تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 34

نام تاپيک: عینک های مخصوص کامپیوتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

عدسی های آنتی رفلکس را من هم امتحان کردم از چشم پزشک گرفتم واقعا تاثیری که این عینک NoScope داره قابل مقایسه نیست NoScope از شدت اشعه های صفحه به شدت کم میکنه

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

دوست عزیز اون عدسی های I&G انتی رفلکس هست .... عدسی های GUNNER لایه iAMP داره که امواج مضر مانیتور رو حذف می کنه... من خودم I&G رو سه سال پیش خریده بودم...فایده ندارهبرای من... برای کسایی که می خواند پیش گیری کنند خوبه...برای درمان نه
    اون عدسی چیز جدیده ساخت آمریکاست سر ماه که حقوقمو گرفتم حتما 1 دونه میخرم فکر کنم آخرین تکنولوژی آمریکاست از رنگشم که دیدم مشخصه زرد تو بازار همچین عدسی من ندیدم.

از همین سایت رفتم دیدم الان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    که آدرسشو گذاشتن واقعا عدسیش باید خیلی محافظ باشه.

آخه آمریکا لعنتی هر سال یه تکنولوژی جدید اختراع میکنه . مانیتور جدید صفحه نمایش خمیده نمیدونم هر سال یه چیز جدید اینم از آخرین دست آورداشه.

ولی واقعا برای اون چشم پزشک متاسفم که این عدسی رو نمیشناخت و باعث شد من یه عینک با عدسی قدیمی بخرم. به قول یکی از کاربرا پزشکای ما سوادشون نم کشیده!

سز ماه حتما یه دونه از همین 137 تومنی میخرم فکر کنم دلیل گرونیشم همین عدسی فوق العادش باشه.

کاربر فعال انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای Fusi0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

مشکلی که هست اینکه این عینک های Noscope با شماره نیست ؟! وقتی شماره عینک 2 بزنی اینا همش مجبورم برم تو شیشه مانیتور !!!!
    باز GUNNER یادم بود با شماره عینک میداد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

من از برادرم فوق لیسانس IT هست و از عینک Gunnar استفاده میکنه موقعی که میره سره کار تو اداره میزنه ازش پرسیدم میگه یکم بزرگنمایی داره ولی با شماره خاصی ارائه نمیده خودم هم که از NoScope استفاده میکنم یکم بزرگنمایی داره ولی شماره خاصی نداره

5. این کاربر از pcpro67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Argada's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

می تونید عینک no scope رو سفارش بدی بعد بدی به عینک ساز تا برات از روی عدسی هاش یه کاور بسازی...کاور عینک به این صورت هست که قاب جلویی عینک بدون دسته هست که وسط عینک یه گیزه کوچیک داره که روی عینک اصلی سوار میشه... مثل تصویر زیر:

7. این کاربر از Argada بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

دوستانی که خشکی چشم دارن هم میتونن از این عینک استفاده کنند؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

صد در صدر این عینک مخصوص جلوگی از خشکی و خستگی چشم هست من یادمه قبل از اینکه از NoScope بزنم همیشه خشکی چشم داشتم و چشمام میسوخت و سوزش داشت بعد از استفاده 2 هفته بعد تقریبا 70 تا 80 درصد مشکلاتم حل شد

10. 2 کاربر از pcpro67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

الان اینو بخریم از نظر شماره چشم اینا مشکلی پیدا نمیکنیم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

یه سری به سایتشون که زدم تو قسمت سوالات متداول نوشته
    7 - من از عینک طبی استفاده میکنم چطور میتوانم از این عینک به طور همزمان استفاده کنم؟
    جواب : همانطور که در گالری عکسهای موجود در سایت میبینید یکی از کاربران دقیقا بر روی عینک طبی خود عینک NoScope را بدون هیچ گونه مزاحمت گذاشته. گودی فریم آن طوری طراحی شده که این قابلیت را نیز دارد.

عکس:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

یه سری به سایتشون که زدم تو قسمت سوالات متداول نوشته
    7 - من از عینک طبی استفاده میکنم چطور میتوانم از این عینک به طور همزمان استفاده کنم؟
    جواب : همانطور که در گالری عکسهای موجود در سایت میبینید یکی از کاربران دقیقا بر روی عینک طبی خود عینک NoScope را بدون هیچ گونه مزاحمت گذاشته. گودی فریم آن طوری طراحی شده که این قابلیت را نیز دارد.

عکس:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من عینک طبی ندارم چشمم سالمه سوالم این بود که در حالت عادی این عینکو بزنم کوچیک بزرگ نزدیک دور نمیبینم؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •