تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل در انجام یک کار در فتوشاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض مشکل در انجام یک کار در فتوشاپ

سلام دوستان
    خواهش میکنم جواب بدید که خیلی فوریه
    از این لینک یه آموزش موجوده که بسیار زیباست ولی واقعاً خیلی دشواره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خواستم بپرسم اگه کسی بتونه حداقل تا یه مرحله ای رو برای حرف E بره و بعدش فایل psd اون رو برام بذاره ممنون میشم
    اگرم وقت ندارید میشه لطفاً به سؤالاتم پاسخ دهید؟
    1- مرحله 2 چه شکلی هزاران نقطه ایجاد کنم؟؟؟؟؟؟
    2- چه شکلی پس از رسم خطوط فایل شبیه 3 بعدیا شده؟؟؟؟؟
    3- چه شکلی اون آتیش رو انقدر طبیعی برده روی متن؟؟؟؟؟
    تشکر از همتون

2. این کاربر از GoogleHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ببینید دوست عزیز این آموزشی که گذاشتید اتفاقا خیلی سادس به شرطی که شما با فتوشاپ و ابزار هاش اشنایی کامل داشته باشید! تا زمانی که ندونید براش چه کارهایی میکنه ، تنظیمات براش به چه صورتی است ، گزینه های Blend Option چه قابلیت هایی دارند طبیعتا نمی تونید خروجی ای مشابه اموزشی که قرار دادید داشته باشید!
    به طور مثال عرض میکنم خدممتون : اون هزاران نقطه ای که فرمودید و رنگ قرمز هستش هم میشه :
    1- با تنظیمات براش ( دادن نویز و کمی لرزش و بی نظمی به نقطه های داخل براش ) ایجاد کرد
    2- هم می تونید با یک براش سایز 50 و Hardness 0% یک نقطه قرمز ایجاد کنید ، سپس برید تنظیمات Blend Option و حالتش رو روی Dissolve بذارید ، حالا از منوی فیلتر Blur > Motion Blur انتخاب کنید و مقدار و جهتش رو به سلیقه خودتون تغییر بدید تا به نتیجه دلخواه نقطه های فراوون برسید!

* اون رسم خطوط و سه بعدی نشون دادن طرح بر میگرده به انتخاب رنگ های شما دوست خوبم! در اون آموزش چون از رنگ های سایه روشن استفاده کرده و با جا به جایی لایه ها و پشت و رو قرار دادن رنگ ها بازی کرده تونسته این حس بصری رو القا کنه که گویا کار حجم داره! از طرفی همون ابتدای کار اومد روی متن S تنظیمات Blend option گسترده ای اجرا کرد که خود متن هم کمی سایه دار و برجسته میشه! در این صورت برجسنگی کم متن و رنگ های سایه روشن براشی که به عنوان خطوط و جرقه ها ایجاد کرده باعث شده برجستگی کار بیشتر به چشم بیاد

* آتش هم باید خودتون عکسی ازش تهیه کنید ( در اینترنت فراوونه ) و بخشیش رو که مد نظر دارید برش بزنید و سپس به کار منتقل کنید ، حالا می تونید Blend option حالت لایه اتش رو روی Screen قرار بدید تا زمینه های مشکی اتش روی کار حذف بشند و فقط رنگ های قرمز و زرد و نارنجی باقی بمونه. ما بقی کارهم که در اموزش موجوده!!

من یک نمونه خیلی خیلی ساده و ابتدایی براتون الان در دفتر کارم درست کردم می تونید از زیر دریافت کنید تا متوجه بشید کار چطور پیش میره!

موفق باشید

لینک پی اس دی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •