تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 98

نام تاپيک: نقد و بررسی لپ تاپ LENOVO Y50-70 UHD 4K

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

ببین من رنگ مشکیش رو گرفتم خداییش خیلی خوشگله و با کلاسه(البته فک میکنم فقط همین رنگو داره).تا اونجاییکه که من میدونم اگه مال کارخونه الترا اچ دی باشه حتما پنلش ips و ساخت سامسونگ هست و بعید میدونم تو جای دیگه عوض کرده باشن ولی رزولوشن های دیگه رو شرکت های دیگه میزنند.از زاویه دیدش چک کن.مال من حتی تو فاصله 2-3 متری با زاویه 160 درجه هم کاملا صفحه اش معلومه
    مقاومتش خوبه تنها مشکلی که داره با بعضی از نرم افزار هاست که برای این رزولوشن بهینه نشده اند.مثلا دکمه های مدیا پلیر خیلی کوچیکه.
    مرسی اگه رزولوشنو بیاریم رو فول اچ دی درس نمیشه؟
    به نظرت تو ویندوز 10 این مشکل برا الترا اچ دی ها برطرف میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

مرسی اگه رزولوشنو بیاریم رو فول اچ دی درس نمیشه؟
    به نظرت تو ویندوز 10 این مشکل برا الترا اچ دی ها برطرف میشه؟
    چرا بهتر میشه اما بگم کلا برنامه های پرکاربرد اینطوری نمیشن مثلا نرم افزار آفیس و یا مرورگرها و اینا.تا جاییکه به کاربرد من مربوط میشه محدودیت خاصی واسم ایجاد نشده.فک نمیکنم به ویندوز ربط داشته باشه،به نظرم توسعه دهنده های نرم افزاری باید پا به پای پیشرفت پیش بیان

3. این کاربر از Xerxes-I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

چرا بهتر میشه اما بگم کلا برنامه های پرکاربرد اینطوری نمیشن مثلا نرم افزار آفیس و یا مرورگرها و اینا.تا جاییکه به کاربرد من مربوط میشه محدودیت خاصی واسم ایجاد نشده.فک نمیکنم به ویندوز ربط داشته باشه،به نظرم توسعه دهنده های نرم افزاری باید پا به پای پیشرفت پیش بیان
    مرسی
    راستی میگم این داغ کردنو که میگن خیلی جوش میاره راسته؟؟؟
    چه ظعفایی به جز جا موندن اثر انگشت و ریز بودن بعضی از ایکونا و عمیق بودن رنگ زرد داره
    دادا میتونی منو تو یاهو ادد کنی؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

جوش میاره؟؟؟
    نه اصلا جوش نمیاره.من تا ۲ ساعت و نیم نید فور اسپید بازی کردم روی تنظیمات آخر و رزولوشن ۱۰۸۰ اصلا داغ هم زیاد نشد چه برسه به جوش آوردن.تستهای دماییش تو اینترنت هست دیگه.
    رنگ زردش عمیق نیست،ماته،البته تو برخی از غلظت هاش،مثلا زرد لیمویی،با اونذتنظیماتی که قبلا گفتم بهتر میشه،
    بجز اینایی که گفتی من به مشکل دیگه ای برنخوردم ،درضمن خیلی وقته که یاهوو مسنجر ندارم

6. 2 کاربر از Xerxes-I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

جوش میاره؟؟؟
    نه اصلا جوش نمیاره.من تا ۲ ساعت و نیم نید فور اسپید بازی کردم روی تنظیمات آخر و رزولوشن ۱۰۸۰ اصلا داغ هم زیاد نشد چه برسه به جوش آوردن.تستهای دماییش تو اینترنت هست دیگه.
    رنگ زردش عمیق نیست،ماته،البته تو برخی از غلظت هاش،مثلا زرد لیمویی،با اونذتنظیماتی که قبلا گفتم بهتر میشه،
    بجز اینایی که گفتی من به مشکل دیگه ای برنخوردم ،درضمن خیلی وقته که یاهوو مسنجر ندارم
    ممنون
    داداش
    اگه مشکلی نیس میشه یه راهی رو برای ارتباط بگی؟ مثلا شماره بدم وایبری چیزی؟
    ممنون

داره خودمونی میشه reza021120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    kermanshah

پيش فرض

سلام دوستان
    دوتا سوال داشتم از اونایی که y5070 دارن
    یکی اینکه لپ تاپمو وقتی خاموش میکنم نزدیک دو دقیقه فنش میره رو دور تند
    و اینه وقتی لپ تاپو موقع بازی مثل AW به شارژر وصل میکنم دمای cpu به 90 هم میرسه ولی وقتی با شارژر وصل نیست به 70 هم نمیرسه...
    خواستم ببینم این دو مورد عادیه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    دوتا سوال داشتم از اونایی که y5070 دارن
    یکی اینکه لپ تاپمو وقتی خاموش میکنم نزدیک دو دقیقه فنش میره رو دور تند
    و اینه وقتی لپ تاپو موقع بازی مثل AW به شارژر وصل میکنم دمای cpu به 90 هم میرسه ولی وقتی با شارژر وصل نیست به 70 هم نمیرسه...
    خواستم ببینم این دو مورد عادیه؟
    یعنی همیشه موقع خاموش کردن میره رو دور تند یا مثلا وقتی که خیلی باهاش بازی کردی و زیاد داغ شده اینطوری میشه؟مال من اینطوری نمیشه.روشن شدن و خاموش شدنش کلا زیر 20 ثانیه است.شایدم کمتر.من همه تنظیمات رو میذارم تا آخر روی رزولوشن 1080 که بازی میکنم داغ نمیشه به اون صورت که بخواد قبل خاموش شدن تا 2 دقیقه اول فنش کارکنه بعد خاموش بشه.در ضمن من روی pes امتحان کردم موقعی که به شارژ وصل نیست یه جورایی لگ داره برای همین کلا روی باتری باهاش بازی نمیکنم فک میکنم واسه طول عمر باتری هم بهتر باشه.حالا شما بگو با چه نرم افزاری دما اندازه گرفتی و بعد از چه مدت دما اینقدر شد تا منم امتحان کنم و بگم

10. این کاربر از Xerxes-I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال rznrz06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

درود
    حدود مهر 93 لپتاپ
    TOSHIBA Satellite P50T-B 4K
    رو با 1 ترابایت هارد هیبریدی از آمازون خریدم 7400.
    فقط میتونم بگم معرکه هستش.
    توانایی پخش فیلم 4K تا 60 هرتز رو داره.و فعلاً اجرای بازی 4K تا 10 فریم در ثانیه رو داره،تا آپدیت بشه.
    فقط دنبال یه برنامه بکاپ گیری ارجینال هستم؟

XPERIA Z3
    Last edited by rznrz06; 04-04-2015 at 01:44.

12. این کاربر از rznrz06 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه reza021120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    kermanshah

پيش فرض

یعنی همیشه موقع خاموش کردن میره رو دور تند یا مثلا وقتی که خیلی باهاش بازی کردی و زیاد داغ شده اینطوری میشه؟مال من اینطوری نمیشه.روشن شدن و خاموش شدنش کلا زیر 20 ثانیه است.شایدم کمتر.من همه تنظیمات رو میذارم تا آخر روی رزولوشن 1080 که بازی میکنم داغ نمیشه به اون صورت که بخواد قبل خاموش شدن تا 2 دقیقه اول فنش کارکنه بعد خاموش بشه.در ضمن من روی pes امتحان کردم موقعی که به شارژ وصل نیست یه جورایی لگ داره برای همین کلا روی باتری باهاش بازی نمیکنم فک میکنم واسه طول عمر باتری هم بهتر باشه.حالا شما بگو با چه نرم افزاری دما اندازه گرفتی و بعد از چه مدت دما اینقدر شد تا منم امتحان کنم و بگم
    همیشه موقع خاموش شدن صدای فنش متناوب زیاد و کم میشه.
    راستش من لپ تاپو با ویندوز اورجینال خریدم.
    کلی برنامه ی بدرد نخور با یه پسوند لنوو هم روشه
    این دما رو هم که گفتم از روی همون برنامه خوندم.lenovo setting
    فک کنم مربوط به همون برنامه ها باشه
    چون یه power manager داره که وقتی از تو تسک منیجر میبندمش کلا صدای فن دستگاه در نمیاد...مگه موقع بازی.

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

همیشه موقع خاموش شدن صدای فنش متناوب زیاد و کم میشه.
    راستش من لپ تاپو با ویندوز اورجینال خریدم.
    کلی برنامه ی بدرد نخور با یه پسوند لنوو هم روشه
    این دما رو هم که گفتم از روی همون برنامه خوندم.lenovo setting
    فک کنم مربوط به همون برنامه ها باشه
    چون یه power manager داره که وقتی از تو تسک منیجر میبندمش کلا صدای فن دستگاه در نمیاد...مگه موقع بازی.
    نه مال من اینطوری نیست اصلا.کلا صدای فنش در نمیاد.بازی هم که میکنم میتونم بفهمم روشن شده ولی صداش آزار دهنده نیست.من ویندوز خودم ریختم،از این برنامه ها هم ندارم.رو دی وی دی خود لپ تاپ یه انرژی منیجر بود اونو نصب کردم که اتفاقا چیز خوبیه.میتونی تنظیم کنی باتری که به یه درصدی رسید بعدش به طور مستقیم از برق شهر استفاده کنه.همین.یه بک آپ بگیر بعد اون برنامه ها رو حذف کن ببین درست میشه یا نه؟

15. این کاربر از Xerxes-I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •