تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: چرا فن کارت گرافیکم از کار می افته؟

پروفشنال pars20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض چرا فن کارت گرافیکم از کار می افته؟

سلام . بعضی مواقع فن کارت گرافیکم از کارمیافته (می ایسته) باید سیستم رو خاموش و روشن کنم تا کار کنه
    1- چرا فن از کار میافته؟
    2-از کار افتادنش چه مشکلاتی ممکنه اینجاد کنه؟ مثلا سوختن کارت گرافیک یا مادر برد یا پاور
    3- چه راه حلی برای درست کردنش وجود داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

معمولآ بخاطر گرد و غبار هست با یه دستمال اون گردو غبار رو از روی پره هاش پاک کن و بعد با انگشتت پره هاش رو بچرخون ببین خوب میچرخه یا نه اگر نه که روی فن یه پرچسب هست اونو بردار و یک قطره روغن بریز در قسمت آلمیوچر فن تا روان بچرخه همین کار رو هم برای فن سیپو بکن من خودم بارها و بارها برام همچین مشکلی پیش اومده رفتم بازار یک پمپ باد کامپوتر خریدم قیمتش هم زیر 100 تومن هست هر یک ماه یک بار یه باد میگیرم توی کامپیوترم و مشکلم برطرف شده شما هم مطمعا باش مشکلت همینه

3. این کاربر از morteza.1975 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام . بعضی مواقع فن کارت گرافیکم از کارمیافته (می ایسته) باید سیستم رو خاموش و روشن کنم تا کار کنه
    1- چرا فن از کار میافته؟
    2-از کار افتادنش چه مشکلاتی ممکنه اینجاد کنه؟ مثلا سوختن کارت گرافیک یا مادر برد یا پاور
    3- چه راه حلی برای درست کردنش وجود داره؟
    یعنی دما هم افزایش پیدا بکنه دیگه فن شروع به کار نمیکنه؟
    اگه اینطوری هست هم میتونه ایراد از خود فن باشه هم میتونه از مدار pwm فن باشه باید ببرید گارانتیش و نشونش بدید فن رو خاک گیری کنید و در صورت لزوم روغنکاری هم بکنید

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال pars20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

معمولآ بخاطر گرد و غبار هست با یه دستمال اون گردو غبار رو از روی پره هاش پاک کن و بعد با انگشتت پره هاش رو بچرخون ببین خوب میچرخه یا نه اگر نه که روی فن یه پرچسب هست اونو بردار و یک قطره روغن بریز در قسمت آلمیوچر فن تا روان بچرخه همین کار رو هم برای فن سیپو بکن من خودم بارها و بارها برام همچین مشکلی پیش اومده رفتم بازار یک پمپ باد کامپوتر خریدم قیمتش هم زیر 100 تومن هست هر یک ماه یک بار یه باد میگیرم توی کامپیوترم و مشکلم برطرف شده شما هم مطمعا باش مشکلت همینه

یعنی دما هم افزایش پیدا بکنه دیگه فن شروع به کار نمیکنه؟
    اگه اینطوری هست هم میتونه ایراد از خود فن باشه هم میتونه از مدار pwm فن باشه باید ببرید گارانتیش و نشونش بدید فن رو خاک گیری کنید و در صورت لزوم روغنکاری هم بکنید
    دما هم افزایش پیدا کنه کار نمیکنه. فن رو گرد گیری و روغن کاری کردم ولی بازم اینطوری میشه. یه بار دیدم دما به 90 درجه رسیده.گارانتی نداره متاسفانه. راه حل دیگه ای نیست؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دما هم افزایش پیدا کنه کار نمیکنه. فن رو گرد گیری و روغن کاری کردم ولی بازم اینطوری میشه. یه بار دیدم دما به 90 درجه رسیده.گارانتی نداره متاسفانه. راه حل دیگه ای نیست؟
    باید ببرید برای تعمیر یا فن ایراد داره یا مدار pwm فن اگر گارانتی هم نداشته باشه شرکت گارانتی کننده با هزینه براتون تعمیر میکنن

8. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •