تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 47

نام تاپيک: برنامه اندروید پیدا کردن دوستای جدید در لاین و وایبر و واتس آپ (پیدا کردن شماره موبایل و عکس کل دخترا و پسرای ایران)

داره خودمونی میشه SONY1983's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

خیلیم خوبه که اطلاعاتتونو حفظ میکنید ما همه اینارو میکنیم و طبیعت انسان و هر موجودی حفظ حریم شخصیه اما ااینکه چقدر تواناییشو داریم و دارین رو فقط عده ای که به جاهایی که دیگران دسترسی ندارند دسترسی داشتند میدونن و این نظرات هم از سر انجام گفتگو و برداشت خودشونه وگرنه مبحث حفظ حریم شخصی بحثی نیست که هر جایی و با هر کسی بشه انجام داد
    برای مثال مطمئنا با یک اتصال به اینترنت با هر سطح امنیتی کل فایل های خاص در دسترس افراد خاص بوده و ...
    کیم استافورد میگه:
    تنها سیستم کامپیوتری کاملا امن و مصون٬سیستمی است که از شبکه جدا و دوشاخه برق ان از پریز کشیده شده٬در یک روکش محافظ تیتانیومی درون یک پناهگاه بتون آرمه قرار گرفته وتعدادی نگهبان هم به حفاظت از ان گماشته شده اند ؛تازه در چنین شرایطی نیز من حاضر نیستم زندگی ام را در گرو آن قرار دهم .

آخر فروم باز officer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران - گیلان

پيش فرض

سونی عزیز، من منکر اینکه امروزه ما تحت کنترل شدید هستیم و اطلاعاتمون در اختیار سازمان ها و شرکت ها با اهداف مختلف قرار میگیره نیستم ...

اما اینکه حمایت بشه از سیستم ها و اپلیکشین هایی که به این اوضاع دامن میزنند منطقی نیست از نظر من، همین.

اپلیکیشنی میاد به اسم تلگرام که صراحتا ابراز میکنه تمام اطلاعات و پیام های افراد کد گذاری شده هستند و در صودت پاک شدن از روی گوشی، از سرور های اون شرکت هم پاک میشن

و هزاران هزار طرفدار و کاربر پیدا میکنه بخاطر رعایت حریم شخصی. اینکه به بهانه محل زندگی یا وضعیت فرهنگی حال حاضر به روش ها ناصحیح بها داده بشه مسخرست.

اینجا هم تاپیک تبلیغات و فروش هست. بنده این بحث رو ادامه نمیدم.

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

برای شما که آرزوت مرگه و چیزی برای از دست دادن نداری احتمالا، از دست رفتن اطلاعات شخصی مسلما جُـکه

من نظرمو گفتم، به شدت هم معتقد به حریم شخصی هستم و به همین دلیل هم سعی میکنم اطلاعاتم رو شخصی و محدود به افرادی مورد اعتماد نگه دارم،

حالا چه در ایران، چه دوغوز آباد، یا هر کجای دیگه ... شما هم کلا گیر به نظر بقیه ندین و خلاصه move on with ur lives عزیزان
    من حرفم یه چیز دیگه بود ! خواهشا با لحن مسخره بازی ، موضوع ها رو با هم قاطی نکنین !
    اینی که شما میگی حریم شخصی نیست ! حریم شخصی اونه که به اطلاعات و ... یه نفر دسترسی پیدا کنین !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

الو

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

الو

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
    بفرمایید؟!!!

داره خودمونی میشه Amir Sharifi7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

شرمنده با تلگرام نمیتونم بفرستم.............

تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

یکی از قابلیت های جالب این برنامه اینه که میتونید تو تلگرام گروه یا کانال بزنید بعد افراد پیدا کنید واسشون پیغام دعوت به گروه و کانال بدید تا عضو بشن و تبلیغ کنید و درآمدزایی کنید

تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

کسی سوالی چیزی داره در خدمتم در اسرع وقت جواب میدم

تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

لینک دانلود چک کردم سالمه 94.12.11

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •