تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مادر برد گیگا p61a-d3

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdibozorg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

13 مادر برد گیگا p61a-d3

دوستان سلام مادربرد سیستم من گیگا مدل p61a-d3 هستش یک مشکلی که این چند وقته دارم اینه بعضی موقع ها سیستم رو که روشن میکنم پیغامی میاد مبنی بر این که صبر کنید بایوس داره بک آپش رو فراخونی میکنه از خاموش کردن سیستم خوداری کنید بکاپ درصدش پر میشه سیستم ریست ویندوز عادی میاد بالا حالا سوال من اینه که بایوش مشکل داره که بعضی موقع ها اینجوری میشه بایوس رو آپدیت کنم درست میشه یا سخت افزاریه مشکلش کجاست ورژن بایوسم f9 هستش تو سایت گیگا چک کردم f11 اومده راهنمایی کنین ممنون

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوستان سلام مادربرد سیستم من گیگا مدل p61a-d3 هستش یک مشکلی که این چند وقته دارم اینه بعضی موقع ها سیستم رو که روشن میکنم پیغامی میاد مبنی بر این که صبر کنید بایوس داره بک آپش رو فراخونی میکنه از خاموش کردن سیستم خوداری کنید بکاپ درصدش پر میشه سیستم ریست ویندوز عادی میاد بالا حالا سوال من اینه که بایوش مشکل داره که بعضی موقع ها اینجوری میشه بایوس رو آپدیت کنم درست میشه یا سخت افزاریه مشکلش کجاست ورژن بایوسم f9 هستش تو سایت گیگا چک کردم f11 اومده راهنمایی کنین ممنون
    با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید و بوت سیستم رو روی هارد بزارید درست نشد بهتره بایوس مین رو آپدیت کنید...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •