تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 87

نام تاپيک: ترفند برخی پزشکان برای درآمدزایی بیشتر

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

چرا واسه ی ویزیتی ک در بعضی مواقع فقط سوال هست و 5 دقیقه هم طول نمیکشه کار بیمار 50 هزار میگیرن

من خودم از 8 سالگی دیگه دکتر نرفتم و حالم از دکتر جماعت بهم میخوره بدون استسنا

2. 2 کاربر از supermax15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

من متوجه نمیشم......یعنی شما به طور کامل نقش پزشک رو در درمان بیمار منکر میشید؟
    یعنی یا کسی بیمار نمیشه یا اگر هم بیمار میشه خود به خود خود میشه و نیازی به پزشک و تشخیص و دارو و جراحی پیدا نمیکنه؟
    پزشکان ایرانی تا الان زندگی کسی رو از مرگ حتمی نجات ندادن
    خود شما آخرین باری که به پزشک مراجعه کردین به چه علتی بود؟

با آورده رو نمیدونم اما حداقل این هست که که یک فوق تخصص حداقل 7+4+2=13 سال تنها در طی این مراحل و بدست آوردن مدرک گذرانده است
    اما پزشک هم مثل هر انسانی حق داره از ثروتش ( چه از طریق کار یا ارث) استفاده کنه و سرمایه گذاری کنه....اما رانت خواری و دلالی در کل محکوم و مضر هست و ارتباطی به پزشک بودن فرد نداره......این افراد میتونن مورد پیگرد قانونی قرار بگیرن.... و حداقل اگه همچنین فردی رو میشناسید حداقل میتونین بهش مراجعه نفرمایی
    بحث من سراینه که همه پزشک ایرانی به این طیب و پاکی که شما میگید نیست و متاسفانه در این صنف آدم بدون غل و غش کم پیدا میشه و اکثرشون پول پرست هستند و مریض را بصورت اسکناس مبیند نه یک انسان که به کمک همنوعش نیاز داره...به شخصه پزشکان غربی را به دلیل هماهنگی با سیسیتم اونطرف با وجدان تر و مسئولیت پذیرتر از همصنفهای ایرانی اش در ایران میدونم و آرزو میکنم(برخلاف خواسته قلبی اکثر همصنفهای شما) هیچکس محتاج پزشک و بیمارستان خصوصا ایرانی اش نشه که واقعا در برخی موارد در همین بیمارستان های ایران،معلوم نیست چه بر سرمریض میاد!!!!که شما به کل منکر این وقایع هستین

4. 2 کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

چرا واسه ی ویزیتی ک در بعضی مواقع فقط سوال هست و 5 دقیقه هم طول نمیکشه کار بیمار 50 هزار میگیرن

من خودم از 8 سالگی دیگه دکتر نرفتم و حالم از دکتر جماعت بهم میخوره بدون استسنا
    1-بیشترین ویزیت آزاد بخش خصوصی مربوط به فوق تخصص روان پزشکی هست و آن هم 37 تومن
    در تعرفه جدید زمان مشخص شده و در صورت خطا میتونین این رو از پزشک درخواست کنید
    2- انشاالله خودتون و خانوادتون هیچوقت مریض نشین اما نیاز به مراجه به پزشک در زندگی همیشه وجود داره

6. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

1-بیشترین ویزیت آزاد بخش خصوصی مربوط به فوق تخصص روان پزشکی هست و آن هم 37 تومن
    در تعرفه جدید زمان مشخص شده و در صورت خطا میتونین این رو از پزشک درخواست کنید
    2- انشاالله خودتون و خانوادتون هیچوقت مریض نشین اما نیاز به مراجه به پزشک در زندگی همیشه وجود داره
    ممنون

ولی ما میرفتیم دکتر روده و گوارش برای مادرم (رشت)حتی نتیجه ازمایش هم براش بریم ک ببینه مشکل چیه ازمون 40 تومن ویزیت هر دفعه میگرفت و و روزی 100 تا مریض میومد پیشش اصلا انصاف ندارن حدود 5 6 بار رفتیم هر دفعه مجبور شدیم پول بدیم اون مشکل حل شد ی بیماری دیگه زد بجاش

خلاصه من پیش خودم ی عهدی بستم اگه هر بیماری گرفتم ب هیچ وجه دکتر نرم چون پولش رو تو جوب بریزم بهتره میرم تو اینترنت ی سرچ میزنم بهترین نتایج گیرم میاد خود دکتر ها هم فقط حفظ کردن مطالب رو و ب خودشون میگم دکتر

8. این کاربر از supermax15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بحث من سراینه که همه پزشک ایرانی به این طیب و پاکی که شما میگید نیست و متاسفانه در این صنف آدم بدون غل و غش کم پیدا میشه و اکثرشون پول پرست هستند و مریض را بصورت اسکناس مبیند نه یک انسان که به کمک همنوعش نیاز داره...به شخصه پزشکان غربی را به دلیل هماهنگی با سیسیتم اونطرف با وجدان تر و مسئولیت پذیرتر از همصنفهای ایرانی اش در ایران میدونم و آرزو میکنم(برخلاف خواسته قلبی اکثر همصنفهای شما) هیچکس محتاج پزشک و بیمارستان خصوصا ایرانی اش نشه که واقعا در برخی موارد در همین بیمارستان های ایران،معلوم نیست چه بر سرمریض میاد!!!!که شما به کل منکر این وقایع هستین
    بله منکر هستم...اتفاقا آدم دغل و دزد کم هست......اکثرا حقشون که تعیین شده رو دریافت میکنن و بهرحال عیب پزشکی هست که کسب درآمدش از مشکل مردم هست و این باعث میشه همجین صحبت های بشه
    یا چون مردم اطلاع به علم پزشکی ندارند گمان میکننزشک کار انجام نداده و خدمتی ارایه نکرده
    و باز میگم شما با یک تماس تلفنی مجانی میتونین همچنین مشکلاتی رو پیگیری کنید
    مشکلات سیستم پزشکی ایران باعث شده تمام مشکلات رو از چشم پزشکان ببینند اما باور بفرمایید همین سیستم ناقص با زحمت پزشکان و کادر درمانی در حرکت هست
    شما وضعیت پزشکی در کشور های همسایه رو ندیدید......ایران بهترین پزشکان و سیستم پزشکی نسبتا بهتری در بین کشورهای منطقه داره
    پزشکان بسیار معروف و درمان های باورنکردنی و اعمال جراحی استادانه ای در این مملکت توسط همین پزشکان انجام میشه

در برخی موارد در همین بیمارستان های ایران،معلوم نیست چه بر سرمریض میاد!!!!که شما به کل منکر این وقایع هستین
    منکر هستم چون تصور شما صحیح نیست
    اگر کسی به علم پزشکی آگاه نباشه تصور میکنه کاری برای بیمار صورت نگرفته با کسانی که روی مریض کار میکنن پیزی نمیدونن در حال که خلاف واقع هست
    و من که در این مراکز کار کردم به چشم دیدم که چطور و با چه مشقتی پزشکان و کادر درمانی مشغول انجام وظیف هستند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ممنون

ولی ما میرفتیم دکتر روده و گوارش برای مادرم (رشت)حتی نتیجه ازمایش هم براش بریم ک ببینه مشکل چیه ازمون 40 تومن ویزیت هر دفعه میگرفت و و روزی 100 تا مریض میومد پیشش اصلا انصاف ندارن حدود 5 6 بار رفتیم هر دفعه مجبور شدیم پول بدیم اون مشکل حل شد ی بیماری دیگه زد بجاش

خلاصه من پیش خودم ی عهدی بستم اگه هر بیماری گرفتم ب هیچ وجه دکتر نرم چون پولش رو تو جوب بریزم بهتره میرم تو اینترنت ی سرچ میزنم بهترین نتایج گیرم میاد خود دکتر ها هم فقط حفظ کردن مطالب رو و ب خودشون میگم دکتر
    1-طبق بخشنامه جدید برای مشاهده جواب آزمایش و گرافی و سونو .... نیاز به ویزیت نییست....اما اگر برحسب این نتایج برنامه درمانی داده بشه نیاز به اخذ ویزیت هست
    اگر پزشک بیشتر از تعرفه بگیره خاطی هست ومیشه پیگیر بود
    2-امیدوارم با این روش که در پیش گرفتید دچار مشکل نشید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    4- امیدوارم با این روشی که در پیش گرفتین دچار مشکل نشید
    Last edited by M.R.S.; 15-01-2015 at 23:34.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

طبق بخشنامه جدید برای مشاهده جواب آزمایش و گرافی و سونو .... نیاز به ویزیت نییست....اما اگر برحسب این نتایج برنامه درمانی داده بشه نیاز به اخذ ویزیت هست
    اگر پزشک بیشتر از تعرفه بگیره خاطی هست ومیشه پیگیر بود
    امیدوارم با این روش که در پیش گرفتید دچار مشکل نشید
    من اون سری بدن ریخته بود بهم . رفتم پزشک و بهم گفت باید بری متخصص خلاصه رفتیم
    تو وایت برد بزرگ نشوته بود ویزیت 33 هزار تومن زیر هم زده بود تا یک هفته اگر ازمایش رو اوردی 22000 تومن و گرنه باید ویزیت کامل بدی
    البته پزشک با حوصله ای بود و هر سوالی کردیم جواب داد و پرونده تشکیل داد و نوشت. انصافا تعجب کردم برای اولین بار

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

این ها همه نشانه تاثیر مصوبه جدید هست که در سیستم بهداشتی درمانی اثر مفیدی میزاره
    قانون این هست که تا مدتی نشان دادن نتیجه بررسی پاراکلینیک نیاز به دریافت ویزیت نداره و بعد از اون درصدی از ویزیت دریافت میشه
    Last edited by M.R.S.; 15-01-2015 at 23:32.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

بله منکر هستم...اتفاقا آدم دغل و دزد کم هست......اکثرا حقشون که تعیین شده رو دریافت میکنن و بهرحال عیب پزشکی هست که کسب درآمدش از مشکل مردم هست و این باعث میشه همجین صحبت های بشه
    یا چون مردم اطلاع به علم پزشکی ندارند گمان میکننزشک کار انجام نداده و خدمتی ارایه نکرده
    و باز میگم شما با یک تماس تلفنی مجانی میتونین همچنین مشکلاتی رو پیگیری کنید
    مشکلات سیستم پزشکی ایران باعث شده تمام مشکلات رو از چشم پزشکان ببینند اما باور بفرمایید همین سیستم ناقص با زحمت پزشکان و کادر درمانی در حرکت هست
    شما وضعیت پزشکی در کشور های همسایه رو ندیدید......ایران بهترین پزشکان و سیستم پزشکی نسبتا بهتری در بین کشورهای منطقه داره
    پزشکان بسیار معروف و درمان های باورنکردنی و اعمال جراحی استادانه ای در این مملکت توسط همین پزشکان انجام میشه

منکر هستم چون تصور شما صحیح نیست
    اگر کسی به علم پزشکی آگاه نباشه تصور میکنه کاری برای بیمار صورت نگرفته با کسانی که روی مریض کار میکنن پیزی نمیدونن در حال که خلاف واقع هست
    و من که در این مراکز کار کردم به چشم دیدم که چطور و با چه مشقتی پزشکان و کادر درمانی مشغول انجام وظیف هستند
    یکجوری از منطقه حرف میزنید هرکی نمیدونه فکر میکنه امریکای شمالی و اروپا هست...بهترینش ترکیه هست که ایران نمیتونه باهاش رقابت کنه بقیه که هیچی نمیگم
    بنظرمن پزشکان ایرانی اکثریتشون مثل جامعه مکانیکای تجربی ایرانی یک مشت انسان بی سواد(ازنظر علم واقعی پزشکی نه یک سری حفظیات) و پر ادعا هستد که فقط هرچیزی را از روی تجربه یاد گرفتند انجام میدهند(که برای برخی مواقع جواب میده) و البته به انسان(مثل ماشین در مکانیک)مشابه موش آزمایشکاهی شان میکنند و برخی تجویزهای بی مورد را انجام میدهند که خدا میدونه چه بر سر مریض میاد

14. این کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آقا مردم هم مشکل آگاهی و فقر فرهنگی دارن.
    یک دختری بود ، میگفت متخصص پوست فقط فلانی. گفتیم چرا گفت هر کسی میره داخل 400-500 هزار تومن براش دارو می نویسه
    مثلا این ملاک ارزیاب یخانم از پزشک خوب است!!!
    ظاهرا پزشک هم از همان هایی هست که میگه برو فلان داروخانه دارو رو بخر!!

این نمی دونه با توجه به بیماری و نوع و شدت بیماری و دارو های موجود و ... باید تصمیم گرفت که باید داروی ایرانی داد یا خارجی..

این تحصیل کرده هست دختره. وای به حال کسی که سواد انچنانی هم نداره

بی خودی هم چند ماه تو نوبت می ایستند
    Last edited by iranch; 15-01-2015 at 23:38.

16. 2 کاربر از iranch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •