تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: دریافت شبکه HD روی گیرنده های تلویزیون سامسونگ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض دریافت شبکه HD روی گیرنده های تلویزیون سامسونگ

با سلام و خسته نباشید

من یه تلویزیون سری 6 سامسونگ دارم که تابستون پیش بازیهای جام جهانی رو از طریق شبکه ای به نام HD میدیدم

که در بقیه اوقات این شبکه قطع بود و برنامه ای نداشت

نفهمدیم نصب کننده با اسکن معمولی آورد این کانال رو یا کاره خاصی کرد بهرحال این شبکه رو طی بروزرسانی و تنظیم کارخانه از دست دادم و در اسکن جدید نیومد این کانال دیگه

چند روز پیش گزارشگر شبکه ورزش گفت که این بازیها بصورت HD هم پخش میشه !! دوباره اسکن کردم و چیزی پیدا نشد

آیا منظورش شبکه اچ دی روی ع - ر ب ست بودده یا این شبکه همچنان روی دیجیتال هم قرار داره و گرفتنش ترفند خاصی داره ؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید

من یه تلویزیون سری 6 سامسونگ دارم که تابستون پیش بازیهای جام جهانی رو از طریق شبکه ای به نام HD میدیدم

که در بقیه اوقات این شبکه قطع بود و برنامه ای نداشت

نفهمدیم نصب کننده با اسکن معمولی آورد این کانال رو یا کاره خاصی کرد بهرحال این شبکه رو طی بروزرسانی و تنظیم کارخانه از دست دادم و در اسکن جدید نیومد این کانال دیگه

چند روز پیش گزارشگر شبکه ورزش گفت که این بازیها بصورت HD هم پخش میشه !! دوباره اسکن کردم و چیزی پیدا نشد

آیا منظورش شبکه اچ دی روی ع - ر ب ست بودده یا این شبکه همچنان روی دیجیتال هم قرار داره و گرفتنش ترفند خاصی داره ؟
    دوست عزیز
    شما میتوانید در موقع جستجوی کانال آن را بطور دستی انتخاب و آن را تنظیم کنید.
    دیجیتال زمینی :
    ۱- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۳۴، فرکانس ۵۷۸ مگاهرتز و کانال ۳۲، فرکانس ۸۰۲ "پخش می شود"
    ۲- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۳۳، فرکانس ۵۷۰ مگاهرتز و کانال ۳۶، فرکانس ۵۹۴ (کالربار)
    ۳- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۵۷، فرکانس ۷۶۲ مگاهرتز (کالربار)
    ۴- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۲۸، فرکانس ۵۳۰ مگاهرتز (کالربار)
    ۵- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۶۵، فرکانس ۸۲۶ مگاهرتز (کالربار) و کانال ۳۰، فرکانس ۵۴۶ "پخش می شود"
    ۶- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۶۰، فرکانس ۷۸۶ مگاهرتز (غیر فعال)
    ۷- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۴۰، فرکانس ۶۲۶ مگاهرتز (کالربار)
    ۸- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۳۸، فرکانس ۶۱۰ مگاهرتز

3. 5 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوست عزیز
    دیجیتال زمینی :
    ۱- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۳۴، فرکانس ۵۷۸ مگاهرتز و کانال ۳۲، فرکانس ۸۰۲ "پخش می شود"
    ۲- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۳۳، فرکانس ۵۷۰ مگاهرتز و کانال ۳۶، فرکانس ۵۹۴ (کالربار)
    ۳- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۵۷، فرکانس ۷۶۲ مگاهرتز (کالربار)
    ۴- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۲۸، فرکانس ۵۳۰ مگاهرتز (کالربار)
    ۵- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۶۵، فرکانس ۸۲۶ مگاهرتز (کالربار) و کانال ۳۰، فرکانس ۵۴۶ "پخش می شود"
    ۶- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۶۰، فرکانس ۷۸۶ مگاهرتز (غیر فعال)
    ۷- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۴۰، فرکانس ۶۲۶ مگاهرتز (کالربار)
    ۸- فرستنده دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کانال ۳۸، فرکانس ۶۱۰ مگاهرتز

سلام
    برای شهر پردیس ( بین تهران و بومهن ) از چه فرکانسی پخش میشه ؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    برای شهر پردیس ( بین تهران و بومهن ) از چه فرکانسی پخش میشه ؟
    دوست عزیز
    اگر وضعیت گیرندگی آنتن تان مشگلی نداشته باشد می توانید از فرکانس زیر بهره ببرید.
    برای استان تهران
    ۱- فرستنده دیجیتال
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    : کانال ۳۴، فرکانس ۵۷۸ مگاهرتز و کانال ۳۲، فرکانس ۸۰۲ "پخش می شود"
    از مسیر زیر
    منو --->کانال --->موج یابی دستی بعد بطور دستی فرکانس زیر را وارد کنید و آن را ok کنید.

کانال 34 فرکانس 578000 کیلو هرتز پهنای باند 8 مگا هرتز
    Last edited by matinpour; 16-01-2015 at 18:42.

6. 3 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوست عزیز
    دیجیتال زمینی :
    خیلی ممنون که به این سرعت پاسخگو هستین

واقعا شرمنده من تو این زمینه مبتدی هستم میشه بیشتر توضیح بدین :

ببینید الان که من Scan کردم از طریق Broadcasting / Auto Tuning

یه سری کانال DTV Air و Radio و انالوگ اومده ؛ الان کانال 57 که شما گفتین Radio Salamat هستش

کاری که من میکنم روی کانال 57 میرم

Menu / Broadcasting / CHannel Setting

'گزینه Area روی Aisa / Eropue

میرم روی manual Tuning

بعد Digital Channel Tuning

اونجا این سه تا گزینه لود هستش :

39 618000 KHZ و 8MHZ
    45 66000 KHZ و 8 MHZ
    57 762000 KHZ و 8 MHZ

جلوی هر کدوم یه Rescan هست که روش زدم سرچ میزنه و میتویسه 10 Canal Momrized و هیچی اضافه نمیشه

گزینه New هم هست که اصلا قابل تعریف نیس و تا اعداد رو میزنم یا هر دکمه دیگری به بیرون میپره

کجای این مراحل رو اشتباه میرم ؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

خیلی ممنون که به این سرعت پاسخگو هستین

واقعا شرمنده من تو این زمینه مبتدی هستم میشه بیشتر توضیح بدین :

ببینید الان که من Scan کردم از طریق Broadcasting / Auto Tuning

یه سری کانال DTV Air و Radio و انالوگ اومده ؛ الان کانال 57 که شما گفتین Radio Salamat هستش

کاری که من میکنم روی کانال 57 میرم

Menu / Broadcasting / CHannel Setting

'گزینه Area روی Aisa / Eropue

میرم روی manual Tuning

بعد Digital Channel Tuning

اونجا این سه تا گزینه لود هستش :

39 618000 KHZ و 8MHZ
    45 66000 KHZ و 8 MHZ
    57 762000 KHZ و 8 MHZ

جلوی هر کدوم یه Rescan هست که روش زدم سرچ میزنه و میتویسه 10 Canal Momrized و هیچی اضافه نمیشه

گزینه New هم هست که اصلا قابل تعریف نیس و تا اعداد رو میزنم یا هر دکمه دیگری به بیرون میپره

کجای این مراحل رو اشتباه میرم ؟
    دوست عزیز
    باید روی همان دکمه new یا همان جدید زده و یک منو باز می شود و در آن اول روی کانال رفته و آن را ok می کنید و طبق فهرست شماره کانال را وارد و بعد آیتمهای دیگر را هم به همین ترتیب وارد می کنید.

9. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

من مراحل رو اینطوری پیش میرم استان اصفهان هستم میزنه 10 کانال اضافه شد ولی وقتی به لیست کانال ها میرم 10 کپی از کاناهای مثل IRIB Ofogh , Bazar , Namayaesh و غیره میگیره یعنی این کانال ها دو عدد ازش میاد و اون IRIB test HD خبری ازش نیست !!

من اخیرا تلویزیون رو به نسخه جدید آپدیت کردم فک میکنید مشکل میتونه از اون باشه ؟؟ یا این کانال روی استان اصفهان موقتا قطع کرده فرکانسش رو ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

نظری در این مورد ندارین عزیز ؟ به نظرتون مشکل از کجاست

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من مراحل رو اینطوری پیش میرم استان اصفهان هستم میزنه 10 کانال اضافه شد ولی وقتی به لیست کانال ها میرم 10 کپی از کاناهای مثل IRIB Ofogh , Bazar , Namayaesh و غیره میگیره یعنی این کانال ها دو عدد ازش میاد و اون IRIB test HD خبری ازش نیست !!

من اخیرا تلویزیون رو به نسخه جدید آپدیت کردم فک میکنید مشکل میتونه از اون باشه ؟؟ یا این کانال روی استان اصفهان موقتا قطع کرده فرکانسش رو ؟

دوست عزیز
    خیر آبدیت مشگلی ندارد
    شما می توانید برای این منظور از صدا و سیمای اصفهان فرکانس مربوطه را اسنعلام کنید.
    و یا اینکه ممکن است جهت آنتن تان و یا تنظیمات و یا خود آنتن تان مشگل داشته باشد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamidreza_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    50%Of the World

پيش فرض

منم دقیقا مشکل این دوستمونو دارم

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •