تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: خالی نشان دادن همه ی دیسک ها در رایتر optiarc DVD RW AD-7240s ata

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

14 خالی نشان دادن همه ی دیسک ها در رایتر optiarc DVD RW AD-7240s ata

سلام. من یه چند وقتیه رایترم باهام لج کرده(optiarc DVD RW AD-7240s ata) و رفته رو اصابم و هر چی دیسک از جمله سی دی و دی وی دی داخل میزارم خالی نشون میده درایو رو انگار هیچی ننداختیم داخل دستگاه. و اینک دیسکم با اجکت کردن از داخل مای کامپیوتر بعضی موقع ها ی صدای تغ میده و بیرون نمیاد به خاطر همین گفتن بهم ک فریمور اپدیت کنم و ویندوز عوض کنم ک انجام دادم بازم درست نشد . البته بعضی موقع ها هم با دکمه خودش بیرون نمیاد یعنی یه بار یه صدای گیر کردن میده و بعد بیرون نمیاد یه صدای تغ مانند در ضمن میتونه مشکل از اهن ربا باشه؟؟ (نخندین شاید باش دیگ چون تجربه ای در این رابطه ندارم میگم) اخ رو درایو یه هدفون همیشه میزاشتم و از وقتی ک گذاشتم بعد از چند ماه مشکل گرفت شاید باشه اینم دیگ . گفتم شاید بدرد بخوره . . راهی هست بدون تعمیر بخوام درست کنم؟؟؟ چون اگ بخوام تعمیر کنم یکی دیگ میخرم . خدا کنه بشه همینجوری درستش کرد لطفا سریع تر جواب بدید ضروریه ضروری . داداشا منتظرم
    Last edited by armangamer; 10-01-2015 at 19:04.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام. من یه چند وقتیه رایترم باهام لج کرده(optiarc DVD RW AD-7240s ata) و رفته رو اصابم و هر چی دیسک از جمله سی دی و دی وی دی داخل میزارم خالی نشون میده درایو رو انگار هیچی ننداختیم داخل دستگاه. و اینک دیسکم با اجکت کردن از داخل مای کامپیوتر بعضی موقع ها ی صدای تغ میده و بیرون نمیاد به خاطر همین گفتن بهم ک فریمور اپدیت کنم و ویندوز عوض کنم ک انجام دادم بازم درست نشد . البته بعضی موقع ها هم با دکمه خودش بیرون نمیاد یعنی یه بار یه صدای گیر کردن میده و بعد بیرون نمیاد یه صدای تغ مانند در ضمن میتونه مشکل از اهن ربا باشه؟؟ (نخندین شاید باش دیگ چون تجربه ای در این رابطه ندارم میگم) اخ رو درایو یه هدفون همیشه میزاشتم و از وقتی ک گذاشتم بعد از چند ماه مشکل گرفت شاید باشه اینم دیگ . گفتم شاید بدرد بخوره . . راهی هست بدون تعمیر بخوام درست کنم؟؟؟ چون اگ بخوام تعمیر کنم یکی دیگ میخرم . خدا کنه بشه همینجوری درستش کرد لطفا سریع تر جواب بدید ضروریه ضروری . داداشا منتظرم

درایو رو باز کنید و لنز رو یک بار با پنبه تمیز کنید یک خاک گیری هم بکنید توش رو

باز نشدن درب درایو علت اصلیش میتونه از کش جلویی باشه غلت های دیگر میتونه از کثیفی یا شکستگی در ریل و یکی از چرخ دنده های جلو باشه یا خرابی و کثیفی دکمه eject اتفاقا یک علت هم میتونه از آهن ربای بالای درب درایو هم باشه که در این صورت باید با هویه آهن ربا رو ضعیف کنید که درب راحت تر باز بشه

اگر بازم مشکل نخواندن سی دی و دی وی دی رو داشتید باید درایو در حالت open تست بشه و بررسی بشه لنز نور داره و اپتیک حرکت فوکوس و حرکت طولی داره یا نه و همچنین وقتی دی وی دی گذاشته میشه به چه صورت میخونه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

درایو رو باز کنید و لنز رو یک بار با پنبه تمیز کنید یک خاک گیری هم بکنید توش رو

باز نشدن درب درایو علت اصلیش میتونه از کش جلویی باشه غلت های دیگر میتونه از کثیفی یا شکستگی در ریل و یکی از چرخ دنده های جلو باشه یا خرابی و کثیفی دکمه eject اتفاقا یک علت هم میتونه از آهن ربای بالای درب درایو هم باشه که در این صورت باید با هویه آهن ربا رو ضعیف کنید که درب راحت تر باز بشه

اگر بازم مشکل نخواندن سی دی و دی وی دی رو داشتید باید درایو در حالت open تست بشه و بررسی بشه لنز نور داره و اپتیک حرکت فوکوس و حرکت طولی داره یا نه و همچنین وقتی دی وی دی گذاشته میشه به چه صورت میخونه
    با تشکر از توضیح کاملتون اما چون من هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم به نظرم باید ببرم تعمیرگاه . فقط حدودا قیمتش چقدر در میاد واس تعمیر این مشکل؟

4. این کاربر از armangamer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با تشکر از توضیح کاملتون اما چون من هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم به نظرم باید ببرم تعمیرگاه . فقط حدودا قیمتش چقدر در میاد واس تعمیر این مشکل؟
    متاسفانه قیمت ندارم...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام. دوستان ببخشید دوباره مزاحم شدم. راستش میخواستم خودم هرجوری شده این درایو رو درستش کنم فوقشم بزنم خرابش کنم یکی دیگه بخرم ... ازتون یه خواهشی دارم کسی میتونه درباره ی این مشکلی ک دارم یه اموزشی بده ک بگه من از اول چیکار کنم. واقعا ممنون میشم. فقط اگ بتونید برام زودتر این اموزشو بزارید. دمتون گرم. لازمه داداشی ها. فقط کافیه بگین چیکار کنم.منتظرماااااا ..

لطفا یه کمکی به داداشتون بکنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •