تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: سیستم مناسب برای سرور داخل شرکت با 20 کلاینت

داره خودمونی میشه m_saeed63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض سیستم مناسب برای سرور داخل شرکت با 20 کلاینت

سلام
    من میخوام برای شرکتی که کار میکنم یه سیستم سرور جور کنم که همزمان 20 تا کلاینت بهش وصل بشن
    محدودیت قیمت نداریم ولی زیاد نشه. روی سرور قراره دو تا نرم افزار مربوط به کارای شرکت نصب بشه و چندتا فایل اکسل که بچه ها روی اون فایلا و نرم افزارا اطلاعات ثبت میکنن و اطلاعات بر میدارن که حدود 10 تا سیستم با یکی از نرم افزارا کار میکنن و بقیه با اون یکی
    اطلاعات زیادی قرار نیس با سرور رد و بدل بشه فقط همون دیتای نرم افزارا از کلاینتا به سرور و برعکس فقط مهم سرعت اتصال همزمان بالا به نرم افزارا و انتقال اطلاعاته پردازش زیادی هم فکر نکنم لازم بشه
    میشه اینترنت رو هم از طریق سرور پخش کنیم ؟ مشکلی واسه سرعت اتصال همزمان پیش نمیاد؟ میشه به بعضی از کلاینتا از طریق وایرلس اینترنت بدیم بدون اینکه اشکالی در اتصال به سرور به وجود بیاد؟
    راستی مساحت شرکت حدود 400 متر مربعه 10 در 40 و کابل کشی واسه شبکه از اینور شرکت تا اونور شرکته!!! این طول زیاد کابلا خیلی تاثیر منفی داره؟
    یک مورد دیگه! سوییچ چی پیشنهاد میدین؟ سرور رکمونت بگیریم یا سیستم pc سرور؟ از خود مودم اینترنت میشه یه کابل به سوییچ بکشیم یا باید به خود سرور وصل کنیم؟ الان چندین مدل متنوع کیس داریم تو شرکت لازمه همه یکسان باشن؟ با سیستم عامل یکسان؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    Last edited by m_saeed63; 04-02-2015 at 11:40.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •