تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910
نمايش نتايج 91 به 98 از 98

نام تاپيک: نقد و بررسی لپ تاپ LENOVO Y50-70 UHD 4K

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliano's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من الان نزدیک به یک ساله که از این لپ تاپ استفاده می کنم.البته استفاده ی بازی ندارم.تنها مشکل بزرگ این لپ تاپ به نظر من صفحه ی براقشه.با توجه به اینکه اکثر فیلم و سریالها صحنه هایی با پس زمینه ی تاریک زیاد دارند این مساله بیشتر اذیت می کنه.البته اگر در محیط خیلی کم نور استفاده کنید واقعاً از کیفیت تصاویر لذت خواهید برد.

هرازگاهی قسمت بالا سمت چپ صفحه کلید داغ می کنه که البته اگر برنامه هایی که در حال اجرا هستند رو مدیریت کنید این مشکل کمتر خواهد بود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

با درود فراوان
    مشکلی برای لپ تاپم پیش اومده
    مشکل اینه که لپ تاپ روی حالت Sleep بوده بعد دیگه روشن نشده ... پاور رو هم نگه داشتم اما بازم نشد
    مدل لپ تاپم y5070 هستش ... ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام خدمت همه عزیزان.بالاخره بعد از مدتها یاد این تاپیک کردم و با خودم گفتم یه موضوعی که برام پیش اومده بود رو با شما مطرح کنم شاید به درد کسی خورد.مشکلی که چند مدتی واسه من به وجود اومده بود این بود که درایور کارت گرافیک رو که آپدیت میکردم و بعد داخل بازی میشدم بعد از چند دقیقه با خطای صفحه آبی مواجه میشدم(blue page error) حداقل با 4 تا درایور کارت گرافیک همچین مشکلی داشتم و بعد دوباره مجبور بودم همون درایوری که تو سایت لنوو هست رو دوباره نصب کنم که همه چی اکی بشه.یکم که جستجو کردم فهمیدم این مشکل فقط مال لپ تاپ من یا کلا لپ تاپ های سری y50 لنوو نیست بلکه یه باگ درایور های انویدیا رو چند مدل لپ تاپ های مجهز به Geforce GTX 860m هست.اگه لپ تاپ شما GTX960 یا حتی GTX950 هم داره ممکنه همچین مشکلی داشته باشین.خوشبختانه انویدیا این موضوع رو فهمیده و چند روز پیش (5 دسامبر 2015) یه درایور جدید با ورژن 359.12 داده که این مشکل رو برطرف کرده یعنی اگه شما هم همچین مشکلی دارید کافیه آخرین درایور انویدیا رو که جدیدا منتشر شده رو بگیرین و نصب کنید.

با آرزوی موفقیت

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

با درود فراوان
    مشکلی برای لپ تاپم پیش اومده
    مشکل اینه که لپ تاپ روی حالت Sleep بوده بعد دیگه روشن نشده ... پاور رو هم نگه داشتم اما بازم نشد
    مدل لپ تاپم y5070 هستش ... ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
    من یه مشکل شبیه این داشتم.اونم این بود که لپ تاپم خودش بر اثر تمام شدن باتری خاموش شد دفعه بعد که به شارژ زدم و روشنش میکردم هی روی آرم لنوو میومد و بعد دوباره ریستارت میشد.هم دیسک نجات گذاشتم،هم سی دی ویندوز ولی هیچکدوم هارد لپ تاپو نمیشناختن فک کردم هاردش سوخته.بردم گارانتی بعد 2 روز زنگ زدن گفتن که هارد سالمه و فقط ویندوز پریده و به جز اون درایوی که روش ویندوز داشتم همه اطلاعاتم بود.تو اون لحظه تنها شادیم این بود که بازیهامو تو درایو C نصب نکرده بودمشما هم اگه از گارانتی دستگاهت چیزی مونده ببرش گارانتی.مال من کلا 3 روز دست گارانتی بیشتر نموند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان خسته نباشید
    برادره بنده 2روز پیش این لپ تاپ رو خریده
    بنده هم قراره همین مدل رو بخرم
    برای render و game می خوام استفاده کنم
    الان روی لپ تاپ برادره بنده win 10 نصبه و تا جایی که اطلاع دارم تمامه درایور هایه مربوطه رو نصب کرده
    من امروز صرفا به جهت اینکه حسابه کار دستم بیاد و ببینم که چجور لپ تاپیه یکم استفاده کردم که با 2تا مشکل بر خوردم که واقعا ممنون می شم اگر بتونید راهنمایی کنید
    اول اینکه چند تا ویدئو رو تست کردم که کیفیت صفحه رو بسنجم
    اکثره ویدئو ها عالی بودن صفحه های تاریک خیلی خوب بودن
    ولی یه انیمیشن گذاشتم که رویه pc هم دارم دیدم که عجیب بود واسم
    صفحه یه جور قرمزیه خاصی رو تو کله صفحه داشت که این حالت به هیچ وجه تو pc نبود
    ولی مشکل دوم چیزی بود که قشنگ اینطوری شدم:
    خواستم سرعتش رو تست کنم اومدم یه گیم نصب کنم
    چون چیزه خیلی سنگینی نداشتم خواستم NFS:Reloaded رو روش نصب کنم که شروع کرد به دانلود framework
    بیخیال شدم Ori and the Blind Forest و نصب کردم گفتم بزار 5مین بازی کنیم از گرافیکه بازی لذت ببریم!
    ولی بازی شدیداااا لگ مینداخت
    مشکل اینه که آخه بازی چندان سنگینی هم نیست! آخه چرااااا؟
    من این بازی رو رویه pc هم نصب کرده بودم که از اونجایی که سیستمم سخت افزاره خیلی ضعیفی داره اونجا هم لگ می نداخت و جایه تعجبی نداشت
    به نظر شما چرا این اینطوری می شه آخه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوستان خسته نباشید
    برادره بنده 2روز پیش این لپ تاپ رو خریده
    بنده هم قراره همین مدل رو بخرم
    برای render و game می خوام استفاده کنم
    الان روی لپ تاپ برادره بنده win 10 نصبه و تا جایی که اطلاع دارم تمامه درایور هایه مربوطه رو نصب کرده
    من امروز صرفا به جهت اینکه حسابه کار دستم بیاد و ببینم که چجور لپ تاپیه یکم استفاده کردم که با 2تا مشکل بر خوردم که واقعا ممنون می شم اگر بتونید راهنمایی کنید
    اول اینکه چند تا ویدئو رو تست کردم که کیفیت صفحه رو بسنجم
    اکثره ویدئو ها عالی بودن صفحه های تاریک خیلی خوب بودن
    ولی یه انیمیشن گذاشتم که رویه pc هم دارم دیدم که عجیب بود واسم
    صفحه یه جور قرمزیه خاصی رو تو کله صفحه داشت که این حالت به هیچ وجه تو pc نبود
    ولی مشکل دوم چیزی بود که قشنگ اینطوری شدم:
    خواستم سرعتش رو تست کنم اومدم یه گیم نصب کنم
    چون چیزه خیلی سنگینی نداشتم خواستم NFS:Reloaded رو روش نصب کنم که شروع کرد به دانلود framework
    بیخیال شدم Ori and the Blind Forest و نصب کردم گفتم بزار 5مین بازی کنیم از گرافیکه بازی لذت ببریم!
    ولی بازی شدیداااا لگ مینداخت
    مشکل اینه که آخه بازی چندان سنگینی هم نیست! آخه چرااااا؟
    من این بازی رو رویه pc هم نصب کرده بودم که از اونجایی که سیستمم سخت افزاره خیلی ضعیفی داره اونجا هم لگ می نداخت و جایه تعجبی نداشت
    به نظر شما چرا این اینطوری می شه آخه؟
    مبارکه عزیز.در مورد صفحه نمایش اگه مدل شما هم مثل همین مدل من UHD هست یکم تیون کنی درست میشه.تو پست اولم تو همین تاپیک یه سری تنظیمات گذاشتم که خودم انجام دادم و راضیم خودتم یه گوگلینگ بکنی تنظیمات زیادی هست که ملت انجام دادن و راضیند.در مورد مشکل دوم اگه مطمئنی که درایور سی پی یو و کارت گرافیکت مشکلی نداره و حتما در هنگام اجرای بازی لپ تاپت به برق متصل بوده شاید مشکل از نسخه بازی که داری و یا نهایتا ویندوز باشه.دوست عزیز دقت کن پردازنده لپ تاپ سری HQ هست و کارت گرافیک هم سری GTX پس فوق العاده پر مصرف هستند و نمیتونی هنگامیکه لپ تاپ به برق نیست و با باتری بازی کنی مشخصات که روی شارژر نوشته رو باشارژر لپ تاپ های دیگه چک کنی بهتر متوجه میشی.به هر حال مطمئن باش مشکل از لپ تاپ نیست من خودم چهار تا نسخه از کال آف دیوتی شامل Advanced warfare و Ghost و Black Ops یک و دو و همچنین Battlefield 4 و Need for speed:rivals رو با همین لپ تاپ رو آخرین تنظیمات تموم کردم.الانم هم مورتال کمبت ایکس بازی میکنم هم Pes16 هم GTA V رو.یه چیز دیگه که شاید بهت کمک کنه این بود که من اوایل ویندوز ۸.۱ داشتم بعضی بازیها مثل مورتال کمبت ایکس رو اصلا بالا نمیاورد(هیچ اروری نمیداد فقط وقتی باز میکردم هیچ چیزی لود نمیشد) یا مثلا Pes13 نمیتونست کارت گرافیک جی فورس رو بشناسه ولی ویندوزم رو که عوض کردم و یه ویندوز پروفشنال ۶۴ بیتی ۷ روش انداختم کلا دیگه همه چی اکی شد.به نظرم اول از درایورهات مطئن بشو بعد از به برق بودن لپ تاپ وقتی هم که داخل بازی شدی رزولوشن رو از تو بازی بذار روی 1080*1920 و بازی کن اگه هنوز لگ داری حداقل یه بازی دیگه نصب کن و ببین اون چطور کار میکنه اگه بازم لگ داشتی ویندوزت رو عوض کن به یکی از نسخه ۶۴ بیتی ویندوز سون اگه بازهم مشکل داشتی حتما لپ تاپ رو ببر گارانتی.موفق باشی
    Last edited by Xerxes-I; 11-12-2015 at 13:44.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

برای کالیبراسیون و تنظیمات اصلاح رنگ زرد برای سیستم من متاسفانه کنترل پنل اینتل خالیه و هیچ تنظیماتی توش نیست!!!!!!!!!!!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام
    ببخشيد من همين لپتاپو دارم ، از وقتي ك خريدم ي هفته بعدش تا الان ي مشكلي باهاش دارم اينكه وقتي روشنش ميكنم روشن ميشه اما صفحه روشن ب رنگ سياه هستش ، ويندوز كاملا بالا اومده و صداي پيام ورود ب سيستم مياد اما صفحه سياهه ، بايد با دكمه اصلي دو سه بار لپتاپو خاموش و روشن كنم تا بالا بياد ، اما نميدونم چيكار كنم ك حل بشه! لطفا اگه نرم افزاري بگيد راهنماييم كنيد ك چيكار كنم ، اگه سخت افزاري هستش بگيد كه استفاده از گارانتي سودمنده يا ب تعمير گاهاي ازاد بسپارمش! تشكر

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •