تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 98

نام تاپيک: نقد و بررسی لپ تاپ LENOVO Y50-70 UHD 4K

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوست عزیز اگر اینجوری فکر کنیم منم می تونم ادعا کنم : مجبور نیستی لپ تاپ گیمینگ با صفحه 4k خریداری کنی
    آدم چیزی رو که خریداری کنه انتظار داره حداکثر بهره رو ازش بگیره . لپ تاپ گیمینگ با صفحه 4k گرفتی ، انتظار داری با رزولوشن 4k بازی کنی
    من پست هاتو خوندم اما دقیقا نفهمیدم به چی داری اعتراض میکنی.ببنید کار سه بعدی همونقدر که 48 هرتز بده 60 هرتز هم بده.بعدشم من نمیفهم چه اشکالی داره پول یه لپ تاپ فول اچ دی رو به یه لپ تاپ 4k بدیم؟خوشبختانه با وجود سخت افزار فوق العاده که این لپ تاپ داره اصلا در مقایسه با لپ تاپ های دیگه گرون نیست.به نظرم تا بالای 6 تومن هیچ رقیبی نداره.اینکه میگی "لپ تاپ گیمینگ با صفحه 4k گرفتی ، انتظار داری با رزولوشن 4k بازی کنی" به شخصه قبول میکنم اگر شما لپ تاپ گیمینگی معرفی کنید که با این قیمت و همین صفحه نمایش توانایی بازی تو این رزولوشن رو داشته باشه.اگه نمیشناسید بذارید ما جزو گمراهانی باشیم که لپ تاپ 4k میخرند اما با رزولوشن فول اچ دی بازی میکنند.
    Last edited by Xerxes-I; 09-02-2015 at 18:46.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

من پست هاتو خوندم اما دقیقا نفهمیدم به چی داری اعتراض میکنی.ببنید کار سه بعدی همونقدر که 48 هرتز بده 60 هرتز هم بده.بعدشم من نمیفهم چه اشکالی داره پول یه لپ تاپ فول اچ دی رو به یه لپ تاپ 4k بدیم؟خوشبختانه با وجود سخت افزار فوق العاده که این لپ تاپ داره اصلا در مقایسه با لپ تاپ های دیگه گرون نیست.به نظرم تا بالای 6 تومن هیچ رقیبی نداره.اینکه میگی "لپ تاپ گیمینگ با صفحه 4k گرفتی ، انتظار داری با رزولوشن 4k بازی کنی" به شخصه قبول میکنم اگر شما لپ تاپ گیمینگی معرفی کنید که با این قیمت و همین صفحه نمایش توانایی بازی تو این رزولوشن رو داشته باشه.اگه نمیشناسید بذارید ما جزو گمراهانی باشیم که لپ تاپ 4k میخرند اما با رزولوشن فول اچ دی بازی میکنند.
    دوست عزیز هدف اعتراض به چیزی نیست . بلکه اشاره به نکات قبل از خرید هستش .
    به هر حال آدم باید قبل از خرید یه سری نکات رو مد نظر داشته باشه . به عنوان مثال آدم اگر یه لپ تاپ اپل خریداری می کنه ، باید بدونه چه چیزهایی در قبال خرید اپل به دست میاره و چه چیزهایی رو از دست میده یا با محدودیت روبرو میشه .

شما وقتی دارین y5070 رو خریداری می کنین ، این نکات رو مد نظر داشته باشین که :
    1 - در قبال رزولوشن بالاتر ، صفحه نمایش با روشنایی کمتر نسبت به مدل های بازار خریداری می کنین .
    2 - در قبال رزولوشن بالاتر ، مجبورین اینگونه به حودتون بقبولونین که بازی هارو قراره در رزولوشن پایینتر اجرا کنین !
    3 - در قبال رزولوشن بالاتر ، مجبورین اینگونه به خودتون بقبولونین که برخی کاربران این لپ تاپ رو برای کارهای طراحی استفاده می کنند . اما کسی این لپ تاپ رو برای اینگونه استفاده ها انتخاب نمی کنه و قطعا شما هم قصدتون از خرید این لپ تاپ طراحی نبوده

قرار نیست کسی از چیزی دفاع و یا از اون اعتراض کنه . هدف اشاره به برخی نکات و سوالاتی هستش که بعدا خریداران پیش خودشون پیش میاد . به شخصه بارها دیدم که کاربران اعتراض می کنند که چرا خیلی از نکات قبل از خرید گفته نمیشه و باعث شده توی خریدشون به اشتباه بیفتند . بنده اشاره به نکاتی کردم و دیگران اینگونه توجیه کردند که با این مشکل اینگونه کنار میایم ، اینجور می کنیم و ... . در آخر وظیفه خریدار هستش که این نکات رو بخونه و تجزیه و تحلیل کنه و ببینه آیا در قبال چشم پوشی از برخی مدل ها ، آیا انتخابش به صرفه بوده یا خیر

3. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوست عزیز هدف اعتراض به چیزی نیست . بلکه اشاره به نکات قبل از خرید هستش .
    به هر حال آدم باید قبل از خرید یه سری نکات رو مد نظر داشته باشه . به عنوان مثال آدم اگر یه لپ تاپ اپل خریداری می کنه ، باید بدونه چه چیزهایی در قبال خرید اپل به دست میاره و چه چیزهایی رو از دست میده یا با محدودیت روبرو میشه .

شما وقتی دارین y5070 رو خریداری می کنین ، این نکات رو مد نظر داشته باشین که :
    1 - در قبال رزولوشن بالاتر ، صفحه نمایش با روشنایی کمتر نسبت به مدل های بازار خریداری می کنین .
    2 - در قبال رزولوشن بالاتر ، مجبورین اینگونه به حودتون بقبولونین که بازی هارو قراره در رزولوشن پایینتر اجرا کنین !
    3 - در قبال رزولوشن بالاتر ، مجبورین اینگونه به خودتون بقبولونین که برخی کاربران این لپ تاپ رو برای کارهای طراحی استفاده می کنند . اما کسی این لپ تاپ رو برای اینگونه استفاده ها انتخاب نمی کنه و قطعا شما هم قصدتون از خرید این لپ تاپ طراحی نبوده

قرار نیست کسی از چیزی دفاع و یا از اون اعتراض کنه . هدف اشاره به برخی نکات و سوالاتی هستش که بعدا خریداران پیش خودشون پیش میاد . به شخصه بارها دیدم که کاربران اعتراض می کنند که چرا خیلی از نکات قبل از خرید گفته نمیشه و باعث شده توی خریدشون به اشتباه بیفتند . بنده اشاره به نکاتی کردم و دیگران اینگونه توجیه کردند که با این مشکل اینگونه کنار میایم ، اینجور می کنیم و ... . در آخر وظیفه خریدار هستش که این نکات رو بخونه و تجزیه و تحلیل کنه و ببینه آیا در قبال چشم پوشی از برخی مدل ها ، آیا انتخابش به صرفه بوده یا خیر
    دوست عزیز ممنون که توجه میکنید منم یه چیزی بگم که حدود یک سال و خورده ای پیش میخواستم لپ تاپمو عوض کنم اونموقع lenovo e531 رو انتخاب کرده بودم (که البته چون ورژن با صفحه فول اچ دی داخل ایران نیومد و اینقدر دیر اومد که کانفیگش قدیمی شده بود نتونستم بخرم)که یادمه تو تالار "مشاوره خرید لپ تاپ" یه بحثی رو راه انداختیم که شما اومدید و میگفتید z500 رو پیشنهاد میدادید در حالیکه تو سایت notebookcheck نوشته بود روشناییش کمه (زیر حد استاندارد 200 شمع) ولی شما گفتید که "تو کلوپ z500 نگاه کنید ملت راضین" و قبول نداشتید روشنایش کمه حالا واسه من سواله که این صفحه نمایش طبق اطلاعات سامسونگ از صفحه نمایش 270 شمع و طبق تست های notebookcheck حدود 254 شمع روشنایی داره یعنی تقریبا به میزان قابل ملاحظه ای روشنایش بیشتر از استانداره ولی شما میگید روشنایش کمه؟ اگه منظورتون در مقایسه با لپ تاپ هایی هست که بالای 300 شمع روشنایی دارند هم به نظر من روشنایی خیلی زیاد نه تنها باعث خالی شدن سریعتر باتری میشه بلکه چشم رو هم اذیت میکنه.الان حدود یه هفته هست با لپ تاپ کار میکنم میتونم تضمین کنم که روشناییش اصلا و ابدا کم نیست

منظورتون از به خودمون بقبولونبم رو هم نمیفهمم واقعا به شخصه کاری ندارم که کی با لپ تاپ طراحی انجام میده یا نمیده.من میخوام با لپ تاپ بازی کنم،فیلم ببینم و موسیقی گوش کنم.با این لپ تاپ میتونم همه این کار ها رو تو حداکثر کیفیت انجام بدم.همین

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliano's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من این لپ تاپ رو دقیقاً با مشخصات ذکر شده در پست اول تاپیک خریدم.همه چیز به نظرم عالیه به جز دو مورد در مورد صفحه نمایش:

1-رنگ زرد رو این صفحه نمایش نمی تونه خوب نشون بده!من الان شکلکهای p30world رو به رنگ زرد خردلی تیره می بینم!یا مثلاً رنگ زرد در نرم افزارهای آفیس و Paint بیشتر شبیه سبزه تا زرد!

2-صفحه براق این لپ تاپ باعث انعکاس میشه.مثلاً اگر دارید فیلمی می بینید که قسمتهای تاریک و شب توش زیاده کاملاً تصویر خودتون یا هر منبع نوری که در اطراف دارید رو در صفحه نمایش می بینید!البته مزیت صفحه براق نسبت به مات کیفیت بهتر رنگها و تصاویره.با این حال در محیط تاریک این مشکل پیش نمیاد.در واقع تماشای فیلم توی محیط تاریک با این لپ تاپ یک تجربه ی لذت بخش هم خواهد بود.

مزیتهاش هم که وزن مناسبش،طراحی خوب،اسپیکرهای فوق العاده و صفحه کلید خیلی خوب هست.در مجموع اگر با این دو مشکل بالا می تونید کنار بیایید دستگاه بسیار خوبیه از نظر من.

رزولوشن رو هم من آوردم روی full hd تا مشکل کوچیک بودن منوهای نرم افزارها برام حل بشه.

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من این لپ تاپ رو دقیقاً با مشخصات ذکر شده در پست اول تاپیک خریدم.همه چیز به نظرم عالیه به جز دو مورد در مورد صفحه نمایش:

1-رنگ زرد رو این صفحه نمایش نمی تونه خوب نشون بده!من الان شکلکهای p30world رو به رنگ زرد خردلی تیره می بینم!یا مثلاً رنگ زرد در نرم افزارهای آفیس و Paint بیشتر شبیه سبزه تا زرد!

2-صفحه براق این لپ تاپ باعث انعکاس میشه.مثلاً اگر دارید فیلمی می بینید که قسمتهای تاریک و شب توش زیاده کاملاً تصویر خودتون یا هر منبع نوری که در اطراف دارید رو در صفحه نمایش می بینید!البته مزیت صفحه براق نسبت به مات کیفیت بهتر رنگها و تصاویره.با این حال در محیط تاریک این مشکل پیش نمیاد.در واقع تماشای فیلم توی محیط تاریک با این لپ تاپ یک تجربه ی لذت بخش هم خواهد بود.

مزیتهاش هم که وزن مناسبش،طراحی خوب،اسپیکرهای فوق العاده و صفحه کلید خیلی خوب هست.در مجموع اگر با این دو مشکل بالا می تونید کنار بیایید دستگاه بسیار خوبیه از نظر من.

رزولوشن رو هم من آوردم روی full hd تا مشکل کوچیک بودن منوهای نرم افزارها برام حل بشه.
    منم دو روز پیش متوجه اون مشکل رنگ زرد شدم خوشبختانه مشکلی نیست که برطرف نشه.من الان پست اولمو دوباره آپدیت میکنم(آپدیت 4) اگه طبق اون تنظیمات رو انجام بدین مشکل برطرف میشه.نتیجه انجام تنظیماتتون رو به اشتراک بذارید.درضمن یه سوال :میخواستم نظرتو در مورد میزان روشنایی صفحه نمایش بدونم.روشناییش کمه ؟خوبه ولی اگه بیشتر بود بهتر میشد و یا اینکه کاملا کافیه؟کدوم یکی از این 3تا؟یه سوال دیگه اینکه واسه شما هم پورت یو اس بی اول یکم تنگ بود یا مال من اینطوری بود؟
    Last edited by Xerxes-I; 11-02-2015 at 20:45.

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliano's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من متاسفانه نمی تونم تنظیمات Graphic properties رو تغییر بدم.نمیدونم مشکلش چیه:
      محتوای مخفی: screenshot 

نور صفحه نمایش به نظرم خوبه و کم نیست.معمولاً با نور ماکزیمم مشکل انعکاس هم بهتر می شه.در مورد پورت های یو اس به نظر منم تنگه و یکم سخت جا می ره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام

این مطلب در مورد ریفرش ریت حتما مطالعه بکنید...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ضمنا استارتر تاپیک اگه ممکنه در مورد صفحه نمایش بیشتر بنویسید ، مثلا مقایسه بکنید با یه لپتاپ تو همین رنج

ضمنا این ویدئو هم فکر میکنم خیلی خیلی کمکتون بکنه ( کمکمون ! ) --- 1 دقیقست توصیه میکنم حتما حتما ببینید :

کد:

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام

این مطلب در مورد ریفرش ریت حتما مطالعه بکنید...

کد:
    ضمنا استارتر تاپیک اگه ممکنه در مورد صفحه نمایش بیشتر بنویسید ، مثلا مقایسه بکنید با یه لپتاپ تو همین رنج

ضمنا این ویدئو هم فکر میکنم خیلی خیلی کمکتون بکنه ( کمکمون ! ) --- 1 دقیقست توصیه میکنم حتما حتما ببینید :

کد:
    ممنون بخاطر مطالبی که به اشتراک گذاشتید.واسه کالیبریشن صفحه نمایش من تنظیمات زیادی رو دیدم تو اینترنت و واسه من اون بهترین بود البته تنظیماتی که شما ویدیو رو قرار دادید هم رو انجام دادم تنظیمات خوبیه.در مورد صفحه نمایش هم من تا جاییکه میتونستم نوشتم.در حال حاضر هم با asus n56 هم اتاقیم مقایسه میکنم تصویرش شفافیت بهتری داره و طبیعی تره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

ممنون بخاطر مطالبی که به اشتراک گذاشتید.واسه کالیبریشن صفحه نمایش من تنظیمات زیادی رو دیدم تو اینترنت و واسه من اون بهترین بود البته تنظیماتی که شما ویدیو رو قرار دادید هم رو انجام دادم تنظیمات خوبیه.در مورد صفحه نمایش هم من تا جاییکه میتونستم نوشتم.در حال حاضر هم با asus n56 هم اتاقیم مقایسه میکنم تصویرش شفافیت بهتری داره و طبیعی تره.
    خواهش میکنم

لطفا اگه ممکنه یک مقایسه بین ایندو بزارید ،

مقایسه ساده مثل همون عکس هایی که تو ویدئو مشخص بود ( بین y50 & surface ) ممنون

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

گر بخواین از عینک های سه بعدی استفاد کنین برای بازی ، با این فریم ریت پایین قطعا آسیب زیادی به چشمتون وارد می شه .

قبلا در ارتباط با آسیب های عینک های سه بعدی در صفحه نمایش های زیر 100 هرتز صحبت شده ، حال 48 هرتز که جای خ
    ود دارد
    سلام دوست عزیز این مورد رو که ذکر کردین یکم نگران شدم چون زیاد از عینک 3d استفاده میکنم...خواستم اگ زحمتی نیست آدرس جایی که در این مورد توضیح داده رو بهم بدین.ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •