تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: دوربین عکاسی sony wx300 چینی یا ژاپنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض دوربین عکاسی sony wx300 چینی یا ژاپنی

دوستان بعد کلی جستجو به دوربین سونی wx300 رسیدم که هم کیفیت عکس و هم فیلم برداری خوبی دارد ولی چند تا سوال داشتم

زنگ زدم گفتند مدل ژاپنی 949000 تومان هست مدل چینی 749000 تومان

مگه همه مدل دوربین سونی چینی نیست؟؟ پس این ژاپنی چیه قضیش ؟؟؟

بعد دنبال جائی میگشتم که معتبر باشه هم قیمت ارزون داشته باشه وسایل هاشو عوض نکنه و مطمئن باشه پیدا نکردم

بعد در اینترنت هم سرچ کردم قیمت بین 700 الی 750 تومان متفاوت بود ؟؟ علت این اختلاف قیمت چیه؟؟؟

خرید اینترنتی خواستم بکنم از دیجی کالا که نداشت الان موندم چی کار کنم ؟؟

دوستان خواهشن راهنمائی کنند

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

سلام
    دوربین های کامپکت سونی که لنز G دارند اکثرا ساخت ژاپن هستند و کیفیت بدنه خیلی خوبی دارند .
    تا جایی که خاطرم هست فیلمبرداری این دوربین 24 مگاپیکسلی هست ( بهترین کیفیت فیلمبرداری این مدل )
    سری HX فیلمبرداری 28 مگاپیکسلی دارند که کمی از این مدل بهتر هست .
    به نظر من اگر هم ژاپنی داره هم چینی ژاپنی بخر ! این دوربین ها سری اولشون ژاپنی هستند بعد از اون دیگه چین میزنه .
    شما اگه میخوای مطمئن بخری برو نمایندگی های فروش سونی که دوربین و تلوزیون و همه چیز سونی را میفروشند .
    اونجاها دوربین را آکبند جلوی خودت باز میکنن و دیگه خیالت راحته از جنس .
    به قیمت های اینترنت هم اهمیت نده ، بستگی داره با دلار چند تومنی و کی وارد کرده باشن و البته طمع فروشندگان !
    ----------
    میتونید تا اسفند صبر کنید تا طبق روال هر ساله جشنواره زمستانی سونی آغاز بشه اونوقت به قیمت پائین تر یا حداقل با هدیه خرید کنید .

3. 2 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ممنون از راهنمائی تان

الان جشنواره نوروزی سونی هست بودجه من هم پائین تر از 700 هزار تومان هست ولی نمیخواهم به خاطر x تومان اینور اونور کیفیت را فدای پول کنم به همین خاطر دنبال یک دوربینی هستم که هم عکس هاش خوب باشه هم کیفیت فیلم برداری که به این wx300 سونی رسیدم

راستی منظور از اکبند بودن چیه ؟؟؟

اخه چطور بفهمیم آکبند هست شاید خودشون باز کردن بعدا خودشون بعد برداشتن وسایل ینور اونور کردن اکبند کردند ؟؟

میتونید یک راهنمائی کنید از کجا بفهمیم هم زاپنی اصل هست هم آکبند است ؟؟؟

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

شما دوربین را اگر از نمایندگی بخری روی درب جعبه دوربین هولوگرام یا بر چسبی هست که اسم شرکت بازرگانی ایران ( ضمانت کننده دوربین های سونی ) روش زده شده ، یعنی اگر قبلا باز شده باشه مشخص هست .
    شما از نمایندگی بخری هیچوقت جنس دسته دوم بهت نمیده چون طرف روزی چند تاشو میفروشه داداش .
    نمیدونم شما چه شهری هستی ولی اگه بری محل فروش اصلیش که مغازه های اینکاره هستند هیچوقت جنس کارکرده بهت نمیدن ، منظورم مرکز فروشش در شهر شماست ، خیابونی یا پاساژی که کارشون اینه !
    وسایل خاصی هم نداره که نگران باشی غیر از باتری که اونم فقط باتری سری خودش بهش میخوره .
    شما دوربین را به فروشنده میگی بیاره و کارتنش را چک میکنی ، وجود اون برچسب روی درب کارتن و پاره نبودنش یعنی اینکه آکبند هست .
    من سایت ها را دیدم حرفی از ژاپنی بودن نبود و زدن ساخت چین هست . حالا اگر ژاپنیش هم باشه که باید از فروشندش بپرسید و قبل از باز کردن جعبه با فروشنده اتمام حجت کنید .
    البته به نظر من ساخت کجا بودن اهمیت چندانی نداره ، مهم کیفیت ساخت هست و مهم لنز دوربین هست که به نظرم انتخاب شما خوب هست !
    لنز G سونی بهترین هست در نوع خودش برای فیلمبرداری ، پس یه موقع دنبال دوربین هایی با لنز کارل زیس نباشید .

6. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ممنون دوست من راهنمائی کامل و جامعی دادی مرسی

پس اگر بخواهم دوربین ژاپنی wx300 سونی را بخرم 949000 تومان است برای عکاسی و فیلم برداری برای خانواده خوب است ؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •