تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل با هارد لپ تاپ فووووری

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض مشکل با هارد لپ تاپ فووووری

سلام
    تو بخش لپتاپ اساتید کم سر میزنن اومدم اینجا
    سلام
    اقا من خواستم یه ویندوز 8.1 روی لپ تاپ نصب کنم که مثل همیشه پیشرفتم و تو قسمت انتخاب درایو برای نصب روی c کلیک کردم و فرمت رو زدم و مثل همیشه اون درایو 100 مگی رو هم فرمت کردم و یه اروری داد و فرمت شد.(اولین بار تو زندگیم این ارورو تو این مرحله دیدم)هیچی بعد زدم ویندوز تو c نصب بشه و نصب شدن اخر کار یه ارور داد و لپ تاپ ریستارت و شد و بالا نیومد ویندوز و یه سری ارور عجیب داد و دوباره رفت تو نصب ویندوز و دوباره زدم واسه نصب و رفت تو صفحه انتخاب درایو و دیدم هیچ کدوم از درایوام اونجا نیست!!:((((دوباره تکرار کردم و دیدم هیپ درایویو شناسایی نمیکنه
    ترسیدم هاردم سوخته باشه که سریع یه اوبونتو لایو گذاشتم و دیدم هارد مشکلی نداره و اطلاعات سر جاشه.
    ولی تو نصب هیچ درایوی شناسایی نمیشه
    توروخدا کمک کنید چه خاکی باید تو سرم بریزمممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    -------------
    ویندوز رو از رو فلش بوتیبل نصب میکردم.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    تو بخش لپتاپ اساتید کم سر میزنن اومدم اینجا
    سلام
    اقا من خواستم یه ویندوز 8.1 روی لپ تاپ نصب کنم که مثل همیشه پیشرفتم و تو قسمت انتخاب درایو برای نصب روی c کلیک کردم و فرمت رو زدم و مثل همیشه اون درایو 100 مگی رو هم فرمت کردم و یه اروری داد و فرمت شد.(اولین بار تو زندگیم این ارورو تو این مرحله دیدم)هیچی بعد زدم ویندوز تو c نصب بشه و نصب شدن اخر کار یه ارور داد و لپ تاپ ریستارت و شد و بالا نیومد ویندوز و یه سری ارور عجیب داد و دوباره رفت تو نصب ویندوز و دوباره زدم واسه نصب و رفت تو صفحه انتخاب درایو و دیدم هیچ کدوم از درایوام اونجا نیست!!:((((دوباره تکرار کردم و دیدم هیپ درایویو شناسایی نمیکنه
    ترسیدم هاردم سوخته باشه که سریع یه اوبونتو لایو گذاشتم و دیدم هارد مشکلی نداره و اطلاعات سر جاشه.
    ولی تو نصب هیچ درایوی شناسایی نمیشه
    توروخدا کمک کنید چه خاکی باید تو سرم بریزمممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    -------------
    ویندوز رو از رو فلش بوتیبل نصب میکردم.
    شما نباید اون درایو 100 مگی رو فرمت کنید تو اون فایل های سیستمی است و پارتیشن اکتیو است بهترین راه اینه که اطلاعاتتون رو یک جا کپی کنید و هارد رو بوسیله یک نرم افزار مدیریت پارتیشن مجددا پارتیشن بندی کنید

میتونید از نرم افزارهای ریکاوری بوتیبل مثل minitool partion wizard یا eases data recovery هم استفاده کنید منتها برای ریکاوری نیاز به حجم اضافه دارید اگر میتونید با یک نرم افزار مدیریت پارتیشن بوتیبل از وضعیت دیسک یک عکس بزارید اگر نرم افزار ندارید موقع نصب ویندوز به محل پارتیشن هاش رسیدید عکس بدید
    Last edited by EXTREME; 27-01-2015 at 18:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •