تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 44

نام تاپيک: اولین یوزری که نظرتون رو جلب کرد...

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

احسان جان سلام
    خیلی خوشحالم که بالاخره یکی جواب داد!
    من کی باشم که قبول نکنم؟!
    حتی اگه قدیمی هم نبودی خوشحال می شدم دست دوستی به سوی شما دراز کنم.
    یوزر خود من هم همین حالت رو داشت. یعنی 2004 عضو شدم اما این یوزری که الان دارم برای چند روز اول سال 2005 هست.
    به هر جهت از آشناییتون خیلی خوشحالم. بقیه نیستند یعنی؟

2. این کاربر از Mehdi_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

یوزری که من از دیدنش لذت بردم
    Shahin king
    بود که عکس خیلی جذابی از داریوش ارجمند هنرمند محبوب
    گذاشته بود و هنوزم هست.

4. 4 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

خوب اولین یوزری که نظر بنده رو جلب کرد ...
    .
    .
    .
    .

.
    @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بود . دلیلش مشخصه چرا دیگه هنوزم می خوام ببینم اون بشری که این یوزرنیم رو ساخته و رفته کیه

6. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tajrobenik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اولین شاهین:
    Shahin King

یکی موضوع آواتارش بود...
    و خوب مدیر بودنش...

و این که آخر متن هاش می‌نوشت:

قربان شما
    شاهین

8. 3 کاربر از tajrobenik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

سلام
    قبل اینکه انجمن افتتاح بشه چند نفر بودن که توی کامنت های سایت اصلی (پی سی ورد دات کام) کرک و سریال برای نرم افزار معرفی میکردن.
    اونها با افتتاح انجمن شدن اولین مدیران . از اون تیم یکی zhaleh رو یادمه که البته یهو غیب شد. و یه اقایی که الان هر چی فکر میکنم ای دیش یادم نمیاد که فکر میکنم مدیر انجمن نرم افزار یا کرک و سریال بود اون قدیما و خب یه خورده عجیب رفت از انجمن. حقوق میخواست. پست های این ها رو همیشه دنبال میکردم. اون موقع روش عبور از محدودیت های نت، -پروک سی- بودو خانم ژاله متخصصش بود و در واقع منبع قند شکن من.
    یه اقایی بود با ای دی Nesta فکر کنم. که اولین جنجال های انجمن رو ایشون به پا کرده بود . و هر کی بود تو انجمن اون زمان ایشونو یادشه. یه عده ای مرید داشت و با خودش برد یه جای دیگه.

وقتی MAFIA اومد به انجمن هم خیلی توجهم و جلب کرد چون تقریبا همه فن حریف بود . یادمه یه جایی خودش هم به این موضوع اشاره کرده بود. در واقع نمونه مدیر من بود اون زمان. وقتی هم که همکار شدم تو انجمن موسیقی مدیر انجمن ایشون بود.
    پاتال هم که قرار ملاقات ها رو ست میکرد اوایل حواسم بهش بود. اما ندیدمش هیچ وقت. اونم یه جورایی همه فن حریف بود و توی اکثر انجمن ها جواب میداد.
    ادمین میثم هم همون اوایل بهم پی ام داد حال احوال کردم باهام. انجمن خلوت بود احتمالا ادمینا از همه کاربر ها سراغ میگرفتن که اون برخورد برام خیلی جالب بود. عکس پروفایلش یه اقایی بود پشت چند تا کیبرد که من فکر میکردم عکسه خودشه.
    و
    از همه مهمتر
    کسی که بهترین دوران پی سی وردیم و کلا اینترنتیم رو با اون گذروندم. دورانی که مدیر انجمن موسیقی بودم و smnn یا smmn ( یادم نرفته، از اول بلد نبودم قاتی میکردم ای دیش رو) که MEHRAN امروزی باشن همکارم بود. بهترین اشناییم بود. کامل با هم جور بودیم اون زمانا. در واقع احتمالا اگه هر چیزی رو یادم بره از پی سی دوره همکاریم با مهران رو یادم نمیره.

اینایی که گفتم همه جزو اولین برخورد های من بودن از ماه های اولم در انجمن.

10. 7 کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

یکی از یوزرها بود اسمش سینا یوزرشم shabeashegha قبلا کاربرفعال انجمن آموزش عالی بود. یه یوزر دیگه هم @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r که اونم قبلا کاربر فعال بخش آموزش عالی بود. این دوتا خیلی روم تاثیرگذار بودن زمانی که مشکلات شدید روحی داشتم با راهنماییشون تونستم از رشته پزشکی پذیرفته بشم و زندگیم کلا از این رو به اون رو شد.
    یه یوزر دیگه هم شدیدا توجه منو جلب کرده بود دو سه سال پیش. درست نیست اسم ببرم ولی در انجمن پزسش پاسخ پزشکی تقریبا تابلو هست. با چندین یوزر مختلف میاد و تاپیک های اسپم ایجاد میکنه با بهونه اینکه میخواد سوال پزشکی بپرسه و با اون یکی یوزرهاش میاد به این سوالات جواب میده و با یوزر اول میاد تشکر میکنه و میگه اطلاعاتتون چقدر بالاست البته در همه قسمت های انجمن این زحمت رو میکشن ایشون. یه زمانی هم که یه آی دی درست کرده بود وبا اسم دکتر فلانی داشت توی فروم مریض ویزیت میکرد

12. 4 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

یه یوزر دیگه هم شدیدا توجه منو جلب کرده بود دو سه سال پیش. درست نیست اسم ببرم ولی در انجمن پزسش پاسخ پزشکی تقریبا تابلو هست. با چندین یوزر مختلف میاد و تاپیک های اسپم ایجاد میکنه با بهونه اینکه میخواد سوال پزشکی بپرسه و با اون یکی یوزرهاش میاد به این سوالات جواب میده و با یوزر اول میاد تشکر میکنه و میگه اطلاعاتتون چقدر بالاست البته در همه قسمت های انجمن این زحمت رو میکشن ایشون. یه زمانی هم که یه آی دی درست کرده بود وبا اسم دکتر فلانی داشت توی فروم مریض ویزیت میکرد
    اینا رو منم میشناسم از زمانی که من اینجا بودم یعنی 7 8 سال پیش کلی یوزر با عناوین مختلف ساختن و این رویه رو ادامه دادن جالبه بعد این همه سالی که گذشت خسته هم نشدن و کماکان با قدرت دارن ادامه میدن و ایشالا توی این هدف والا موفق هم باشن(ضمنا با یوزرای اولشونم میخواستن منو مخ کنن)

برای اینکه اسپم نشه./ واسه منم کم نبوده ولی چنتا از کاربرای که اسم میبرم هنوز خوابشونو میبینم اینایی که نقش مدیریتی داشتن پدر ما رو دراوردن و خیلیامونو فراری دادن ولی به هر حال اینترنت همین چیزاشه که قشنگش کردهبه دو تن از بزرگان اشاره ی کوتاهی میکنم

babak
    یعنی این بابک خان پدری از من در اورد که اون سرش نا پیدا بود

POP
    اوخ اوخ وحشتناکترین مدیر انجمن یعنی یه تروریست کامل بودن

غیر از این 2 نفر که من هنوزم خوابشونو میبینم دوستای خیلی زیاد پرسپولیسی و رئالی زیادی داشتم اینجا که اکثرا گذاشتن رفتن به دلایل مختلف./ خود منم چند سالی نبودم ولی بعد متاهل شدن گفتیم یه سری بزنم ولی متوجه شدم که دیگه نه بابک سر کاره نه پاپ بزرگوار و نه دوستی باقی مونده

به هرحال خاطرات تلخ و شیرین زیادی اینجا داشتم خیلی جاها عصبانی شدم خیلی جاها خندیدم و خوشحالم که عضوی از اینجا بودم./ ایشالا همه دوستان تو تمام مراحل زندگی موفق باشن
    Last edited by 000000000; 10-07-2016 at 06:25.

14. 3 کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

wookman
    با تصویر تارکان
    همیشه اکتیو و شاداب

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

pop3

کلا ادمی نیستم از کسی حساب ببرم ولی چرا اون اوایل که عضو شده بودم تنها یوزری که برای من خیلی پرجذبه بود همین کاربر بود به نظرم خیلی کاراکتر پر دیسیپلینی داشت

- - - Updated - - -

pop3

کلا ادمی نیستم از کسی حساب ببرم ولی چرا اون اوایل که عضو شده بودم تنها یوزری که برای من خیلی پرجذبه بود همین کاربر بود به نظرم خیلی کاراکتر پر دیسیپلینی داشت

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

منم :
    Mhdiar Janhangiri
    جون من بیاد یکی الکی اسم منو بگهالان به ذوق روحی نیاز دارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •