تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 44

نام تاپيک: اولین یوزری که نظرتون رو جلب کرد...

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اولین یوزری که توجه منو جلب کرد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود ؛ البته من هم اوایل اون تصوری رو از بابک داشتم که اکثر کاربران داشتن ازش یعنی خشونت و بن و اخراج و اخطار و ... ؛ اما خب بعد ها که برای بار اول بازنشسته شد و در نبودش من به شخصه متوجه علت برخوردهای بدون تخفیفش با کاربران و نیز تاثیرات بوجود اومده ی ناشی از نبودن اون نوع نگرش در تیم مدیریت شدم و در واقع الگوی انجمنی من بابک بوده همیشه ؛ نمیدونم که فیلم ghost dog رو دیدین یا نه ولی دقیقا همچون چیزی برقراره در ذهن من همیشه ؛ یک ارتباط مرید و مراد گونه در فضای انجمن و در مسائل مربوط به انجمن .

دومین یوزری که بطور خاص توجه منو جلب کرد ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدیر انجمن فیلم بود ؛ با اون آواتارهای سیگار بدست و اون امضای فوق العاده از تصویر دکتر هاوس که در وان وایکادین خوابیده و اون جمله ی فرانکلین و باقی قضایاش

چیزی که در مورد امین توجه منو به خودش جلب میکرد نوع مدیریتش بود و چیزهایی که به فراست در یافته بود در مورد اتفاقاتی که میفته و نوع برخورد با اونها ؛ و واقعا اون نوع نگاه امین به مسائل مدیریتی و حواشی زائد چیزی بود که منو جلب خودش کرد و در واقع از امین هم دورادور بسیار یاد گرفتم علیرغم اینکه هیچ ارتباطی نداشتیم با هم .

2. 16 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

4. 5 کاربر از farid123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام
    یه مدت تو انجمن اینترنت و شبکه یه کاربری سعی میکرد که خودش رو فعال در عرصه اینترنت و یه جورایی ناجی نشون بده . کاربرهای قدیمی شاید یادشون باشه.
    اون موقع من کاربر عادی بودم و یک یوزی به نام KING_DESIGNER بود که خیلی سعی میکرد فعالیت مفید داشته باشه . اما یک اخلاق بدی که داشت این بود که هرکسی که اطلاعات کمی داشت یا سوال میکرد رو با لحن خوبی بهش پاسخ نمیداد یه جورایی مسخره میکرد . البته من و این کاربر با هم تاپیک اینترنت EDGE ایرانسل رو راه انداختیم و اطلاعاتمون رو با هم داخل انجمن به اشتراک گذاشتیم ولی ایشون خیلی رفتار مناسبی با کاربران نداشت.
    من فکر میکنم اگر در نوع رفتارش تجدید نظر میکرد میتونست کاربر خیلی خوب و مفیدی واسه انجمن باشه.

6. 6 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

از باسواد ترین و با دانش ترین کاربران ایرانی بود که شناختمش .

توی زمینه های زیادی اطلاعات عالی داشت و داره (نجوم ، سخت افزار و اینترنت ، پزشکی ، سیاست و...)

زمانیکه توی persiantools بودیم بسیار تاثیر گزار ظاهر شد ...

فقط یک جا بهش حس خوبی نداشتم توی همین فروم زمان بازی ایران آرژانتین که اصرار داشت بگه خطای روی دژاگه پنالتی نبوده ....در کل حس میکنم تنفر شدیدی از ایرانیان داره...

به هر حال هر جا که هستش آرزوی سلامتی/شادی/خوشبختی براش دارم .
    Last edited by banii; 16-02-2015 at 01:52.

8. 5 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای alex_pk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداش مهران smmn
    بازم داداش مهران MaFia
    Nesta
    Spy
    Nardin
    BaBak
    Mehdi_Best
    Arashi
    Amin
    Mohammad
    نوید که دو سه باری یوزرش عوض شد (nish nish ، wookman و ... )

10. 5 کاربر از alex_pk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال shengo_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ماشالا فک کنم نه فقط واسه من بلکه برا بیشتر کاربرا @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه مشخصات هر کسیو باز میکنی پست های رعنا خانوم رو میتونی پیدا کنی واقعا پشکارش حرف نداره من بودم کم میاوردم
    خدا قوت رعنا خانوم
    Last edited by shengo_k; 17-02-2015 at 19:12.

12. 3 کاربر از shengo_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال shengo_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ماشالا فک کنم نه فقط واسه من بلکه برا بیشتر کاربرا @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه مشخصات هر کسیو باز میکنی پست های رعنا خانوم رو میتونی پیدا کنی واقعا پشکارش حرف نداره من بودم کم میاوردم
    خدا قوت رعنا خانوم

14. 2 کاربر از shengo_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به دوستان عزیزم

بعد از چندین سال غیبت الان که این تاپیک رو دیدم یاد گذشته ها و حدود ده سال پیش برام زنده شد. یه اینترنت بود و یه پی سی ورلد
    دوستان عزیزی پیدا کردم که هنوز هم با چند تاشون در ارتباط هستم و گاهی همدیگر رو می بینیم.

برای اولین بار با دو سه تا از دوستان طرح قرارهای ماهانه در پارک لاله رو گذاشتیم که تا مدتها ادامه داشت و ماهی یک روز همدیگر رو در پارک لاله می دیدیم و از همه چیز و همه جا صحبت می کردیم و بعد هم یک ساعتی فوتبال گل کوچیک بازی می کردیم.

یک بار هم ادمین های عزیز به تهران تشریف آوردند و با مدیران قرار ملاقات گذاشتند که خیلی خوش گذشت و بعدش هم به خونه مهران عزیز (مافیا) رفتیم و چند ساعتی هم اونجا بودیم.

در بین ادمین ها که هر سه عزیز بوده و هستند اما با میثم جان خیلی بیشتر ارتباط داشتیم.
    در بین مدیران هم محسن (پاتال) - امید - مهران (مافیا) - babak - شاهین کینگ - arashi و در بقیه بچه ها هم sourena - رحیم (soda) - رضا و خیلی از دوستان دیگه که الان حضور ذهن ندارم و شرمنده همشون هستم.

دوست دارم فرصتی می شد تا دوباره همه بچه ها رو از نزدیک و دور هم می دیدم اما فکر نمی کنم هیچ وقت چنین اتفاقی بیفتد.

راستی یادم رفت بگم خودم هم محبوب اکثر کاربران بودم. یادمه تو امضای حدود 90 درصد کاربران به عنوان محبوب ترین ذکر شده بودم!!!
    Last edited by Mehdi_Best; 01-09-2015 at 14:21.

16. 7 کاربر از Mehdi_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنی از بچه های قدیمی کسی اینجا نیست که سلام و علیکی بکنیم؟

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

یعنی از بچه های قدیمی کسی اینجا نیست که سلام و علیکی بکنیم؟
    علیک سلام
    من یوزر 2005 داشتم که چندماه بعدش معدوم شد نمیدونم چرا
    ولی این یوزر مال اولین ماه 2006 هست، اگه قبول میکنی دست بده داداش

19. این کاربر از EHSANRF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •