تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل برقدار بودن کیس و سوختن رم ها

داره خودمونی میشه ehsab222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

14 مشکل برقدار بودن کیس و سوختن رم ها

سلام به همه
    من یک پاور GP585 B دو سال پیش گرفتم توی چند ماه پیش فهمیدم که کیسم برق داره! ولی چون جاهای مختلفی خونده بودم که به سایر فطعات مشکلی وارد نمی کنه بیخیالش شدم تا این که دیروز موقع روشن شدن کامپیوتر فهمیدم 2 تا رم روی سیستم سوخته!
    حالا مشکل من از کجاست؟ ایا رم ها عمر شون رو کرده بودن و سوخته بودن؟(2 تا 4 گیگ که اونا رو هم 2 سال پیش خریده بودم) یا پاور باعثش شده؟
    و اینکه برق پاور طوریه که امروز که کامل از کیس جداش کردم فهمیدم موقع وصل بودن به برق(خاموش بودن پاور) به حد زیادی برق داره!
    حالا میارزه ببرمش گارانتی گرین یا نه؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام به همه
    من یک پاور GP585 B دو سال پیش گرفتم توی چند ماه پیش فهمیدم که کیسم برق داره! ولی چون جاهای مختلفی خونده بودم که به سایر فطعات مشکلی وارد نمی کنه بیخیالش شدم تا این که دیروز موقع روشن شدن کامپیوتر فهمیدم 2 تا رم روی سیستم سوخته!
    حالا مشکل من از کجاست؟ ایا رم ها عمر شون رو کرده بودن و سوخته بودن؟(2 تا 4 گیگ که اونا رو هم 2 سال پیش خریده بودم) یا پاور باعثش شده؟
    و اینکه برق پاور طوریه که امروز که کامل از کیس جداش کردم فهمیدم موقع وصل بودن به برق(خاموش بودن پاور) به حد زیادی برق داره!
    حالا میارزه ببرمش گارانتی گرین یا نه؟
    یعنی پاور رو بیرون از کیس بیارید و بدین صورت سیستم رو روشن کنید دیگه کیس برق دار نیست ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

نه پاور رو بیرون اوردم و باز هم برق داره!! البته بعضی وقتا برق داره و بعضی وقتا برق نداره!!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

نه پاور رو بیرون اوردم و باز هم برق داره!! البته بعضی وقتا برق داره و بعضی وقتا برق نداره!!
    چک کردید ببینید اتصال بدنه ای در کیس وجود داره یا نه مثلا اتصال مین با بدنه کیس یا یک وسیله فلزی مثل پیچ که اتصال ایجاد میکنه یا اتصال کانکتورهای پاور به بدنه کیس علت اصلی برق دار بودن کیس اتصال بدنه است برای اینکه موقت این مشکل رو حل کنیدمیتونید یک سیم رسانا به پشت کیس متصل کرده و سردیگشو به زمین وصل کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

بله چک کردم و اتصال از نوک پیچ های پاور هست!(چون بدنه پاور عایقه و برق از پیچ های بدنه انتقال پیدا می کنه!

بنظر شما این ممکنه باعث خرابی پا سوختن پاور بشه؟
    چون فکر می کنم عامل اصلی سوختن رم هام همین برق کیس بوده؟؟!!

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

تجربه شخصیم اینه که بدنه ی فلزی همه ی وسایل الکتریکی و الکترونیکی به خاطر نبود سیم ارت برق دارن.
    ولی این نباید مشکلی ایجاد کنه. میتونید یه سیم از بدنه ی کیس وصل کنید به زمین که برقش تخلیه بشه
    سوختن رم ها ممکنه دلیل دیگه ای داشته باشه

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بله چک کردم و اتصال از نوک پیچ های پاور هست!(چون بدنه پاور عایقه و برق از پیچ های بدنه انتقال پیدا می کنه!

بنظر شما این ممکنه باعث خرابی پا سوختن پاور بشه؟
    چون فکر می کنم عامل اصلی سوختن رم هام همین برق کیس بوده؟؟!!
    بله برق دار بودن کیس میتونه مشکلات زیادی رو بوجود بیاره شما با یک پاور دیگه تست کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه از سیم ارت هم میتونید استفاده کنید

8. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •