تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: كمك فوري درباره پرينتر رنگي ليزري چندكاره hp 176n

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض كمك فوري درباره پرينتر رنگي ليزري چندكاره hp 176n

سلام خدمت دوستان و اساتيد گرامي

يك مشكل مهم با پرينترم پيدا كرده ام ، از دوستان خواهش ميكنم در اسرع وقت راهنماييم كنند:

من جديدا يك پرينتر رنگي hp laserjet 176n MFP خريداري كرده ام . سيستم عاملم هم windows xp 2011 sp3 است . با اينكه درايور پرينتر را اول بار با موفقيت روي ويندوز م نصب كرده ام اما هرموقع پرينتر را خاموش و روشن مي كنم و يا كابل اتصال usb را از دستگاه قطع و وصل ميكنم برنامه ستاپ مربوط به نصب پرينتر مجددا به صورت اتوماتيك اجرا مي شود كه اگر خارج بشم ديگر نه پرينتر و نه اسكنر توسط سيستم شناخته مي شود و اگر ادامه بدهم حتما بايد تا مرحله شناسايي دستگاه توسط كابل usb پيش بروم و درآن مرحله است كه درايور پرينتر توسط سيستم شناخته شده و پرينتر فعال مي گردد ولي متاسفانه در ادامه مرحله فوق بعد از گذشت زمان طولاني ده دقيقه، برنامه ي نصب با خطا متوقف شده و مجبورم از برنامه خارج شوم!! با اينحال پس از انجام اين كارها تا زماني كه ويندوز ريستارت و يا log off نشود و يا پرينتر روشن باشد ميتوانم بدون مشكل از آن استفاده كنم اما به محض ريستارت شدن ويندوز و ديگر مواردي كه كفتم مجددا مجبورم برنامه ستاپ را اجرا و تا مرحله گفته شده پيش بروم!!

براي رفع مشكل خيلي تلاش كردم :
    تابحال چندين كابل usb ( شيلددار و معمولي)را در مدلهاي مختلف امتحان كردم. اتصال پرينتر به درگاه هاي مختلف usb را هم امتحان كردم، گزينه مربوط به print spool در برنامه services را هم چك كردم فعال است ، حتي چندبار درايور پرينتر را uninstall كرده و مجددا آن را نصب كردم و حتي روي ويندوز اكس پي بك آپ گرفته شده قبلي ام هم كه آن را با برنامه Disk Image Backup & Disaster Recovery برگرداندم از اول اول نصب پرينتر شروع كردم ولي مشكل همچنان ادامه دارد و ديگر نمي دانم بايد چه كار كنم؟!!

نكته : سي دي نصب درايور حاوي دو برنامه windows installr 2 و dotnet framework 3.5 sp1 است كه هردوي آنها روي سيستمم نصب است. ممكن است مشكل از خود پرينتر باشد ؟!!
    عكسهاي لازم را ضميمه نموده ام . خواهشمندم كمكم كنيد...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

يه كاري ميگم بكن مطمئن نيستم جواب بده ولي اگه جواب داد حتما به من خبر بده.
    1-ابتدا فقط چاپگر را روشن بکن ولی کابل usb آن را به کامپیوتر وصل نکن.
    2-
    از طریق منوی روی چاپگر از طریق services گزینه smart install را off بکن.
    3-
    سپس از طریق CD همراه چاپگر درایور چاپگر را نصب کن. در زمان نصب وقتی که از شما درخواست اتصال چاپگر به پورت usb را می ده، چاپگر را متصل بکن.

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

حدس من اینکه مشکل کامپیوترت هست نه پرینتر و کابل
    برو سراغ فروم ویندوز سوالت رو مطرح کن.
    برای اینکه مطمئن بشی بهتره این پرینتر رو روی یه دستگاه کامپیوتر دیگه نصب کنی ببینی به مشکل می خوری یا نه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سلام و تشكر فراوان از استاد عزيز panther 2015 ، كمك شما خوب جواب داد و خوشبختانه مشكلم حل شد. واقعا ازتون ممنونم اصلا فكرش را هم نمي كردم به اين آساني حل بشه وگرنه زودتر سؤالم رو همين جا مطرح ميكردم.

راستش چند سؤال ديگر هم داشتم كه اميدوارم در اين زمينه هم ياريم كنين:

1- گاهي وقتهاكه پرينترم روشن مي شه بعد از گذشت تقريبا ده دقيقه اي شروع به كاليبره شدن خودكار ميكنه مي خواستم در اين زمينه هم يك توضيحي بفرماييد و بگيد كه اين كار مشكلي ايجاد نمي كنه و آيا تكرار اون لازمه؟!!

2- هرچند كه مي دونم از نظر كيفيت چاپ عكس هيچ ليزر رنگي به پاي جوهر افشان نمي رسه ولي مي خواستم بدونم واسه اين نوع پرينتر جهت پرينت عكس ها و تصاوير چه مدل و مارك كاغذي پيشنهاد مي ديد؟

من خودم از فروشگاه يك مدل گرفتم 250تايي با نام copycolor coted 160 g معروف به كتد عروسكي 160 گرم و يك مدل ديگه 100 تايي با نام FOX Matte Coted Pender 130g
    ولي نمي دونم آيا واقعا مناسب اين چاپگر هستند يا نه؟ لطفا اگر نمونه خوبي مي شناسين با آدرس محل فروشش ذكر كنيد

3- در مورد انتخاب نوع كاغذ هنگام چاپه كه اون هم به راهنمايي نياز دارم براي كاغذهاي از نوع بالا موندم كدوم يك از انواع زير رو بايد انتخاب كنم؟شنيدم انتخاب مناسب نوع كاغذ هم در كيفيت چاپ و هم در استحكام خود چاپگر بخصوص ليزري تأثير زيادي داره!!لطفا در اين زمينه هم كمكم كنين.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام
    از اينكه مشكلتون حل شد خيلي خوشحال هستم .
    راستش من در مورد كاغذ هاي گرم بالا تجربه ندارم ولي اين دوستمون ( h_khozooei ) كه بالا يه پيام گذاشتن ميتونن در اين مورد به شما كمك كنن . خيلي آدم كار بلدي هستن و من خودم تو خريد پرينتر باهاشون مشورت كردم.
    فقط يه چيزي ميدونم كه موقع استفاده از كاغذاي گرم بالا توي تنظيمات بزارين روي heavy يا extra heavy. توي عكس دو تا گزينه پاييني هستن . اين كار باعث ميشه سرعت پرينتر بياد پايين و تونر خوب پخته بشه .

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    از اينكه مشكلتون حل شد خيلي خوشحال هستم .
    راستش من در مورد كاغذ هاي گرم بالا تجربه ندارم ولي اين دوستمون ( h_khozooei ) كه بالا يه پيام گذاشتن ميتونن در اين مورد به شما كمك كنن . خيلي آدم كار بلدي هستن و من خودم تو خريد پرينتر باهاشون مشورت كردم.
    فقط يه چيزي ميدونم كه موقع استفاده از كاغذاي گرم بالا توي تنظيمات بزارين روي heavy يا extra heavy. توي عكس دو تا گزينه پاييني هستن . اين كار باعث ميشه سرعت پرينتر بياد پايين و تونر خوب پخته بشه .
    آقا چوبکاریمون نکنید. من که بی سوادم

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام و تشكر فراوان از استاد عزيز panther 2015 ، كمك شما خوب جواب داد و خوشبختانه مشكلم حل شد. واقعا ازتون ممنونم اصلا فكرش را هم نمي كردم به اين آساني حل بشه وگرنه زودتر سؤالم رو همين جا مطرح ميكردم.

راستش چند سؤال ديگر هم داشتم كه اميدوارم در اين زمينه هم ياريم كنين:

1- گاهي وقتهاكه پرينترم روشن مي شه بعد از گذشت تقريبا ده دقيقه اي شروع به كاليبره شدن خودكار ميكنه مي خواستم در اين زمينه هم يك توضيحي بفرماييد و بگيد كه اين كار مشكلي ايجاد نمي كنه و آيا تكرار اون لازمه؟!!

2- هرچند كه مي دونم از نظر كيفيت چاپ عكس هيچ ليزر رنگي به پاي جوهر افشان نمي رسه ولي مي خواستم بدونم واسه اين نوع پرينتر جهت پرينت عكس ها و تصاوير چه مدل و مارك كاغذي پيشنهاد مي ديد؟

من خودم از فروشگاه يك مدل گرفتم 250تايي با نام copycolor coted 160 g معروف به كتد عروسكي 160 گرم و يك مدل ديگه 100 تايي با نام FOX Matte Coted Pender 130g
    ولي نمي دونم آيا واقعا مناسب اين چاپگر هستند يا نه؟ لطفا اگر نمونه خوبي مي شناسين با آدرس محل فروشش ذكر كنيد

3- در مورد انتخاب نوع كاغذ هنگام چاپه كه اون هم به راهنمايي نياز دارم براي كاغذهاي از نوع بالا موندم كدوم يك از انواع زير رو بايد انتخاب كنم؟شنيدم انتخاب مناسب نوع كاغذ هم در كيفيت چاپ و هم در استحكام خود چاپگر بخصوص ليزري تأثير زيادي داره!!لطفا در اين زمينه هم كمكم كنين.

حقیقتش من این دستگاه رو نمی شناسم ولی عمده کاغذ های چاپ توی بازار برای پرینتر های جوهر افشان هستن.
    اگر پرینتر شما لیزری هست به سختی تو بازار ایران بتونی کاغذ مخصوص پیدا کنی البته شاید هم الان زیاد شده باشه اطلاع دقیقی ندارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •