تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 34

نام تاپيک: عینک های مخصوص کامپیوتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

یکم بزرگنمایی داره ولی اونقدری نیست که چشم رو اذیت کنه و فقط باعث بهبود کیفیت تصاویر میشه

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

اقا شرمنده تاپیک رو نبش قبر میکنم
    یه سوال داشتم چشمم یکی 5 یکی 4 هست نمرش , نور مانیتور جدیدا اذیتم میکنه دقیقا از وقتی که مانیتور full hd گرفتم گیری کردیما حالا به نظرتون noscope بگیرم یا برم پیش دکترم بگم عینک مخصوص برام بنویسه؟
    در کل اصلا این نوع عینکا اثری داره ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

اقا شرمنده تاپیک رو نبش قبر میکنم
    یه سوال داشتم چشمم یکی 5 یکی 4 هست نمرش , نور مانیتور جدیدا اذیتم میکنه دقیقا از وقتی که مانیتور full hd گرفتم گیری کردیما حالا به نظرتون noscope بگیرم یا برم پیش دکترم بگم عینک مخصوص برام بنویسه؟
    در کل اصلا این نوع عینکا اثری داره ؟
    سلام این عینک ها تاثیر خیلی زیادی روی چشم من داشت واقعا از خشکی و خستگی چشمام تا 80 درصد جلوگیری کرد اما برای چشم های شما پیشنهاد میدم که حتما یه سر به دکتر بزنی البته تا اونجا که من میدونم عینک های مخصوص کامپیتر تو ایران که دکترا تجویز میکنن همون آنتی رفلکس معمولی هست که خیلی تاثیری روی چشم نداره ولی خوب حتما یه سر به دکتر بزن شاید قطره ای چیز دیگه ای برات بنویسه

4. 2 کاربر از pcpro67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

دکترای چشم پزشک ما متاسفانه سوادشون زیر خط فقر هست به قوله شما انتی رفلکس رو همه چی میدونن حتی زحمت تحقیق رو هم به خودشون نمیدن 13 ساله عینک طبی میزنم و تایید میکنم 90% دکترای چشم پزشکمون سواد درست ندارن برا همین اینجا سوال کردم از خوده شرکتش پرسیدم گفت درخشندگی ازار دهنده نور خورشید برف و مانیتور رو میگیره احتماله خیلی زیاد همینو میگیرم فقط نمیدونم از کجا برم جمهوری؟ یه عینک ساز اشنا سراغ دارم به اون بگم برام جورش کنه؟ شرکت وارد کننده که بوشهر هست پک 50تایی فقط میده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

چند ماه پیش به صورت تکی هم میفروخت من اون موقع ازش خریدم خیلی تو گوگل گشتم فروشگاه دیگه ای پیدا نکردم که بفروشه اونا فقط مدل شرکت نو اسکوپ میارن قبلا فروشگاه چاره هم مدل گانر میورد که دیگه نمیاره قیمتش خیلی بالاست کسی نمیخره حداقل 400 هزار تومنه ولی نواسکوپ بهترین مدلش اگر گیرت بیاد نهایتا 170 تومن باشه من همین مدل رو 139 تومن خریدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

منم طالب نواسکوپ ام
    دیگه تکی نمیفروشه اون سایت
    کسی جایی رو میشناسه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

من هم برا داداشم میخواستم یکی بخرم اما هر چی گشتم هیچ سایت دیگه ای نبود فقط iver.ir هست که میفروشه باهاشون صحبت که کردم گفتن شاید به زودی دوباره تک فروشی بیارن گفتن هر چند وقت یکبار سایتشون رو چک کنید

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

دوستان من هم از کامپیوتر زیاد استفاده میکنم اینجو ر عینکا چطورن؟
    مارک دیگه ای نیست؟
    کیفیتشون چطوره مطمئنید اصله؟
    ارزون ت گیر نمیاد؟ سایته هم که فعلا تکی نمی فروشه...
    اینم بگم من عینکی نیستم و چشمام مشکلی نداره
    با تشکر

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk
    Last edited by ali_phd71; 14-06-2015 at 13:18.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

حقیقیتش من الان چند ماهی هست از عینک NoScope استفاده میکنم از همین سایت iver.ir خریدم خدا رو شکر راض ام و واقعا تاثیر خیلی خوبی روی چشمام داشته بدون عینک چشمام اذیت میشه قبلنا فروشگاه چاره هم محصولات شرکت گانر (Gunnar) رو میاورد که خیلی گرون بود قیمتشون نزدیک به 400 هزار تومان بود اما نواسکوپ 139 هزار تومن قیمت داشت اگر چشمات موقع استفاده از کامپیوتر و یا لپتاپ یا موبایل دچار قرمزی و خشکی و سوزش نمیشه نیازی نداری. اما اگر اذیت میشی با این عینکها حداقل 80 درصد از تاثیرات منفی روی چشمات کم میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

يه چهارتا عکس بذار, با و بدون عينک از مانيتور

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •