تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مخفی سازی حرفه ای درایورهای کامپیوتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض مخفی سازی حرفه ای درایورهای کامپیوتر

با سلام و عرض ادب و احترام

من چند تا مقاله در مورد مخفی سازی درایو های کامپیوتر بدون هیچگونه نرم افزاری خوندم ولی اصلا بدرد خور نبود چون هیچگونه پسورد در موقع مخفی سازی نبود راحت میشد درایو رو اورد بالا

من دنبال یه چیزی میگردم که اولا کسی نفهمه که درایو مخفی شده و پسورد هم برای مخفی کردن درایو داشته باشه و سریع هم انجام بگیره
    مثلا یه روش هست تو ویندوز سون که درایو قفل میکنه ولی تا یه درایو قفل کنه و باز کن خیلی طول میکشه به مقدار حجم فایلهای موجود در درایو بستگی داره

اگر هم نرم افزاری سراغ دارین میشه کاری کرد که کسی نفهمه اصلا چنین نرم افزاری روی این سیستم وجود داره ؟

ممنون

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی M.Hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

با سلام و عرض ادب و احترام

من چند تا مقاله در مورد مخفی سازی درایو های کامپیوتر بدون هیچگونه نرم افزاری خوندم ولی اصلا بدرد خور نبود چون هیچگونه پسورد در موقع مخفی سازی نبود راحت میشد درایو رو اورد بالا

من دنبال یه چیزی میگردم که اولا کسی نفهمه که درایو مخفی شده و پسورد هم برای مخفی کردن درایو داشته باشه و سریع هم انجام بگیره
    مثلا یه روش هست تو ویندوز سون که درایو قفل میکنه ولی تا یه درایو قفل کنه و باز کن خیلی طول میکشه به مقدار حجم فایلهای موجود در درایو بستگی داره

اگر هم نرم افزاری سراغ دارین میشه کاری کرد که کسی نفهمه اصلا چنین نرم افزاری روی این سیستم وجود داره ؟

ممنون
    با سلام
    هیچ روش استانداردی برای مخفی سازی درایو بدون این که کسی متوجه بشود نیست، چون فقط کافی طرف در Disk Management و یا هر نرم افزار پارتیشن بندی دیگری به پارتیشن های شما دقت بکند متوجه خواهد شد.
    اما روش استانداردی که ماکروسافت برای مدیران شبکه معرفی کرده :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    روش دیگر مخفی کردن درایو در نرم افزار های پارتیشن بندی مانند Partition Magic و ... است.
    ---
    دوست عزیز کلا سیستم عامل ویندوز در زمینه امنیت دسترسی فیزیکی خیلی ضعیف عمل کرده در حالی که سیستم عامل لینوکس اصلا به این صورت نیست و شما می توانید پارتیشن های مورد نظر encrypt و decrypt کنید و هیچ سرعتی هم از شما نگیره.
    پیشنهاد بنده این است که در کنار ویندوز یک سیستم عامل گنو/لینوکس مثل ubuntu نصب کنید که در ایران 100% پشتیبانی میشه forum.ubuntu.ir و میتونید سوالات و مشکلات خود را نیز از این راه حل کنید.
    با تشکر

3. 3 کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

آقای هاشمی من روش اول که گفتین رو انجام دادم تا مرحله آخر که میرسه به درایوها من میخوام مثلا درایو اف رو مخفی کنم باید کدوم گزینه انتخاب کنم من تمام متن های انگلیسی رو ترجمه کردم ولی در مورد مرحله اخر چیز خاصی نگفته بود ممنون میشم راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

با سلام
    دوست عزیز این روشی که گفتم مثل این که برای کار شما مناسب نیست، یک روش دیگر را میگم که دقیقا به همین صورت عمل کنه.
    به جای این که ماهی بهتون بدم می خواهم ماهی گیری بهتون یاد بدم، پس قلاب را بردار و بیا :
    مرجع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این روش رجیستری است و من هم سعای کردم ساده ترین مقاله را بگذارم. (توجه کنید که group policy هم دقیقا همین کار را انجام میده در رجیستری میتونید یک گذینه را مثل drive a را در gpedit انتخاب کنبد و در رجیستری چک کنید)
    یک توضیح لازم داره :
    ببینید دقیقا اعداد درایو به این صورت است:
    a=1
    b=2
    c=4
    ...
    حالا اگر بخواهید دو درایو یا بیشتر را مخفی کنید فقط باید اعدادشان را با هم جمع کنید یعنی مثلا 5 یعنی درایو a و c
    ترفند هم که تصویر داره و نیازی به توضیح ندارد، دقیقا مثل تصویر عمل کنید.
    توجه کنید که پس از پایان کار سیستم را یا log off و یا restart کنید تا تغییرات اعمال شود.
    به کوچک و بزرگ بودن حروف و نوع داده registry و مسیر آن که در تصاویر و مقاله مشخص است دقت لازم را داشته باشید.
    ---
    اگر از ماهی گیری خوشتون نیومد بگید تا یک ماهی کوچک (script) براتون بفرستم، فقط درایو های که می خواهید مخفی شوند را بگید.
    ولی نظر من این است که سعی کنید از طریق مقاله برید جلو و هر مشکلی بود بگید تا شرح بدم
    با تشکر

6. این کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دایی من خودم کارم رو دریاست الانم رو دریا هستم ماهیگیری هم بلدم ماهی چنگو شنیدی من میگیرم

این روش تو سایتها خوندم مشکلات زیاده داره این روش

نظرتون چیه با پارتیشن مجیک کار کنم بهتر نیست؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

با سلام
    من در این روش مشکلی نمیبینم، و از این روش استفاده هم کردم.(حتی خیلی از ویروس ها هم از همین روش استفاده می کنند)
    اما انتخاب با شما است، میتونید از نرم افزار های پارتیشن بندی استفاده کنید.
    به هر حال من در خدمتم.
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •