخواست ثبت نام داشتند اسامیشون اضافه شد و ترتیب هم بر اساس زمان و ساعت درخواستشون بود...
    خودم رو هم اضافه کردم با اجازتون... نمیدونم چقدر شناخته شده هستم بین کاربرا البته ...

پ ن : بعلت اینکه این تاپیک استعداد اینو داره که خیلی پر رفت و آمد بشه ، چنانچه هر موقع ملاحظه شد که کسی درخواست داده اما اسمش ثبت نشده به بنده مجدد بگه ... دلیل احتمالی فقط متوجه نشدن بنده میتونه باشه نه چیز دیگه ...

با تشکر...
    Last edited by banii; 12-02-2015 at 15:03.

16. 4 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات M0RTEZA_R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    توی

پيش فرض

خجالت نمیکشین ملتو تحلیل میکنین؟!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

راستی "سوژه" هم که امکان دفاع و رفع شبهه رو که داره ؟ ..

بله کاملا... هر کسی که تحلیل میشه تک تک پست ها رو هم اگه بخواد نقل قول بگیره و در موردشون حرف بزنه ایرادی نداره ...
    Last edited by banii; 12-02-2015 at 15:54.

19. 2 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •