تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 12 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 115

نام تاپيک: مرغوب ترین توتون / دخانیات (سیگار)

داره خودمونی میشه aref232's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

منتظر نظرات هستم.

پروفشنال neon_91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

عجیبه اجازه داده شده این تاپیک زده بشه
    خب منم نظرمو می گم در این زمینه.ببینید پیدا کردن سیگاری که توتونش مرغوب باشه سخته برای اینکه اکثر سیگارهای با برند خارجی قاچاقی وارد می شوند و به همین دلیل نمیشه روی کیفیتشون حساب کرد چون اکثرا تقلبی است سیگارهای وارداتی مجاز هم که کلا ولشون کنید چون ناخالصی زیاد داره من هیچ وقت سیگار داخلی سعی می کنم نکشم مگه اینکه در جمع دوستان باشم یا دیگه سیگاری گیر نیاد.
    کلا اوایل که سیگار گرون نبود مارلبرو قرمز می زدم اصلا گلورو اذبت نمی کرد خیلی بهم حال میداد بعدش که قیمتش دوبرابر شد احساس کردم تغییری در طعمش ایجاد شد البته شاید ذائقه من مشکل دار شده بود نمی دونم دیگه اون حال قبلی رو نداشت.ب
    هترین راه خودتون هستید سیگارهای مختلف رو امتحان کنید تا مورد پسند خودتون رو پیدا کنید.کلا سیگاری که گلورو نسوزونه و راحت بشه کشیدش ناخالصی کمتر داره درضمن این سیگارا باید حالم بدن

3. این کاربر از neon_91 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

آقا منم خیلی مشتاق سناتور هستیم ، توی جعبه ـش چند نخ داره ؟ مدل WineGrape داخل فیلتر ـش طعم میزنن ؟ البته من از کسی که میخرم بسته ـش فلزی نیست معمولیه، هر بسته 5 تومن، اینا فیک هستن ؟

من الان وین آبی میکشم ، هفته کلان 4 نخ اما یکی از دوستان گفت حالا که داری میکشی یک چیز درست حسابی بکش، واقعا بوی وین آبی داغون میکنه آدم رو وقتی میکشی یک نفر نمیتونه کنارت وایسته خفه میشه! اما یک مدت اطرافیانم فیلتر پلاس میکشیدن خیلی اوکی بود بوش برام اما اصلا نمیتونم بوی وین رو تحمل کنم.
    بیست تخ داره چه فلزیش و چه کاغذیش.مدل کاغذیش من قیمت ندارم ولی فلزیش همونی هست که گفتم.برای اصل بودنش تنها راهش امتحان کردنش هست و پیدا کردن یک دکه مطبوعاتی خوب.بیشتر موجدیش هم داخل ایران مدل روسیش هست.ولی اینم بو داره چون قطران 8 هست ولی فکر کنم بوی خوبی داشته باشه
    سیگار هر چی قطران و نیکوتینش بره بالاتر بوش بیشتر میشه الا سیگار های کنت که به علت داشتن فیلتر های شبیه مالبرو فیلترپلاس.
    فیلتر پلاس فقط بدرد ادم های سبک کش میخوره البته شما شما هنوز اول راهی میتونی تغییر دوز بدی

5. این کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

بیست تخ داره چه فلزیش و چه کاغذیش.مدل کاغذیش من قیمت ندارم ولی فلزیش همونی هست که گفتم.برای اصل بودنش تنها راهش امتحان کردنش هست و پیدا کردن یک دکه مطبوعاتی خوب.بیشتر موجدیش هم داخل ایران مدل روسیش هست.ولی اینم بو داره چون قطران 8 هست ولی فکر کنم بوی خوبی داشته باشه
    سیگار هر چی قطران و نیکوتینش بره بالاتر بوش بیشتر میشه الا سیگار های کنت که به علت داشتن فیلتر های شبیه مالبرو فیلترپلاس.
    فیلتر پلاس فقط بدرد ادم های سبک کش میخوره البته شما شما هنوز اول راهی میتونی تغییر دوز بدی
    این قطران که زیاد باشه بو بیشتر میشه نمیدونیستم، جالب بود، من کاغذی سناتور قیمت کردم بسته ای 5ت بود اما فکر کنم fake هست.
    من 4 ساله سیگار میکشم اما چون ورزش میکنم از هفته ای 4 نخ بیشترش نمیکنم توی کنترلمه. camel رو امتحان میکنم ببینم میسازه به ما یا نه وگرنه میریم طرف marlboro فیلترپلاس.

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

یکی از همکارام سیگار سفید باریک میکشه، ولی هیچ بویی نداره لامصب....
    در صورتی که دوستام وینستون؟ یا همچین چیزی میکشن که واقعا چرنده و بوی مزخرفی هم میده :(((

من خودم شخصا هیچوقت کمل ندیدم از نزدیک، ولی دوست دارم یه روز دستم بیاد و بتونم بکشم! ))...

تا حالا تو عمرم هم فقط یه پوک به سیگار وینستون؟(احتمالا!) قرمز یکی از رفقا زدم و بس...
    بوی سیگار اذیتم میکنه....

قیمت کمل رو میدونید چیه؟( اصلیش و نه چیزی که خرابش کرده باشن! )....
    تمامی سیگار ها سنگین بو دار هستند و تنها سیگار سنگین(لایت) که بوی به نسبت کمتری داری سری اسی طعم دار هاش هستند که واقعا نابود میکنه دندون ها رو
    فرق سیگار خوب و بد رو فقط یک نفر سیگار کش با تجربه تشخیص میده و توصیه اینکه از دست هیچ کس سیگار نگیرید و که واقعا مثل قلیون نیست.
    قیمت کمل سفید 4500 , مشکی 5000 و ابی 6500-7500 و زرد 6000-8000 , بالاتر از این قیمت ها رو هر کی به هر عنوان بده کلاهبرداره.
    بهترین سیگار هم برای خود فرد سیگاری کمل مشکی هست و برای اطرافیان کنت 1 یا مالبرو فیلتر پلاس

8. 3 کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

قیمت کمل سفید 4500 , مشکی 5000 و ابی 6500-7500 و زرد 6000-8000 , بالاتر از این قیمت ها رو هر کی به هر عنوان بده کلاهبرداره.
    هر دونه یا هر بسته؟؟؟؟

چرا سیگار کمل خوبه برا خود شخص؟؟؟؟ یه مدل داره که تو فیلترش کپسول داره میترکونی.... چند نفر که تو یوتوب سیگار رویو میکنن رو داشتم می‌دیدم، بعد از کپسول کف و خون قاطی میکردن و شروع میکردن به شدت تعریف کردن! ))

تمامی سیگار ها سنگین بو دار هستند و تنها سیگار سنگین(لایت) که بوی به نسبت کمتری داری سری اسی طعم دار هاش هستند که واقعا نابود میکنه دندون ها رو
    اون همکارمون هم از 6-7 دندون جلو، فقط سه تاش رو داره! makes sense....
    Last edited by senaps; 08-02-2015 at 20:12.

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

لینک این ویدیو رو بده منم ببینم این کپسولا که میترکونن معمولا نعنایی هستند وقتی میترکونی خنک میشه ، من dunhil کشیدم یک مدلش کپسول میترکوندی خنک میشد

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

الان دسترسی ندارم....
    camel cigarette review
    رو بزن....
    یه مرد عینکی با سبیل زیر و رو! ( از این ریش پروفسوریا که سبیلش رو زده)...

و همچنین دو تا پسر توی ماشین نشستن و سیگار ها رو رویو میکنن.....

خیلی ویدیو هاشون معروفه!

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

الان دسترسی ندارم....
    camel cigarette review
    رو بزن....
    یه مرد عینکی با سبیل زیر و رو! ( از این ریش پروفسوریا که سبیلش رو زده)...

و همچنین دو تا پسر توی ماشین نشستن و سیگار ها رو رویو میکنن.....

خیلی ویدیو هاشون معروفه!
    پیداش کردم خیلی جالبه کامل از سیر تا پیاز سیگار هارو معرفی میکنه، سیگار مورد علاقه خودشم marlboro قرمزه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از aref232 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

هر دونه یا هر بسته؟؟؟؟

چرا سیگار کمل خوبه برا خود شخص؟؟؟؟ یه مدل داره که تو فیلترش کپسول داره میترکونی.... چند نفر که تو یوتوب سیگار رویو میکنن رو داشتم می‌دیدم، بعد از کپسول کف و خون قاطی میکردن و شروع میکردن به شدت تعریف کردن! ))

اون همکارمون هم از 6-7 دندون جلو، فقط سه تاش رو داره! makes sense....
    قیمت هاش برای هر بسته اش
    کمل خوبه چون توش هیچ عطری احساس نمی کنی اولا خوده توتون هاش خیلی عالی و دوما مواد شیمیای عطری که تو سیگار باعث ضرر ییشتری میشه رو نداره.همچنین خیلی خوش کام تره و در سری لایتش طعمش در ایندا وانتها هیچ فرقی نمی کنه
    بر خلافش مالبرو قرمز پایه بلند مثل سیگار برگ انتهاش یک طعم تند و بد مزه ایی میگره.سری فیلتر پلاس که واقعا نکشی بهتری چون داری هوا استنشاق می کنی.سری فلور واقعا نسبت به قیمتش نمیارزه.و سیگار باریک که الان قیمتش ندارم ولی پارسال که قیمت سیگار ها پایین تر بود 10 تومان بود و از لحاظ کیفیت مقدار کمی با وینستون باریک تفاوت داشت.
    خلاصه اگر خواستید یک مقایسه داشته باشید بزنید تو گوگل marlboro vs camel و توی سایت ها قسمت نظرات کاربر ها رو بخونید.اکثرا کمل رو ترجیح میدن
    در اخر بگم سیگار های با طعم ها نعنا و ..... اگر دقت کنید کمتر تو دست افراد می بینید چون واقعا حال نمیده.یک جورایی بد کامه نمونه اش کنت پاور بسته اولش جالبه ولی بعدا نوعی اش رو از دست میده و بر میگردی سراغ هر چیزی که قبلا میکشیدی

15. این کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •