تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: مشکل در نصب ویندوز لطفا راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت farshadnamvar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

14 مشکل در نصب ویندوز لطفا راهنمایی کنید

ویندوز من هنگ میکرد و صفحه ابی میومد رستارت کردم ویندوز عوض کنم مراحل نصب ویندوز به کندی میرفت جلو نصب میشد اخر سر هم نصب نشد این ارور داد کسی می دونه مشکل کجاس؟
    متن ارور
    setup cannot continue due to a corrupted installation file. contact the vendor of your windows installation disc or your system administrator for assistance

داره خودمونی میشه vogone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    Stormwind

پيش فرض

دی وی دی کپیه ؟ یا اورجیناله ؟ اصولا تو بیلد های مختلف میتونه بخاطر یکی نبودن MD5 فایل های ویندوز باشه ، اگه کپیه ویندوزت راحترین روش اینه که دیسک رو عوض کنی ، راهایی هم هست که با همین دیسک میتونید ردیفش کنید که زجر آور و سخته باید فایلی که با MD5 مربوطه قاطی شده و تفاوت داره پیدا کنی و به صورت موقت غیر فعالش کنی به دردسرش نمی ارزه . ویندوز رو دیسکشو عوض کن.

3. این کاربر از vogone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

دی وی دی کپیه ؟ یا اورجیناله ؟ اصولا تو بیلد های مختلف میتونه بخاطر یکی نبودن MD5 فایل های ویندوز باشه ، اگه کپیه ویندوزت راحترین روش اینه که دیسک رو عوض کنی ، راهایی هم هست که با همین دیسک میتونید ردیفش کنید که زجر آور و سخته باید فایلی که با MD5 مربوطه قاطی شده و تفاوت داره پیدا کنی و به صورت موقت غیر فعالش کنی به دردسرش نمی ارزه . ویندوز رو دیسکشو عوض کن.
    قبلا نصب کرده بودم ولی می خواستم دوباره نصب کنم نشد ویندوز8.1 دی وی دی هم اورجیناله

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

با یو اس بی نصب کنید

6. این کاربر از ali_mohandes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ویندوز من هنگ میکرد و صفحه ابی میومد رستارت کردم ویندوز عوض کنم مراحل نصب ویندوز به کندی میرفت جلو نصب میشد اخر سر هم نصب نشد این ارور داد کسی می دونه مشکل کجاس؟
    متن ارور
    setup cannot continue due to a corrupted installation file. contact the vendor of your windows installation disc or your system administrator for assistance
    اول از همه باید دی وی دی نصب ویندوز رو چک کنید اگر مشکل حل نشد درایو اپتیک رو چک کنید اگر مشکل از اون نبود باید هارد و اتصالات هارد چک بشه برای تست میتونید با فلش ویندوز نصب کنید

8. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اول از همه باید دی وی دی نصب ویندوز رو چک کنید اگر مشکل حل نشد درایو اپتیک رو چک کنید اگر مشکل از اون نبود باید هارد و اتصالات هارد چک بشه برای تست میتونید با فلش ویندوز نصب کنید
    قبل این که بخوام ویندوز بزنم ویندوز قبلی هنگ کرد چند بار بعد دیگه کلا بالا نیومد و صفحه سیاه میومد بعد خواستم ویندوز بزنم این مشکل پیش اومد به نظرت هنگی که میکرد مشکل از هارد هست
    وقتی هنگ میکرد صفحه ابی با ارور kernel_data_inpage_eror به نظرت هاردم مشکل پیدا کرده.؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

قبل این که بخوام ویندوز بزنم ویندوز قبلی هنگ کرد چند بار بعد دیگه کلا بالا نیومد و صفحه سیاه میومد بعد خواستم ویندوز بزنم این مشکل پیش اومد به نظرت هنگی که میکرد مشکل از هارد هست
    وقتی هنگ میکرد صفحه ابی با ارور kernel_data_inpage_eror به نظرت هاردم مشکل پیدا کرده.؟
    مواردی که گفته شد تست کنید تا معلوم بشه مشکل از کجاست اگه دو مورد اول نبود با فلش ویندوز نصب کنید

11. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

مواردی که گفته شد تست کنید تا معلوم بشه مشکل از کجاست اگه دو مورد اول نبود با فلش ویندوز نصب کنید
    دی وی دی ویندوز دیگه رو تست کردم باز نصب نشد با یو اس بی زدم در مرحله که پارت های هارد میاره کلا پیدا نکرد پارت های هاردو ! یک بار این طوری شده بود هارد خراب شده بود.میشه در مورد درایو اپتیک رو چک کنید راهنمایی کنید نمی دونم چیه از کجا چک میشه؟ممنون

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

درایو اپتیک همون دیویدی رام هست اگه مشکل داشته باشه این ارور مشاهده میشه
    یعنی تنونه دی ویدی رو قشنگ وباسرعت بخونه

14. این کاربر از ali_mohandes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دی وی دی ویندوز دیگه رو تست کردم باز نصب نشد با یو اس بی زدم در مرحله که پارت های هارد میاره کلا پیدا نکرد پارت های هاردو ! یک بار این طوری شده بود هارد خراب شده بود.میشه در مورد درایو اپتیک رو چک کنید راهنمایی کنید نمی دونم چیه از کجا چک میشه؟ممنون
    شما با فلش سیستم رو بوت کنید و از جاهایی که میگید چیزی نمیاره عکس بدید

16. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •