تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: PDF to All 4.1 – نرم افزار تغییر فرمت PDF به Word و غیره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض PDF to All 4.1 – نرم افزار تغییر فرمت PDF به Word و غیره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    XIXI Software PDF to All یک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قدرتمند، مفید و کاربردی برای تغییر فرمت دسته ای فایل های پی دی اف PDF به (ورد DOC) و فایل های با فرمت (.rtf) و HTML، JPG / PNG / BMP / TIF / GIF / PCX / TGA و فایل‌های متنی ساده می‌باشد. و به صورت مستقل کار می‌کند و نیازی به فتوشاپ و ادوب آکروبات و آکروبات ریدر ندارد و رابط کاربری ساده و جذابی دارد و با حجم کم سرعت و کارایی بالایی دارد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XIXI Software PDF to All متن،تصاویر،قالب و فایل های پی دی اف را در فایل‌های خروجی اش داراست. XIXI Software PDF to All برای تبدیل فایل‌های پی دی اف محافظت شده با پسورد و تبدیل صفحات جداگانه و تبدیل آنها به DOC، RTF، JPG، GIF، PNG، BMP، TIF، PCX،TGA را داراست.
    ویژگی ها
    – قابلیت تغییر فرمت PDF به Word / HTML/ JPG / PNG / BMP / TIF / GIF / PCX / TGA
    – بی نیاز به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هایی مانند فتوشاپ و ادوب آکروبات و آکروبات رید
    – رابط کاریری ساده و جذاب
    – تغییر فرمت اسناد محافظت شده
    – حجم کم ، سرعت و کارایی بالا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان . یه سایت ایرانی تبدیل PDF های فارسی به متن آنلان رو آورده.گفتم معرفی کنم . کیفیت و خروجیش رو تست کردم عالی بود.یه فایل 180 صفحه ای رو در عرض کمتر از 5 دقیقه تبدیل کردم .

لینک سایت :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •