تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 39

نام تاپيک: Macbook Pro نخرید!!

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

13 Macbook Pro نخرید!!

سلام. سه ماهیه که مک بوک پرو خریدم - به قیمت 7 میلیون و 300 - و میخواستم بگم مشکلات احمقانه ای که لپ تاپ اپل با ویندوز داره به راحتی میتونه شما رو خیلی زود دلزده کنه!!
    بنظر میاد اپل به صورت تعمدی این ایرادات رو قرار داده (!!) یا اونهایی هم که ناخواسته بوده، به صورت تعمدی برطرف نمیکنه! و الا انقدر افراد متخصص داره که اگه بخواد قطعا می تونه شرایط رو بهتر کنه...

البته من این لپ تاپ رو به خاطر دیزاینش خریدم و همینطور هارد SSD، اما با توجه به مشکلاتی که مشاهده کردم الان در درستی تصمیمم تردید دارم!! تازه اون هزینه زیاد رو هم در نظر بگیرید..
    گرچه هنوزم به برطرف کردن این مشکلات امید دارم... راستش ابتدا به ذهنم رسید بفروشمش اما دیدم اگر بخوام به قیمت دست دو بدم ضرر میکنم و فایده نداره

خب من در این تاپیک سعی میکنم چند مطلب بنویسم و در هر کدوم به یک مشکل اشاره کنم. مطالبی که پیش از خرید هیچ جا نخونده بودم.
    این طوری هم کسانی که قصد خرید دارند آگاه میشن، و هم اینکه شاید کسی از کاربران اپل باشه که راه حل جدیدی برای این مشکلات بتونه ارائه بده..
    در انتها اینم بگم که اگر فکر میکنید تنها از مک استفاده خواهید کرد به احتمال قوی شما در اشتباهید!! که اگر فرصت شد در این مورد هم توضیح میدم...

باتشکر. محمد
    Last edited by Nocturne; 01-02-2015 at 23:20.

2. 6 کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

سلام
    بحث خوبیه
    منم با شما این محصول رو خریدم ولی پس از ۳ ماه اصلا احساس پشیمونی نمیکنم و نسبت ب لپتاپ ویندوزی قبلیم خیلی بهتره
    خوب شاید مشکل شما این باشه : این یک لپتاپ مک هست اسمش روشه واسه کسی خوبه که ۹۰ درصد کارش با مک پیش بره و گر نه خیلی ارزشش میاد پایین
    .
    .
    مشکلات شما دقیقا چیه؟؟
    با لپتاپ چکار میکنی؟؟

4. 4 کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض 1. مشکل با نرم افزارهای تخصصی

خب اولین مساله ای که باید بهش اشاره کنم اینه که اصلا چرا باید از ویندوز استفاده کرد؟
    من 1 ماه سعی کردم فقط با مک کار کنم چون سالها بود که از باگ های ویندوز خسته شده بودم. اما چون نرم افزارهای تخصصی مدلسازی استفاده می کنم مجبور شدم به ویندوز برگردم.
    موضوع اینه که برنامه های مهمی مثل Keyshot، Rhino 5 و Solidworks نسخه مک ندارند. (راینو البته میگن یه نسخه غیررسمی مک داره)
    از طرفی اونهایی هم که مثل اتوکد یا مکس نسخه مک دارند بعضا با مشکل کرک مواجهند. در واقع موضوع اینه که برای ویندوز دانلود نسخه های مختلف برنامه ها و کرک هاشون خیلی راحت تر پیدا میشه تا مک!
    مثلا اگه همین اتوکد رو برای ویندوز سرچ کنی چندین نسخه مختلف پیدا میکنی اما برای مک ممکنه دو سه تا دانلود سالم پیدا کنی همونام اگه جواب نداد و مثلا کرکش مساله ساز شد به مشکل میخوری..
    از این گذشته حتی اگر این مورد دوم حل میشد باز هم واقعا فایده نداشت. حتی اگر یکی از این برنامه های واجب رو در دسترس نداشته باشی کار غیرممکنه. مثلا میخوای مدلت رو از اتوکد ایمپورت کنی تو راینو یا برعکس، خب نمی تونی که هی ری استارت کنی!...
    بخاطر این موضوع من 100% باید به ویندوز می آمدم... و نهایتاً شما فقط و فقط از یک سیستم عامل استفاده خواهید کرد. یعنی اینطور هم نیست که برای کارهای حرفه ای در ویندوز باشم و مثلا برای گشتن اینترنت برم تو مک، چرا که خیلی از کارها همزمان انجام میشه
    مثلا داری طراحی میکنی باید یه فایلم دانلود کنی، یا حتی دیگه موزیک هم با مک گوش نمیدی چون اگه میخوای برای چند دقیقه استراحت موزیک گوش بدی اینطوری نیست که همه چیز رو ببندی ری استارت کنی که فقط چندتا موزیک گوش بدی برگردی!..
    بعدم با این وضع فایلات همه رو ویندوز باید باشه، چون اگه رو مک باشه با ویندوز نمی بینیشون، درنتیجه عملا همه چیزتو باید بیاری رو ویندوز...
    در نتیجه 1. من حتما باید از ویندوز استفاده میکردم و بخاطر همون چندتا برنامه مهم باید باقی برنامه ها رو هم روی ویندوز می ریختم 2. حتی استفاده همزمان از دو سیستم عامل هم کاملا نشدنی هست چون در عمل می بینی که 99% مواقع از یکی استفاده میکنی...

طبیعتاً این مواردی که گفتم تنها دلایل بازگشت به ویندوز نیست، مشکلات کوچکی در مک مشاهده می کردم که هر کدومش میتونست دلیل این بازگشت باشه اما با اونها میشد کنار اومد. ولی با این مشکل نه...
    حالا شاید فرد دیگری هم مثل من باشه و از این برنامه ها استفاده کنه و یا کارهای دیگه ای انجام بده که مشکلی مشابه مال من براش پیش بیاد پس حتما باید قبل از خرید تکلیف رو روشن کنه و مطلع بشه برنامه هاش با مک 100% اوکی هست یا نه...
    اگر قراره همش از ویندوز استفاده کنید خرید مک اصلا توصیه نمیشه. خود اپل هم کاملا تعمدی این مشکلات رو (که در ادامه تاپیک توضیح خواهم داد) برطرف نمیکنه چون هم از طرفی مسئولیتی برای این کار احساس نمیکنه
    (اگه میخواستی با ویندوز کار کنی چرا اپل خریدی؟!) هم اساسا چون با ویندوز رقیب هست میخواد کاری کنه که شما کفرتون از ویندوز بیشتر در بیاد!!
    Last edited by Nocturne; 02-02-2015 at 00:06.

6. 3 کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

خب اولین مساله ای که باید بهش اشاره کنم اینه که اصلا چرا باید از ویندوز استفاده کرد؟
    من 1 ماه سعی کردم فقط با مک کار کنم چون سالها بود که از باگ های ویندوز خسته شده بودم. اما چون نرم افزارهای تخصصی مدلسازی استفاده می کنم مجبور شدم به ویندوز برگردم.
    موضوع اینه که برنامه های مهمی مثل Keyshot، Rhino 5 و Solidworks نسخه مک ندارند. (راینو البته میگن یه نسخه غیررسمی مک داره)
    ..
    بعدم با این وضع فایلات همه رو ویندوز باید باشه، چون اگه رو مک باشه با ویندوز نمی بینیشون، درنتیجه عملا همه چیزتو باید بیاری رو ویندوز...

طبیعتاً این مواردی که گفتم تنها دلایل بازگشت به ویندوز نیست، مشکلات کوچکی در مک مشاهده می کردم که هر کدومش میتونست دلیل این بازگشت باشه اما با اونها میشد کنار اومد. ولی با این مشکل نه...

حالا شاید فرد دیگری هم مثل من باشه و از این برنامه ها استفاده کنه و یا کارهای دیگه ای انجام بده که مشکلی مشابه مال من براش پیش بیاد پس حتما باید قبل از خرید تکلیف رو روشن کنه و مطلع بشه برنامه هاش با مک 100% اوکی هست یا نه...
    اگر قراره همش از ویندوز استفاده کنید خرید مک اصلا توصیه نمیشه. خود اپل هم کاملا تعمدی این مشکلات رو (که در ادامه تاپیک توضیح خواهم داد) برطرف نمیکنه چون هم از طرفی مسئولیتی برای این کار احساس نمیکنه
    (اگه میخواستی با ویندوز کار کنی چرا اپل خریدی؟!) هم اساسا چون با ویندوز رقیب هست میخواد کاری کنه که شما کفرتون از ویندوز بیشتر در بیاد!!
    خوش حال میشم قسمت های پر رنگ رو بیشتر توضیح بدید.
    خوب اشتباه شما از اول این بود که بدون اطلاع کافی و فقط بخاطر قیافه ۷ میلیون تومن چیزی خریدید که برای کار شما طراحی نشده بود.
    نرم افزار های مهندسی ممکنه بعضیهاشون برای Mac OS X موجود باشن ولی عمومشون فقط برای ویندوز موجود هستن و عملا بدون ویندوز استفاده ازشون فقط دردسره.

اما راجع به مشکل شما با پارتیشن ها عرض کنم که شما باید از فایل سیستمی استفاده کنید که در هر دو سیستم عامل پشتیبانی میشه. پیشنهاد من فایل سیستم exFat هست. هرچند خبر ندارم که ایا mac os x از این فایل سیستم پشتیبانی می کنه یا نه. ولی باید ساپورت کنه. اگه نکرد همین الان از طرف من بندازش سطل اشغال
    س
    در کل این که نصب ویندوز روی مک با مشکلاتی روبرو میشه٬ صرف نظر از چیزی که فن بوی های اپل اصرار می کنن کاملا درست و منطقیه. دلیلش هم اینه که سخت افزار مک برای سیستم عامل OS X طراحی و قفل شدن و درایور هایی که در ویندوز وجود داره مسلما کامل و بهینه شده نیستن.

در کل شما که باید از ویندوز استفاده کنی ۲ راه حل رو به شما پیشنهاد میکنم
    راه حل اول استفاده از کامپیوتر مجازی هست. به طوری که توی سیستم عامل OS X یک کامپیوتر با سخت افزار مناسب ویندوز شبیه سازی میشه و میتونید همزمان از ویندوز و OS X استفاده کنید. مشکل این روش اینه که پرفورمنس خوبی نداره

راه حل دوم استفاده از برنامه های امولاتور که قابلیت اجرای برنامه های ویندوز به OS X رو میدن استفاده کنید. اینا هم مشکلات خودشونو دارن. این روش رو حجت جان از من بهتر بلدن به شما توضیح میدن

---

در کل هر کس بنا به کاری که می کنه با یک سیستم عاملی راحت هست. و منطقی هست که همون سیستم عامل رو انتخاب کنه. همونطوری که شما برای کار هاتون نیاز به ویندوز دارید و برنامه هاتون فقط برای ویندوز موجوده٬‌ منم برای کار هام از گنو/لینوکس استفاده می کنم و بعضی برنامه هایی که استفاده می کنم فقط برای همین سیستم عامل موجوده
    مسلما اگر بخوام خودمو مجبور کنم که از ویندوز استفاده کنم فقط اعصابم خورد میشه و شروع میکنم به فحش دادن

ولی این که شما نتونستید برای کار هاتون از مک استفاده کنید دلیلی بر این نمیشه که یک شخص دیگر نتونه و از مک دوری کنه

8. 4 کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من این تاپیک رو برای همین زدم یک نفر دیگه به مثل من قبل از خرید آگاه بشه.. و نه برای دعوا با پیروان اپل.. من طراحی صنعتی میخونم و کارم دیزاینه. عاشق کارهای اپلم.. برای من نمیخواد از اپل دفاع کنید!.. سالها از آیپد و آیپادش استفاده میکردم..

..در مورد باگهای خود ویندوز، خب باگ های بی شمار ویندوز که بر همگان واضح هست و فکر نکنم توضیحش لازم باشه.. و ضمنا اینکه مک بجز کارایی بهتر، امنیت بهتری هم داره... در مورد ایرادات خود مک اما میتونم همین الان به چند مورد اشاره کنم
    مشکل احمقانه ای مثل نبود امکان "کات کردن فایلها" رو هیچکس نمیدونه دلیلش چیه. گزینه ش توی منوها حتی هست اما همیشه غیرفعاله. جز با درگ اند دراپ نمیتونی چیزی رو کات کنی که این موضوع مال الانم نیست سرچ که میکردم به مطالبی از سال 2006 رسیدم..
    یا برای مثال در مورد عملکرد برنامه ها، من فایلهای مختلفی رو تو مک دانلود کردم. برنامه های مسخره ای نظیر download buddy اصلا با دانلود منیجر ویندوز قابل قیاس نیستن. بجز نبود امکانات و آپشن ها ، این برنامه ها در عملکردشون به گرد پای ویندوز نمیرسن.
    به شخصه شاهد بودم که یک فایل رو با دانلود بادی با ترنسفر ریت 9 تا 14 به زور میگرفتم، همون موقع ری استارت کردم اومدم ویندوز با idm با سرعت چندین برابر خیلی راحت دانلودش کردم
    مگر اینکه برنامه های خاصی رو به صورت پولی گیر بیارید و با کردیت کارد بخرید که من دیگه نرفتم دنبال این کار و تستشون کنم..
    یا مثلا در مورد * پی ان ها ، در ویندوز آپشن های خیلی زیادی دارید و اگه هرکدوم کار نکرد از دیگری استفاده می کنید اما در مک اصلا اینطور نیست و بسیاری مواقع واقعا مجبور میشید ری استارت کنید و برید تو ویندوز...
    یا حتی ایرادات ساده ای مثل اینکه زیرنویس فیلمها با vlc هم حتی درست نمایش داده نمیشه.. اما نهایتا گفتم اینهام ایراداتی نبود که بشه مک رو به کلی حذف کرد، اما در مورد برنامه ها کاری نمیشه کرد
    من اتفاقا همون زمان در این انجمن پرسیدم گفتند مشکلی نداره (اتفاقا دوستمون حجت پاسخ دادند در حالی که احتمالا برنامه های ایشون رو فقط مشکل نداشته. تو رشته من برنامه ای مثل solidworks یا راینو برنامه های کاملا حیاتیه که اثری ازشون تو مک نیست...)

10. این کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

موضوع اینه که برنامه های مهمی مثل Keyshot، Rhino 5 و Solidworks نسخه مک ندارند
    خوب مشکل اول شما همانطور که دوستمون هم گفت این است که شما لپتاپی خریدی که برپایه مک هست و نرم افزار هاتون نسخه مک ندارند و این اشتباه شما بوده
    مثل این میمونه کسی بخواد بازی کنه ولی بره یک لپتاپ با کارت اینتل بخره ایا باید بگه فلان مارک بدرد نمیخوره؟؟؟ خوب اصلا حرفش منظقی نیست
    از این گذشته حتی اگر این مورد دوم حل میشد باز هم واقعا فایده نداشت. حتی اگر یکی از این برنامه های واجب رو در دسترس نداشته باشی کار غیرممکنه. مثلا میخوای مدلت رو از اتوکد ایمپورت کنی تو راینو یا برعکس، خب نمی تونی که هی ری استارت کنی!...
    بخاطر این موضوع من 100% باید به ویندوز می آمدم... و نهایتاً شما فقط و فقط از یک سیستم عامل استفاده خواهید کرد. یعنی اینطور هم نیست که برای کارهای حرفه ای در ویندوز باشم و مثلا برای گشتن اینترنت برم تو مک، چرا که خیلی از کارها همزمان انجام میشه
    مثلا داری طراحی میکنی باید یه فایلم دانلود کنی، یا حتی دیگه موزیک هم با مک گوش نمیدی چون اگه میخوای برای چند دقیقه استراحت موزیک گوش بدی اینطوری نیست که همه چیز رو ببندی ری استارت کنی که فقط چندتا موزیک گوش بدی برگردی!..
    در نتیجه 1. من حتما باید از ویندوز استفاده میکردم و بخاطر همون چندتا برنامه مهم باید باقی برنامه ها رو هم روی ویندوز می ریختم 2. حتی استفاده همزمان از دو سیستم عامل هم کاملا نشدنی هست چون در عمل می بینی که 99% مواقع از یکی استفاده میکنی...
    کلا استفاده از دو نوع مختلف سیستم عامل دردسر فراوان داره و در بعضی مواقع غیر ممکنه! باید قبل از خرید تصمیم بگیرید ن پس از خرید

.
    .
    مشکلات شما با نصب بوت کمپ چیه؟؟
    ویندوز تو اون حالت چ مشکلی داره؟؟؟

12. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خوب قدم اول اقای استارتر همون طور که گفتند شما از اول همین طوری مگ رو انتخاب کردید مک رو بیشتر گرافیست ها و اهنگ ساز ها و... استفاده میکنن به دلیل نرم افزار های بسیار قوی که داره و همین طور برنامه نویس ها البته اگر باهوش باشه اصلا مگ نمیگیره میره سراغ لینوکس و هم چنین مگ رو مردم معمولی هم استفاده میکنن البته اون ها هم افرادی هستن که یا نمیخواهند یا وقت ندارن یا سواد ندارن که با سیستم کلنجار برن و اگر مشکلی پیش اومد دنبال حل کردنش برن خوب شما باید یه ویندوز خوب پیدا میکردید و نسخه فاینال نرم افزار مورد نظرتون رپ با اخرین اپ دیت های درایور ها و اپ دیت های ویندوز استفاده میکردید(البته ویندوز اصل هزینه ی بالایی داره)

پ ن: البته به نظر من نه ویندوز نه مک هیچ کدوم فایده ندارن مک اصلا نمیتونه خودش رو بقیه سیستم ها هماهنگ کنه البته این طور طراحی شده و شما محکوم به هزینه بالای مگ هستید ویندوز هم مشکلات پایه ای زیادی داره و مدیریت منابع ضعیفی داره و این که مشکلاتی که داره مثلا هر ۶ ماه یک بار دیگه حتما باید عوضش کنیم و ... که بر میگرده روی همون مشکلات پایه ای که داره و امینت بسیا پایین ویندوز دیگه حفره امنیتی نیست دروازه امنیتیه

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض 2. نور صفحه نمایش

اینجا میخوام به یکی از شیطنت! های آشکار اپل اشاره کنم که نه هیچ کس بهم گفت و نه واقعا جایی خوندم. خیلی جالبه که ما ایرانیها انگار اصلا علمی کار نمیکنیم ، میدونید انگار فقط دوست داریم یک جانبه و سیاه و سفید ببینیم
    من تعداد زیادی سایت در مورد اپل تو همین سابتهای فارسی میشناسم! سایتهایی که تقریبا هر روز و هر هفته کلی مطالب جدید از اپل می نویسن اما یک آدمیزاد نیومده بصورت منطقی تحلیل کنه و ایرادات مک بوک ها رو بنویسه! انگار فقط دوست داریم الکی طرفداری کنیم...

موضوع اینه که نور صفحه نمایش در ویندوز همیشه کمتر از مکه!! شخصا این رو امتحان کردم. دوستم مک بوکش مثل مال منه، در شرایط یکسان گذاشتیم کنار هم ، یکی تو ویندوز یکی تو مک ، و به طرز عجیبی صفحه مک چند پله روشن تر بود!
    در حالی که ما هردو در یک اتاق در یک شرایط نوری بودیم و لپ تاپ ها هم دقیقا کنار هم دیگه بود.. البته من خودم قبلا متوجه این اختلاف شده بودم اما نه تا این حد!

موضوع بعدی اینه که بای دیفالت شما نمیتونید نور صفحه رو از اون چیزی که خودش ادجاست میکنه بیشتر کنید!! یعنی میتونی نور رو کمتر کنید اما بیشتر نه! و شما با فشردن دکمه F2 همیشه مشاهده میکنید که نور در بالاترین حد قرار داره!
    برای این مضووع راه حلی پیدا نکردم (اگر راهی بلدید بگید) جز این که ادجاستمنت اتوماتیک نور صفحه رو کلا خاموش کنید!! باید از edit power plan روی گزینه ای که در شکل نشون دادم کلیک کنید و دو موردی که مشخص کردم off کنید تا همیشه به صورت دستی نور رو تنظیم کنید!

15. 2 کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

مشکل احمقانه ای مثل نبود امکان "کات کردن فایلها" رو هیچکس نمیدونه دلیلش چیه. گزینه ش توی منوها حتی هست اما همیشه غیرفعاله. جز با درگ اند دراپ نمیتونی چیزی رو کات کنی که این موضوع مال الانم نیست سرچ که میکردم به مطالبی از سال 2006 رسیدم..
    این جزو مبحاث امنیتی هست که در هنگام کات اگز سیستم کرش کنه فایل اسیب نبیته خدا شاهده توی وین یک بار همیچن مشکلی پیش اومد وین xp بود فک کنم
    البته یک افزونه فک کنم برای این مورد باشه ..مطمعن نیستم
    یا برای مثال در مورد عملکرد برنامه ها، من فایلهای مختلفی رو تو مک دانلود کردم. برنامه های مسخره ای نظیر download buddy اصلا با دانلود منیجر ویندوز قابل قیاس نیستن. بجز نبود امکانات و آپشن ها ، این برنامه ها در عملکردشون به گرد پای ویندوز نمیرسن.
    چرا از folex pro3 استفاده نمیکنید؟
    حتی دانلود منیجر سافاری هم خوبه
    یا مثلا در مورد * پی ان ها ، در ویندوز آپشن های خیلی زیادی دارید و اگه هرکدوم کار نکرد از دیگری استفاده می کنید اما در مک اصلا اینطور نیست و بسیاری مواقع واقعا مجبور میشید ری استارت کنید و برید تو ویندوز...
    مک وی چی ان داره اپن وی پی ان داره ..کی رو داره ...سیسکو هم داره همه هم بخوبی کار میکنن
    سرویس دهنده شما لابد مشکل داره
    یا حتی ایرادات ساده ای مثل اینکه زیرنویس فیلمها با vlc هم حتی درست نمایش داده نمیشه..
    اگه منظورت خرچنگ قورباعغ هست باید فونت هما نصب کنید و غیره....
    من چندتا فیلم دیدم مشکلی نبود
    .
    .
    من اتفاقا همون زمان در این انجمن پرسیدم گفتند مشکلی نداره
    دقیقا چی پرسیدین؟

17. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر امنیتی است چرا خودش در منوها این گزینه رو گذاشته؟! با شناختی که از اپل دارم قاطعانه میگم دلیلش امنیتی نیست به مسائل مربوط به برندسازی و رفتارهای خاص اپل برمیگرده.. و الا اگر اون بود شما با درگ کردن هم نباید میتونستید کات کنید!!
    ..چرا اتفاقا فکر کنم از اون برنامه ای هم گفتید استفاده کردم، خود سافاری رو که نگو ، هیچی نداره، من باید دانلود ها رو queueکنم و بذارم وقتی تموم شد خاموش کنه..
    یادم نیست.. توی همین تاپیک های اپل بود. اتفاقا یه بار هم قبل تر پرسیده بودم یکی دیگه از دوستان جواب داد... مشکل اینه که خب با خودت میگی مک رو ترجیح میدی و اگرم مک اوکی نبود فوقش اینه که ویندوز میریزی،
    غافل از اینکه اگه ویندوز بریزی باید مشکلات مک با ویندوز رو هم به ایرادات همیشگی ویندوز اضافه کنی! انگار همین که اپل به خودش زحمت داده و بوت کمپ رو ساخته باید ازش کلی ممنون هم باشیم...

راستی در مورد ویندوز روی مک

در کل شما که باید از ویندوز استفاده کنی ۲ راه حل رو به شما پیشنهاد میکنم
    راه حل اول استفاده از کامپیوتر مجازی هست. به طوری که توی سیستم عامل OS X یک کامپیوتر با سخت افزار مناسب ویندوز شبیه سازی میشه و میتونید همزمان از ویندوز و OS X استفاده کنید. مشکل این روش اینه که پرفورمنس خوبی نداره

راه حل دوم استفاده از برنامه های امولاتور که قابلیت اجرای برنامه های ویندوز به OS X رو میدن استفاده کنید. اینا هم مشکلات خودشونو دارن. این روش رو حجت جان از من بهتر بلدن به شما توضیح میدن
    من بعید میدونم هیچ کدوم از این دو راه شرایط بهتری رو فراهم کنه. اگر دوستان دیگه ای امتحان کردن لطفا توضیح بدن چطور بود تجربه شون
    Last edited by Nocturne; 02-02-2015 at 16:20.

19. 2 کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •