تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 43 از 43

نام تاپيک: مشاوره خرید دستگاه پخش یا مینی کامپیوتر اندروید

داره خودمونی میشه .O O O.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام

خسته نباشید خدمت عزیزان، چند تایی سوال داشتم که ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

برای پخش فیلم میخواستم یک اندروید باکس تهیه کنم ممنون میشم مدلی که مورد نظر هست رو معرفی کنید
    اول اینکه میخواستم ببینم فیلمها رو با زیرنویس فارسی بدون مشکل نشان میده یا خیر ( بیشتر 1080 بلوری میبینم) و اینکه برنامه خاصی دستگاه داره برای پخش یا میشه با هر نوع پلیری که خواستیم فیلم ببینیم؟ مثلا ام ایکس پلیر یا کی ام پلیر یا... ؟

سوال دومم اینه من یه هارد دو ترا دارم، دستگاه قابلیت ساپورت داره( هنگ و لگ نداشته باشه)؟

سوال مهمم اینه که میخوام هارد رو به دستگاه وصل کنم، دستگاه رو هم از طریق لن به مودم وصل کنم، آیا میشه از طریق گوشی خودم دسترسی به محتویات هارد داشته باشم؟ برای اضافه یا حذف کردن فیلم ها یا زیرنویس های داخل هارد (صرفا برای راحتتر کار کردن با گوشی)

اگه مدلی باشه که usb3 باشه و پشتیبانی از 4k هم کنه که دیگه عالیه

سپاس

sent from my Xperia X performance using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام

خسته نباشید خدمت عزیزان، چند تایی سوال داشتم که ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

برای پخش فیلم میخواستم یک اندروید باکس تهیه کنم ممنون میشم مدلی که مورد نظر هست رو معرفی کنید
    اول اینکه میخواستم ببینم فیلمها رو با زیرنویس فارسی بدون مشکل نشان میده یا خیر ( بیشتر 1080 بلوری میبینم) و اینکه برنامه خاصی دستگاه داره برای پخش یا میشه با هر نوع پلیری که خواستیم فیلم ببینیم؟ مثلا ام ایکس پلیر یا کی ام پلیر یا... ؟

سوال دومم اینه من یه هارد دو ترا دارم، دستگاه قابلیت ساپورت داره( هنگ و لگ نداشته باشه)؟

سوال مهمم اینه که میخوام هارد رو به دستگاه وصل کنم، دستگاه رو هم از طریق لن به مودم وصل کنم، آیا میشه از طریق گوشی خودم دسترسی به محتویات هارد داشته باشم؟ برای اضافه یا حذف کردن فیلم ها یا زیرنویس های داخل هارد (صرفا برای راحتتر کار کردن با گوشی)

اگه مدلی باشه که usb3 باشه و پشتیبانی از 4k هم کنه که دیگه عالیه

سپاس

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

????

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •