تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 34

نام تاپيک: عینک های مخصوص کامپیوتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض عینک های مخصوص کامپیوتر

سلام دوستان
    در این تاپیک میخواستم نظر شما را در مورد عینک های مخصوص کامپیوتر بدونم
    کار این عینک ها جلوگیری از اشعه های مضر کامپیوتر و هر نوع مانیتور دیگه هست که از خشکی ، قرمزی و خستگی چشم ها و بیماری CVS جلوگیری میکنه کسانی که از کامپیوتر ، موبایل و یا تبلت استفاده میکنند مثل خود من به این عینک زیاد نیاز دارند.
    البته در حال حاضر در ایران دو نسخه آنتی رفلکس چینی و نسخه حرفه ای آمریکایی موجود میباشد.

قیمت نسخه های چینی بین 15 تا 20 هزار تومان هست
    قیمت نسخه های آمریکایی 139 هزار تومان میباشد

حقیقت من از هر دو نسخه استفاده کردم نسخه چینی تنها یک کار را انجام میده آنهم رفلکس نور هست و معمولا بعد از 2 تا 3 ماه اثر آن از بین میره به نظر من برای چشم های من که اصلا مؤثر نبود
    من خودم 2 سال هست که از نسخه آمریکایی استفاده میکنم و واقعا بدون این عینک نمیتونم پشت کامپیوتر بشینم بسیار موثر است و واقعا تا 80 درصد جلوی خستگی، خشکی و قرمزی چشم را میگیره
    دو مدل آمریکایی در ایران هست
    یکی مدل شرکت NoScope (نواسکوپ)
    یکی هم مدل شرکت Gunnar (گانر)
    مدل گانر را فروشگاه چاره یه مدت می آورد نزدیک به 400 هزار تومان قیمت داشت
    مدل نواسکوپ را فروشگاه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در حال حاضر میاره که 139 هزار تومان قیمتش هست من از نو اسکوپ استفاده میکنم
    طبق نظر سنجی و بررسی ها تفاوت خاصی در لنزهای استفاده شده بین این دو شرکت نیست دلیل اینکه قیمت ها فرق میکنه در نوع بسته بندی و کیفیت ساخت دسته هست ولی لنزها دقیقا از یک تکنولوژی به نام iAMP استفاده میکنند. که لنزها از همه مهمتر هست.
    میخواستم بدون اگر شخص دیگری از دوستان در حال استفاده از این نوع عینک ها هست نظر خودش را در اینجا بنویسه
    با تشکر

2. 3 کاربر از pcpro67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Argada's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

مدل gunner با کیفیت تر و مفید تر هست... البته من خودم مدل no scope رو دارم... از نظر من تا 40 درصد تاثیر داره تو کاهش اثرات cvs ... البته وضع چشمای من خیلی داغونه... برای اونایی که نمی خواند به cvs دچار بشند توصیه می کنم حتما استفاده کنند.

دوستان دقت کنند که بیش از دو ساعت مداوم با کامپیوتر کار نکنند...به هیچ وجه هم در تاریکی با کامپیوتر و گوشی کار نکنید که نتیجه اش حساسیت شدید به نور خواهد بود...
    Last edited by Argada; 11-01-2015 at 16:56.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

خیلی گرونه 139 تومن. من رفتم چشم پزشک بعد بهش گفتم چشمام خسته میشه یه عینک مخصوص کامپیوتر با عدسی آمریکایی نوشت واسم رفتم بازار جمهوری زیر پل حافظ پاساژ سعید یه فریم خوشگل انتخاب کردم بعد نسخه رو دادم برام ساختن.

مثل این آماده نیستش با دستگاه و تراش عدسی آکبند رو سوار فریم کردن با کیفیت فوق العاده. الان 2 ساله روزی 4 ساعت تا 8 ساعت پشت کامپیوترم.اصلا انگا رنه انگار.

قیمتشم80 تومن شد 50 تومن فریمش طبی سبک تیتانیوم نشکن و عدسیشم I&G فقط عدسیش واسه من کلی دم و دستگاه داشت کیف و مایه تمیز کننده و دستمال فقط برای شرکت عدسیش بود و فریم هم قاب ارجینال و دستمال جدا داشت.

ضد خشم هست عدسی و 12 ماه گارانتی هم داد اگر اثرش از بین رفت یه نو میده. فریم هم 6 ماه گارانتی تعویض در صورت شکستن کارت گارانتی داد با تاریخ و مهر فروشگاه.

عدسیشم به گشته خودش چند لایه محافظ داره غیر از آنتی رفلکس.

خوبیش اینه که مثل اون فروشگاه فقط یه مدل نیست بین هزاران مدل میتونی انتخاب کنید.

من به نظرم برید یه دکتر 10 تومن ویزیت بدید بعد برید بازار یه مدل که دلتون می خواد انتخاب کنید بهتره.

5. این کاربر از javad34 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

حتی اگر مثلا بخوای پول فریم ندی میتونی یه عینک افتابی اگر داری ببری برات عدسی رو روش سوارکنن.

7. این کاربر از javad34 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای Fusi0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من شماره عینک 2 دور بین این جایی که گفتید برم بگم میتونم با همین مشخصات عینک بگیرم ؟!

همین دقیقا بگم : " عینک مخصوص کامپیوتر با عدسی آمریکایی "

متب دکتری که رفتید کجا بود ادرس اسم اونم اگر میشه بزارید ؟
    Last edited by Fusi0n; 11-01-2015 at 18:31.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

من شماره عینک 2 دور بین این جایی که گفتید برم بگم میتونم با همین مشخصات عینک بگیرم ؟!

همین دقیقا بگم : " عینک مخصوص کامپیوتر با عدسی آمریکایی "

متب دکتری که رفتید کجا بود ادرس اسم اونم اگر میشه بزارید ؟
    هر مطب چشم پزشکی میتونی بری.اولین چشم پزشکی که نزدیک خونتونه برو بگو عینک کامپیوتر بنویسید خود دکتر اصلا درسشو خونده میدونه چه لنزی بده که اصلا فشار روی چشم برداشته بشه.بعد به من گفت تازه اشعه مانیتور یه طرف تو زمستون برف خیلی اشعه بدی داره و تو تابستون هم نو رخورشید گفت این 3 تا اشعه چشم رو داغون میکنن. یه عدسی نوشت مخصوص کامپیوتر چون من بیشتر پشت کامپیوترم.7 تا لایه داره غیز از اون ضد اشعه خورشید و .. هم هست.

بعد یه چیزی اگر بیمه داری میتونی مجانی بگیری!.تامین اجتماعی تا 70 تومن فکرکنم پول میده برای عینک بیمه های دیگه هم بیشتر میدن اینو خود فروشنده میگفت. من بیمه نداشتم شانسم! بابامون بیممون نکرده
    یه نفر از بانک مسکن بیمه بانک مسکن داشت از کارکنانش بود تا 200 هزار تومن عینک خرید با بیمه بانکش من مونده بودم!

من رفتم بازار خریدم جمهور ی ا ونجا مغازه زیاده ولی همه عینک فروشا برات میسازن فقط فرقش اینه عینکسازا 2 روز طول میکشه ولی تو بازار همون دقیقه میدن.یارو عینک و عدسی رو برد پیش عینکساز تو یه کارگاه بعد 10 دقیقه آورد زدم رو صورتم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

راستی تو بازار یه دستگاه داشتن عینک معمولی رو تبدیل به ضد اشعه میکردن یعنی شما اگر عینکی هستی عینک خودت رو میدی بعد یارو میزاره تو یه دستگاه خلائ توش مثل فضا بعد یه چیزی میتابه به عدسیهات بعد یه لایه ضد اشعه مانیتور روش سوار میشه..هزینشو نپرسیدم. اصلا تو بازار یک چیزهایی داره باید بری ببینی.

یه مغازه هم بود رنگ میکرد مثلا یه ژورنال داشت از رنگ آبی کمرنگ مثلا تا مشکی پر رنگ عدسی رو رنگ میکرد. یک چیزایی داشت.حالا یه سر برو وقت کردی سمت بازار جمهوری

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

اگر حال نداری دکتر بری اونجا فکر کنم خودشون دستگاه چشم پزشکی دارن یه اتاق کوچیک پشت مغازه یارو بود نوشته بود شماره چشم .همونجا شماره چشمتو در میاره برات عینک رو میسازه .

مغازه های تو پاساژ شماره چشم ندارشتن فقط مغازه های بر خیابون نوشته بود تعیین نمره چشم با کامپویتر . یه مغازه هم بود حاضریشو داشت با شماره 0 میداد 68 تومن . من نخریدم مدلش باحا لنبود از این مهندیسهای نازک دیدی؟ از اون عینکا بود.

من یه فریم تپل انتخاب کردم ولی خیلی سبک با عدسی فوق العاده سبک و شفاف

یه تریپ می خواستم از این ری بن خنگیها بخرم دیدی ؟ تو دانشگاه دخترا میزنن؟ گفتم ضایس بابا پشت کامپیوتر با ریبن خنگی بشینم

اول میخواستنم از این مدل بخرم:

بابا 1 میلیارد تا مدل عینک دارن رفتم یه چیز دیگه انتخاب کردم
    Last edited by javad34; 11-01-2015 at 19:00.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام

این عینک های مخصوص کامپیوتر ضد UV هستن؟؟
    یا اینکه ویژگی دیگه ای هم دارن.
    اگه اینطور باشه که عدسی uv 400 خنثی رو همه ی عینگ فروشی ها دارن.

چو من با عینک طبی هیچ مشکل چشمی با کامپیوتر ندارم.

داره خودمونی میشه Argada's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

خیلی گرونه 139 تومن. من رفتم چشم پزشک بعد بهش گفتم چشمام خسته میشه یه عینک مخصوص کامپیوتر با عدسی آمریکایی نوشت واسم رفتم بازار جمهوری زیر پل حافظ پاساژ سعید یه فریم خوشگل انتخاب کردم بعد نسخه رو دادم برام ساختن.

مثل این آماده نیستش با دستگاه و تراش عدسی آکبند رو سوار فریم کردن با کیفیت فوق العاده. الان 2 ساله روزی 4 ساعت تا 8 ساعت پشت کامپیوترم.اصلا انگا رنه انگار.

قیمتشم80 تومن شد 50 تومن فریمش طبی سبک تیتانیوم نشکن و عدسیشم I&G فقط عدسیش واسه من کلی دم و دستگاه داشت کیف و مایه تمیز کننده و دستمال فقط برای شرکت عدسیش بود و فریم هم قاب ارجینال و دستمال جدا داشت.

ضد خشم هست عدسی و 12 ماه گارانتی هم داد اگر اثرش از بین رفت یه نو میده. فریم هم 6 ماه گارانتی تعویض در صورت شکستن کارت گارانتی داد با تاریخ و مهر فروشگاه.

عدسیشم به گشته خودش چند لایه محافظ داره غیر از آنتی رفلکس.

خوبیش اینه که مثل اون فروشگاه فقط یه مدل نیست بین هزاران مدل میتونی انتخاب کنید.

من به نظرم برید یه دکتر 10 تومن ویزیت بدید بعد برید بازار یه مدل که دلتون می خواد انتخاب کنید بهتره.
    دوست عزیز اون عدسی های I&G انتی رفلکس هست .... عدسی های GUNNER لایه iAMP داره که امواج مضر مانیتور رو حذف می کنه... من خودم I&G رو سه سال پیش خریده بودم...فایده ندارهبرای من... برای کسایی که می خواند پیش گیری کنند خوبه...برای درمان نه

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •