تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 12 اولاول ... 56789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 115

نام تاپيک: مرغوب ترین توتون / دخانیات (سیگار)

پروفشنال syamak790's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

والا سلیقه ایه هست اینو از تجربه ام میگم که ادما چ تیپی دارن سیگار میکشن چون ادمارو با سیگارشون شناختم
    وینستون الترا که کلا سبکه من اصن به چشم سیگار نمیبینمش کلا بیکاریه واسه دختر دهه هشتادیاس
    وینستون لایت که عشق منه چون باش زندگی کردم (خیلیا دوست دارن خیلیام میکشن چون میزنم بیرون اینو اون منو میبینم سیگار لایت میدم دست رد نمیدن میکشن همه) تو نعشگی خماری مستی بدبختی همه جا جواب خودشو به من داده واسه همینم هیچوقت نشده نخرم یا تو جیبم نباشه حتی 1 نخ
    مگنا سفید واسه ادمایین که تو خودشون یه تایمی 6 و 8 زده مغزشون
    بهمن کوچیک یا همون باریک ریز یا دو دو ل هم واسه خدمت خوبه
    مونتانا هم کاربرد خاص خودشو داره ولی کسی که مونتانا میکشه دیگ خدا بخشیدتش دوست داره دیگ برای خودش زندگی کنه
    کمل زرد هم ادماشو نتونستم بشناسم کمتر کسی من دیدم بکشه
    وینستون قرمز که کلا قرمزه خلاف سنگین و دوز بالا ها قرمز میزنن خودمم گاهی اوقات اعصاب شدیدا خورده باش پنیر میزنم از قابلیت هاش اینه جای پیپر هم پر میکنه
    مارلبرو گلد مشکی و سفیدش ادمای به خصوصی میکشن بیشتر تریپ خسته ها میزنن البته بی ادبی یا .. چیزی نباشه خانوما هم خیلی مصرف میکنن
    پایه بلند هم من شخصا تو خونه میکشم چون تو خونه وینستون لایت ی نخش جواب منو نمیده خونه بار سنگینی رو ادمه بوش هم سریع بپره همم به عنوان سیگار زاپاس دارم خونه
    من کلا با باریک زیاد سازگاری ندارم چهره رو یخورده تغیر میده چون دقت کرده باشید لپ چال میشه هی دم میگیری سیگار پایه ات میشه تغیر میده یخورده
    چون همش سیگارتو تغیر میدی خلت میاری من خودم چون همین وینستون لایت میکشم گل هم میکشم تونی هم میزنم کلا اصلا سینه من ن سرفه داره ن مورد خاصی نه حتی خلتی
    وقتی سیگار میکشی کلا اسمش باهاته حالا چ دودش چ بوش چ ... مهم نیست اینا شما هر نوع سیگار که عشقت میکشه از بوش خوشت میاد باش بیشتر حال میکنی با همون سیگار عشق کن
    یه سیگار دیدی باش کلا حال میکنی همونو پای ثابتت کن باش بگذرون سیگارتو عوض نکن دقت کرده باشی همه همینطورن یه نوع سیگار میکشن
    شایعه نیست عقیمیش درست شنیدی اونم بعضی سیگارا اینا ک کپسول دارن مثل کنت پاور یا کنت میکس اینا سم ان لامصب شاید حرکتی نزنه ولی ی حرکتایی تو بدن میزنن کلا طمع و مواد تو کپسولش بیشتر سرطان زاس
    کلا سیگار اسمشم برای ادم اعذاب روحی میاره و مغز رو میخارونه سیگار ضررش تو مغز ادمه ولی برای عشقت سیگار بکش من وینستون لایت و پایه بلند رو خیلی قبول دارم
    سلام
    ممنون بابت جواب کاملتون
    خودم عشقم مارلبرو قرمز بلند بود ، میرفتیم مسافرت دوستام مسخره میکردن میگفتن : سوار ماشین میشدی روشن میکردی ! میرسیدی مقصد تموم میشد سیگار، از بس دیر تموم میشه ، اما خب کم کم مجبور شدم برم سمتی که اگه نمیتونم ترک کنم یکم تعداد و حجمش و کمتر کنم
    با وینستون آبی هم خیلی حال میکردم اما خب تو خونه یکم بوش زیاد میشد همسر گرام یکم ناراحت میشه ، حوصله بالکن و بیرونم ندارم برم
    این قضیه شایعه رو نگفتی برای این اسیی مشکی هم درسته یا فقط برای سیگار های طعم داره ؟

آدم همیشه به عشقش نمیرسه !! ، حالا به نظرت این باریکا تو ضرر تاثیری هم داره به نسبت اندازش یا نه همشون عین همن !
    نمیخوام ضد حال بزنم و همش از ضرر بگم ، میخوام حداقلش کنم
    سنی ازم گذشته نمیخوام مثل جوونیام بی خیال باشم
    متشکر

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام
    ممنون بابت جواب کاملتون
    خودم عشقم مارلبرو قرمز بلند بود ، میرفتیم مسافرت دوستام مسخره میکردن میگفتن : سوار ماشین میشدی روشن میکردی ! میرسیدی مقصد تموم میشد سیگار، از بس دیر تموم میشه ، اما خب کم کم مجبور شدم برم سمتی که اگه نمیتونم ترک کنم یکم تعداد و حجمش و کمتر کنم
    با وینستون آبی هم خیلی حال میکردم اما خب تو خونه یکم بوش زیاد میشد همسر گرام یکم ناراحت میشه ، حوصله بالکن و بیرونم ندارم برم
    این قضیه شایعه رو نگفتی برای این اسیی مشکی هم درسته یا فقط برای سیگار های طعم داره ؟

آدم همیشه به عشقش نمیرسه !! ، حالا به نظرت این باریکا تو ضرر تاثیری هم داره به نسبت اندازش یا نه همشون عین همن !
    متشکر
    اخه من همیشه سیگار میکشم اصلا به فکر ضرر و زیانش نیستم فقط به میکشم ریلکس میشم مغزم ی عادت شده براش همینطور بدن
    باریکا هم توتون پیپر و کلا فیلتر داره سیگار سیگاره از نظر من ولی خب باریک اصولا کمتره توتونش بوش کمتره کلا کم اورده کمتره مثل ی حالت غذا میمونه همیشه نباید پر خوری کرد باید لذت برد ولی من اصولا چون اعصاب خوردم سیگار کم کفاف منو نمیده همیشه نسخ میمونم
    سیگار هم نه اون فقط طمع دارا عقیم و داستانای خودشو داره البته اونم اگه زیاد بکشین. تفریحی موردی نداره سیگاری که شما هم میگی موردی نداره
    بله شما درست میگید سنی ازتون گذشته من جوونم فعلا بیخیالم
    ولی این جمله اتون که ادم هیچموقع به عشقش نمیرسه بستگی داره عشقش چی باشه من جوونم
    ادم یبار بدنیا میادو زندگی میکنه تو این دنیا ادم واس خودش باید زندگی کنه

3. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

اخه من همیشه سیگار میکشم اصلا به فکر ضرر و زیانش نیستم فقط به میکشم ریلکس میشم مغزم ی عادت شده براش همینطور بدن
    باریکا هم توتون پیپر و کلا فیلتر داره سیگار سیگاره از نظر من ولی خب باریک اصولا کمتره توتونش بوش کمتره کلا کم اورده کمتره مثل ی حالت غذا میمونه همیشه نباید پر خوری کرد باید لذت برد ولی من اصولا چون اعصاب خوردم سیگار کم کفاف منو نمیده همیشه نسخ میمونم
    سیگار هم نه اون فقط طمع دارا عقیم و داستانای خودشو داره البته اونم اگه زیاد بکشین. تفریحی موردی نداره سیگاری که شما هم میگی موردی نداره
    بله شما درست میگید سنی ازتون گذشته من جوونم فعلا بیخیالم
    ولی این جمله اتون که ادم هیچموقع به عشقش نمیرسه بستگی داره عشقش چی باشه من جوونم
    ادم یبار بدنیا میادو زندگی میکنه تو این دنیا ادم واس خودش باید زندگی کنه
    سپاسسس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تهران، ونک

پيش فرض

سلام
    ممنون بابت جواب کاملتون

متشکر

دوست عزیز منظورت از پنیر و گل و تونی چیه؟

به نظرتون درسته صحبت از این چیزها؟ اینجا تاپیک سیگاره یا چیزای دیگه؟!

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دوست عزیز منظورت از پنیر و گل و تونی چیه؟

به نظرتون درسته صحبت از این چیزها؟ اینجا تاپیک سیگاره یا چیزای دیگه؟!
    سلام
    برادر گرام پنیر و گل و کره مربا کجا بیان کردم که اینقدر معترضی ؟
    اگه هم دوست بنده این حرفو زدن نه برای تبلیغ بوده نه تحریک کسی به انجامش فقط به علت اندکی تشابه و نوع مصرف بود
    تو صدا و سیمای ملی هم صبح تا شب صحبت از حشیش و تریاک و ... !!
    اما به بیان اوردنش دلیل بر ترغیب و تبلیغ کردن اون که نیست
    پیروز و موید باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تهران، ونک

پيش فرض

سلام بر شما

پر واضحه که خطاب بنده به شما نبوده و مخاطب کاربر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علت نقل قول پست شما هم این بود که مطلب کاربر فوق در پست شما بود و من نمیدونستم که در نقل قول پست شما ، پست کاربر فول اچ دی نمایش داده نمیشه و به هر حال در اصل مطلب تاثیری نداره و منظورم مشخص هست
    ایشون با خونسردی تمام میگند که من این مواد مخدر رو مصرف میکنم(حداقل 3 ماده شاید هم 4 تا) و قطعا این بیان مضر به حال خوانندگان جوان و کم و سن و سال هست و در حد خودش میتونه تاثیر بگذاره به فرض هم ایشون قصد تبلیغ و ترغیب نداشته باشه گفتن این که من این کار ها رو میکنم کار نادرستیه و جای تعجب هست که هیچ یک از خوانندگان نه تنها تقبیح نکردند بلکه تشکر و سپاس هم ابراز داشتن!
    من با 3 سال عضویت در این فروم و سالیان طولانی در فرومهای دیگه حتی یک مورد هم ندیدم که کسی بیاد و کاری که خلاف قانون و اخلاق هست بیاد با آب و تاب تعریف کنه و چند شخص دیگه بیان تایید و تشکر کنند.
    من چند پست در همین تاپیک دارم ، نه ادم مذهبی هستم و نه ادعای نصیحتگری و ...ولی در خصوص مواد مخدر
    Last edited by پیروز99; 25-10-2017 at 23:18.

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

جدا از به انحراف کشیده شدنِ بحث تایپک منم تجربه خودم رو با شما دوستان در میون بزارم.
    حدود ۴ سالِ که سیگارت مصرف ميکنم و به نظرِ من در حالِ حاضر بهترین کار اینه که
    سیگارت پیچ و پیپِر و فیله و توتون خودتون تهیه کنید و از سیگارت کشیدن بیشتر از قبل لذت ببرین!
    هم از نظرِ هزینه به صرف ترِ و هم از نظر سلامتی (پیپر ها از سبوس برنج تهیه میشن و گوگرد ندارن)

هزینه‌اش هم حدود ۷۰ تومن در میاد بارِ اول ( ۳۰ تومن سیگارت پیچ اتومات - ۳۰ تومن توتون ویرجینیا گلد و ما بقی هم فیلتر و پیپر)

اما سیگارت های موجود در بازار بهترینش کمل آبی هست (جعبه ۶ گوش وارداتیا نه آشغال های تولید ملی!)

در آخر هم بهتره هممون سیگارت رور بزاریم کنار و رو به ورزش و زندگیِ سالم بیاریم (زهی خیالِ باطل )
    Last edited by lionf3; 26-10-2017 at 19:07.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سیگار مور یک زمانی بود
    الان دیگه دیده نمیشه
    شخصا وینستون اولترا باریک خیلی عالی

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سیگار مور یک زمانی بود
    الان دیگه دیده نمیشه
    شخصا وینستون اولترا باریک خیلی عالی
    هنوز هم هست عزیز
    هم مور سبز هم قهوه‌ای

ولی این مدل سیگارت ها به دلیل کم طرفدار بودن
    دیر به دیر وارد میشه در نتیجه پیدا کردن تازش
    خیلی سخته

11. این کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه messi3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام بر عزیزان گران
    اساتید برگ مرقوب چی در دسترس هست برای دود کردن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •