تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 41

نام تاپيک: تاپیک تخصصی کاهش پینگ ( با تجربه ها بیان)

پروفشنال Silent TR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان.

دوستانی که با پینگشون مشکل دارند به این تایپیک مراجعه کنند تا مشکلشون 99 % حل بشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید.

پاسخ به سوالات و مشکلات شما در مورد پینگ بازی های انلاین و بررسی مشکل شما.
    ممنون البته این پست شما بیشتر جنبه تبلیغاتی داشت من از سرویس های شما استفاده نکردم ولی یدونه از این سرویس های کاهش پینگ گرفتم هیچ تاثیری توی بازی نداشت ! و حتی گاهی اوقات پینگم بدتر هم میشد !!!!

هدف از ایجاد این تاپیک اینه که هر کسی هر راهی رو برای کاهش پینگش تست کرده و جواب گرفته اعلام کنه

تا اونجایی که من دیدم سرویس کاهش پینگی که گرفته بودم فقط پینگ رو عددی میاورد پایین نه به صورت واقعی

اگه نباشه جاش خالی می مونه k1_24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با تغییر MTU در داخل مودم هم پینگ رو میشه کاهش داد فقط باید با آزمون و خطا مقدار مناسب رو پیدا کنی

3. این کاربر از k1_24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه uones4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام

دوستان من مشترک صبانت بودم و پینگ نسبتا خوبی داره ولی برا من این جور نبود کلی هم تست کردم از روش های مختلف برا کاهش پینگ اما مشکل من از مودم م بود که مارکش dlink بود که جدیدا افتضاح شدن و پینگ من روی 450 بود ولی با تعویض مودم به مارک گلدوب پینگ من اومد روی 130 تا 150 که برا بازی انلاین با سرورهای خارجی عالی هست . شما هم مودم های دیگه رو تست کنید شاید برا شما هم جواب بده.

5. این کاربر از uones4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با تغییر MTU در داخل مودم هم پینگ رو میشه کاهش داد فقط باید با آزمون و خطا مقدار مناسب رو پیدا کنی
    لطفا بیشتر توضیح بدید که این چی هست و چطوریه ؟ باید چیکار کرد و...

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام

دوستان من مشترک صبانت بودم و پینگ نسبتا خوبی داره ولی برا من این جور نبود کلی هم تست کردم از روش های مختلف برا کاهش پینگ اما مشکل من از مودم م بود که مارکش dlink بود که جدیدا افتضاح شدن و پینگ من روی 450 بود ولی با تعویض مودم به مارک گلدوب پینگ من اومد روی 130 تا 150 که برا بازی انلاین با سرورهای خارجی عالی هست . شما هم مودم های دیگه رو تست کنید شاید برا شما هم جواب بده.
    تغییر مودم روی پینگ تاثیر داشت ؟!؟!؟!؟ واقعا ؟؟؟ اصلا نمیدونستم مودم هم رو پینگ تاثیر میذاره
    مودم من هم دی لینک هستش

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

مودم روی پینگ تاثیر نداره.
    برای اون دوستمون شاید با تغییر مودم آی پی عوض شده و پینگ تغییر کرده. مودم به تنهایی هیچ تاثیری در پینگ نداره

9. 4 کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

تا ابنجای کار که من روش عملی رو ندیدم 100 درصد روی پینگ تاثیر داشته باشه ،،، منتظر نظرات بقیه دوستان هستیم

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

من الان مخابرات دارم و اونجور که دیدم حتی سرور داخلی هم تایم اوت دارم . با این pingpass پینگم خیلی تغییر نکرد (فقط از 200 اومد 150) و همچنین تایم اوت هم فرقی نکرد و در واقع شاید زیادتر هم شد .

در کل اونایی که پینگشون از سرور داخلی خرابه با این سرویسها تفاوت چندانی رو حس نمیکنن . همین pingpass قبل از تغییر سرورهاش چون پینگم از سرور قبلیش خوب بود و تایم اوت نداشت میومد رو 120 که خوب بود . اما سرورهاش رو که تغییر داده الان واسه من پینگ خراب شده که قطعا مشکل از ISP ـه که پینگ سرور داخلی اینقدر خرابه .

دوستان راهی ندارن این قضیه پینگ سرور داخلی درست بشه ؟ خداییش یدونه اینترنت درست حسابی میخواستیم اونو ندادن به ما قلبمون گرفت

12. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه uones4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

تغییر مودم روی پینگ تاثیر داشت ؟!؟!؟!؟ واقعا ؟؟؟ اصلا نمیدونستم مودم هم رو پینگ تاثیر میذاره
    مودم من هم دی لینک هستش
    برا من که تاثیر داشت خیلی هم ، من خودم گیمر هستم و bf3 میزدم که با مودم دلینک واقعا پینگم افتضاح بود و بالای ۴۰۰ بود که رو اعصابم بود و هر راهی که بگید رو برر کاهش پینگ رفتم که درست نشد تا با پیشنهاد یکی از دوستان مودم رو عوض کردم ودرست شد و پینگ من زیر ۲۰۰ اومد وبسیار عالی شد . به شما هم پیشنهاد میدم از دوستاتون چند تا مودم با مارک مختلف گیر بیارید و تست کنید شاید جواب داد.
    اون دوستمون که میگه با تعویض مودم ای پی تغییر کرده خدایی از ته دل گفتی ، قبلا که مودم دلینک داشتم روزی ۱۰۰ بار مودم رو خاموش روشن میکردم تا یه ای پی خوب بگیره مودم دیگه بقیش بماند که چه زجری با پینگ ۳۸۰ داشتیم . به هر حال موفق باشید .

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. این کاربر از uones4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

برا من که تاثیر داشت خیلی هم ، من خودم گیمر هستم و bf3 میزدم که با مودم دلینک واقعا پینگم افتضاح بود و بالای ۴۰۰ بود که رو اعصابم بود و هر راهی که بگید رو برر کاهش پینگ رفتم که درست نشد تا با پیشنهاد یکی از دوستان مودم رو عوض کردم ودرست شد و پینگ من زیر ۲۰۰ اومد وبسیار عالی شد . به شما هم پیشنهاد میدم از دوستاتون چند تا مودم با مارک مختلف گیر بیارید و تست کنید شاید جواب داد.
    اون دوستمون که میگه با تعویض مودم ای پی تغییر کرده خدایی از ته دل گفتی ، قبلا که مودم دلینک داشتم روزی ۱۰۰ بار مودم رو خاموش روشن میکردم تا یه ای پی خوب بگیره مودم دیگه بقیش بماند که چه زجری با پینگ ۳۸۰ داشتیم . به هر حال موفق باشید .

Sent from my iPhone using Tapatalk
    »ن الان فاصله ام از مودم یه طوریه که نمیتونم با کابل لن مودم رو وصل کنم،،، با کابل وصل کردید اون مودم دی لینک رو ببینید فرقی هم میکنه یا نه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •