تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 98

نام تاپيک: نقد و بررسی لپ تاپ LENOVO Y50-70 UHD 4K

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

خواهش میکنم

لطفا اگه ممکنه یک مقایسه بین ایندو بزارید ،

مقایسه ساده مثل همون عکس هایی که تو ویدئو مشخص بود ( بین y50 & surface ) ممنون
    متاسفانه من دوربین خوب ندارم که عکس خوب بگیرم.surface چی هست؟تبلت مایکروسافت؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوستان منم امروز این لپ تاپ رو خریدم.این اولین لپ تاپیه که دارم حالا شاید تجربه ام کافی نباشه ولی به نظر من این مدل واقعا محشره.صفحه که به نظرم عالیه به علاوه من مشکل کوچیکیه آیکن ها تو 4k رو ندارم.الان سه تا مشکل میبینم یکی همون تنگ بودن پورت هاس یکی کیبردش که جای حرفای فارسیش قاطیه مثلا به جای د زده ی یا به جای ذ زده لا!این یکم تایپ فارسی دو سخت کرده.آخریش هم حس میکنم باطری در اون حدی که تعریف کردن نیست.
    حالا من یکم بیشتر کار میکنم و شناختم ازش بیشتر میشه.در کنارش سعی میکنم با n550jk بابام هم مقایسش کنم

3. این کاربر از aidinjuve بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستانی که لپ تاپو دارند لطفا بگن که از درایور های تاچ پد تونستند درایور مربوط به ELAN رو نصب کنند؟من که میخام نصب کنم همه اش خطا میده.میگه این ورژن مناسب دستگاه شما نیست.سی دی درایور خود لپ تاپ ویندوز 8.1 بود.منم ویندوز 8.1 نسخه پروفشنال(64 بیتی) رو نصب کردم.آخرین آپدیت رو هم از سایت لنوو گرفتم بازم نصب نمیشه.نظر شما؟در ضمن اگه ممکنه چک کنید ببنید برای شما لمس دو انگشتی (بجای کلیک راست) برای باز کردن منوی فایل ها کار میکنه یا نه؟کسی ویندوز 7 رو این لپ تاپ نصب کرده؟

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

دوستانی که لپ تاپو دارند لطفا بگن که از درایور های تاچ پد تونستند درایور مربوط به ELAN رو نصب کنند؟من که میخام نصب کنم همه اش خطا میده.میگه این ورژن مناسب دستگاه شما نیست.سی دی درایور خود لپ تاپ ویندوز 8.1 بود.منم ویندوز 8.1 نسخه پروفشنال(64 بیتی) رو نصب کردم.آخرین آپدیت رو هم از سایت لنوو گرفتم بازم نصب نمیشه.نظر شما؟در ضمن اگه ممکنه چک کنید ببنید برای شما لمس دو انگشتی (بجای کلیک راست) برای باز کردن منوی فایل ها کار میکنه یا نه؟کسی ویندوز 7 رو این لپ تاپ نصب کرده؟
    elan برای windows 8.1 درایور نداره . درایور elan برای windows 8.1 به صورت inbox هستش

* نکته : به طور کلی درایور elan به صورت inbox درون ویندوز هستش . اما ممکنه lenovo برای برخی لپ تاپ ها درایور جداگانه برای برخی لپ تاپ ها زده باشه . بهتره یه بار خودتون چک کنین .
    در صورتی که اینستالر رو به صورت اتوماتیک اجرا کرده باشین یه پوشه c:/drivers ساخته میشه . پس از پیدا کردن پوشه درایور های تاچ پد و انتخاب پوشه elan ، اگر محتویاتش وجود داشت و پوشه خالی از درایور نبود ، درایور برای شما موجوده
    Last edited by Public Enemy; 25-02-2015 at 11:35.

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

elan برای windows 8.1 درایور نداره . درایور elan برای windows 8.1 به صورت inbox هستش

* نکته : به طور کلی درایور elan به صورت inbox درون ویندوز هستش . اما ممکنه lenovo برای برخی لپ تاپ ها درایور جداگانه برای برخی لپ تاپ ها زده باشه . بهتره یه بار خودتون چک کنین .
    در صورتی که اینستالر رو به صورت اتوماتیک اجرا کرده باشین یه پوشه c:/drivers ساخته میشه . پس از پیدا کردن پوشه درایور های تاچ پد و انتخاب پوشه elan ، اگر محتویاتش وجود داشت و پوشه خالی از درایور نبود ، درایور برای شما موجوده
    آره پوشه هست ولی داخلش یه فایل setup هست که اون نصب نمیشه.در ضمن داخل پوشه تاچ پد سه تا فولدر هست.یکی سیناپتیک یکی elan و یکی هم alps. به غیر از اینا یه فایل text هم هست که توش نوشته باید داخل پوشه ها بری و فایل ها رو نصب کنی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوست عزیز من همه ی درایور های داخل سی دی رو نصب کردم اما فکر کنم این elan نصب نشده چون هرچی سرچ میکنم پیداش نمیکنه.در ضمن لمس دو انگشتی هم برای من کار نمیکنه.

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوست عزیز من همه ی درایور های داخل سی دی رو نصب کردم اما فکر کنم این elan نصب نشده چون هرچی سرچ میکنم پیداش نمیکنه.در ضمن لمس دو انگشتی هم برای من کار نمیکنه.
    من یه سری تنظیمات پیدا کردم.پست اولمو آپدیت میکنم.تو هم انجامشون بده نتیجه رو به منم اعلام کن.مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

xerxes-I عزیز (ببخشید اسمتون رو نمیدونم) من Lenovo pointing device رو پیدا نمیکنم.سرچ که میکنم نمیاد.حتی تو این آدرس هم نیست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از جای خاصی باید بگیرمش؟
    یه سوال,شما میتونی nfs rivals رو تو رزولوشن 1080 لود کنی؟من اگه رزولوشن رو 1080 کنم هیچ دکمه ای تو بازی کار نمیکنه!حتما باید تو 4k بازی شه.شما میدونید مشکل چیه؟
    ویرایش:مشکل رزولوشن حل شد ولی در کل من با بعضی بازی ها مشکل سوییچ نشدن کارت گرافیک دارم.مثلا gta iv eflc نمیتونه کارت گرافیکی جیفرس رو شناسایی کنه و با اینتل لود میشه.
    راستی دوستان نظرم رو راجع به اولین بازی ای که تو این لپ تاپ انجام دادم میگم: همین ریوالز تو رزولوشن 1080 و تمام تنظیمات تو ultra به بهترین شکل ممکن اجرا شد.متاسفانه ابزاری نداشتم که فریم ریت رو اندازه بگیرم اما فکر کنم این بازی تو این تنظیمات نتونه این لپ تاپ رو حتی یه لحظه به فریم زیر 48 بیاره!امیدوارم بتونه همچین کاری رو با gta v بکنه.
    Last edited by aidinjuve; 28-02-2015 at 00:54.

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

xerxes-I عزیز (ببخشید اسمتون رو نمیدونم) من Lenovo pointing device رو پیدا نمیکنم.سرچ که میکنم نمیاد.حتی تو این آدرس هم نیست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از جای خاصی باید بگیرمش؟
    یه سوال,شما میتونی nfs rivals رو تو رزولوشن 1080 لود کنی؟من اگه رزولوشن رو 1080 کنم هیچ دکمه ای تو بازی کار نمیکنه!حتما باید تو 4k بازی شه.شما میدونید مشکل چیه؟
    ویرایش:مشکل رزولوشن حل شد ولی در کل من با بعضی بازی ها مشکل سوییچ نشدن کارت گرافیک دارم.مثلا gta iv eflc نمیتونه کارت گرافیکی جیفرس رو شناسایی کنه و با اینتل لود میشه.
    راستی دوستان نظرم رو راجع به اولین بازی ای که تو این لپ تاپ انجام دادم میگم: همین ریوالز تو رزولوشن 1080 و تمام تنظیمات تو ultra به بهترین شکل ممکن اجرا شد.متاسفانه ابزاری نداشتم که فریم ریت رو اندازه بگیرم اما فکر کنم این بازی تو این تنظیمات نتونه این لپ تاپ رو حتی یه لحظه به فریم زیر 48 بیاره!امیدوارم بتونه همچین کاری رو با gta v بکنه.
    از مسیر زیر برو.
    control panel>mouse
    ادامه اش هم همونه.در مورد اون مشکل سوییچ بین کارتها چیزی به نظرم نمیرسه.من فقط همون درایور های سی دی خودشو نصب کردم و درایور کارت گرافیکشو آپدیت کردم.یه سوال؟موقعی که درایور نصب میکردی بعد از پایان نصب هر درایور لپ تاپ رو ریستارت میکردی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

الان رفتم دانشگاه و لپتاپ مونده خونه دوشنبه ميام تهران و نتيجه ي موس رو بهت ميگم
    واسه نصب درايورا كلا سه بار ري استارت كردم كه دو بارش براي درايور گرافيك اينتل و انويديا بود اما بعدش جفتشونو پاك كردم و آپديتشون كردم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •