تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: ۹۳۱۰۱۶ - خرید مانیتور غیر واید

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

پس آیا میتونید به من ارزونترین (و در عین حال با کیفیت قابل قبول) مانیتوری رو معرفی کنید که عرضش ۱۰۸۰ باشه؟
    با تشکر
    LG 22MP55HQ IPS 22inch LED با گارانتی مادیران قیمت 545 هزار تومان در این رنج قیمتی بسار عالی هست 23 اینچ ال جی هم هست 100 تومان گرونتره وضوح هم 1920*108 هست برای هر دو
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تایید می شه.

ضمنا به این نکته هم توجه داشته باشین قیمت بالای این مانیتور ها متاسفانه به خاطر فاصله بین دلار و تومن هستش. تا 2-3 سال پیش مانیتور فول HD با کلی امکانات رو رنج 250 تا 400 بود. همین مانیتور که دوستمون معرفی کردن قیمتش 140 دلار هستش:

در صورتی که عرض کمتر راضیتون نمی کنه، تنها راه موجود بالا بردن هزینه هستش.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ممنونم.
    بسیار خوب. خودم هم به نتیجه رسیدم که لازمه بودجه رو افزایش بدم. از میان برندهای موجود LG بهتر هست؟
    میخوام یه چیزی باشه که دوامش هم خوب باشه و حالا حالاها برام کار کنه و در ضمن کیفیت تصویرش هم خیلی خوب باشه.
    اسم دیگر مانیتوری که عرضش ۱۰۸۰ باشه Full HD هست اینطور که از صحبت شما متوجه شدم. درسته؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ممنونم.
    بسیار خوب. خودم هم به نتیجه رسیدم که لازمه بودجه رو افزایش بدم. از میان برندهای موجود LG بهتر هست؟
    میخوام یه چیزی باشه که دوامش هم خوب باشه و حالا حالاها برام کار کنه و در ضمن کیفیت تصویرش هم خیلی خوب باشه.
    اسم دیگر مانیتوری که عرضش ۱۰۸۰ باشه Full HD هست اینطور که از صحبت شما متوجه شدم. درسته؟
    خواهش می کنم.
    در مورد برندها نمی شه گفت یکی از همه بهتره.چون همه رقیب هستن و کیفیت هاشون خوب هست.
    اما در صورتی که من بخوام بین ال جی و سامسونگ یکی رو واسه خودم انتخاب کنم، ال جی رو انتخاب می کنم.
    مانیتور های سامسونگ معمولا چشم من رو اذیت می کنن.(نمی دونم نورشون زیاده یا رنگاشون خیلی به چشم فشار میاره ولی چشم رو می زنه. مخصوصا واسه من که گاهی وقت ها 14 ساعت یه سره پای سیستم هستم.) البته هر دو برند طرفدار های متعصب دارن. توجه داشته باشین که اگه کسی گفت فلان برند بهتره، حتما ببینید دلیلش واسه این حرف چی بوده.
    در مورد برند های دیگه هم من اطلاعی ندارم و بهتره دوستانی که اطلاعاتشون بیشتره نظر بدن.
    وقتی مانیتور رو بخرید هم انتظار داشته باشین که اولش تو ذوقتون بزنه (به هر دلیلی). چون وقتی چند سال با یه مانیتور کار کردین، به هر حال تا به مانیتور جدید عادت کنین زمان می بره. (حتی اگه جدیده از قبلی بهتر باشه.)

در مورد مانیتور ذکر شده، ارزونترین مدلی هست که از برند معتبر هست و سایزش Full HD هستش. (من سامسونگ و ایسوز با این سایز تو این رنج قیمت ندیدم.)

بله درست متوجه شدین.
    به مانیتور هایی که رزولوشن 1080*1920 رو ساپورت کنن می گن Full HD و مانیتور هایی که رزولوشن 720*1280 رو ساپورت کنن می گن HD.
    جهت اطلاعات بیشتر:

4. این کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دست شما درد نکنه. خیلی اطلاعات مفیدی به دست آوردم.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دست شما درد نکنه. خیلی اطلاعات مفیدی به دست آوردم.
    خواهش می کنم.
    موفق باشین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

یه سؤال دیگه؛ اگر از این فروشگاه به صورت اینترنتی خرید کنم بهتره یا اگر برم در بازار همین مانیتور رو بخرم؟ کدوم برام به صرفه‌تر در میاد؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

در صورتی که تهران هستین، اگه برین بازار و بگردین قیمت بهتر گیر میاد. (در مورد سایر شهر ها من اطلاعی ندارم.)
    فقط حواستون باشه قبل رفتن مطمئن باشین که می خواین فلان قیمت هزینه کنین ودقیقا فلان مدل رو بخرین تا وقتی پیشنهاد های مختلف رو شنیدین، خیالتون راحت باشه تو رنج قیمتی که مد نظرتونه، همون مانیتوری که انتخاب کردین بهترینه.
    همچنین حتما فاکتور مهر دار بگیرین که توی مهر نام و آدرس یا تلفن ثابت قید شده باشه و از فروشنده بپرسین 24 ساعت مهلت تست داره یا نه؟ چون اگه فاکتور مهر نداشته باشه یا فروشنده بگه مهلت تست نداره، اگه خراب باشه، باید بدین گارانتی و حداقل 10-15 روز منتظر بمونین.
    موفق باشین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام ، اگه درست متوجه شده باشم شما دنبال همچین مانیتوری هستین [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من یه مدلش دست دو گرفتم 210 ، به تعداد زیاد از دوبی به صورت دست دو وارد شده ، بیشتر کاربرد اداری داشتن .

اینجا هم دارن که قیمت هم مناسب هست ، میتونین با این قیمت دو مانیتور داشته باشین یکی این یکی هم واید برای فیلم
    Last edited by mooli11mooli11; 08-05-2015 at 22:09.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

خیلی ممنون از توجه شما و همهٔ دوستان. بله، من دنبال چنین مانیتوری بودم. منتها بعد که توجه پیدا کردم که ۱۰۸۰ از ۱۰۲۴ بیشتر هست همون مانیتوری رو گرفتم که دوستان توصیه کردند. قیمتش هم ۵۴۰ تومن بود اون موقع. البته بچه‌ها دارند از مانیتور ۱۴ اینچ CRT استفاده میکنند که احتمالاً فصل امتحانات که به پایان برسه ترجیح میدم عوضش کنم و اگر منبعی برای خرید مانیتوری که معرفی کردید رو معرفی کنید خیلی خوبه، مخصوصاً اگر اینترنتی بشه خرید. همچنین بالاترین resolution این مانیتور رو هم لطفاً بهم بگید. چون تو لینکی که دادید پیداش نکردم.
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

این خدمت شما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رزولوشن هم Max. Resolution: 1280 x 1024

همین مدل زیاد وارد شده ، مدلش سرچ بزنین برا فروش زیاد هست . من خودم چون برا دوربین مداربسته استفاده میکنم زیاد در جریان رزولوشنش نبودم یه ویژگیه خیلی جالبی که داره هم چرخش 90 درجه هستش که بازم برای شما عالیه . ارتفاعشم خیلی تغییر میکنه .
    Last edited by mooli11mooli11; 09-05-2015 at 16:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •