تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل با کارت گرافیک ATI

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

14 مشکل با کارت گرافیک ATI

سلام. من یک کارت گرافیک دارم که مدلش اینه :

RADEON HD 5750 HIS

کارت گرافیک خوبیه ، ولی متاسفانه بعد از مدتی که کامپیوتر رو روشن میکنم ( وقتی دارم با نرم افزارهای گرافیکی مثل 3D MAX ، مایا یا PHOTOSHOP و ... کار میکنم ) ، یک دفه صفحه مانیتورم سیاه میشه، و کامپیوتر هنگ میکنه کامل و تا خاموشش نکنم و دوباره روشن نکنم از هنگی در نمیاد.
    ضمنا اینجوری نیست که بلافاصله یا در یک زمان معینی این اتفاق بیوفته ، بلکه هر وقت حال کنه اینجوری میکنه و یک بار بعد از 6 ساعت کار اینجوری میشه ، یه بار بعد 8 ساعت یه بار هم بعد نیم ساعت. انگار بصورت رندوم باید حتما هنگ کنه یه بار !

و من این کارت گرافیک رو روی 6 کامپیوتر دیگه با مشخصات و سخت افزار های متفاوت با سی پیو های متفاوت و مادر بورد های متفاوت مثلا INTEL یا AMD و ... تست کردم. در همشون این اتفاق رخ میده، و مشخصه که مشکل از کارت گرافیکه .
    بنظرتون راهی داره که درستش کنم ؟ یا تنظیماتی چیزی نداره که باهاش ور برم تا این مشکلش برطرف بشه ؟ چون کارت گرافیک خوبیه فقط باعث هنگ کردن سیستم میشه.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام. من یک کارت گرافیک دارم که مدلش اینه :

RADEON HD 5750 HIS

کارت گرافیک خوبیه ، ولی متاسفانه بعد از مدتی که کامپیوتر رو روشن میکنم ( وقتی دارم با نرم افزارهای گرافیکی مثل 3D MAX ، مایا یا PHOTOSHOP و ... کار میکنم ) ، یک دفه صفحه مانیتورم سیاه میشه، و کامپیوتر هنگ میکنه کامل و تا خاموشش نکنم و دوباره روشن نکنم از هنگی در نمیاد.
    ضمنا اینجوری نیست که بلافاصله یا در یک زمان معینی این اتفاق بیوفته ، بلکه هر وقت حال کنه اینجوری میکنه و یک بار بعد از 6 ساعت کار اینجوری میشه ، یه بار بعد 8 ساعت یه بار هم بعد نیم ساعت. انگار بصورت رندوم باید حتما هنگ کنه یه بار !

و من این کارت گرافیک رو روی 6 کامپیوتر دیگه با مشخصات و سخت افزار های متفاوت با سی پیو های متفاوت و مادر بورد های متفاوت مثلا INTEL یا AMD و ... تست کردم. در همشون این اتفاق رخ میده، و مشخصه که مشکل از کارت گرافیکه .
    بنظرتون راهی داره که درستش کنم ؟ یا تنظیماتی چیزی نداره که باهاش ور برم تا این مشکلش برطرف بشه ؟ چون کارت گرافیک خوبیه فقط باعث هنگ کردن سیستم میشه.
    اگه درایور کارت مشکلی نداشته باشه و دماش هم بالا نباشه مشکلش سخت افزاری است میتونه از لحیم سردی gpu باشه یا مدار تغذیه خود گرافیک باید بره برای تعمیر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

14

اگه درایور کارت مشکلی نداشته باشه و دماش هم بالا نباشه مشکلش سخت افزاری است میتونه از لحیم سردی gpu باشه یا مدار تغذیه خود گرافیک باید بره برای تعمیر
    دمای کارت گرافیک رو چجوری بیارم پایین ؟ خودش یک نرم افزار داره به اسم amd catclist یه چیزی توی این مایه ها، باهاش میشه سرعت فن و ... رو زیاد و کم کرد ...
    با همون سرعت فن و زیاد کنم ، دمای کارت گرافیک میاد پایین ؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دمای کارت گرافیک رو چجوری بیارم پایین ؟ خودش یک نرم افزار داره به اسم amd catclist یه چیزی توی این مایه ها، باهاش میشه سرعت فن و ... رو زیاد و کم کرد ...
    با همون سرعت فن و زیاد کنم ، دمای کارت گرافیک میاد پایین ؟
    اول باید ببینید در تست furmark مشکلی پیش میاد یا نه و در حین تست دمای گرافیک رو ببینید چقدر است به همراه میزان speed fan تست 5 دقیقه باشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •