تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: درود به شرف مسئولین پی سی ورلد

در آغاز فعالیت sikhoonak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض درود به شرف مسئولین پی سی ورلد

درود بر شجاعتتان نسبت به پست : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من رم ریدر کنان ام خراب شد فرستادم ایده عال غربیلک جولوی دوربین رو از کار انداختند و فرستادند ( دوربین 2 هفته کارکرد رو ) بعد تماس که گرفتم گفتند اصلا ربطی به هم نداره که ما بخوایم خرابش کنیم !!!!

مدیر عزیز لطفا امثال این پست ها رو نه تنها پاک نکن بلکه به خاطر فرهنگ سازی و ثوابش و رضایت خدا داد ما مظلومین این ظالمهای گردن کلفت رو به عموم برسون ممنونم
    Last edited by Переклад не; 27-01-2015 at 13:16.

2. 2 کاربر از sikhoonak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت sikhoonak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من این پست رو پاک یا ویرایش نکردم , حتی پنهان نیز نکردم، تماس گرفتم ایده عال 8831924550 بعد از منشی وصل شدم به آقای فیض ، از ایشون سوالی در مورد خرید کنان 1200 که در مشهد به صورت آکبند عرضه نمیشود داشتم اما در مقدمه پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را عنوان کردم ، ایشون گفتند نه تنها مشکل با آن دوست عزیز رفع شده بلکه از دوستان ایده عال هم شده اند و ا ستثنا بوده ، اما بنده موضوع پست بالا را بلافاصله عنوان کردم و گفتم خود من مشکلم این بوده که در بالا گفتم .بر خورد ایشان بسیار مناسب بود و پیشنهاد دادند شخص خود آقای قاسمی دوربین 60 دی من را تعمیر خواهند کرد تا این مشکل بر طرف شود و خاطره بدی نماند. البته تا به اینجا وعده های ایده عال رو شنیدم که البته فکر میکنم به عمل تحقق سابد اما در همین پست خبر این تحقق را و موضوع اینکه 2 سال نداشتن غربیلک تنظیم دیافراگم و سختی های آن را ایده عال چطور جبران کرد را در همین پست به اطلاع عموم میرسانم.

4. 2 کاربر از sikhoonak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوست عزیز، متأسفانه شرکت پی سی ورلد از پست شما و آن پستی که در موردش صحبت کردید برای بالا بردن بازدید کنندگان خودش استفاده ابزاری میکند نه به جهت اطلاع رسانی به عام، گواه این صحبت هم بستن ادامه آن پست است..... هیچ شرکت یا نهادی بدون نقص نیست اما اگر قرار باشد تنها یک یا دو مورد را به کل مجموعه تعمیم دهیم کمال بی انصافی است. به نظر شما اگر دو مجموعه تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده آل دوربین به همین بدی باشند که در سایت p30world معرفی شده است آیا این دو شرکت میتوانستند 25 سال به عنوان مرکز تعمیر شماره یک ایران باقی بمانند؟ آیا میتوانستند به راحتی تأییدیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان را بگیرند؟ آیا می توانستند سه نشان استاندارد ایزو را به نام خود کنند؟ آقای قاسمی دوست نزدیک من است و این دوستی از تعمیر ساده یک دوربین شروع شده ، این روند دوستی در بیشتر دوستان آقای قاسمی به همین منوال بوده است ......نه تنها من بلکه هزاران عکاس دیگر که عضو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستند در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این سایت از راهنمایی های آقای قاسمی مدیر عامل دو مجموعه تعمیرگاه مرکزی و شرکت ایده آل دوربین استفاده میکنیم و اگر شما سری هم به این سایت بزنی از کامنت های اعضا به محبوبیت آقای قاسمی پی خواهید برد......... قطعا علیه آن پست که شما در بالا گفتید جوابیه های بیشماری از طرف فقط دوستان آقای قاسمی داده شده است ، اما از آنجایی که پستی با چنین مضمونی بیشتر طالب دارد تا پست های تعریف و تمجید، مسئولین پی سی ورلد منفعت را در پاک کردن جوابیه ها و بستن ادامه این پست دیده اند. که به احتمال زیاد این جوابیه من نیز به علل واهی مثل تبلیغ از یک سایت دیگر و یا هر عنوان دیگری پاک خواهد شد و ادامه مطلب شما را نیز خواهند بست.
    Last edited by ff24064; 05-05-2015 at 15:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •