تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: اشتراک گذاری اینترنت کامپیوتر در موبایل با بلوتوث یا کابل بدون روت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

14 اشتراک گذاری اینترنت کامپیوتر در موبایل با بلوتوث یا کابل بدون روت

سلام . دوستان خلاصه میگم .

من میخوام اینترنت کامپیوترمو با موبایل به اشتراک بزارم (adsl) با بلوتوث یا کابل یو اس بی فرقی نداره فقط بدون روت باشه.

دوستان منتظرمااااااااااااااااااا ااااا . خواهشا کمک کنید. هر کی میتونه کمک کنه دریغ نکنه

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان منم مثل دوستمون میخام اینترنت پی سی را با بلوتوث به گوشی نوکیا به اشتراک بزارم ایا میشه اصلا؟

داره خودمونی میشه mobile101's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015
    محل سكونت
    mobile101.ir

پيش فرض

سلام . دوستان خلاصه میگم .

من میخوام اینترنت کامپیوترمو با موبایل به اشتراک بزارم (adsl) با بلوتوث یا کابل یو اس بی فرقی نداره فقط بدون روت باشه.

دوستان منتظرمااااااااااااااااااا ااااا . خواهشا کمک کنید. هر کی میتونه کمک کنه دریغ نکنه
    اشتراک گذاری با کابل به وسیله نرم افزار های مثل Pcsuit یا غیره صورت می گیره.برای اشتراک گذاری اینترنت با وای فای لپ تاپم من از نرم افزار Connectify Hotspot 2015 استفاده میکنم.

تاريخ عضويت
    Apr 2015
    محل سكونت
    mobile101.ir

پيش فرض

سلام دوستان منم مثل دوستمون میخام اینترنت پی سی را با بلوتوث به گوشی نوکیا به اشتراک بزارم ایا میشه اصلا؟
    گوشی های نوکیا فقط از طریق نرم افزار pcsuit امکان داره.البته با کابل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام برای گوشی های اندروید هم این امکان وجود داره؟

تاريخ عضويت
    Apr 2015
    محل سكونت
    mobile101.ir

پيش فرض

سلام برای گوشی های اندروید هم این امکان وجود داره؟
    گوشی های اندرویدی رو هم به روش وای فای و هم با کابل میشه به اینترنت پی سی و لپ تاپ وصل کرد.برای وای فاوی
    نرم افزار Connectify Hotspot 2015 و برای کابل نرم افزار pcsuit مطابق با برند گوشی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

با درود
    دوست عزیز بنده از ورژن جدید این برنامه استفاده میکنم Connectify Hotspot 2015 و کرک کردم الان مشکلی ندارم با وای فای و وقتی اینترنت رو با وای فای دریافت میکنم وکابل لن مشکلی ندارم راحت شیر میشه فقط مشکل فایروال هست که نود رو غیر فعل میکنم تا اجازه کانکت شدن بده مشکل دیگه اینه که من از سیم کارت در لپتاب استفاده میکنم از اینترنت 3g ایرانسل سرعت خوبی هم داره و برنامه گزینه این مودم داخلی لپتاب رو شناسایی میکنه ولی کانکت نمیکنه . عکس برنامه و ارور مورد نظر رو قرار میدم . یکی این رو اموزش بدین چطور این برنامه رو ایمن سازی کنم در فایروال انتی ویروس که بدون غیر فعال کردن کل فایروال اجازه به این برنامه و درگاه ورود خروج ان بده و دیگری چگونه اینترنت مودم داخلی رو با این برنامه شیر کنم.
    با تشکر
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •