تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 27

نام تاپيک: بهترین Soundtrack های بازیهای ویدئویی

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض بهترین Soundtrack های بازیهای ویدئویی

جای خالی این تاپیک حس میشد
    همانند دنیای فیلم در دنیای بازی هم موسیقی نقش اساسی رو ایفا می کنه
    به طوریکه یه بازی با موسیقی خودش می تونه بسیار تاثیرگذارتر و به یادماندنی تر باشه

در این تاپیک هر کسی می تونه از هر بازیی بهترین آهنگ ها یا حتی آلبوم ها رو با لینک دانلود قرار بده و در مورد اونا صحبت کنه
    البته این تاپیک فقط صرفا برای گذاشتن لینک دانلود نیست و نظر دادن و همین طور بحث و تبادل نظر در مورد موسیقی بازی های مختلف هم شامل اون قرار می گیره
    قانون خاصی هم برای تاپیک وجود نداره ولی تنها نکته واضحی که وجود داره اینه که هر چه قدر پست شما کاملتر و زیباتر باشه مطمئنا استقبال هم از اون بیشتر میشه

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای شروع می خوام از یه بازیی آهنگ بذارم که آهنگای اون به نظرم جدای از خود بازی هم عالین و خیلی فرقی نمی کنه کسی اصلا این بازی ها رو بازی کرده باشه یا نه
    یعنی سری بازی Assassin's Creed که البته من فقط دو شماره از اون رو انتخاب کردم که به نظرم از این لحاظ بهترین هستن
    کار آهنگسازی این دو شماره هم اثری بسیار خاص از Jesper Kyd هست

خب اول با شماره دوم بازی شروع می کنم

Jesper Kyd با آهنگسازی فوق العاده ای که داشت یه جورایی باعث شد که AC2 همیشه موندگار باشه
    یعنی بعضی جاهای بازی آدم دوس داشت کلا بازیو رها کنه و فقط غرق در موسیقی اون بشه!
    مسلما آلبوم کامل اون باید گرفته بشه ولی من 4 تا آهنگ رو از بین آهنگای اون انتخاب کردم

اولین آهنگ خیلی آهنگ خاصیه و فک کنم یه بار توی تاپ 10 انجمن موسیقی هم اونو گذاشته بودم
    کلا خیلی از آهنگ هایی که اولشون یه پیانوی غمگین دارن نمی دونم چرا خاص میشن
    فضای غمگین آهنگ واقعا عالیه

دو تا آهنگ دیگه هم تقریبا از لحاظ فضا به آهنگ قبلی شبیه هستن

اما آهنگ آخر با فضای کامل متفاوت و ریتم تند که این آهنگ هم بسیار به یادماندنیه و شاید بعضی ها بازی رو با این آهنگ بشناسن

خب می رسیم به Assassin's Creed: Brotherhood

این شماره هم از لحاظ موسیقی دقیقا همون حس حال شماره دوم رو حفظ کرده بود و حتی یه جورایی من حس می کردم به محیط های خود بازی خیلی تناسب داره و فک می کنم دیگه از این بهتر نمیشد برای این بازی کار آهنگسازی رو انجام داد!
    سه تا آهنگ از این شماره انتخاب کردم که هر سه عالین:

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

چند آهنگ از چند نسل مختلف

نسل کنسول های 16 بیتی،
    عنوان محبوب دوران Sega Mega Drive

اهنگساز: استاد Yuzo Koshiro

Street of rage

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نسلی که با روی کار آمدن کنسول سونی، Playstation تحولی در بازی های سه بعدی شکل گرفت.
    ترسناک ترین عنوان دهه گذشته،
    اهنگساز: استاد Akira Yamaoka
    Silent Hill

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نسل Playstation 2
    یک عنوان برای تمامی دوران، برای همه نسل ها
    اهنگساز: Harry Gregson-Williams
    Metal Gear Solid 3

نسل هفتم، تحولی در شوتر اول شخص با سری Call Of Duty
    Call Of Duty: Modern Warfare 3
    اهنگساز: Brian Tyler

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

یکی از تاثیر گذارترین قسمت یک بازی موزیکش هست که به نظر من تو دنیای ویدئو گیم , یک گروه از این موزیک ها که برای بازی های مختلف ساخته شده رو باید هروز گوش داد!

من ترتیب خاصی تو قرار دادن اهنگا ندارم... فقط اونایی که از نظر من جزو خاص ترین موزیک هایی که در یک بازی ویدویی بوده رو قرار میدم.

• یکی از باحال ترین موزیک ها رو به نظرم آنچارتد 2 داشت... یکی از ترک هایی که خوشم میاد ازش لینک زیر هست که البته قسمتی از آهنگ هست حجمش هم کمه...

• COD Modern Warfare یکی دیگه از اون بازی هایی هست که هرچقدر آهنگ هاش رو گوش بدید بازم تکراری نمیشه و حسی که درون بازی دارید رو براتون زنده میکنه... واقعا زیباست.

Album name: Call of Duty - Modern Warfare
    Song name: HGW_killhouse_price.mp3

• انتخاب بعدی من Dragon Age: Origins هست که واقعا یه حماسه بود تو قسمت موزیک برا خودش!

• و شاهکار شاهکار ها... : دی آهنگ زمینه Killzone 2 + کل ساند ترک هاش کلا فوق العادس بود حداقل برای من!

فعلا همینا بود که خیلی ارادت خاصی داشتم بهشون

+
    الان حمید بیاد بی برو برگرد کل لیستش بتمن و اساسین و هنس زیمر و ایناس حالا ببینید : دی
    Last edited by Killzone2; 05-02-2015 at 18:28.

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

تاپیک عالیه

ممنون بچه ها

6. 15 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امیدوارم آرشیوتون پر از این آهنگای تاپ باشه

خب می خوام از یه بازی آهنگ بذارم که اخیرا اونو تجربه کردم و باید بگم که در زمینه موسیقی شاهکار بودش
    تصویر زیر گویای همه چیزه:

حالا سوای اینکه این بازی کلا خاصه ، از لحاظ موسیقی هم کاملا خاصه
    یعنی در شرایط عادی بازی موسیقی نداره و فقط یه سری مکان های خاص به اضافه باس ها موزیک دارن
    آهنگ های زیبای زیادی در اون وجود داره و اونایی که بازی کردن مطمئنا لذت می برن ولی من سعی دارم از بین اونا آهنگای تاثیرگذاری رو بذارم که سوای از بازی هم میشه همیشه گوش داد
    اکثرا اونا هم فوق العاده غمگین هستن مثل فضای خود بازی..

آهنگ اولی مربوط به دو تا باس اختیاری بازی هست به نام Dark Sun Gwyndolin و Moonlight Butterfly که توی هر دو این آهنگ پخش میشه
    اولین باری که با این آهنگ برخورد کردم سریع به فکر اومد که باید حتما دانلودش کنم
    یعنی از اون آهنگای باس فایته که آدم دوس نداره تموم بشه!

آهنگی بعدی هم باز یه جورایی حالت اختیاریه چون برای یه مکان مخفی از بازی به نام Ash Lake هستش
    این آهنگ فضای خیلی غمگینی داره و یه جورایی اینحوری القا می کنه که ته دنیای بازی اینجاست!

آهنگ سوم مربوط به آخر بازی میشه
    در مورد این آهنگ توی تاپیکش تعریف های زیادی شده
    با این آهنگ مبارزه آخر بازی بسیار زیبا میشه و یه جورایی سورپرایز کننده بودش
    واقعا پیانوی خیلی زیبایی داره

اما آهنگ آخر دیگه گل سرسبد بازیه که حتی توی امضا هم ازش استفاده کردم و واقعا فوق العاده ست
    توی تاپیک بازی زیاد در مورد این آهنگ مفصل توضیح دادم
    فقط نکته جالبش اینه که قبل از اینکه اصلا بازیو برم همون سه سال پیش این آهنگ رو دانلود کردم و یادمه که اون قدر نظرمو جلب کرد که حتی توی انجمن موسیقی هم اونو معرفی کردم

این آهنگ مربوط میشه به بخش Credits یا به عبارتی تیتراژ پایانی بازی که من اعتقاد دارم توی بازی ها و فیلم ها این آهنگای تیتراژ پایانی می تونن باعث موندگارتر شدن اون اثر بشن که نمونه های زیادی وجود دارن که در این زمینه عالی بودن
    این آهنگ بهترین آهنگ کل بازی بودش و فک می کنم کل دنیای غمگین بازی در همین آهنگ خلاصه شده...

آهنگایی مثل Daughters of Chaos و Firelink Shrine و Great Grey Wolf Sif هم آهنگای خیلی خوبین
    در کل همه آهنگای بازی هم در نوع خودشون خوبن و از لحاظ موسیقی این بازی یکی از تاثیرگذارترین هاست...

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

من از آهنگ های بازی Alan Wake که سازندشون Petri Alanko بوده، خیلی خوشم اومده. اون حالت غم و آرامش درون آهنگ و بازی موج میزنه.
    خیلی دوست داشتم آهنگ های بیشتری از این آهنگساز رو گوش بدم که مثل اینکه سال پیش، ترکهای Trial Fusion رو هم ساخته. آلبومش رو باید دانلود کنم.

خوب معرفی میکنم:

Petri Alanko
    Composer
    Born: October 17, 1963 (age 51), Joensuu, Finland

شاید بشه گفت اصلی ترین دلیل شناخته شدن بین گیمرها و شاید حتی افرادی که گیمر نباشن، OST معروف بازی Alan Wake بوده:

از بین تمام آلبوم، گرچه همه زیبا هستن، ولی 3 آهنگ خیلی قشنگ تر از بقیه هستن:

The Clicker

که فکر میکنم اونجور که نشون داده شد، مثل یک فندک هست و در یکی از فصل های بازی، Alan در حالی که یادش میاد، جریان فندک رو به همسرش میگه
    این همون فندگی هست که باعث نابودی تاریکی میشه

Departure [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این آهنگ به نظر من قشنگ ترین آهنگ این بازی هست و در فصل آخر که Alan میخواد با گیر انداختن خودش، همسرش رو نجات بشه پخش میشه
    آهنگ تم غمگینی داره و کمی شبیه به The Clicker هست
    هر وقت که بش گوش دادم، موهای تنم سیخ شده و موج از زیر پوستم رد شده

The Poet and the Muse

این آهنگ مثل دوتای بالا نیست و تمام داستان رو در قالب یک آهنگ بیان میکنه.
    من هر وقت میخوام یادی از بازی کنم، به این آهنگ گوش میدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه ™ Hadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    کالبد بدن

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

اصن من نباشم ...بتمن رو به یاد نمیاریدا ! سهیل از تو بعید بود !

تاپیک رسما یکی از بهتریناست ، ممنون از وحید.

ساندترک ک خیلی زیاد هست ، کرایسیس استاد هانس زیمر کل این تاپیکو زیرورو میکنه ، اسسین جسپر رو هم ک خودتون گذاشتین ....حالا من با بتمن شروع میکنم :
    Last edited by mjorh; 10-02-2015 at 15:49.

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسی دوستان کارتون عالیه

حمید اتفاقا من حواسم به بتمن بود ولی خواستم که خودت بیا ازش آهنگ بذاری
    توی انجمن موسیقی فک کنم دو سه سال پیش این آهنگ رو توی یه تاپیک گذاشتم و واقعا یکی از بهترین آهنگای تم اصلی در بین بازی هاست

+

در مورد Alan Wake هم که از لحاظ موسیقی واقعا حرف نداره
    جدای از موسیقی اصلی بازی یه سری آهنگ از افراد یا گروه های مختلف هست که توی بازی پخش میشه که خیلی عالین
    یه آهنگ که دوستمون معرفی کرد یعنی آهنگ زیبای The Poet and the Muse
    که این آهنگ ها توی بازی با نام Old Gods of Asgard شناخته میشن در اصل یه گروه خیالی توی بازیه و اسم اصلی گروه راک معروف Poets of the Fall هستش
    غیر اون آهنگ من دو تا آهنگ تاپ دیگه توی بازی یادم میاد
    اولی یه آهنگ با ریتم تند و پر انرژی که توی یه قسمت خیلی جالبی از بازی پخش میشد و واقعا اون قسمت روز زیبا می کرد:

آهنگ دوم هم باز یه آهنگ راک بسیار دوست داشتنیه:

پ.ن:
    اون قدر بازی با موسیقی زیبا زیاده که هر چه قدر بازی معرفی بشه بازم خیلی بازی با این شرایط وجود دارن
    توی پست بعدی احتمالا با یکی از شاهکارهای یکی از بهترین آهنگسازای تاریخ بازی های ویدئویی میام یعنی Jeremy Soule

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •