تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 60 اولاول ... 40464748495051525354 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 594

نام تاپيک: جوک و لطایف طنز

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

تعطیلی زنجیره وار کارخانه های ایرانی همچنان با سرعت ادامه دارد
    با بانوانِ محترم و آقایانِ محترم اهل کشور دوست و برادر جمهوری اسلامی افغانستان حسابی با ادب و احترام برخورد کنید چون اینجوری که بوش میاد تا چند سال دیگه برای کار باید بریم افغانستان

2. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

خییییییلی تاپیک خوبیه.دستتون درد نکنه.مگه اینکه بیایم اینجا یکم بخندیم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

تصور کنین که راسو با اون بویِ گندِ معروفش بره به حیوانات جنگل بگه :

به من رای بدین تا بشم رئیس جنگلتون , قول از من که بوی گند رو از جنگلتون برطرف کنم !!!
    یا تصور کنین که ده بیست تا راسوی بوگندو همه جای جنگل رو قبضه کرده اند و به گند کشیده اند و حیوانات دارند خفه میشند از بوی گندشون, اونوقت همین راسوها خرگوش و سمور و آهو و سنجاب رو بفرستند پیش حیوانات جنگل تا هر کدومشون بگن:
    ای حیوانات, من رو انتخاب کنین بشم رئیس جنگلتون , بهتون قول میدم بوی گندِ جنگل رو برطرف کنم !!!!!
    در انقلاب 57 مردم داد میزدند مرگ بر شاه , مرگ بر شاه , نخست وزیر عوض شد !!!
    دوباره مردم داد زدند مرگ بر شاه , مرگ بر شاه , دوباره نخست وزیر عوض شد !!!
    باز هم داد میزدند مرگ بر شاه , مرگ بر شاه , اما باز دوباره نخست وزیر عوض شد !!!
    بعدش مردم داد میزدند:
    ما میگیم شاه نمیخوایم نخست وزیر عوض میشه , ما میگیم خر نمیخوایم پالون خر عوض میشه

5. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز WooKMaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

ﺍﺯ ﯾﺎﺭﻭ ﻣﯽ ﭘﺮﺳﻦ ﭼﻨﺪﺗﺎﺑﭽﻪ ﺩﺍﺭﯼ؟

ﻣﯿﮕﻪ ٤ ﺗﺎ ﭘﺴﺮ
    ﺍﻭﻟﯽ : ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺑﺮﻕ
    ﺩﻭﻣﯽ : ﻣﻬﻨﺪﺱ ﻣﻌﻤﺎﺭ
    ﺳﻮﻣﯽ : ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺍﯼ ﺗﯽ
    ﭼﻬﺎﺭﻣﯽ : ﺩﺯﺩ

ﻣﯿﮕﻦ ﭼﺮﺍ ﭼﻬﺎﺭﻣﯽ ﺭﻭ ﺍﺯﺧﻮﻧﻪ ﻧﻤﯿﻨﺪﺍﺯﯼ ﺑﯿﺮﻭﻥ؟

ﻣﯿﮕﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﯾﮑﯽ ﺧﺮﺝ ﺧﻮﻧﻪ ﺭﻭﻣﯿﺪﻩ،ﺑﻘﯿﻪ ﺑﯿﮑﺎﺭن

7. 7 کاربر از WooKMaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

اولی: از رئیس جمهور آینده چه توقعی داری ؟
    دومی:
    از مرغی که پرش بسته تو پرواز مَطَلَب • از فردِ دهان بسته تو آواز مطلب
    از دست و پا بسته زدنِ ساز مطلب • از آنکه بی دست و پاست رفع نیاز مطلب
    گر ببندی امید به بادِ هوا در این دیار , به از امید بستن به دولتی بی اختیار
    اصل 113 قانون اساسی و تفسیرش:
      محتوای مخفی: ! 
    پس‏ از مقام‏ رهبری‏ رئیس‏ جمهور عالیترین‏ مقام‏ رسمی‏ کشور است‏ و مسئولیت‏ [اجرای]قانون‏ اساسی‏ و ریاست‏ قوه‏ [مجریه]را جز در [ اموری‏ که‏ مستقیماً به‏ رهبری‏ مربوط می‏ شود] بر عهده‏ دارد.
    تفسیر اصل 113:رئیس جمهور هیچکارست در مسائل سرنوشت ساز و حتی در خیلی از مسائل سرنوشت نساز!!! . ایشون فقط یک مدیر اجرائی هست که باید دستوراتِ صادر شده از رهبری و مجلس نمایندگان (خانه ملت ) و مجلس خبرگان و شورای نگهبان و مجلس تشخیص مصلحه نظام رو اجرا کنه

=======================================
    مرحوم رفسنجانی وقتی شد رئیس جمهور اومد توی تلوزیون گفت:
    نخست وزیر کارش فقط اینه که رابط بین من و وزرا هست . خب خودم مستقیم با وزرا حرف میزنم .
    پُستِ نخست وزیری رو باطلش کرد رفت پی کارش برای همیشه
    حالا سوال اینه:
    رئیس جمهور هم که فقط دستور اجرا میکنه و حق هییییچ تصمیم گیری در مسائل سرنوشت ساز رو نداره پس چرا پست ریاست جمهوری رو هم باطلش نمیکنند بره پی کارش ؟؟؟!!!
    جواب:
    سه تا دلیل عُمده و بسیار مهم داره .حالا شما دوستان اگر دوست داشتین بگین چرا ؟
    راهنمائی :
    بگردین دنبالِ فایده های وجود داشتنِ رئیس جمهور برای حکومت
    فایده ی اول:
    به ملت میگن نگاه کنین چقدر دموکراسی دارین ؟ خودتون با رای مستقیم خودتون رئیس جمهورتون رو انتخاب میکنین
    فایده دوم :
    همین رو به دنیا میگن
    فایده ی سوم که از همه مهمتره:
    دستورات دیکته میشه به رئیس جهمور و اگر وضع کشور خراب شده همه میگن کار فلان رئیس جمهور و دولتش هست . یعنی اونهائی که پشت پرده دستورات رو دیکته میکنند بهش در امان میمونند از انتقادها و حسابرسیها یعنی کاسه کوزه ها شکسته میشه توی سر رئیس جمهور و دولتش درحالیکه فقط دستور اجرا کرده اند .
    برای همینه که هر دولتی که کارش تموم میشه میگن بهش انتقاد نکنین , سیاه نمائی نکنین , حسابرسی نکنین وگرنه اگر کفر رئیس جمهور دربیاد زبانش باز میشه و میگه:
    بابا اینقدر نگین من و دولت من کشور و ملت رو به بدبختی انداختیم . من و دولتم فقط دستورات رو اجرا کردیم . برید یقه ی فلانی و فلانی و فلانی رو بگیرید

9. 4 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

رفتم یه جا پیرهن بخرم . دیدم صاحب مغازه نیستش
    از میون اون همه کت وشلوار و پیرهن , یه پیرهن خوب انتخاب کردم و رفتم توی اتاق پرو و پوشیدمش
    رو کردم اینطرف دیدم دیواره و آینه نداره , 90 درجه چرخیدم باز هم دیدم دیواره . دوباره 90 درجه چرخیدم دیدم دیواره !!!! , 90 درجه دیگه چرخیدم دیدم دربِ اتاق پرو هست !!!!!!!!....
    یعنی چه ؟؟؟ با خودم گفتم عجب گیجی هست صاحب مغازه , اتاق پرو زده بدون آینه !!!!!...
    از اتاق پرو اومدم بیرون , یه کم وایسادم صاحب مغازه اومد
    گفتم آقا این اتاقه که همه طرفش دیوار و دره . گفت: پس توقع داشتی بی در و دیوار باشه ؟ نمیشه که
    تو دلم گفتم اینو باش , به شوتُ الدّوله گفته زکی .

گفتم آخه بالاخره آدم باید خودش رو برانداز کنه دیگه . گفت خودش رو برانداز کنه که چی بشه ؟
    با خودم گفته : عجب گیجُ السَّلطنه ای هست این بابا , هر چی هم بهش میگم باز هم حالیش نمیشه اتاق پرو آینه میخواد
    با عصبانیت گفتم بابا مگه تو گیجی ؟ نمیفهمی بدون آینه آدم نمیتونه کارش رو درست انجام بده ؟ باید خودمون رو توی آینه ببینیم یا نه ؟ واقعاً که مغازه دار گیج تر از تو ندیدم . اتاق پرو زدی بدون آینه ؟؟؟, هر چی هم بهت میگم نمیفهمی , تو چجوری میخوای لباس بفروشی اینجا ؟؟؟!!! آخه مردم چطوری بدون پرو کردنِ این لباسها اونها رو بخرند ؟ واقعاً که , شوتی تو ؟ گیجی ؟ نمیفهمی ؟ یا کله ات آفتاب خورده ؟ نکنه بالا خونه رو اجاره دادی ؟ برو دکتر خودتو معالجه کن
    با خونسردی گفت:اولاً اونی که بهش میگی اتاق, اتاق نیست و توالته , دوماً این لباسها لباسهای مردمه , سوماً اینجا لباسفروشی نیست و خشکشوئی هست , یه تابلو 3 متری هم زدیم بالای در مغازه روش نوشتیم خشکشوئی .
    حالا من گیجم یا تو ؟ من شوتم یا تو ؟ من باید برم خودمو معالجه کنم یا تو ؟ من نمیفهمم یا تو ؟ من بالا خونه رو اجاره دادم یا تو ؟ کله ی من آفتاب خورده یا تو ؟
    از خجالت و شرمندگی مردم .
    ====================================
    10 سال از اون ماجرا گذشته . توی عمرم یه همچین توپوزی نخورده بودم . از اون روز دیگه توی هر مغازه ای بخوام برم اول 100 بار تابلوش رو میخونم ببینم اینجا چی چیه و چی میفروشند و کارشون چیه
    صفحه ای از خاطرات آقای حواس پرت
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 25-05-2017 at 03:21. دليل: تصحیح

11. 6 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

در مصر به آهن قراضه و آهن اوراقی میگن خُردَة (khorda)
    به ماشین قراضه و ابوطیاره هم میگن خُردة
    از این به بعد میتونین به ایرانخودرو بگین ایرانخرده .
    به خودرو وطنی هم میتونین بگین خرده وطنی
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 12-06-2017 at 07:21.

13. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

اولی:
    قبض آب برام اومده 80.000 تومن !!!
    نوشته:
    آب بها 25.000 ت , مالیات بر ارزش افزوده 10.000 ت , حق آبفا روستائی 15.000 ت , آبونمان 5.000 ت , دفع فاضلاب 15.000 ت , تبصره 2 10.000 ت !!!
    این تبصره 2 چی چیه دیگه ؟ از کجا سبز شد یهو ؟؟؟!!!
    دومی : سهم شوما از هزینه ی چند موشک نقطه زنی هست که شلیک شد
    اولی : نفهمیدم , اونا موشک شلیک میکنند پولش رو من باید بدم ؟؟؟!!! تازه , مگه پول این موشکا از ثروتها و درآمدهای کشور نیست ؟ دیگه چرا از جیب من بینوا پولش رو برمیدارند ؟؟؟!!!!
    دومی: خودت که میگی, از ثروتها و درآمدها . جیب حضرتعالی و بقیه ملت هم یک راهِ کسبِ درآمد هست دیگه برای حکومت و دولتش
    اولی: عجب بدبختی داریما . خب حالا یعنی اگه دیگه موشک پوشک نزنند , ماه دیگه از جیب من چیزی بابتِ تبصره 2 برنمیدارند دیگه , درسته ؟
    دومی : نخیر , غلطه , کور خوندی . توی خواب هم نمیبینی که هزینه های تبصره 2 تموم بشه چون تمومی نداره اصلاً , تازه بیشتر هم میشه .
    اولی با تعجب : چرا ؟؟؟!!!!
    دومی: با خنده: تا جانت درآ . مگر خبر نداری این تبصره 2 شامل چه هزینه هائی میشه ؟
    اولی: به روح هفت جد آبادم خبر ندارم , شامل چه هزینه هائی میشه ؟؟؟
    دومی: اگه تا فردا هم بیشینیم بشماریم تموم نمیشه . هزینه های جنگ لبنان , جنگ عراق , جنگ سوریه , جنگ یمن , جنگ سومالی , جنگ نیجریه , جنگ لیبی , هزینه های صادرات عقیده به اَقصی نقاط آسیا و اروپا و امریکا و افریقا و استرالیا و بعدش هم ماه ! و مریخ !! و اورانوس !!! و پلوتون!!!! و بیرون منظومه شمسی !!!!! و بیرون راه شیری !!!!!!!...و غیره و غیره و غیره
    اولی در حالیکه دو دستی میزنه توی سر خودش : پس با این حساب من بدبخت و بچه هام و نوه هام و نبیره هام و نتیجه هام و بر و بچه هاشون باید تا ابد الدهر هزینه تبصره بند 2 بدیم ؟؟؟!!!
    اولی: آره جونم , تازه اگه تبصره ی دیگه ای اضافه نشه به قبضها وگرنه همگی قبضه روح بشیم بهتر از دیدنِ این قبضها هست .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 29-06-2017 at 18:55.

15. 4 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

ما دبیرستان که بودیم ، یه هواپیمای ترابری ایلیوشین مال سپاه که نفرات هم حمل میکنه ، ولی پنجره دیگه نداره مثل هواپیمای مسافربری ، یه سری سرباز و افسر رو نمیدونم از کجا میاورد کرمان ، تو کوه های سیرچ سقوط کرد .. بعد یه جک که مردم ساخته بودند این بود که : این چون پنجره مسافر نداشته نزدیک کرمان که میرسه خلبان میگه : اه رسیدیم ! بعد همه جمع میشن تو کابین خلبان سر هواپیما سنگین میشه میخوره تو کوه . یه کم بی مزه هست و لی خنده داره اگه فکر کنید بهش

17. 3 کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

یه روز دو تا دزد با این اره های دو نفره داشتن قفل مغازه رو میبریدن ، پلیس میرسه شب بوده تاریک بوده میگه شما دوتا اونجا چیکار میکنید ؟ میگن داریم ویولون میزنیم ، میگه پس چرا صداش نمیاد ؟ میگن صداش صبح میاد

19. 2 کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •